Fraud Blocker

שירותי הסעות למפעלים בצפון: היתרונות שלא בטוח שחשבתם עליהם

שירותי הסעות למפעלים בצפון: היתרונות שלא בטוח שחשבתם עליהם

29.06.21

לחברת רון גל יש מוניטין מצוין בתחום שירותי הסעות עובדים ופועלים ברחבי הארץ. אנחנו נחשבים לחברת שירותי ההסעות הגדולה והמוכרת ביותר בישראל, עם שירותי הסעות למפעלים בצפון או בכל אזור אחר בארץ, בהתאמה לכל לוח זמנים שמועדף עליכם וצי רכבים חדשים מדגמים שונים לבחירתכם.

לשמירה על שביעות הרצון ונוחות הפועלים והעובדים, אנו מפסקים פתרונות מלאים להובלת עובדים מכל נקודת איסוף עד פתח המפעל, ועד לנקודות הורדה שנקבעו מראש בתום משמרות הפועלים.

הנהגים הוותיקים והמקצועיים שלנו בקיאים בנסיעה בכל הכבישים, ובכל האזורים, כולל אזורים מרוחקים שקשה להגיע אליהם, ובמאמר זה תוכלו להבין כמה יתרונות חשובים נוספים מעבר ליתרונות הברורים בשכירת שירותי הסעות מחברה פרטית.

בטיחות ויעילות הן העדיפויות הראשונות שלנו

באמצעות המערכות המתקדמות שאנחנו עובדים איתן להפעלת מערך ההסעות שלנו, הצוות המקצועי מנתב בקלות ובמהירות נתיבי מסלולים, עם הקצאת הנהגים המתאימים, כולל ביצוע שינויים במידת הצורך. הרכבים החדשים שלנו נבדקים באופן קבוע והם כוללים ציוד ואביזרים לנוחות ובטיחות הנוסעים לאורך כל הנסיעה.

אתם יכולים לעקוב אחר מערך שירותי הסעות למפעלים בצפון ולהבין בכל זמן את מסלול הנסיעה של הפועלים שלכם, בזמן אמת. תוכלו לעדכן את הנהגים לגבי מיקומים, להזמין או לבטל שירות איסוף ספציפי, או לשוחח עם נציגי השירות שלנו לגבי כל בקשה או צורך שיש לכם.

הנהגים מקבלים את תוכנית הנסיעה ומגיעים בזמן לנקודות האיסוף, תוך לקיחה בחשבון של עיכובים עקב עומסי תנועה.

רמת נוחות שאינה ניתנת להשוואה עם אפשרויות תחבורה אחרות

התחבורה הציבורית היא אפשרות נסיעה מהירה וקלה לנוסעים רבים, אבל אי אפשר להגיד שזוהי חוויית נסיעה נוחה. במיוחד אם המפעל שלכם מעסיק פועלים במשמרות מסביב לשעון. סביר להניח שהפועלים שלכם מתמודדים עם צפיפות בתחבורה הציבורית ועייפות על בסיס יומי.

שירותי הסעות למפעלים בצפון מציעים נוחות שפשוט לא תמצאו באפשרויות תחבורה אחרות. האוטובוסים והמיניבוסים שלנו מרווחים ונוחים, ומציעים גם אפשרויות שכיבה לאחר משמרת לילית או עבודה מאומצת במיוחד, כך שהעובדים שלכם יכולים לנוח ולהירגע, להאזין למוסיקה באוטובוס או לפלייליסטים במכשירים הניידים שלהם דרך החיבור ל-WiFi שמותקן בכל רכב שלנו, עם ציוד ואביזרים נוספים שזמינים על פי בקשה.

רווחת העובדים והפועלים מתבטאת בתפוקה מוגברת

זמן ההפסקה שהעובדים והפועלים שלכם מקבלים עם שירותי הסעות למפעלים בצפון, נותן להם קצת זמן להתכונן לקראת היום הקרוב, והם מקבלים הזדמנות לנוח ולהירגע, לנמנם או לגלוש באינטרנט.

הם מגיעים למשמרת שלהם כשהם כבר מוכנים לעבור מהר יותר למצב עבודה, ובטווח הארוך, שירותי ההסעות יכולים להפחית גם בעיות בריאות שקשורות למתח בנהיגה או בנסיעה בתחבורה ציבורית צפופה שלא תמיד זמינה בכל מקום ובכל שעה.

שירותי הסעות למפעלים כתמריץ עסקי לגיוס ושימור עובדים מצוינים

כשזה מגיע לפיתוי עובדים ופועלים חדשים, שירותי הסעות למפעלים בצפון הם גורם מבדל משמעותי.

בנוסף ליתרונות רווחת העובדים והחיסכון הכספי בהחזר הוצאות נסיעות ודלק, המפעל שלכם מקבל מוניטין של עסק שדואג לעובדיו, מה שמהווה נקודת משיכה להעדיף את העבודה במפעל שלכם על פני עבודה אצל המתחרים שלכם.

כשאתם הולכים לקראת העובדים, הם יותר ממוכנים לתת המון בתמורה

עם שירותי הסעות למפעלים בצפון או בכל אזור אחר בארץ, הפועלים והעובדים שלכם יגיעו למשמרת שלהם רעננים ומוכנים למשימות היום, כשרכב ההסעות מחכה להם גם בתום המשמרת ומאפשר להם להגיע הביתה במהירות ובנוחות.

תתפלאו, אבל זהו בונוס משמעותי שעובדים מעדיפים הרבה יותר מתוספת שכר. הפועלים שלכם יעריכו את ההתחשבות ברווחתם ויהיו מוכנים לתת הרבה יותר מעצמם בתמורה. את התמורה אתם כבר תראו בשורה התחתונה הרווחית שלכם.

בשורה התחתונה, הצוות המקצועי שלנו דואג לתאם את שירות ההסעות המועדף עליכם

כדי להזמין שירותי הסעות למפעלים בצפון, תוכלו ליצור קשר עם הצוות שלנו דרך האתר או ליצור איתנו קשר בטלפון ולהזמין את שירות ההסעות עם הרכבים המתאימים לכם ובתדירות הרצויה לכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק