Fraud Blocker

הסעות למפעלים: למה כדאי להגיד כן לשירותי הסעות עובדים?

הסעות למפעלים: למה כדאי להגיד כן לשירותי הסעות עובדים?

01.10.15

תארו לעצמכם מפעל מלא עובדים חסרי דאגות הנוגעות לביטחון ואי נוחות במהלך הנסיעה שלהם למפעל! עכשיו זה אפשרי, הודות לשירותי הסעות למפעלים של חברת רון גל. תוכלו לשכור שירותי הסעות לעובדים בירושלים, בערי המרכז, בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ, כך שהעובדים שלכם, שעובדים במשמרות דינמיות, יוכלו לעמוד בדרישות הפרויקטים.

רובם מבזבזים זמן שאינו מבוטל במציאת תחבורה ציבורית או בהמתנה לטנדרים שאוספים אותם למפעל. כשעובדים מחכים לתחבורה ציבורית במשך זמן רב או כשאין להם מושג אם, מתי ומאיפה הטנדרים יאספו אותם למפעל, החרדות והדאגות שלהם גוברות.

מכיוון שהעובדים הם החשובים ביותר עבור כל חברה ומפעל שמטרתם היא להניע צמיחה, חשוב שהם יהיו חסרי דאגות במהלך עבודתם, כי רק אז תשתפר הפרודוקטיביות שלהם. בעלי ומנהלי מפעלים רבים מבינים היום את חשיבות העובדים שלהם, ולכן התחילו להסתמך על פתרונות שירותי הסעות למפעלים של רון גל. למה? בואו נראה.

לפני שנבין את יתרונות שירותי הסעות למפעלים, חשוב להבין את השלכות הנסיעות הארוכות על רמת התפקוד של העובדים

הנה כמה השלכות של נסיעות ארוכות של עובדים למפעלים:

 •         נסיעות ארוכות מגבירות כאבי צוואר וגב.
 •         אפילו נסיעה באורך של עשרה קילומטרים עשויה להגביר את לחץ הדם של העובדים.
 •         נסיעות יומיות עשויות לגרום לעובדים להיות פחות פעילים פיזית, והם נוטים להשמנה.
 •         נסיעות ארוכות קשורות לרמות גבוהות יותר של בעיות בריאות.
 •         נסיעות ארוכות מגבירות את הסיכון לחשיפה לזיהום אוויר מזיק.
 •         נסיעות ארוכות משפיעות על תפקוד העובדים באופן שפוגע גם במפעל.

עכשיו בואו נדבר רגע על התוצאות של נסיעות ממושכות למפעל

הנה כמה תוצאות נפוצות של נסיעות ממושכות של עובדים למפעלים אשר משפיעות באופן ישיר על רווחי המפעל וניתנות לפתרונות קלים ויעילים באמצעות שירותי הסעות למפעלים:

החמצת ימי עבודה

נסיעות ממושכות פוגעות בבריאות העובדים, כך שחלקם עשויים להיעדר לעיתים תכופות מהעבודה בגלל מצבם הבריאותי שנובע מנסיעות ארוכות. מצב זה עלול לגרום להשהיית פרויקטים.

קשיי העסקה

עובדים רבים מעוניינים לעבוד ליד מקום מגוריהם, מה שאומר שבעלי מפעלים עשויים להיתקל בקשיים בהעסקת עובדים טובים שאינם מוכנים לנסוע רחוק על מנת להגיע למפעל.

שיעורי שחיקה גבוהים

עובדים רבים עוזבים את מקומות עבודתם בגלל נסיעות ממושכות. אז אם העובדים שלכם נוסעים לפחות במשך שעתיים או שלוש שעות ביום על מנת להגיע למפעל, הם עלולים להיות שחוקים ומותשים ולהתפטר.

שיעורים גבוהים של טעויות

עובדים נוטים להיות פחות מרוכזים לאחר נסיעות ארוכות, כך שהסיכון להגדלת שיעורי הטעויות שהעובדים מבצעים בעבודתם עלול להיות גבוה.

פחות פרודוקטיביות

נסיעות ארוכות גורמות ללחץ בקרב עובדים, ועובדים לחוצים אינם יכולים לתת את מאת האחוזים שלהם למשימות המוקצות להם.

חוץ מזה, היעדרות בגלל בריאות לקויה שנגרמת על ידי נסיעות ארוכות יכולה גם להפחית את תפוקת העובדים.

כל הבעיות האלה נפתרות עם שירותי הסעות למפעלים

כדי להיפטר ממשברי הנסיעות האלו, שירותי הסעות לעבודה שינו את האופן שבו עובדים מגיעים למפעל וחוזרים הביתה מדי יום. חברת רון גל מציגה כלים רחבים,מתקדמים ופתרונות תחבורה לעובדים שחוסכים להם את הנסיעות הממושכות ומאפשרים להם לתפקד ביעילות ומתוך מוטיבציה גבוהה.

שירותי הסעות עובדים מציעים בטיחות ונוחות בנסיעה, והעובדים מרגישים מוערכים, מה שמוביל אותם להתחייב לחברות בהן הם עובדים. מסיבה זו, ומסיבות רבות אחרות, בעלי ומנהלי מפעלים רבים בוחרים בפתרונות הסעות למפעלים.

הלוגיסטיקה של הסעות עובדים במרכז

שירותי הסעות עובדים במרכז נקבעים בהתאם למסלולים עם צמתים לאיסוף, שמתוכננים כך שהעובדים יכולים להגיע אליהם בקלות. חברת רון גל פיתחה גם כמה פתרונות גמישים אשר כוללים שיקולים שנוגעים להצבת נקודת איסוף קרובה לרוב מקומות המגורים של העובדים, וגם בחזרה הביתה, העובדים נוסעים לתחנות הורדה סמוכות לבתיהם.

בנסיבות מיוחדות, ניתן להתאים אישית אפשרויות שירותי הסעות עובדים מדלת לדלת או בהתאם להעדפות הנהלת המפעל. הנציגים שלנו עובדים עם בעלי ומנהלי מפעלים כדי לקבוע את צמתי האיסוף וההורדה, וצוות הנהגים שלנו ינתח את זמני הנסיעות הכוללים, על מנת לקבוע את מסלולי הנסיעה היעילים ביותר.

בנוסף, ייקבעו לוחות זמנים לכל צומת איסוף, בהתאם ללוחות זמני העבודה של העובדים, כדי להפחית את משך הזמן שהעובדים יידרשו לחכות לרכב ההסעות. יתרון זה חשוב במיוחד לתפוקת העובדים והמורל שלהם, ותמיד ניתן לשנות את המסלול כדי ליצור את האיזון הטוב ביותר.

פתרונות מתקדמים של הסעות עובדים בבאר שבע

כשמפעל מציג תוכנית תמיכה לעובדים באמצעות שירותי הסעות עובדים בבאר שבע, ובכך מאפשר להם להגיע לעבודה בזמן ובנוחות, היתרונות העיקריים הם השפעה ישירה על רווחי המפעל. מסיבה זו, ומסיבות רבות אחרות, בעלי ומנהלי מפעלים מאפשרים לעובדים להגיע בנוחות לעבודתם, מנקודות איסוף סמוכות לבתיהם, עם הסעות חזרה הביתה בתום ים העבודה.

מפעלים שממוקמים בדרום מתקשים למצוא עובדים מקצועיים, יעילים ואמינים שמוכנים לנסוע למרחקים, ולכן, עם פתרונות הסעות עובדים למפעלים אין את הבעיות של מציאת עובדים טובים.

לוחות הזמנים להסעות נקבעים בהתאם ללוחות הזמנים של משמרות העובדים, כך שהם מגיעים לעבודתם ללא סיבוכים והמתנה ממושכת לתחבורה הציבורית, באוטובוסים מרווחים ונוחים, עם נהגים אדיבים, מקצועיים ומנוסים.

הסעות למפעלים: שאלות ותשובות

מהם היתרונות העיקריים של הסעות עובדים לעבודה?

פתרונות הסעות עובדים לעבודה יעילים למנהלי חברות ומפעלים, כמו גם לעובדים, שכן באמצעות פתרונות אלו, ניתן לחסוך כספים של תשלומי הוצאות נסיעות לעובדים ותשלומי דלק, וכבונוס נוסף, הארגון הופך להיות מקום עבודה נהדר לעבוד בו, שדואג לרווחתם ונוחותם של העובדים.

האם יש מערך תפעולי שעומד בדרישות שירותי הסעות עובדים?

חברה שמציעה שירותי הסעות עובדים מפעילה מערך ניהול תפקודי מתקדם ויעיל עם מגוון רכבים, אוטובוסים ומיניבוסים חדשים שמאפשרים התאמה אישית של שירותי ההסעות, לצד שירות לקוחות מהשורה הראשונה.

איך שירותי הסעות עובדים מגדילים את התפוקה במפעלים?

שירותי הסעות למפעלים מאפשרים את הגעת כל העובדים בזמן וביחד לעבודה, לאחר מנוחה בנסיעה נוחה ברכבים מפנקים ובטוחים, כשיש להם זמן להתחבר ביניהם או להשלים שעות שינה.
עם אפשרויות הסעות עובדים לעבודה, מנהלי ובעלי מפעלים מוודאים מניעת איחורים לעבודה, עיכובים בחילופי המשמרות, ופס ייצור שאינו חדל מפעולה.

האם רכבי חברת הסעות עומדים בדרישות ובתקנים

חברת הסעות שיש לה ניסיון עתיר שנים בתחום מפעילה צי רכבים חדשים שעומדים במלוא דרישות התקנים והבטיחות המחמירים. הנהגים נתונים לפיקוח קצין בטיחות ששומר על תפקודם ועל הקפדתם על התקנים הנדרשים.

בשורה התחתונה, שירותי הסעות לעובדים של רון גל משפיעים ישירות על הגדלת הרווחים

מטרתנו היא להפוך את העסק שלכם לעסק תפקודי ורווחי, באמצעות שכירת שירותי הסעות לעובדים שאנו מתאימים אישית לצרכי המפעל שלכם. אנו מכירים בכך שלוחות הזמנים ושמירתם חשובים להתנהלות התקינה של המפעל, כמו גם תחבורה נאותה לעובדים. הנה כמה יתרונות חשובים שתקבלו משירותי ההסעות שלנו:

 •         שירותי הסעות למפעלים אמינים בזמינות גבוהה.
 •         נסיעות בטוחות עם רכבים שעומדים בתקני משרד התחבורה.
 •         מערכת למניעת שכחת נוסעים שמותקנת באוטובוסים.
 •         נהגים מקצועיים עם ניסיון עתיר שנים בנהיגה בכל כבישי הארץ.
 •         מערכת דיווח בזמן אמת על מהירות ומיקום הנסיעה.
 •         שירות מקצועי, אדיב ויעיל.

אז אם אתם מחפשים שירותי הסעות למפעלים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. מלאו את פרטיכם באתר, או התקשרו אלינו, ונתאים לכם שירות הסעות מקצועי, מתקדם ויעיל שיתרום לשגשוג והצלחת המפעל שלכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק