הסעות מיניבוסים

הסעות מיניבוסים ברון גל

חברת רון-גל מתמחה מזה למעלה משני עשורים במתן שירותי הסעות מיניבוסים לחברות, ארגונים, מוסדות וקבוצות פרטיות. החברה מתמחה בשירותי הסעות לחברות המובילות במשק כגון נטוויזן, הארגז, דלתא, ועוד, ולמוסדות ממשלתים, עיריות ומועצות מקומיות.

חברת רון גל הינה חברת הסעות מקצועית, אמינה וחדשנית. ייחודה של החברה נובע מהשילוב העדין בין שירות אישי, אדיב, ומשולל בירוקרטיות לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל צי רכב מגוון וחדיש, תוך שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות גמישות מירבית לשינויים עד לרגע האחרון, מחירים אטרקטיביים, ומענה המותאם לצרכי הלקוח.

חברת ההסעות רון גל מציעה שירות מקצועי ואמין, המקפיד על לוחות זמנים, וכל נהגיה מכירים היטב את כבישי הארץ ובקיאים בחוקי התנועה והבטיחות. לכל לקוח בחברה מוצמד מנהל תיק לקוח האחראי על הקשר הרציף עם הלקוח, החל מתאיום ציפיות ותכנון הנסיעה וכלה בהוצאת השירות לפועל.

נסיעות במיניבוס, עבור מי?

חברת רון גל מציעה פתרון לקבוצות קטנות של עד 19 איש המעוניינות לשכור שירותי הסעות לצרכים שונים.

החברה מציעה שירותי הסעות מיניבוס לנוסעים הבאים:

צי הרכבים שלנו: בטחון ונוחות

צי הרכבים של רון גל הינו חדיש, וכל כלי הרכב מפוארים, מרווחים וברמת גימור גבוהה ביותר לנוחות נסיעה מירבית. שירותי ההסעות של החברה כוללים רכבים פרטיים, מיניבוסים, בעלי 19 מושבים ונוסעים ומושב נוסף למדריך, ואוטובוסים חדישים, בעלי 52 מושבים ומעלה, המאובזרים לנוחותם המירבית של הנוסעים. כל המיניבוסים והאוטובוסים מצויידים במערכת שמע וכריזה, טלויזיה, די.וי.די, אינטרנט אלחוטי (WIFI), ומזגן, כאשר האוטוסובים כוללים גם מקרר.

כל הרכבים בחברת ההסעות כוללים מערכת GPS לווינית המאפשרת מעקב יעיל ובזמן אמת על צי הרכבים ומהלכם, מהירות נסיעתם, ועוד. מעקב זה מסייע להנהלת החברה לשמר רמה בטיחותית גבוהה, נושא בעל חשיבות רבה בחברת רון גל. צי הרכבים בכללותו עומד בתקני ובעל אישור של משרד התחבורה ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות האחראי על בטיחות צי הרכבים וכל נהגי החברה פועלים להובלת הנוסעים למחוזותיהם בבטיחות מירבית.

שירותי הסעות לבעלי דרישות מיוחדות

רון גל מספקת שירותים מיוחדים המותאמים למגזרים בעלי דרישות מיוחדות, כגון נוסעים בעלי מוגבלויות והמגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי\ חדרי, מציעה החברה שירותים מיוחדים המותאמים לרגישות ודרישות מגזר זה, כולל שירותי הסעות מופרדים והתחשבות בזמני מועדי וחגי ישראל, שבתות וערבי חג.

אודותינו

חברת ההסעות הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן כמנכ"לה. "במשך 23 שנותיי כמנכ"ל\בעלים של חברת רון גל תמיד דאגתי לשים את לקוחותינו בעדיפות עליונה, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב ועל בטיחות ונוחות הנוסעים."

לדבריה של עדי בטש, מנהלת הרווחה בחברת נטפים על רון גל: "תודה מקרב הלב על שירות יוצא דופן לו זכינו במהלך חופשת משפחות נטפים ביוני-יולי 2013. אין ספק שהמקצועיות, עמידה בלוחות זמנים, אוטובוסים מפוארים ורמת שירות וזמינות גבוהה היוו חלק בלתי נפרד מהצלחת החופשה המרוכזת של עובדי נטפים ומשפחותיהם. היה תענוג לעבוד איתכם!"

צרו קשר עוד היום להיכרות עימנו ותאום שירותי הסעות מיניבוסים המותאמים לכם אישית!

רון גל חברת הסעות - שירותי הסעות אוטובוסים ומיניבוסים בכל הארץ

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק