Fraud Blocker

נהג הסעות

נהג הסעות של רון גל

"ברצוננו להודות לכם על השירות והיחס הטוב…כל בעיה נפתרת במהירות… תודה רבה לכל הנהגים הנפלאים שעובדים איתנו, מסיעים אותנו תמיד בחיוך!" סיגל משה, חברת מטריקס.
על אף שמרביתנו אינם נותנים את הדעת על מהות תפקידו של נהג הסעות, זהו תפקיד חשוב, בעל אחריות מרובה. במקצוע זה, תפקודם המקצועי של נהגי הסעות משפיע לא רק על לוחות הזמנים המתוכננים לנסיעה והנאה מחווית נסיעה נעימה תוך מתן שירות אדיב, אלא גם על בטחונכם האישי! לכן, חשוב להשתמש בשירותיה של חברת הסעות אמינה, בעלת מוניטין וניסיון, המקדישה חשיבות רבה לנושא בטיחות בדרכים.

אנו בחברת הסעות רון גל שמחים להציע שירותי הסעות המקפיד על בטחון הנוסעים תוך מתן שירות אישי ואדיב לחווית נסיעה מפנקת.

שירותי הסעות

חברת הסעות רון- גל מציעה שירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי כל לקוח ולקוח. לכל לקוח מוצמד מנהל תיק לקוח המסייע וזמין לו בכל שעות היממה. חברת הסעות רון גל מספקת
שירותי הסעות בתחומים הבאים:

ציבור הנהגים

חברת רון גל מקפידה מאוד על בחירה ושימור של כוח אדם איכותי ואחראי. כל נהגי החברה מחזיקים רישיון בתוקף, כולל רשיונות מיוחדים (כגון הסעת ילדים), בעלי ניסיון רב שנים בתחום ומכירים היטב את כבישי הארץ. כל נהג הסעות עובר השלמויות רבעוניות בתודעת שירות ובטיחות בדרכים. עובדה חשובה: מרבית מנהגי החברה עובדים בה כבר למעלה מעשר שנים!

צי הרכבים- נוחות בטוחה

צי הרכבים של רון גל הינו חדיש, וכל כלי הרכב מפוארים ובסטנדרטים גבוהים. שירותי ההסעות של החברה כוללים רכבים חדישים, משנת יצור 2010 ואילך, בעלי מגוון מקומות: החל מרכבים זעירים לקבוצות קטנות וכלה באוטובוסים בעלי חמישים ושניים מושבים ומעלה, המאובזרים לנוחותם המירבית של הנוסעים: כל הרכבים כוללים טלויזיה, די.וי.די, מערכת שמע, אינטרנט אלחוטי (WIFI), ומזגן, באשר באוטובוסים יש גם מקרר.

בטיחות הנוסעים

החברה שמה דגש מירבי על נושא הבטיחות ומשקיעה משאבים רבים באכיפת חוקי בטיחות בדרכים: כל אוטובוס עומד בתקנים, מאושר על ידי משרד התחבורה, ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות האחראי על בטיחות צי הרכבים וכל נהגי החברה פועלים להובלת הנוסעים למחוזותיהם בבטיחות מירבית. החברה מקפידה על רשיונות תקפים לכלל ציבור נהגיה, כולל הסמכות מיוחדות כגון רישיון נהיגה מסוג D1 או D2 המעניק אישור להסעת נוסעים מתחת לגיל 18. כמו כן, בכל צי הרכבים יש התאמה בין מספר המושבים למספר הנוסעים המורשים, כך שלכל נוסע חגורת בטיחות.

אודותינו

חברת ההסעות הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן כמנכ"לה. "במשך 23 שנותיי בחברת רון גל תמיד דאגתי לשים את לקוחותינו בעדיפות עליונה, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב ועל בטיחות ונוחות הנוסעים." ומעידה על כך המלצתו של ערן גרין מהמכללה למנהל " חברת רון גל הסעות מעניקה לנו תשומת לב אישית כאילו היינו הלקוח הבלעדי והיחיד שלה, דבר ההופך את העבודה מולם לנעימה ואיכותית יותר. שירות ההסעות ניתן במקצועיות רבה, עמידה בלוחות הזמנים ועם סבלנות ואדיבות יתרה. אין ספק כי שירות ומקצועיות גבוהים הם חלק מהותי בתפיסת העולם של חברת רון גל הסעות."
צרו קשר עוד היום להיכרות עימנו ותאום שירות הסעות עם נהג הסעות מיומן ומקצועי!

שאלות ותשובות

אילו כישורים נדרשים מנהג חברת הסעות?

יש הרבה יותר מכפי שנראה לעין בתפקיד נהג בחברת הסעות. בין היתר, הנהגים חייבים להיות בקיאים בכללי הבטיחות בדרכים, להיות מיומנים במתן שירות אדיב ומסור, ולהקפיד על כללי שעות עבודה ומנוחה.

האם נהג בחברת שירותי הסעות עובר תהליך ריענון קבוע לבטיחות בדרכים?

כל הנהגים בחברת שירותי הסעות, כולל הנהגים המחליפים והזמניים, חייבים לעבור תהליכי ריענון לבטיחות בדרכים בתדירות קבועה.
התהליך מחייב שכל הנהגים יעמדו בדרישות הבטיחות בדרכים ובהנחיות משרד התחבורה לפני מתן שירות, ונציגי החברה חייבים לספק לנוסעים אישורי הסמכה של הנהגים.

האם נהג הסעות עובר תדריך בטיחות לפני כל נסיעה?

כדי להבטיח את בטיחותם ונוחותם של נוסעים בשירות הסעות, כולל את בטיחות הנהגים האחרים על הכביש והולכי הרגל, חשוב שהנהגים יקפידו לעבור תדריך בטיחות לפני כל נסיעה.

כמה שעות ביום עובדים נהגי הסעות?

בהתאם להנחיות משרד התחבורה, אף נהג הסעות אינו רשאי לנהוג יותר מעשר שעות רצופות ביום.

האם נהג הסעות עובד בשבתות וחגים?

לוחות הזמנים ושעות העבודה של נהג הסעות עשויים להשתנות בהתאם לצרכי ההסעות, ויתכן שיהיה עליו לעבוד בשבתות וחגים. במקרה זה, הוא יקבל יום חופש במהלך השבוע.

נהג הסעות

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק