הסעות עובדים

רון גל – חברת הסעות עובדים

"אחרי יום עבודה ארוך, ובמיוחד אם עבדתי משמרת לילה, זה פינוק אמיתי שיש מי שלוקח אותי כמעט עד הבית ואני לא צריך לנהוג או לעמוד בפקקים של הבוקר, גז ברקס גז ברקס…" אומר שלומי, מכונאי באל על העובד במשמרות שונות בשדה התעופה. "גם אם מישהו היה מציע לי רכב הייתי מעדיף את השירות של הסעות עובדים שהחברה מציעה לנו, כך אני יכול לישון ולקרוא חדשות בזמן הנסיעה לעבודה."


בחברות רבות שעובדות בתחומים מגוונים כגון שירות לקוחות או מקומות עבודה הפתוחים 24 שעות כשדה תעופה, עובדים העובדים במשמרות ונותנים שירות ומענה כל שעות היממה. חברות אלה לרוב מציעות שירותי הסעות עובדים על מנת שציבור העובדים יוכל להגיע למקום העבודה וממנו בבטחה ובזמן.

כל מה שצריך לדעת על הסעות עובדים

הסעות עובדים הינן שירות חשוב ומרכזי בהתנהלות עובדים לא רק במקומות עבודה בהם יש עבודה במשמרות, אלא גם במקומות עבודה בהם יש עובדים רבים. לדגמה חברת הסלולר פרטנר תקשורת יש עובדים רבים במרכז החברה בראש העין. חלק מהעובדים עובדים במשמרות וחלקם עובדים "שעות משרד רגילות." החברה מציעה לציבור העובדים שירותי הסעות אל וממקום העבודה, בעודה חושבת על נוחות העובדים, וכמובן על הערכים המוספים לחברה הכוללים הבאתם של העובדים למקום העבודה בזמן, וכן חסכון בעלויות בתחזוק צי רכבים.


עלויות תחזוק רכב הינם הרבה מעבר לרכישתו, מדובר בעלויות אחזקה כגון טיפולים, טסט, ביטוח ועוד והאם התחלנו לדבר על מחירי הדלק הממאירים?!? אחזקת רכב הינה דבר יקר מאוד וחברות רבות מעוניינות להעניק לעובדים את הלוקסוס של להגיע ולחזור מהעבודה על חשבון החברה, אך לא להחזיק צי רכבים משל עצמה. כאן נכנסים שירותי הסעות לעובדים, וחברות רבות בוחרות להכחיר את השירות לחברות הסעות על מנת לחסוך עלויות.

כמו כן, הבאתם של העובדים למקום העבודה בזמן הינה מרכיב משמעותי בהצלחתן של חברות. במיוחד כאשר מדובר בעבודה במשמרות, כאשר עובד אחד אמור להחליף את משנהו! דמיינו מצב בו מאחרים מספר עובדים כל אחד במספר דקות, והעובדים במשמרת לפניהם כבר יצאו לביתם, מה גדול יכול להיות ההפסד לחברה כאשר פס הייצור מעוכב או כאשר אין מענה לטלפונים!


חברות המציעות שירותי הסעות לעובדים מבטיחות את הגעתם של העובדים בזמן לעבודה, הלא קל מאוד לצאת מהבית ברבע שעה איחור כאשר אתה מעכב רק את עצמך אך אם תפספס את ההסעה מובן שתקפיד על יציאה בזמן!


חברות המציעות שירותי הסעות לעובדים מבטיחות את הגעתם של העובדים בזמן לעבודה, הלא קל מאוד לצאת מהבית ברבע שעה איחור כאשר אתה מעכב רק את עצמך אך אם תפספס את ההסעה מובן שתקפיד על יציאה בזמן!


כמו כן חשבו על איכות הסביבה ואיכות החיים: רכבים רבים שפולטים חומרים מזהמים נחסכים על ידי שימוש בשירותי הסעות משמעותו פחות רכבים בכביש, פחות רכבים המזהמים את הסביבה. ואם הקפדם כחברה לשכור את שירותיה של חברת הסעות אמינה אשר מקפידה על נושאים כאיכות הסביבה ורמת הרעלנים שפולטים האכבים שלהם, טוב פי שניים עשיתם!


עוד נושא חשוב שיש לשקול ותמיד נראה מובן מאליו הוא נושא הבטיחות בדרכים. חשוב מאוד למצוא חברה אשר מקפידה על הנושא, אשר הנהגים שלה מחזיקים רשיונות בתוקף, הרכבים עומדים בתקנים של משרד התחבורה ושכולם עושים את המיטב על מנת לשמור על שלומם של ציבור הנוסעים.


עוד פן חשוב הוא שירות, זמינות ואמינות. חשוב שהחברה שאתם בוחרים תציע שירות אישי אשר מותאם ללקוחות וכמובן שתהיה אמינה עם נסיון מוכח של שנים בתחום, אשר נותנת מענה לכל נושא ובכל שעה וכן מקפידה על לוחות זמנים על מנת להביא את העובדים בזמן למקום העבודה.

שאלות ותשובות בנושא – הסעות עובדים

האם הרכבים עומדים בכל התקנים והדרישות?

חברת רון גל היא חברת הסעות עם ותק של יותר משלושים שנים. צי הרכבים שלנו חדש ואנחנו מפעילים רכבים שעומדים בכל דרישות הבטיחות והתקנים המחמירים, למעלה מ-100 כלי רכב בבעלות החברה.נציגנו מספקים שירות אדיב, אישי ומתאם לצרכי הלקוחות, כולל שירותים לטווח הארוך או הקצר, עם פיקוח של קצין בטיחות שתפקידו לשמור על תפקוד הנהגים בחברה ועל ההקפדה על התקנים הנדרשים.

מהו סגנון הניהול של החברה?

סגנון הניהול שמאפיין את חברת רון גל הוא התאמה לדרישות והעדפות הלקוחות, במקום גישה אחת של ניהול ושירות לקוחות שמתאים לכולם.

האם קיים מערך תפעולי שיכול לעמוד בדרישות השירות?

הייחוד שמאפיין את חברת רון גל טמון בשילוב מנצח של ניהול יעיל של ערך תפעולי מתקדם, שכולל מגוון רחב של צי רכבים חדשים, שמאפשרים גמישות מרבית, עם שירות לקוחות מעולה שמותאם לצרכי הלקוחות, במחירים משתלמים.

האם לחברה יש רישיון עסק?

לרון גל יש רישיון להפעלת עסק. החברה הוקמה בשנת 1989, וחרטה על דגלה את ערכי השאיפה המתמדת למצוינות בבטיחות בדרכים; טכנולוגיה מתקדמת; העסקת נהגים מקצועיים ואמינים; ושירות לקוחות ללא דופי.

האם החברה עובדת בצורה שקופה ומציגה את כל הנתונים בפני הלקוח?

ההנהלה וצוות העובדים בחברת רון גל מציבים דגש גבוה במיוחד על מקצועיות ואיכות, ולכן אנחנו מקפידים על העסקת נהגים מיומנים ומקצועיים בלבד, שמספקים שירות לקוחות יוצא דופן ללקוחות, מסביב לשעון, עם אפשרויות הסעות לכל יעד ברחבי הארץ. הלקוחות שעובדים איתנו נהנים משקיפות מלאה של נציגנו וחשיפה ברורה, אמיתית ובזמן, של כל נתוני השירות שסופק.



Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק