Fraud Blocker

הסעות עובדים – המדריך המלא והמקיף לשנת 2023

זו כמעט אמצע השנה, אבל תחום הסעות עובדים התמקד כבר באופן חד כאסטרטגיית מפתח לשימור כישרונות מקצועיים בשנת 2021.
בשל שיעורי התחלופה הגבוהים במקומות עבודה, חברות בוחנות שיטות חדשות למצב את עצמן כמעסיקים אידיאליים לבחירה, ולהימנע מהעלויות ומהחסרונות התחרותיים הנובעים מאובדן כישרונות מקצועיים שנחשבים כנכס לחברה.
תחבורה נוחה נחשבת לתורם מרכזי לכלכלה ולכוח תחרותי בעסקים. זוהי הפעילות שמחברת פיזית את העסק לשותפי שרשרת האספקה שלו, כוח העבודה, והיא מהווה השפעה משמעותית על שביעות רצון הלקוחות מהחברה, שמקבלים שירותים מקצועיים מעובדים שמגיעים לעבודה בזמן ועם אנרגיה חיובית לספק שירות ולתפקד' היטב. מאמר זה ממחיש את תפקיד שירותי הסעות עובדים בפונקציה הלוגיסטית, בשרשרת האספקה ובכלכלה הגדולה יותר.

הסעות עובדים – כוח עבודה משתנה

כדי להפוך למעסיקים מועדפים היום, חברות צריכות להציע יותר מאשר תנאי שכר הולמים והטבות תחרותיות. מעסיקים צריכים גם ליישם מדיניות שתומכת באיזון חיובי בין העבודה לחיים הפרטיים, ושירותי ההסעות של חברת רון גל מציעים בדיוק את זה.
העובדים של היום מעדיפים לעבוד בארגונים שחולקים את הערכים שלהם, והם מחפשים הטבות מסוגים שונים מההיצע המסורתי, וזו הזדמנות חשובה למעסיקים.
הסעות עובדים לעבודה ופתרונות תחבורה למקומות העבודה ומהם תורמים באופן משמעותי להגברת מעורבות העובדים, מה שמתבטא ברמות עמוקות יותר של נאמנות עובדים והגברת יוזמות לשימור כישרונות מקצועיים.

מה זה בדיוק שירות הסעות עובדים?

אתם מכירים את התמונה. האוטובוס הצפוף והמחניק משתרך לאיטו ברחובות סואנים בשעה שמונה בבוקר. זו לא בדיוק הדרך האידיאלית להתחיל את היום שלכם. בואו נודה בזה, הנסיעה היומית הפכה לבעיה משמעותית.

בנוסף על הלחץ המיותר וסיבוכים בריאותיים אחרים שנלווים לנסיעה מלחיצה, השפעות נסיעות בתנאים מלחיצים משקפות את הביצועים במקום העבודה. ארגונים שמבינים את השפעות בעיות התחבורה של עובדיהם על התפוקה שלהם, פונים לשירותי הסעות עובדים, והביקוש בשנים האחרונות לפתרונות תחבורה משתלמים אלו, הולך וגובר.

מכיוון שיותר ויותר חברות בוחנות את עולם הסעות העובדים כדי לשפר את חייהם המקצועיים של העובדים שלהן, כדאי להבין את מכלול היתרונות של יוזמות אלו. ברוכי הבאים לעולם הסעות העובדים של חברת רון גל.

רון גל - שירות הסעות עובדים

לא מגיעים יותר מותשים לעבודה או הביתה

חלק מהאסטרטגיות היעילות במיוחד כוללות תוכניות הסעה לעובדים בכירים, ברכבים החדשים והמרווחים של חברת רון גל, עם אביזרים וציוד שמאפשרים למנהלים להתחבר לאינטרנט ולהתכונן ליום העבודה, או הטבות כמו תוכניות בטיחותיות של הסעות למפעלים, להסעת עובדים בכל שעות היום והלילה.

חברות מובילות מציעות גם פתרונות הסעות לעבודה כנדבך מרכזי במותג המעסיק שלהן, ומעודדות את העובדים להשתמש בפתרונות התחבורה המוצעים להם במקום לנהוג ברכביהם במשך שעות ארוכות, לעמוד בפקקים ולהגיע מותשים לעבודה או הביתה.

במגוון פתרונות התחבורה שלנו, אנחנו מציעים גם שירותי הסעות עובדים למפעלים, ומבטיחים הסעות לפועלים בכל שעות היום והלילה, עם איסוף מבתיהם עד למקום העבודה וממנו, כולל למפעלים שממוקמים במקומות מרוחקים בארץ, שקשה להגיע אליהם בתחבורה ציבורית, אפילו בשעות הבוקר המוקדמות או שעות הלילה המאוחרות.

במקרים רבים, בעיות תחבורה משפיעים על יכולת החברה לשרת כראוי את הלקוחות

איחורים של עובדים לעבודה יכולים להיות המקור לבעיות שירות ותלונות לקוחות וספקים, ועובדים שמגיעים עייפים לעבודה עלולים לבצע טעויות קריטיות ולהוביל לאי שביעות רצון של הלקוחות מבית העסק, והחלטה לפנות אל המתחרים.

אבל כשהעובדים מגיעים לעבודה בזמן, התפוקה שלהם אינה נפגעת, מה שמשרה אמון בלקוחות שעושים עסקים עם החברה. כאשר חברה משרה אמון בביצועי השירות, היא יכולה להגדיל את מאגר הלקוחות שלה, להביס את המתחרים ולשדר מסר של חברה מקצועית, ואמינה.

חברת רון גל מציעה פתרונות של הסעות עובדים בירושלים, לעובדים שמגיעים לעבודה מהמרכז, ואינם צריכים לבזבז מדי יום כמעט שלוש שעות רק על נסיעות לעבודה וממנה, עמידה מתישה בפקקים, ומציאת מקומות חניה.

כשעובדים צריכים להתמודד עם אתגרים אלו, ברוב המקרים הם מוותרים על העבודה בירושלים, גם אם התנאים מעולים, ובית העסק עלול לאבד עובדים איכותיים שקשה להחליף.

שירותי הסעות עובדים

קחו למשל, מצב הפוך: החברה ממוקמת במרכז אבל העובדים הטובים באמת גרים בצפון או בדרום

לא תמיד עובדים איכותיים וכישרונות מקצועיים בולטים נמצאים רק במרכז הארץ, ועובדים שגרים בצפון או בדרום, לא תמיד ישמחו לעבוד במקומות עבודה במרכז, גם אם יוצעו להם תנאים מעולים.

אבל אם כחלק מחבילת ההטבות, המעסיקים יציעו להם גם שירותי הסעות במרכז, עם הבטחה לאיסוף והחזרה הביתה מדי יום, רוב הסיכויים הם שהחברה תוכל להגדיל את כוח האדם האיכותי שלה, בעלויות סבירות ועם חיסכון משמעותי בתשלומי דלק, הוצאות נסיעות, והחזרי הוצאות על חניות.

חברת רון גל מציעה פתרונות תחבורה מהירים ובטוחים, עם נהגים מקצועיים וצי רכבים מתוחזק היטב, ופתרונות מעולים של הסעות עובדים שמאפשרים לעסקים להרחיב את פעילותם ולהתמודד היטב מול המתחרים.

 

חברת רון גל מציעה חלופה מבטיחה של הסעות עובדים

יותר ויותר מעסיקים פונים היום לחברת רון גל כדי לפתח תוכנית של הסעות לעבודה, עם פתרונות תחבורה נוחים, מהירים, יעילים ובטוחים לעובדים שלהם.

הצוותים המקצועיים שלנו מתאימים לחברות פתרונות תחבורה שניתנים להתאמה אישית, עם שליטה מלאה באסטרטגיית הסעת העובדים למקום העבודה והחזרתם לביתם, תוך יצירת דפוסי נסיעה בטוחים יותר מהשימוש במכוניות פרטיות.

הנהגים שלנו מקבלים מבעלי הארגונים את זמני האיסוף של העובדים ואת כתובותיהם, והצוותים המקצועיים שלנו מוודאים שהנהגים עם הרכבים המתקדמים שלנו מגיעים לנקודות האיסוף בזמן ומסיעים את העובדים בבטחה ובזמן למקום העבודה.

הסעות עובדים

הסעות עובדים בהתאמה אישית

שירותי הסעות לעובדים שמוצעים על ידי חברת רון גל ניתנים להתאמה לצרכי הארגון ומאפשרים למעסיקים לציין את המספר המרבי של נוסעים שהם מעוניינים להסיע ברכב אחד, בשעות שונות וממיקומים שונים.

כלי הרכב שלנו בטוחים ועוברים בדיקות תקופתיות והנהגים שלנו מקצועיים וותיקים ועוברים הכשרות קבועות. הרכבים מרווחים ונוחים, והנהגים שלנו בודקים אותם מדי יום לאיתור ומניעת תקלות אפשריות בזמן.

פתרונות אלו מאפשרים גם למעסיקים ליישם לוחות זמנים מדורגים של עבודה, ולהבטיח שהעובדים עומדים בלוחות הזמנים הנדרשים.

כל עובד יכול לבדוק את לוחות הזמנים של שירותי ההסעות שלנו על מנת לראות באיזו שעה הנהגים שלנו צפויים לאסוף אותו, וכל עובד יכול לתקשר ישירות עם צוות משאבי האנוש של החברה אם יש צורך לבצע התאמות כלשהן בכל הנוגע ללוחות הזמנים או נקודות האיסוף.

פתרון ידידותי לסביבה ופתרונות מעולים לעובדים שגרים רחוק

במערכת הכבישים העמוסה של ישראל, הפחתת הסיכונים ועומסי התנועה מהווים את השיקולים העיקריים של בעלי עסקים לפנות לחברת רון גל ולבקש שירותי הסעות עובדים בדרום, במרכז או בצפון, כפתרון ידידותי לסביבה.

שירותים אלו מפחיתים גם את משך הזמן שנדרש לעובדים להגיע למקומות עבודה מרוחקים, ובנוסף, קל יותר לארגונים בצפון, למשל, למשוך עובדים איכותיים מהמרכז ולשמור עליהם, עם פתרונות תחבורה שמסופקים על ידי המעסיקים.
כשההנהלה מעודדת את העובדים לא לנסוע עם הרכבים הפרטיים שלהם לעבודה, היא תורמת באופן ישיר ומשמעותי לאיכות הסביבה.

שירותי הסעות גם לאורחים חשובים

אנחנו מספקים חוויות נסיעה סופר מפנקות גם לאנשי עסקים שמגיעים לפגישות עסקיות בארגונים, בכל הארץ. עם צי רכבים חדש, ותעריפי נסיעות משתלמים, אין זה מפתיע שאנחנו הבחירה הראשונה של ארגונים רבים לפתרונות הסעות עובדים ומנהלים בכירים. צי הרכבים המתקדמים שלנו מתוחזק היטב לאמינות ונבדק לעתים קרובות לשמירה על הבטיחות והמראה.

כל הנהגים שלנו מיומנים ומנוסים, ומספקים שירות מקצועי ואדיב, עם אוטובוסים ומיניבוסים מצוידים ומאובזרים שמאפשרים לנוסעים להתכונן לפגישות עסקיות, או לנמנם בנוחות. צוות ההזמנות שלנו מתזמן את שירותי ההסעות, ותוכלו לקבל שירות דרך האתר או בטלפון, להזמנת הנסיעה שלכם.

אנחנו זמינים לספק לכם שירות לקוחות מעולה, ואנחנו מתגאים בכך שהנסיעה שלכם תהיה נוחה, נעימה ומפנקת.

שירותי הסעות לעובדים לחיזוק כוח האדם בחברה, או יצירת צוות מנצח

חברות בכל הענפים, ומכל האזורים בארץ, מבינים את יתרונות שירותי הסעות לעובדים, אבל רק כדי לחדד, הנה כמה מהיתרונות של מיקור חוץ של שירותי הסעות עובדים לחברה ותיקה ומנוסה כמו רון גל:

מעסיקים מתמודדים עם הרבה פחות ימי מחלה של עובדים

עם שירותי הסעות עובדים, לעובדים ניתנת הזדמנות לנוח לפני העבודה, ולהתכונן לקראת היום. הם מקלים הזדמנות לנוח ולהירגע, לבדוק דואר אלקטרוני או להתעדכן בחדשות. הם מגיעים למשרד כשהם כבר מוכנים לעבוד מהר יותר ולא לוקח להם זמן להיכנס לאווירת העבודה.

בטווח הארוך, פתרונות תחבורה אלו מפחיתים בעיות בריאות שקשורות למתח שנובע מנהיגה בתנועה, החמצת ימי עבודה ותביעות בריאות.

רווח נקי שיכול להיות מנותב למטרות חשובות יותר מאשר שכירת רכבים לעובדים או החזרי הוצאות נסיעה

כשזה מגיע לפיתוי עובדים חדשים להצטרף לארגון או כשהנהלת החברה מעוניינת להפחית את תחלופת העובדים, שירותי הסעות עובדים מהווים גורם מבדל משמעותי.

בנוסף ליתרונות בריאות העובדים, ההנהלה חוסכת כספים על הוצאות דלק, שכירת מקומות חניה או שכירת רכבים, וזה רווח נקי להנהלה, שיכול להיות מנותב לפיתוח עסקי.

שביעות רצון חזקה במקום העבודה וזהות תאגידית

כדאי שיהיה לכם מוניטין של מעסיקים שיוצרים מקום עבודה נהדר, כזה שדואג לעובדיו ותומך באיזון בין עבודה לבין החיים הפרטיים. במהלך הנסיעות המשותפות, העובדים מתוודעים יותר זה לזה, מכירים עובדים ממחלקות אחרות, ומרגישים יותר מחוברים עם טיפוח תחושת עבודת צוות. אז כן. יש הרבה יתרונות לעובדים נאמנים!

למה לבחור בשירותי התחבורה של רון גל?

חברת רון גל התחילה את דרכה עם מספר בודד של כלי רכב, אבל במשך שלושים שנות פעילות החברה, ועם הביקוש הגובר לפתרונות הסעות עובדים, הגדלנו את צי הרכבים שלנו, והיום אנחנו מציעים לארגונים ולאנשים פרטיים פתרונות תחבורה מתקדמים, עם שירות ללא דופי, והתאמה אישית לצרכים ולהעדפות התחבורה של כל לקוח.

הפתרונות שאנחנו מציעים מספקים שקט נפשי לעובדים ולמעסיקים, כי בעוד שהתחבורה הציבורית זמינה במגוון עשיר של אפשרויות תחבורה, שירותי הסעות עובדים שמוצעים אצלנו מאפשרים למעסיקים לקבל פתרונות חכמים ובטוחים באמצעות תוכניות הסעות ארגוניות מותאמות ללוחות הזמנים של הארגון, עם אפשרות נוחה לאיסוף עובדים מכל הארץ, כולל הסעות עובדים בבאר שבע, כך שתשומת הלב של ההנהלה והעובדים תתמקד בעבודה בראש שקט וללא הפרעות.

אנחנו מספקים פתרונות אלה לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים, בחבילות משתלמות של פתרונות הסעות עובדים בכל הארץ, כולל הסעות עובדים בצפון או בדרום, כך שההנהלה פנויה להתמקד בתחום הליבה של הארגון, ולהשאיר את הטרחה התפעולית לחברה ותיקה כמו רון גל הסעות.

הסעות עובדים - המדריך המלא

הסעות עובדים – פתרונות ייחודיים ומגוונים

חברת רון גל מספקת שירותי הסעות עובדים עם פתרונות קבועים לדרישות תחבורה תובעניות של חברות. השירות שלנו ייחודי ונבדל מפתרונות תחבורה אחרים בזכות הקפדה על שירות לקוחות שאינו מתפשר על פחות מהטוב ביותר. למשל:

  • אנחנו שוכרים רק נהגים ותיקים שיש להם מוניטין מצוין בנהיגה מקצועית.
  • הרכבים שלנו נבדקים בקפידה ועומדים בהתאמה אישית לדרישות המתפתחות של אירוח ארגוני.
  • הרכבים שלנו נבדקים באופן קבוע לניקיון, בטיחות ותחזוקה.
  • הצוות שלנו מקפיד על לוחות זמנים מדויקים לאיסוף והורדת נוסעים.
  • יש לנו את כל הרישיונות החוקיים להפעלת עסק של הסעות עובדים.
  • רכבים מצוידים ב-Wi-Fi שמספקים לעובדים את המשאבים להתחיל לעבוד היטב לפני שהם מגיעים לשולחן שלהם.
  • מקומות החניה היקרים של המשרד נשארים זמינים להנהלה וללקוחות.

כבעלי עסקים אחראים, כדאי שתחשבו תמיד על מתן הטבות נוספות לעובדים שלכם. שירותי הסעות לעובדים הם אחת ההטבות הטובות ביותר שמועילות גם לעובדים וגם לעסק שלכם.

פתרונות תחבורה עצמאיים יכולים להיות עסק יקר ומייגע

כשאתם אחראים על פתרונות התחבורה לעובדים, אתם נאלצים להשקיע כספים ברכישת רכבים, לשלם עבור תחזוקה, לשכור נהגים, לרכוש ביטוחים, לשלם הוצאות דלק וחניה, וכן הלאה.

התמקדות בנושאים אלה בהחלט יכולה להסיט את המיקוד שלכם מהנהלת העסק, אבל באמצעות שכירת שירותי הסעות עובדים, אינכם צריכים למצוא את פתרונות התחבורה בעצמכם, מכיוון שצוות שירות ההסעות שלנו יטפל בכל הפרטים הקטנים בגישה מקצועית ויעילה.

חוץ מזה, פתרונות התחבורה שלנו חסכוניים, מה שאומר שאתם מוציאים פחות כסף מכפי שנדרש בפועל.

מיקור חוץ של הסעות עובדים בעליות משתלמות!

עובדה ידועה היא שמיקור חוץ של שירותי הסעות לעובדים, על ידי חברת הסעות מקצועית, משתלם הרבה יותר מאשר אחזקת רכבים לעובדים או החזר הוצאות דלק ונסיעות בתחבורה הציבורית.

עלויות הדלקת העולות, העלויות הגבוהות של אחזקת הרכבים, הוצאות על מוניות לצורך הסעות עובדים בשעות עבודה שאינן שגרתיות, הוצאות על חניה, והזמן והמאמץ הנלווים לנסיעות של עובדים ברכביהם הפרטיים למקומות העבודה, עשויים להיות תרחישים שפוגעים בתפוקה העסקית.

הסעות עובדים בכל רחבי הארץ

ולמה שתעברו את זה אם אתם יכולים לשכור שירותי הסעות עובדים בחבילות משתלמות?

חברת רון גל מספקת שירותי הסעות כבר למעלה משלושים שנים עם שירות לקוחות מעולה. אנחנו משרתים ארגונים מכל תחומי התעשייה וצברנו ניסיון ומומחיות ברמה גבוהה שמאפשרים לנו להתגבר על כל מכשול.

הצעות המחירים שלנו לאוטובוסים או מיניבוסים זמינות במחירים משתלמים והשירותים שלנו הם ללא תחרות!

שירותי הסעות לעובדים בהתאמה אישית

שאלות ותשובות

האם הרכבים עומדים בכל הדרישות והתקנים?

לחברת רון גל יש ותק של למעלה משלושים שנה בתחום הסעות עובדים ופתרונות תחבורה לאנשי עסקים ולאנשים פרטיים. אנחנו מפעילים צי רכבים חדש עם רכבים שעומדים בכל התקנים המחמירים ודרישות הבטיחות. יש לנו יותר ממאה רכבים בבעלות החברה, והצוות שלנו מספק שירות אדיב ואישי בהתאמה לצרכי הלקוחות, כולל שירותי הסעות לטווח הקצר או הארוך.

אנחנו מעסיקים גם קצין בטיחות שמפקח על תפקוד הנהגים המועסקים בחברה ומוודא שהתקנים הנדרשים נשמרים.

מהו סגנון הניהול של החברה?

סגנון הניהול האופייני לחברת רון גל מותאם להעדפות ולדרישות של הלקוחות, במקום להציע גישה אחת של שירות לקוחות וניהול בהתאמה לכולם.

האם קיים מערך תפעולי שעומד בדרישות השירות?

השירות הייחודי המוצע על ידי חברת רון גל מבוסס על השילוב המנצח של ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, כולל שירות לקוחות מעולה בהתאמה לצרכי הלקוחות, הפעלת צי רכבים חדשים שמאפשרים גמישות מרבית, וחבילות שירות במחירים משתלמים.

איך מתבצעים שירותי הסעות עובדים?

חברת רון גל מפעילה הסכם שירות על פיו היא מתחייבת לספק ללקוח רכב חדש, בטיחותי ומצויד, כגון אוטובוס או מיניבוס, בהתאם להעדפות הלקוח, מרחקי הנסיעה וכמויות הנוסעים. בהתאם להסכם, שירותי הסעות עובדים מתבצעים בכפוף ללוחות זמנים שנקבעו מראש, והנהגים אוספים את העובדים מהכתובות שקיבלו ומחזירים אותם לביתם בתום יום העבודה.

גם לעובדים יש את לוחות הזמנים וציון נקודות האיסוף, ועובדים שגרים באזור אחד מתאספים בנקודת איסוף מוסכמת מראש. לוחות הזמנים להגעה לנקודות האיסוף והחזרה נקבעים לפי מרחק הנסיעה ושעת תחילת העבודה.

האם שירותי הסעות עובדים זמינים מסביב לשעון?

ארגונים רבים מפעילים משמרות עבודה מסביב לשעון ולכן זקוקים לשירותי הסעות עובדים במתכונת של 24/7, כדי להסיע עובדים בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הלילה המאוחרות, כשהתחבורה הציבורית אינה זמינה, וכדי למנוע מהעובדים לנהוג בשעות שאינן שגרתיות.

בגישה זו, פועלים שמגיעים למשמרת יכולים להשלים שעות שינה ולהגיע לעבודתם רעננים. גם בתום המשמרת, הם יכולים להגיע במהירות לביתם מבלי לבזבז שעות ארוכות של נהיגה.

כמה עולה שירות הסעות עובדים?

שירות הסעות נוהגים נקבע באופן אישי בהתאם לצרכי הלקוח, מרחקי הנסיעות, ההעדפות לרכבים מסוימים, ותדירות ההסעות.

הסעות עובדים: סיכום

מבחינת עובדים רבים, לחופש לבחור בפתרונות תחבורה וליכולת ליהנות מההשפעות החיוביות של הטבות אלו יש עדיפות גבוהה יותר מאשר חניה חינם ונהיגה שגרתית ומפרכת לבד ברכב. למרבה המזל, זוהי גם זכייה כפולה עבור עסקים שחוסכים בעלויות תשלומי נסיעות וחניה ותורמים גם לשיפור איכות האוויר.אז אם אתם מחפשים פתרונות נוספים להסעות עובדים, שיעניקו לחברה שלכם יתרון בגיוס עובדים איכותיים, ויאפשרו לכם לשמר כישרונות, אנחנו כאן כדי לעזור. שוחחו עם אחד המומחים שלנו על מנת להרכיב תוכנית של פתרונות תחבורה שתתאים היטב לצרכים שלכם.Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק