Fraud Blocker

הסעות עובדים – כלי להתייעלות עסקית

הסעות עובדים – כלי להתייעלות עסקית

בעולם התחרותי של ימינו חברות רבות מבינות כי גורם חשוב התורם משמעותית לבידול העסקי שלהם הוא כוח האדם שלהם, האנשים והנשים שעובדים בחברה ובמסירות ונאמנות מסייעים לחברה להצליח. שימו לב למאמצי חברות היום לדאוג לפיתוח ורווחה של עובדיהן, החל מקורסים מקצועיים וסדנאות מעשירות, ימי כיף, ארוחות ועוד. לכן בעולמנו היום, הגלובלי וחסר גבולות, בו הרבה ארגונים עומדים בתחרות גדולה וחייבים להיות הטובים ביותר בכדי לשרוד, מבינות החברות את החשיבות במקסום המשאבים העומדים לרשותן, וכמובן ,את המשאב החשוב ביותר- העובדים.

פנים רבות ישנן לרווחת העובדים: משכורת, חופשים, השתלמויות, פיתוח מקצועי, יצירת סביבת עבודה נוחה ועוד. נדבך חשוב מהרווחה נוגע לנושא הסעות עובדים לעבודה. במיוחד כאשר מדובר באיזורים מרוחקים או בשעות בהן אין תחבורה ציבורית סדירה, הבאתם של העובדים לעבודה באופן מהיר ונוח תורמת רבות לרווחתם.
הסעות עובדים - כלי להתייעלות עסקית

הגעתם של עובדים לעבודה יכולה להיות בתחבורה ציבורית, ברכבים פרטיים או בשירותי הסעות. אחזקת רכב, או צי רכבים, הינה דבר יקר ביותר הכולל את קניית צי רכב, דלק, ביטוחים, לפחות קצין רכב אחד ועוד. חברות רבות מבינות כי אמנם להנהלה בכירה אפשר לעמוד בכאלה הוצאות אך וודאי שלא לכל העובדים!  בכך נוצרת אפלייה מסויימת בין העובדים ודווקא אלה שמרוויחים יותר זוכים להטבות אלה. לכן בוחרות חברות רבות לספק שירותי הסעות לעובדים בכל הרמות ובעיקר במקומות בהם העבודה היא במשמרות, במקומות עבודה הפתוחים 24 שעות ביממה כגון נמל התעופה, וכן מקומות עבודה מרוחקים כגון מפעלים בצפון ודרום הארץ ועוד.

חברות רבות פונות לחברות הסעות על מנת שיבצעו עבורן את השירות לעובדים ויסיעו אותם למקום העבודה והביתה בסוף היום. שימוש בחברת הסעות חיצונית מציעה יעול כלכלי ועסקי מכיוון שעל ידי שימוש בשירות הסעות חיצוני החברה מצליחה להתמקד בעסק המרכזי שלה ללא השקעת משאבים מיותרים בשירותים שאינם המוצרים או השירות המרכזי שאותו מציעה החברה.

למה לבחור שירותי הסעות לעובדים?

  • החברה מראה לעובדיה שאכפת לה ודואגת להבאתם לעבודה.
  • העובדים מגיעים יחדיו והמשמרות מתחילות באותה השעה.
  • העובדים מגיעים רעננים לעבודה אחרי שישנו, קראו, גלשו באינטרנט או מה שיבחרו במהלך הנסיעה.
  • החברה חוסכת בהוצאות רכב ודלק בין אם מדובר ברכב פרטי או ברכב חברה עם העלויות הכרוכות בתחזוק צי רכבים.

כיצד בוחרים חברת הסעות לעובדים? מחפשים:

  • שירות- שירות אישי אדיב ומקצועי.
  • אמינות- חפשו חברה אמינה עם ניסיון רב שנים והמלצות רבות.
  • זמינות- זמינות של שירות ההסעות וכן כמובן של אנשי הקשר בחברה במקרה של חירום באמצע הלילה!
  • בטיחות בדרכים- אחרי הכל, הכי חשוב זה להביא את ציבור הנוסעים בשלום! יש להקפיד על העסקה של ציבור נהגים עם ניסיון ורשיונות בתוקף, הנוהג ברכבים שעומדים בתקני משרד התחבורה, ומותקנות בהם מערכות לבקרת מהירות ומיקום הרכב בכל רגע נתון, מערכת למניעת שיכחת נוסעים ברכב המחייבת את הנהג לעשות סריקה ברכב לפני נעילתו. כמו כן יש לבדוק שבכל מושב יש חגורת בטיחות אישית.
  • רכבים חשדים ומפוארים עם מושבים נוחים ותוספות כייפיות לעובדים שלכם!
  • מחירים נוחים- מובן שחשוב כמה עולה כל התענוג הזה!

חברת רון גל מספקת למעלה מעשרים שנה שירותי הסעות אמינים ובטוחים לחברות מובילות במשק הישראלי כגון פרטנר תקשורת וגופים חינוכיים כגון המכללה למנהל, מועצות ועיריות ועוד. על דגלנו חרוטה אמנת השירות המעולה ונושא הבטיחות בדרכים, וכמובן צי רכבים חדיש ומפנק, והכל במחירים נוחים!

צרו קשר עוד היום לתיאום שירותי הסעות לעובדים העונים על צרכיכם!

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא:Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק