Fraud Blocker

היתרונות של הסעות עובדים עם רון גל

הסעות עובדים – להגיע לעבודה בזמן עם רון גל

חברות וארגונים בכל ענפי המסחר והתעשייה במשק הישראלי, הגיעו למסקנה כי כדאי להן להיעזר בשירות הסעות עובדים, כדי לחסוך עלויות, ולאפשר לעובדים להגיע בזמן ובבטחה למקום העבודה וחזרה לביתם. הסעות לעבודה מבטיחות את הגעת העובדים בזמן, ללא צורך לנהוג ברכב הפרטי, בלי להתמודד עם עומסי התנועה הכבדים בשעות הבוקר ואחה"צ וללא צורך לחפש חניה. השירות חשוב למעסיק ולעובדים כאחד, יש לו יתרונות רבים, אך יש להזמין את ההסעות רק מחברה אמינה, מקצועית ויעילה כמו רון גל.

רון גל היא חברת הסעות ותיקה ובעלת מוניטין רב בענף ההיסעים. לחברה צי רכבים גדול ומגוון, צוות מקצועי ומיומן של נהגים ותיקים ובעלי ניסיון רב, מערך תפעולי ממוחשב וחדשני ומוקד שירות זמין מסביב לשעון. כחברה מובילה בענף ההיסעים, רון גל מחויבת לשירות הסעות ברמה גבוהה ועל פי סטנדרטים בינלאומיים, כל זאת ועוד תוך התחייבות למחירים תחרותיים ולנסיעה בטוחה ברכבים חדישים ומאובזרים היטב.

bus2

מהם היתרונות של שירות הסעות עובדים עם רון גל?

חברת ההסעות רון גל מספקת מענה מקצועי מקיף לכל שירותי ההסעות הנדרשים עבור הלקוח, ניתן להזמין הסעות במרכז ובשאר חלקי הארץ. בין השאר, החברה מתמחה בפתרונות כגון הסעות לאירועים, לטיולים, לבתי ספר וכמובן הסעות עובדים למקום העבודה, לכנסים מקצועיים, לימי כיף וגיבוש, לטיולים וכיוצא בזה. לשירות ההסעות של החברה יתרונות רבים עבור המעסיק והעובדים:

 • עובדי הארגון מגיעים בזמן למקום העבודה.
 • העובדים זוכים להסעה מאורגנת ברכבים נוחים וחדישים, זו הטבה משתלמת עבורם, והם מרוצים מההשקעה של המעסיק ולכן הם מחויבים כלפיו.
 • חיסכון בעלויות הדלק ותחזוקת הרכב לעובדי החברה.
 • המעסיק אינו צריך להחזיק צי רכבים גדול וחוסך משמעותיות בהוצאות הארגון (דלק, ביטוח, טיפולים, כוח אדם וכדומה).
 • הסעות מאורגנות לעובדים מפחיתות את העומס בכבישים ותורמות לשמירה על הסביבה.
 • העובדים מגיעים רעננים ונמרצים לעבודה.
 • הוצאה מוכרת עבור המעסיק.

מגוון פתרונות הסעה לעובדי הארגון ומנהליו

ראוי לציין כי שירות הסעות עובדים עם רון גל מיועד לכל העסקים והארגונים במשק הישראלי, לרבות חברות הייטק, מפעלים, משרדים ממשלתיים, רשויות מקומיות, רשתות שיווק קמעונאיות וכדומה. מעבר להסעות למקום העבודה ובחזרה ממנו, החברה מציעה פתרונות הסעה נוספים לעובדים, ביניהם:

 • הסעות לאירועים שונים כמו כנסים, תערוכות וכיוצא בזה.
 • הסעות לטיולים, לימי גיבוש ולימי כיף של עובדי העסק ומנהליו.
 • הסעות VIP לאנשי עסקים בכירים וללקוחות או שותפים עסקיים המגיעים לבקר בישראל.
 • הסעות נכים למקום העבודה ובחזרה ממנו ברכבי הסעות ייעודיים עם מעלון חשמלי ואבזור בטיחותי כנדרש בתקנות התעבורה.
 • הסעות לסיורים מאורגנים ברחבי הארץ עבור עובדי החברה ומנהלי הארגון.

צי רכבים גדול, מגוון וחדיש

רון גל משקיעה משאבים עצומים בחידוש צי רכביה, לחברה צי גדול ומגוון הכולל עשרות אוטובוסים מפוארים וחדישים המצוידים במיטב הטכנולוגיות ובאבזור נדיב, מיניבוסים יוקרתיים לנסיעה נוחה וחווייתית, רכבי הסעות זעירים עם 10-14 מושבים, רכבי הסעות VIP ורכבים להסעות עובדים נכים ובעלי מוגבלויות.

כל רכבי ההסעות של החברה מתוחזקים היטב, קצין בטיחות רכב דואג לתחזוקה שוטפת, לטיפול ברכבים על פי הוראות היצרנים, להכשרת הנהגים ולרענון כללי נהיגה זהירה ובטוחה. כדאי לדעת כי רכבי הסעות עובדים מצוידים במערכת מולטימדיה משוכללת, במזגן חזק ומקפיא, במושבים נוחים ומרופדים עם חגורות בטיחות ובאבזור נוסף. ניתן להזמין אוטובוסים עם אינטרנט אלחוטי כדי לאפשר לעובדים להמשיך לעבוד גם בזמן הנסיעה וכדי לגלוש באינטרנט.

למידע נוסף ולהזמנת שירות הסעות עובדים, אנא צרו עמנו קשר בטלפון או במייל. אנו מתחייבים למחיר תחרותי, להסעות ברכבים מפוארים ובטיחותיים ולשירות אדיב ויעיל.Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק