Fraud Blocker

אוטובוסים לטיולים

אוטובוסים לטיולים ברון גל

בתכנון טיול יש משום תיאומים לוגיסטיים רבים וניהול מערכת ציפיות בין אנשים. אנו בחברת הסעות רון גל נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם ולמטיילים להגיע למחוז חפצם בבטיחות ונוחות מירבית! חברת רון-גל, התמתחה מזה למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות לחברות, ארגונים, מוסדות וקבוצות, מציעה פתרון העונה על כל צרכיכם בדרכים: שירות השכרת אוטובוסים לטיולים.

חברת הסעות רון גל

החברה מתמחה בשירותי הסעות בכלל ושירותי השכרת אוטובוס לטיול בפרט, ובין לקוחותיה נמנות החברות המובילות במשק כגון פרטנר תקשורת, רגבים, דלתא, נטוויז'ן ועוד, ומוסדות ממשלתים, עיריות, ומועצות מקומיות כגון עירית ראש העין.

אמינות, מקצועיות ואדיבות הינם ערכי הליבה של חברת הסעות רון גל. ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה המותאם לצרכי הלקוח.

חברת הסעות רון- גל מציעה שירותי הסעות בצי רכבים מגוון, המותאמם אישית לצרכי כל לקוח ולקוח. אנו מבינים לליבם של מארגני טיולים לתיירים, עובדים, תלמידים ועוד, ומתגאים להציע פתרון כולל שלא רק מסיר דאגה לוגיסטית מלבכם אלא מגדיל לעשות ומציע תכנון משותף של מסלול נסיעה, ציבור נהגים זהיר המכיר היטב את כבישי הארץ, ושירות אישי. החברה מצטיינת בתודעת שירות גבוהה: לכל לקוח מוצמד מנהל תיק לקוח הזמין לו בכל שעות היממה ומלווה אותו החל מהיכרות ארגונית ותכנון צרכי הנסיעה, תוך שמירה על קשר רציף לעדכונים, וכלה בדילוור שירות ההסעות המוזמן.

אוטובוסים לטיולים

לחברת ההסעות צי רכבים חדיש המאובזר לנוחות וביטחון מרבי של נוסעיה. פרט לשירותי הסעות אוטובוס לטיולים, מציעה החברה מגוון רחב של רכבים: רכבים זעירים, רכבי VIP, מיניבוסים ומידיבוסים. כל רכבי החברה חדישים, מרווחים ומצויידים בתוספות כגון מערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי.

חברת ההסעות רון גל מתמחה בשירות הסעות עבור תלמידים וגני ילדים. כל נהגי החברה המסיעים תלמידים הינם בעלי רשיון מיוחד להסעת ילדים ומקפידים על חגירת חגורות בטיחות ואיסור עמידה בנסיעה.

בטיחות בדרכים

נושא הבטיחות בשירותי ההסעות הינו בעל חשיבות מירבית בחברת רון גל: כל רכב בחברה עומדי בתקן ובעל אישור של משרד התחבורה ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות לכל נוסע ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות האחראי על בטיחות צי הרכבים וכל נהגי החברה פועלים להבאת הנוסעים בבטיחות.

שירותי הסעות

    • חברת הסעות רון גל מספקת שירותי הסעות בתחומים הבאים:

רון גל מספקת שירותים המותאמים הן לבעלי מוגבלויות והן למגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות.

לקוחות מספרים

על איכות השירות מעידה המלצתה של סיגל משה מחברת מטריקס "ברצוננו להודות לכם על השירות והיחס הטוב…כל בעיה נפתרת במהירות… תודה רבה לכל הנהגים הנפלאים שעובדים איתנו, מסיעים אותנו תמיד בחיוך!"

כמו כן, תורמת החברה שירותי הסעות טיולים לארגונים נזקקים, ומעידה על כך תעודת ההוקרה מהורי הבית בפנימיית הכפר הירוק: "אנו מעריכים ומוקירים את נכונותכם לסייע ולתמוך בהגשמת חלום טיול הקיץ של ילדי משפחתון שקד".

שאלות ותשובות בנושא – אוטובוסים לטיולים

מה צריך להכין לפני שמזמינים אוטובוס לטיול?

לפני שמזמינים אוטובוס לטיול, חשוב להכין מראש את כל הפרטים על מאפייני ההסעה הדרושה, על מנת שניתן יהיה לקבל תשובות מדויקות מנציגי החברה. חשוב לספק פרטים כגון:
מטרת הנסיעה
התאריך
כמות הנוסעים
היעד
משך הנסיעה
ציוד ואביזרים חשובים
נקודות איסוף ופיזור של הנוסעים
האם הנסיעה היא פרטית או עסקית

איך אפשר לדעת שהחברה איכותית, אמינה ובטיחותית?

מומלץ לבקש להתרשם מרישיונות הפעלת העסק, ביטוחים מקיפים, רישיונות נהיגה אישורי בדיקות קציני רכב ותוכניות חילוץ למקרי חירום.
מומלץ גם להתרשם מביקורות מקוונות של לקוחות קודמים שיעידו על איכות השירות, ולהתרשם מצי הרכבים של החברה כדי לוודא שהם חדשים ומתוחזקים כראוי.

כמה נוסעים אפשר להסיע בהסעות אוטובוסים לטיולים?

בצי אוטובוסים לטיולים של חברת הסעות ניתן למצוא אוטובוסים בטיחותיים וחדישים שמותאמים להסעות של בין 50-60 נוסעים והאוטובוס יותאם לדרישת הלקוח.

כמה זמן מראש יש להזמין אוטובוס לטיולים?

אפשר להזמין אוטובוס לטיולים עד 48 שעות לפני הטיול, אבל ככל שמזמינים את האוטובוס מוקדם יותר, כך ניתן לוודא שסוג הרכב המועדף עליכם יהיה זמין.

מהם המחירים של השכרת אוטובוסים לטיולים?

מחירי שירותי הסעות אוטובוסים לטיולים משתנים בהתאם לצרכי לקוחות החברה. נציגי השירות של החברה מתאימים את הצעות המחיר המפורטות בהתאם ליעדי הנסיעה, העדפות סוג האוטובוס, וכמויות הנוסעים.

צרו קשר להיכרות עימנו ותאום שירותי אוטובוסים לטיולים המותאמים לכם!

אוטובוסים לטיולים בכל רחבי הארץ

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק