Fraud Blocker

חברת הסעות לטיולים

חברת הסעות לטיולים

29.07.15

טיולים הם דבר מהנה וכייפי, אולי טיול משפחות באופניים למקורות הירדן, אולי טיול זריחה במצדה לחבר'ה מהיחידה בצבא, או נסיעה למקורות הסטוריים בירושליים ליום כיף. אחד הפנים של תכנון טיול הוא כמובן הבאת המטיילים ליעדם, וזו אינה משימה פשוטה, במיוחד שמדובר במספר מטיילים גדול: תיאום כלי רכב, תכנון מסלול נסיעה, וכמובן, ווידוא שכולם מגיעים בזמן למקום היעד!

בבואכם לבחור חברת הסעות לטיולים, ישנם מספר נקודות שעליכם לשקול.

 

יתרונות בשירותי הסעות לטיולים

שימוש בהסעות לטיולים מציע לחברות, מוסדות, ארגונים, בתי ספר ועוד, פתרון קל ונוח להבאת עובדים, תלמידים, חברים ומטיילים למחוז חפצם בבטחה ובנועם. היתרנות בשימוש בשירות הסעות אוטובוסים לטיולים כוללים:IMG_9483

 • חסכון בדלק, במיוחד אם הנוסעים תכננו ליסוע במכוניות פרטיות רבות!
 • בילוי זמן יחד בנעימים בדרך והיכולת לנצל את זמן הנסיעה, ואף העמידה בפקקים, לזמן משחקי חברה, שירים או הסברים של המדריך לכל הקבוצה.
 • מניעת בלבול וטעויות בדרכים, במיוחד אם מדובר באזורים פחות מוכרים.
 • הקפדה על לוחות זמנים.
 • אפשרות ליסוע בשעות שונות של היממה מבלי לאבד אנשים בשיירה של מכוניות, וכולי.

 

אוטובוסים לטיולים

אם אתם מחפשים חברת הסעות לטיולים חשבו על הנקודות הבאות:

 • אמינות החברה ונהגיה- חשוב לבחור בחברת הסעות בעלת וותק ומוניטין, ולה ציבור לקוחות נאמן המעיד על שנות פעילות בתחום. כאשר אתם בוחרים חברה אמינה ומנוסה, אתם יכולים להיות בטוחים שכל עובדיה, לרבות הנהגים, הינם מהטובים בתחום. וכאשר אתם שמים את חיי המטיילים בידיו של הנהג, חשוב שיהיה זה נהג אחראי ובקיא, בעל ניסיון ואמין, וכמובן, שהשירות יהיה אדיב ואישי.
 • זמינות מוקד שירות למקרה של בעיות- שירותי הסעות הינם משהו שעובר סביב השעון! חשבו על המצב הבא: השעה עשר בלילה, אתם בדיוק בנקודת האיסוף, אמורים לצאת לדרך על מנת להספיק לזריחה ברמת הגולן, ויש שינוי במספר הנוסעים- צריך רכב גדול יותר! מה עושים? למי מתקשרים? עליכם לוודא שיש לכם מספר של חברת ההסעות בו אתם מקבלים מענה אישי ומהיר בכל שעות היממה.
 • בטיחות בדרכים – כאשר אתם בוחרים בחברת הסעות, אתם לא רק בוחרים מישהו שיסיע אתכם מנקודה אלף לבית, את שמים את החיים של הנוסעים בידיו של מישהו! לכן חשוב מאוד לוודא כי החברה אותה אתם בוחרים מקדישה חשיבות רבה לנושא זה, ורכביה מצויידים בהתאם!
 • חווית נסיעה נוחה ונעימה בכלי רכב חדישים ומפוארים- אם כבר לא נוהגים, מתפנקים! חשוב לבחור בחברה שיש לה צי רכבים חדיש ומפנק, עם מושבים מרווחים, טלוויזיה, מזגן עוצמתי ועוד!
 • שירות- תודעת שירות גבוהה היא דבר חשוב בכללותו, ללא קשר למוצר או השירות אותו מציעה החברה. אדיבות, נכונות לעזור ומענה מקצועי חשובים מאוד בבחירת שירות הסעות, ובבחירת ספקים באופן כללי.
 • מחירים נוחים- כמובן שאין להתעלם מהפן הכלכלי! יש לבחור ספק המציע מחירים נוחים.

 

חברת הסעות לטיולים

רון גל הינה חברה להסעות טיולים במרכז הארץ המציעה משנת 1989 שירות הסעות אמין, אדיב ומקצועי ללקוחותיה, הכולל הסעות תלמידים וילדים, הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות עובדים, הסעות לאנשי עסקים ואח"מים, הסעות לבעלי צרכים מיוחדים, נכים או בעלי מוגבלויות, והסעות לציבור החרדי דתי.

עם לקוחותיה הנאמנים של החברה נמנות החברות המובילות בישראל, כגון נט וויז'ן, פרטנר תקשורת ועוד, משרדי ממשלה, מוסדות חינוכיים, עריות ומועצות מקומיות, ועוד.

רון גל מתבססת על מערכות מידע בכל התחומים, ועל כן מסוגלת להגיע לרמת יעילות גבוהה, המאפשרת לה להציע ללקוחותיה גמישות תפעולית ומחירים נוחים.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק