Fraud Blocker

הסעות אוטובוסים

הסעות אוטובוסים ברון גל

חברת הסעות רון-גל מתמחה למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות אוטובוסים לחברות, ארגונים, מוסדות וקבוצות פרטיות. החברה מתמחה בשירותי הסעות לחברות המובילות במשק כגון פרטנר תקשורת, רגבים, דלתא, ועוד, ולמוסדות ממשלתים, עיריות ומועצות מקומיות.

חדשנות

צי הרכבים של רון גל הינו חדיש, וכל כלי הרכב מפוארים ובסטנדרטים גבוהים. שירותי ההסעות של החברה כוללים אוטובוסים חדישים, בעלי 52 מושבים ומעלה, המאובזרים לנוחותם המירבית של הנוסעים: כל האוטובוסים כוללים טלויזיה, די.וי.די, מקרר, מערכת שמע, אינטרנט אלחוטי (WIFI), ומזגן. למרות התפיסה כי תחום שירותי ההסעות הינו מיושן, חברת ההסעות רון גל אינה קופאת על שמריה נוכח הקידמה הטכנולוגית הנוכחית ויישמה מערכות טכנולוגיות בכל מערכיה, החל מהמערך התפעולי וכלה במערכות ייעודיות לשימור לקוחות. המערכות הטכנולוגיות תורמות למיכון תהליכי העבודה, להתייעלות ולשקיפות מירבית, הן תוך ארגונית והן כלפי לקוחותיה. כמו כן, מאפשרות המערכות מעקב יעיל ובזמן אמת על צי הרכבים ומהלכם, מהירות נסיעתם, ועוד. מעקב זה מסייע להנהלת החברה לשמר רמה בטיחותית גבוהה, נושא בעל חשיבות רבה בשירותי הסעות.

נסיעה בטוחה

החברה שמה דגש מירבי על נושא הבטיחות בשירותי ההסעות: כל אוטובוס עומד בתקני ובעל אישור של משרד התחבורה ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות האחראי על בטיחות צי הרכבים וכל נהגי החברה פועלים להובלת הנוסעים למחוזותיהם בבטיחות מירבית. כל נהגי החברה המסיעים תלמידים הינם בעלי רשיון מיוחד להסעת ילדים ומקפידים על חגירת חגורות בטיחות.

בטיחות בדרכים

בטיחות בדרכים הינו נושא בעל חשיבות מירבית בחברת הסעות רון גל. כל הרכבים מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת ילדים בהסעות, ונהגי החברה המבצעים הסעות לתלמידים הינם בעלי רשיון מיוחד להסעת ילדים ומקפידים על חגירת חגורות בטיחות. כל הרכבים עומדים בתקני משרד התחבורה. מיכונה של החברה מאפשר לה מעקב בזמן אמת על ביצועי נהגיה: בכל רגע נתון, מיקומו של כל כלי רכב, מהירות נסיעתו ומסלולו מעודכנים בזמן אמת.

שירותי החברה

החברה מציעה שירותי הסעות מגוונים המותאמים לקהל יעד נרחב: חברות עסקיות, מגזר ציבורי, הסעות אוטובוסים לתלמידים וגני ילדים, הסעות מיניבוסים, הסעות לטיולים ואירועים, והסעות לאנשים בעלי מוגבלויות.
חברת הסעות רון גל מתמחה בשירותי הסעות המותאמים אישית לצרכי לקוחותיה, תוך הקפדה מירבית על דיוק, אמינות ואיכות שירות גבוהה. עם לקוחותיה המרוצים של החברה נמנות החברות המובילות במשק, כגון נטפים, הארגז, נטויז'ן ועוד.

  • הסעות עובדים- חברת רון גל מתמחה בשירותי הסעות עובדים למקום עבודתם. הסעות עובדים מהווה שירות יעיל וחסכוני לחברות וחוויה נעימה לעובדים.
  • הסעות טיולים, שירותי הסעות לועדי עובדים, ימי כיף וכו'.
  • שירותי הסעות תלמידים וילדים.
  • שירותי הסעות VIP הכוללים הסעות מיוחדות וליווי צמוד לאנשי עסקים.
  • הסעות תיירות פנים וחוץ.
  • הסעות לאירועים.

 

שירותי הסעות מיוחדים

החברה מעניקה שירותי הסעות המיועדים לבעלי מוגבלויות, ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, ובהתאם לחוקי הנגישות בישראל.

כמו כן, מציעה חברת הסעות רון גל שירותי הסעות למגזר הדתי והחרדי, המותאמים לרגישות ודרישות מגזר זה, כולל שירותי הסעות מופרדים והתחשבות בזמני מועדי וחגי ישראל, שבתות וערבי חג.

אודותינו

חברת ההסעות הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן כמנכ"לה. "במשך 23 שנותיי כמנכ"ל\בעלים של חברת רון גל תמיד דאגתי לשים את לקוחותינו בעדיפות עליונה, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב ועל בטיחות ונוחות הנוסעים." ומעידה על כך המלצתו של ערן גרין מהמכללה למנהל " חברת רון גל הסעות מעניקה לנו תשומת לב אישית כאילו היינו הלקוח הבלעדי והיחיד שלה, דבר ההופך את העבודה מולם לנעימה ואיכותית יותר. שירות ההסעות ניתן במקצועיות רבה, עמידה בלוחות הזמנים ועם סבלנות ואדיבות יתרה. אין ספק כי שירות ומקצועיות גבוהים הם חלק מהותי בתפיסת העולם של חברת רון גל הסעות."

שאלות ותשובות

האם האוטובוסים עוברים טיפולים תקופתיים?

כל האוטובוסים בחברת הסעות אוטובוסים עוברים טיפולי תחזוקה מונעת שכוללים תיקונים או החלפה של חלקים שאינם פועלים היטב, לפני שהם מתקלקלים לחלוטין, על מנת למנוע פגיעה ברכב, בנהג ובנוסעים.

למה כדאי לשכור מיניבוס?

השכרת מיניבוס מגיעה עם מגוון יתרונות, שכוללים:
· נוחות נסיעה לטיולים למשפחות או לקבוצות.
· מיניבוסים בדגמים הטובים ביותר זמינים בחברת הסעות ומאפשרים נסיעה של עד עשרה אנשים בתנאים נוחים ביותר.
· מיניבוסים להשכרה מכילים מקומות ישיבה בשלוש שורות, ושורת המושבים השנייה והשלישית מתקפלת על מנת ליצור שטח אחסון גדול יותר.
· כל דגמי המיניבוסים בחברת הסעות בנויים לנוחות ובטיחות.
· המיניבוסים כוללים מושבים שמיועדים להסעת ילדים.
· המיניבוסים מצוידים באביזרים ומכשירים לנוחות הנוסעים, כולל התאמה לבעלי מוגבלויות.

האם קיים מוקד שירות לקוחות שזמין 24/7?

חברת הסעות אוטובוסים שמנהלת את העסק באופן יעיל מספקת שירותי מוקד אנושי שעונה לטלפון מסביב לשעון, עבור לקוחות שזקוקים לשירות מחוץ לשעות העבודה.

למה כדאי לשכור מיניבוס?

השכרת מיניבוס מגיעה עם מגוון יתרונות, שכוללים:
· נוחות נסיעה לטיולים למשפחות או לקבוצות.
· מיניבוסים בדגמים הטובים ביותר זמינים בחברת הסעות ומאפשרים נסיעה של עד עשרה אנשים בתנאים נוחים ביותר.
· מיניבוסים להשכרה מכילים מקומות ישיבה בשלוש שורות, ושורת המושבים השנייה והשלישית מתקפלת על מנת ליצור שטח אחסון גדול יותר.
· כל דגמי המיניבוסים בחברת הסעות בנויים לנוחות ובטיחות.
· המיניבוסים כוללים מושבים שמיועדים להסעת ילדים.
· המיניבוסים מצוידים באביזרים ומכשירים לנוחות הנוסעים, כולל התאמה לבעלי מוגבלויות.

איך שירות הסעות אוטובוסים תומך בסביבה?

נסיעה באוטובוסים מסייעת בהפחתת זיהום האוויר. כשנוסעים מחליטים להשאיר את רכביהם בבית ולנסוע באוטובוס לטיולים, לעבודה או לאירועים, כמות המזהמים המזיקים שחודרת לאוויר, פוחתת.

מה היתרונות של הסעות אוטובוסים?

שירות הסעות אוטובוסים מאפשר הסעת יותר אנשים בהשוואה למכוניות בודדות, מה שמסייע בהורדת עומסי התנועה והפחתת זיהום האוויר מכלי רכב רגילים.
השירות מסייע גם לנוסעים להינע מהלחץ שמקורו בנהיגה למרחקים ארוכים כשהם יוצאים לטיולים, לכנסים או לאירועים.

הסעות אוטובוסים בכל רחבי הארץ

צרו קשר עוד היום להיכרות עימנו ותאום שירותי הסעות אוטובוסים העונים על דרישותיכם!

  מאת:  

מאמרים שעשויים לעניין אותךInner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק