Fraud Blocker

הסעות פרטיות

הסעות פרטיות ברון גל

חברת רון-גל מתמחה מזה למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות פרטיות לחברות, ארגונים, מוסדות וקבוצות. החברה מתמחה בשירותי הסעות לחברות המובילות במשק כגון פרטנר תקשורת, רגבים, דלתא, ועוד, ולמוסדות ממשלתים, עיריות, קיבוצים, מושבים ומועצות מקומיות כגון עירית ראש העין ומועצה מקומית עמק חפר. ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה המותאם לצרכי הלקוח.

שירותי הסעות

החברה מציעה שירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי כל לקוח ולקוח. חברת הסעות רון גל מקפידה על תודעת שירות גבוהה, ועל כן, לכל לקוח, מוצמד מנהל תיק לקוח הזמין לו בכל שעות היממה ומלווה את הלקוח החל מהיכרות ארגונית ותכנון צרכי הנסיעה, תוך שמירה על קשר רציף לעדכונים, וכלה בדילוור שירות ההסעות המוזמן.

חברת הסעות רון גל מספקת שירותי הסעות פרטיות:

 

במגזר העסקי והציבורי, הסעות לעובדים מהווים שירות יעיל וחסכוני לחברות וחוויה נעימה לעובדים. חברת רון גל מספקת שירותי הסעות לעובדים, שירותי הסעות לועדי עובדים, ימי כיף, טיולים וכו'. כמו כן, מציעה החברה שירותי VIP הכוללים הסעות מיוחדות וליווי צמוד לאנשי עסקים ואומנים, שירותי הסעות לאירועים מיוחדים כגון חתונות, בר מצווה ועוד.

חברת ההסעות רון גל מתמחה גם בשירות הסעות עבור תלמידים וגני ילדים. החברה מצטיינת ברף גבוה של בטיחות, וכל רכביה מצוידים במערכת icare של חברת "איתוראן" המתריעה על שיכחת ילדים באוטובוס. כל נהגי החברה המסיעים תלמידים הינם בעלי רשיון מיוחד להסעת ילדים ומקפידים על חגירת חגורות בטיחות.

חדשנות בדרכים

צי הרכבים של רון גל הינו חדיש, וכל כלי הרכב מפוארים ובסטנדרטים גבוהים. שירותי ההסעות של החברה כוללים רכבים בגדלים שונים, החל מרכבים פרטיים מפוארים, מיני-ואנים ואוטובוסים חדישים. כל הרכבים הינם חדישים ומאובזרים לנוחותם המירבית של הנוסעים: הרכבים הפרטיים מפנקים ומרווחים והאוטובוסים כוללים טלויזיה, די.וי.די, מקרר, מערכות שמע וכריזה, אינטרנט אלחוטי (WIFI), ומזגן. כמו כן, בכל הרכבים מותקנת מערכת GPS לווינית.

בטיחות בדרכים

נושא הבטיחות בשירותי ההסעות הינו בעל חשיבות מירבית בחברת רון גל: כל רכב בחברה עומדי בתקן ובעל אישור של משרד התחבורה ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות האחראי על בטיחות צי הרכבים וכל נהגי החברה פועלים להובלת הנוסעים למחוזותיהם בבטיחות מירבית.

שירותי הסעות מיוחדים

רון גל מספקת שירותים המותאמים הן לבעלי מוגבלויות והן למגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות.

אודותינו

חברת ההסעות הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן כמנכ"לה. "במשך 23 שנותיי כמנכ"ל\בעלים של חברת רון גל תמיד דאגתי לשים את לקוחותינו בעדיפות עליונה, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב ועל בטיחות ונוחות הנוסעים." ומעידה על כך המלצתה של סיגל משה מחברת מטריקס "ברצוננו להודות לכם על השירות והיחס הטוב…כל בעיה נפתרת במהירות… תודה רבה לכל הנהגים הנפלאים שעובדים איתנו, מסיעים אותנו תמיד בחיוך!"

שאלות ותשובות בנושא – הסעות פרטיות

למה לשכור שירות הסעות פרטיות?

כי לנסוע זה דבר אחד, אבל לנסוע בסטייל זה סיפור אחר לגמרי. אף אחד אינו אוהב נסיעות ארוכות עם קבוצה רועשת של אנשים, ורוב האנשים מעוניינים להגיע בנחת ליעדם. שירות הסעות יכול להיות זמין לנוסעים יחידים או לקבוצה מצומצמת של אנשים, ליעדים שונים ברחבי הארץ.

מה היתרונות של שירות הסעות פרטיות?

עם שירות הסעות פרטיות, אתם נוסעים ליעדכם לבד או עם עוד שניים או שלושה נוסעים. שלא בדומה לסוגים אחרים של שירותי הסעות, כשאתם נוסעים רק עם קבוצה מצומצמת של אנשים, אתם נהנים משירות הסעות ברמת VIP שמאפשר לכם לשוחח בנעימות בזמן הנסיעה, לנוח, להירגע או לגלוש בטלפון או במחשב.

מה ההבדל בין שירותי הסעות לקבוצות לבין הסעות פרטיות?

הסעות פרטיות מתוזמנות בהתאם למסלול הטיול שלכם ויכולות האיסוף וההורדה. נסיעות קבוצתיות מיועדות לקבוצות נוסעים, ואילו הסעות פרטיות מיועדות ליחידים.

האם אפשר להשכיר הסעה ללא נהג?

חברת הסעות מציעה הסכם השכרת הסעה ללא נהג, ברכבים מודרניים או במיני אוטובוסים שכוללים 11-14 מושבים ועד לאוטובוסים עם עשרים מושבים.
בין אם אתם מחפשים פתרון תחבורה מרשים להרפתקה המשפחתית הבאה שלכם, או שאתם מחפשים רכב שטח מקצועי לטיול שטח שאתם מתכננים, בחברת הסעות תמצאו את הרכב המתאים.

אילו סוגי רכבי הסעות קיימים בחברה?

חברת הסעות מפעילה צי רכבים הכולל אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות, רכבים פרטיים או רכבי שטח. בעוד שלכל אחד מסוגי התחבורה האלו יש יתרונות ייחודיים, הידיעה איזה סוג רכב מתאים לצרכי הנסיעה שלכם דורשת התייחסות מדויקת שלכם ושל נציגי החברה שיסייעו לכם לבחור את הרכב המתאים.

צרו קשר להיכרות עימנו ותאום שירותי הסעות פרטיות העונים על דרישותיכם!

הסעות פרטיות בכל רחבי הארץ

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק