הסעות עובדים

חשיבות שירותי הסעות עובדים

כיצד תוכלו להבטיח את הגעת העובדים לחברה בזמן ובבטיחות? האם תוכלו לספק לעובדים שלכם תנאי העסקה מעולים ובמקביל לפעול לשיפור היעילות וחסכון בעלויות? ודאי! שירותי הסעות עובדים נפוצים מאוד בימינו, כיוון שזה מציע לחברות ולארגונים קשת יתרונות רחבה, ובמקביל מאפשר יעילות וחיסכון. נשמע כמו חלום? אכן, אך לא כזה שאינו בר השגה!

רון גל - שירות הסעות עובדים

יתרונות שירותי הסעות עובדים

לשירותי הסעות עובדים יתרונות עבור החברה או הארגון הנהנים מהשירות, וכן עבור העובדים. 

במקומות עבודה בהם יש שעות עבודה מוגדרות, במיוחד במסגרת של משמרות, שירותי הסעות עובדים מבטיחים כי העובדים יגיעו בזמן למשמרת, רעננים, לאחר מנוחה או שיחה נעימה עם חבריהם לעבודה, הקשבה למוזיקה או קריאה. אנחנו עוזרים לכם להפוך את זמן הנסיעה ממועקה לזמן פנוי אשר מי כמונו יודע כמה הוא יקר מפז. בתום המשמרת, ובמיוחד אם מדובר במשמרת השניה, העובדים לא נאלצים לנהוג הביתה עייפים שכן שירות הסעות עובדים מוביל את העובדים בבטחה לבתיהם, ומקטין את הסיכוי לתאונות דרכים. 

העסק בחר להתמקם באזור מרוחק יותר אשר אין אליו תחבורה בכל שעות היום או בתכיפות מספקת? אין בעיה! השירות שלנו מאפשר לכם לגייס עובדים ביתר קלות, שכן כמעסיק המציע הסעות לעובדים, אתם מסירים את הרתיעה הטבעית מבזבוז שעות רבות בתחבורה ציבורית, או בעלויות דלק גבוהות בנסיעות לעבודה. במקום זה ייהנו העובדים שלכם מחווית נסיעה בטוחה ונעימה! 

כמנהלים ומקבלי החלטות אתם ודאי חווים את הקושי בהדרכה ושימור עובדים איכותיים. כנסו למשרד משאבי ושאלו את המנהלות כמה קשה לאתר ולגייס עובדים. שימוש בשירותי הסעות לעובדים מעלה את קרנכם כמעסיק, יותר עובדים ירצו לעבוד אצלכם, שיעור הנשירה יהיה נמוך יותר, והעסקת העובדים תהיה לטווח ארוך יותר בשל התנאים המשופרים. 

איכות הסביבה חשובה לכם? האם תרצו לתרום ללא מאמץ להקטנת זיהום האוויר והשארת עולם נקי יותר עבור ילדינו? נהדר! הסעות עובדים מקטינות את השימוש ברכבים פרטיים, במיוחד אם אינם רכבים חדשים הפולטים יותר רעלים, ומסייעות להקטנת הזיהום.

ולדובדבן שבקצפת – שירותי הסעות עובדים חוסכים בעלויות תפעול צי רכבים, עלויות דלק, עלויות כח אדם בתחום הרכב, ומאפשרות לכם לעסוק בתחום ההתמחות העסקי שלכם, מבלי להיכנס לתחום הרכבים!

למה לבחור בשירותי ההסעות של חברת רון גל?

אנחנו חברה משפחתית, עם למעלה משלושים שנות ותק, עם צי רכבים חדש, שירות אישי ואדיב, והבנה לצרכי לקוחותינו!

 • ניסיון עשיר  אנו מסיעים אלפי אנשים בחודש כבר למעלה משלושים שנה, ואחד מנתחי הפעילות העיקריים שלנו הוא תחום הסעות עובדים. יש לנו ציבור לקוחות נאמן העובד עם החברה שנים רבות. 
 • בטיחות בדרכים  ציבור הנהגים שלנו בעל רשיונות כחוק, ועובר השתלמויות ציבוריות ופרטיות בתחום הבטיחות בדרכים. 
 • שירות אישי, אמין ואדיב  לכל לקוח בחברה מצוות מנהל תיק לקוח ייעודי, המסייע ללקוח בכל צרכיו ועומד לרשותו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כמו כן, המבנה הארגוני השטוח של החברה, והיותה עסק משפחתי, מציעים ללקוחות קו ישיר ופתוח להנהלה.
 • פריסה ארצית לחברת רון גל פריסה ארצית, ואנו מספקים שירותי הסעות עובדים לחברות וארגונים בכל רחבי הארץ.
  צי רכבים חדיש – רכבי החברה, בגדלים שונים,הינם חדישים ומאובזרים היטב לנוחותם ובטחונם של הנוסעים. ראו עוד פרטים מטה בצי הרכבים שלנו! 
 • התאמה מירבית ללקוח אנו מציעים שירותי התקשרות לטווח ארוך וקצר, תוך תיאום מירבי של תקופת השירות, אמצעי הבטיחות, מסלול הנסיעה, והימים והשעות בהם יינתן השירות.
 • לציבור לקוחותינו העסקיים, מציעה רון גל שירות הסעות VIP הכולל ליווי אישי צמוד לאנשים עסקים לכל יעד ובכל שעה, תוך שימת דגש על שירות אישי, אדיב, מקצועי, ודיוק מירבי.

שירותי הסעות מיוחדים

רון גל מספקת שירותי הסעות מיוחדים המותאמים לבעלי מוגבלויות ולמגזר הדתי והחרדי. 

 • לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המתאימים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. 
 • לציבור הדתי והחרדי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות הלקוח.

אודות רון גל

אנחנו בחברת הסעות רון גל מבינים את צרכיהם של ציבור לקוחותינו העסקיים: אנו מכירים בחשיבות של שירות אדיב, מקצועי ומהימן המביא את ציבור העובדים למקום עבודתם בזמן, בבטחה ובנסיעה נעימה. משנת 1989 אנו מציעים ללקוחותינו מחירים הוגנים מבלי להתפשר על איכות השירות!

כיצד אנו עושים זאת? על ידי התמקדות ביעילות תפעולית, בקשר אישי עם לקוחותינו, במקצועיות הנהגים, ובחווית שירות של חמישה כוכבים! הסעות עובדים הינו נתח הפעילות העיקרי של החברה, ועם לקוחותינו המרוצים נמנות חברות מובילות במשק הישראלי כגון פרטנר, נטפים, נטוויז'ן, דלתא, הארגז, ועוד.

הרכבים שלנו

בחברה צי רכבים מגוון הכולל רכבים בגדלים שונים. אנו עובדים עם חברות מובילות במשק הישראלי וגופים ממשלתיים כגון עיריות ומועצות מקומיות רבות. רכבי החברה חדישים ומאובזרים היטב לנוחותם ובטחונם של הנוסעים. בכל הרכבים תוספות מפנקות כגון מערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי. וכמובן, בטיחות! כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים בהסעות, ועומדים בתקני משרד התחבורה ובחברה קצין בטיחות במשרה מלאה.

המלצות מלקוחותינו

קרן גרוס, מנהלת משאבי אנוש בחברת הארגז: "מחודש אוגוסט 2012 אנו נהנים משירותיה של רון גל לצורך הסעת עובדים על בסיס יומי. חברת רון גל סייעה לנו בהסעת עובדים גם בעת העתקת המפעל ותמכה בכל נושא העברת העובדים. ראוי לציין שהשירות תמיד ברמה הגבוהה ביותר – זמינות 24 שעות ביממה ותגובה מיידית בכל נושא. אנו שבעי רצון מהעבודה עימם."

הסעות עובדים בכל רחבי הארץ

מחירון

אף לקוח אינו כמשניהו, לכל אחד צרכים ייחודיים הן בגודל הרכבים, מרחק הנסיעה ושעות ההסעות. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עימנו לתכנון משותף של צרכי הסעות עובדים המתאימים לכם!

שאלות נפוצות

 • מה חשוב בבחירת חברת הסעות עובדים? הכי חשוב זה הבטיחות, דייקנות הנהגים לאורך זמן,  הרכב בו תסעו וכמובן השירות – למי אתם פונים וכמה מהר עונים לכם שיש בעיה!
 • מה כדאי לבדוק בנושא בטיחות? בדקו האם הנהגים בעלי רישיון מתאים, האם אינם חורגים בנהיגה ממספר השעות הקבוע בחוק. כמו כן בדקו חגורת בטיחות בכל מושב ומערכות המתריעות על שיכחת נוסעים.
 • בדקו עם העובדים שלכם האם הם מרוצים מהשירות!

מאמרים שעשויים לעניין אותךInner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק