Fraud Blocker

שירותי הסעות

שירותי הסעות ברון גל

חברת הסעות רון גל מתמחה למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.

חברת ההסעות רון גל מספקת שירותים בתחומים הבאים:

צי הרכבים

בחברה צי רכבים מגוון הכולל אוטובוסים ומיניבוסים בגדלים שונים. עם לקוחותיה המרוצים נמנות חברות מובילות במשק הישראלי כגון פרטנר, נטפים, נט-ויז'ן, דלתא, ועוד. בין לקוחותיה הממשלתיים נמנות עיריות ומועצות מקומיות רבות, כגון עירית ראש העין, מועצה מקומית פרדסיה ועוד. כמו כן מציעה החברה שירות VIP ללקוחות עסקיים ופרטיים.

לחברת ההסעות צי רכבים חדיש המאובזר לנוחות וביטחון מרבי של נוסעיה. כל רכבי החברה מצויידים בתוספות מפנקות כגון מערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי. צי הרכבים כולל רכבים משנת ייצור 2010 ואילך, ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר.

רון גל מספקת שירותים המותאמים הן לבעלי מוגבלויות והן למגזר הדתי והחרדי, תוך שמירה והתחשבות בחגי ומועדי ישראל ובשבתות. החברה מציעה הסעות מופרדות, בהתאמה לדרישות הלקוח. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות.

הזמנת אוטובוס בחברת רון גל

השירות האישי והאדיב של החברה מאפשר ללקוחותיה להסיר דאגות לוגיסטיות מליבם, שכן תהליך הזמנת אוטובוסים מצטיין באדיבות, גמישות ויעילות מירבית. לכל לקוח בחברה מוצמד מנהל תיק לקוח הזמין לו בכל שעות היממה ומלווה אותו החל משלב התכנון וההזמנה של שירותי נסיעה, תוך התחשבות בצרכי כל לקוח ולקוח, וכלה בדילוור השירות המוזמן. מה שמייחד את חברת רון גל מחברות הסעות שונות כולל שילוב בין היותה חברה משפחתית עם שירות אישי ונטול בירוקרטיות לבין היותה מהמובילות בתחום ההסעות בבטיחות ובחדשנות המתבטאת בניהול לוגיסטי מדוקדק של מערך תפעולי הנתמך במערכות טכנולוגיות מתקדמות.

בטיחות בדרכים

בטיחות בדרכים הינו נושא בעל חשיבות מירבית בחברת הסעות רון גל. כל הרכבים מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת ילדים בהסעות, ונהגי החברה המבצעים הסעות לתלמידים הינם בעלי רשיון מיוחד להסעת ילדים ומקפידים על חגירת חגורות בטיחות. כל הרכבים עומדים בתקני משרד התחבורה. מיכונה של החברה מאפשר לה מעקב בזמן אמת על ביצועי נהגיה: בכל רגע נתון, מיקומו של כל כלי רכב, מהירות נסיעתו ומסלולו מעודכנים בזמן אמת.

מערך תפעולי

תחום שירותי הסעות נתפס כתחום מיושן הלוקה בחוסר קידמה טכנולוגית. לפני מספר שנים, הציבה לעצמה חברת רון גל יעד: מיכון כל תהליכי העבודה בחברה ויישום מערכות ממחושבות התומכות בניהול מתקדם בעל שקיפות מירבית, קבלת החלטות מהירה המבוססת על מידע מהימן ונסיון העבר, וייעול המערך התפעולי. פרוייקט זה הניב תוצאות חיוביות, הממקמות את חברת רון גל כחברה עדכנית ומתקדמת, המנוהלת ביעילות מירבית, דבר המאפשר מחד גמישות מירבית לשינויים עד הרגע האחרון ומאידך הצעות מחיר אטרקטיביות.

החברה שמה דגש מירבי על ניהול תיקי לקוחותיה. לכל לקוחותיה הקבועים, מוצמד מנהל תיק לקוח העובד מול הלקוח ומסייע לו בכל צרכיו. מהלי תיקי הלקוחות והנהלת החברה כאחד נכונים תמיד לתת מענה אישי, מיידי, ומדוייק.

שקיפות וזמינות מלאים

חברת רון גל משקיעה כל העת מאמצים בשיפור חווית העבודה שלה מול הלקוחות – גדולים וקטנים כאחד, פרטיים ועסקיים גם יחד. החברה מעניקה לכל לקוח שירות אדיב ומקצועי, כאשר אנשיה זמינים לכל שאלה בכל עת במוקד השירות הטלפוני.

עבור הלקוחות עומד אתר אינטרנט, אליו הם יכולים להיכנס עם פרטיהם המזהים ולבצע שלל פעולות. העובדה שהחברה מחוייבת לעבודתה מהווה אף היא יתרון מבחינתם של הלקוחות, שמקבלים בדרך זו את המענה המקצועי והמסור ביותר.

על החברה

חברת רון גל הוקמה ע"י רונן חירק, המכהן עד היום כמנכ"ל החברה. רונן הינו בעל תודעת שירות גבוהה ומציב רף שירות גבוה לעובדי החברה, שרבים מהם עובדים בה למעלה מעשור. "תמיד עומד לנגדנו חזון החברה והשאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות ,בטכנולוגיה ,בבטיחות, בשירות ,ברמת הנהגים" אומר חירק.

לדבריה של עדי בטש, מנהלת הרווחה בחברת נטפים על רון גל: "תודה מקרב הלב על שירות יוצא דופן לו זכינו במהלך חופשת משפחות נטפים ביוני-יולי 2013. אין ספק שהמקצועיות, עמידה בלוחות זמנים, אוטובוסים מפוארים ורמת שירות וזמינות גבוהה היוו חלק בלתי נפרד מהצלחת החופשה המרוכזת של עובדי נטפים ומשפחותיהם. היה תענוג לעבוד איתכם!"

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עימנו לפגישת היכרות ותכנון שירותי הסעות המתאימים לכם!

רון גל - שירותי הסעות

  מאת:  


מאמרים שעשויים לעניין אותךInner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק