Fraud Blocker

הזמנת אוטובוס

הזמנת אוטובוס מרון גל

מתכננים טיול שנתי, טיול מחלקה, טיול לעובדים ומשפחתיהם? מתכננים אירוע כגון חתונה או יום הולדת? מחפשים שירותי הסעות אמינים ומקצועיים? חברת רון גל הסעות שמחה להציע שירותי השכרת אוטובוסים בכל חלקי הארץ. צרו עימנו קשר להזמנת אוטובוס העונה על צרכי נסיעתכם!

רון גל שירותי הסעות

חברת רון-גל מציעה שירותי הסעות לחברות, ארגונים, מוסדות וקבוצות פרטיות. בין לקוחות החברה הנאמנים נמנות החברות המובילות במשק כגון: פרטנר תקשורת, רגבים, דלתא, ועוד, מוסדות ממשלתים, עיריות ומועצות מקומיות כגון עיריית ראש העין ומועצה מקומית פרדס חנה. פרט למגוון שירותי הסעות, מציעה החברה שירות הזמנת אוטובוסים מתוך צי רכבים חדיש ומפואר בהתאם לדרישות הלקוח. חברת ההסעות רון גל מציעה שירות אישי ומקצועי, ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.

חברת הסעות רון גל מספקת שירותי הסעות מגוונים הכוללים:

 

כמו כן, מציעה החברה שירות השכרת אוטובוס הכולל נהג צמוד, מקצועי ומיומן, הבקיא בכבישי הארץ.

הזמנת אוטובוס בחברת רון גל

השירות האישי והאדיב של החברה מאפשר ללקוחותיה להסיר דאגות לוגיסטיות מליבם, שכן תהליך הזמנת אוטובוסים מצטיין באדיבות, גמישות ויעילות מירבית. לכל לקוח בחברה מוצמד מנהל תיק לקוח הזמין לו בכל שעות היממה ומלווה אותו החל משלב התכנון וההזמנה של שירותי נסיעה, תוך התחשבות בצרכי כל לקוח ולקוח, וכלה בדילוור השירות המוזמן. מה שמייחד את חברת רון גל מחברות הסעות שונות כולל שילוב בין היותה חברה משפחתית עם שירות אישי ונטול בירוקרטיות לבין היותה מהמובילות בתחום ההסעות בבטיחות ובחדשנות המתבטאת בניהול לוגיסטי מדוקדק של מערךתפעולי הנתמך במערכות טכנולוגיות מתקדמות.

חווית נסיעה ייחודית

רכבי החברה, בני שלוש שנים לכל היותר, מפוארים ומרווחים לחווית נסיעה נעימה. שירותי הזמנת אוטובוסים בחברה כוללים כלי רכב חדישים, בהם בין חמישים ושניים לחמישים וחמישה מושבים, המצויידים בתוספות מגוונות כגון:

  • מערכת כריזה.
  • טלוויזיה.
  • מערכת שמע.
  • DVD.
  • אינטרנט אלחוטי (WiFi).
  • מקרר.

 

נהגי החברה הם העושים את כל ההבדל בחווית הנסיעה. רוב הנהגים העובדים עימנו מועסקים בחברה למעלה מחמש שנים, נושאים רשיונות נהיגה בתוקף כולל רשיונות מיוחדים (לדוגמה רשיון D1 להסעת ילדים ותלמידים), בקיאים בכבישי הארץ, ובעלי תודעת שירות גבוהה.
על איכות השירות מעידה המלצתה של סיגל משה מחברת מטריקס "ברצוננו להודות לכם על השירות והיחס הטוב…כל בעיה נפתרת במהירות… תודה רבה לכל הנהגים הנפלאים שעובדים איתנו, מסיעים אותנו תמיד בחיוך!"

בטיחות בדרכים

תחום הבטיחות בדרכים הוא תחום בו משקיעה רון גל את מלוא משאביה ומירצה, שכן הבאתם של הנוסעים בביטחה למחוז חפצם הינו בראש מעייני החברה. צי הרכבים מאובזר בהתאם ועובדי החברה עוברים הכשרות תקופתיות בנושא בטיחות בדרכים.

  • כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare מבית חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים.
  • כל רכבי החברה עומדים בתקני משרד התחבורה.
  • בחברה קצין בטיחות במשרה מלאה.
  • בכל הרכבים מותקנת מערכת GPS לוויינית המדווחת בזמן אמת על תנועת הרכבים ומהירותם.
  • כל נהגי החברה נוקטים בכל האמצעים החוקיים לשמירה על בטחון הנוסעים, כגון הקפדה על חגירת חגורות בטיחות.
  • כל מושב ברכבי החברה מצויד בחגורת בטיחות אישית.

שאלות ותשובות

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים אוטובוס לקבוצה?

קיימים כמה היבטים שיש לזכור במהלך הזמנת אוטובוס לקבוצה. גודל הקבוצה, מרחק הנסיעה, המיקומים שאליהם ברצונכם להגיע, והחזרה מהם, וצרכי המיקום לכבודה.
הכרת ההיבטים האלו לפני ביצוע הזמנת אוטובוס אצל חברת הסעות יכולה לחסוך לכם כאבי ראש וכסף בהמשך.

האם עלי לבדוק אם לחברה יש רישיון להפעלת עסק?

לפני הזמנת אוטובוס מחברת הסעות מומלץ לבצע מחקר ולבדוק אם חברה יש רישיון להפעלת עסק, והיתר להסעת נוסעים. נציגי החברה צריכים לספק הוכחות לקיום רישיונות עסק והיתרים, כך שתוכל להזמין בבטחה את הנסיעה שלכם.

האם קיים אוטובוס חלופי אם מתעוררת בעיה?

שירות הסעות מקפיד על אפשרויות אספקת אוטובוס חלופי לנוסעים אם מתעוררת בעיה במהלך הנסיעה. האוטובוס החלופי יהיה מאותו סוג וגודל של האוטובוס המקורי שהוזמן.

האם אני יכול לבטל הזמנת אוטובוס?

ניתן לבטל את הזמנת האוטובוס דרך אתר החברה או באמצעות שירות הלקוחות של החברה. יש לקבל את אישור החברה או נציגי השירות למימוש הביטול, רק חשוב לקחת בחשבון שאם הביטול מתבצע מספר שעות לפני מועד היציאה, יתכן שהביטול יהיה כרוך בעלות מסוימת. נציגי החברה יפרטו את מדיניות הביטולים, התנאים ועלויות הביטול בהתאם לכל מקרה בנפרד.

האם אני יכול לשנות את פרטי הנסיעה?

ניתן לשנות את פרטי הנסיעה או אפילו לדחות אותה. הזמן הממוצע שמאפשר דחיית או שינוי יעד נסיעה קיימת נקבע בהתאם למדיניות החברה, ואם אינכם רוצים לבטל את ההזמנה הקיימת, אלא לבחון אפשרויות יעדים חלופיים, עליכם לפנות לנציגי השירות של החברה ולקבל את המידע הרלוונטי.

צרו קשר עוד היום להיכרות עימנו ותאום הזמנת אוטובוס העונה על דרישותיכם!

הזמנת אוטובוס

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק