Fraud Blocker

חברת הסעות

חברת הסעות

"כשהקמתי את חברת הסעות רון גל בשנת 1989, מה שהניע אותי, ולימים הפך לחזון החברה, היתה השאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות: בטכנולוגיה, בבטיחות, בשירות, וברמת הנהגים" אומר רונן חירק, מנכ"ל ובעלים.

מחברה משפחתית קטנה, חברת הסעות רון גל הפכה במרוצה השנים לחברה אמינה, מקצועית ובעלת מוניטין בתחום שירותי הסעות בישראל. ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדשים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.
מרץ העשייה האופף את רונן חירק מורגש בכל פינה בחברת רון גל, והשאיפה למצוינות בתחום ההסעות מתבטאת בכל: החל מחדשנות טכנולוגית, צי רכבים מפואר, דרך נושא הבטיחות בדרכים ובקיאות במסלולי הנסיעה, וכלה בשירות האישי והאדיב של כל עובדי החברה.

חזון החברה

"כל חברה עסקית, ורון גל אינה נבדלת בכך, נמדדת על פי יכולותיהם האישיות והמקצועיות של עובדיה" אומר חירק. ואכן, מרבית עובדי החברה עובדים בה כבר למעלה מעשור,דבר המעיד על ניסיון מקצועי, חדוות עשייה וגאווה בהיותם חלק מחברה החורטת על דגלה להיות מובילה בתחומה. נהגי החברה, הבקיאים היטב בכבישי הארץ, מקפידים על נסיעה בטוחה וציות לחוקי התעבורה תוך מתן שירות אישי ואדיב. "נושא השירותיות ברון גל הינו מערכי הליבה החשובים של החברה. ועל כן, אנו עורכים השתלמויות והדרכות עובדים בנושא מתן שירות מקצועי" מוסיף חירק.
חירק מאמין כי חברות עסקיות הינן חלק בלתי נפרד מחיי הקהילה, ועל כן רון גל פועלת בתחום האחריות התאגידית ומעניקה שירותים בתרומה לאגודות ומוסדות ללא כוונת רווח, כגון עמותת קו לחיים, שאת ילדי העמותה במחוז מרכז הסיעה החברה לימי כיף.

חלק מאחריות תאגידית כולל את נושא איכות הסביבה, נושא המיושם בחברת הסעות רון גל. "עצם מתן שירותי הסעות מקטין את השימוש ברכבים פרטיים ומקטין את הזיהום הנפלט מכלי רכב" אומר דביר חירק, סמנכ"ל השיווק בחברה. יתרה מזאת, החברה מקפידה על שימוש בתוספי דלק המקטינים את פליטת החנקן, וכן על מיחזור נייר ופלסטיק במטה החברה בראש העין.

בטיחות בדרכים

אנו בחברת ההסעות רון גל, שמים דגש רב מאד על בטיחות בדרכים. כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים בהסעות, ועומדים בתקני משרד התחבורה.

הנהגים המיומנים שלנו נוהגים בדרכים תוך התייחסות לכל כללי התנועה ומתוך רצון לשמור על בטיחותם של הנוסעים. נהגינו מכירים היטב את הדרכים השונות, את האתגרים הרבים שבנהיגה ויודעים כיצד לתפעל את הרכב כהלכה, כדי לאפשר לנוסעים נסיעה נעימה ושלווה ולאפשר להם להגיע אל יעדם בשלום.

בנוסף, לרשותנו קצין בטיחות, הדואג לשמור על תפקודם של נהגי החברה ועל ההקפדה על התקנים הנדרשים.

צי הרכבים

לרשותנו עומד צי גדול של רכבים מסוגים שונים: אוטובוסים, מיניבוסים, רכבי נכים, רכבים זעירים וגם רכבי VIP, המותאמים באופן מדויק לצרכי הנוסעים ומאפשרים נסיעה נעימה ונוחה לאורך כל הדרך. צי הרכבים שלנו כולל רכבים מפוארים, העומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים.

רכבי החברה מאובזרים היטב לנוחותם ובטחונם של הנוסעים, כולל כסאות מרווחים, ותוספות מפנקות כגון מערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי.

האוטובוסים שלנו מתאימים לנסיעה של עד 55 נוסעים, המיניבוסים לנסיעה של עד 20 נוסעים והרכבים הזעירים לנסיעה של עד 14 איש.

מקצועיות ואמינות הנהגים

הנהגים שלנו, ברון גל, הינם נהגים מקצועיים ואמינים, עם ניסיון רב שנים בנהיגה. כחברה מובילה בתחומה, איננו מתפשרים על האיכות ועל המקצועיות, וככאלה מעסיקים נהגים מיומנים במיוחד, העומדים לרשותם של לקוחותינו הפרטיים והעסקיים סביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומסיעים אותם לכל יעד כנדרש

אודות חברת רון גל הסעות

חברת הסעות רון גל מתמחה למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.

חברת ההסעות רון גל מספקת שירותים בתחומים הבאים:

  • הסעות עובדים, שירות יעיל וחסכוני לחברות וחוויה נעימה לעובדים.
  • הסעות לטיולים, שירותי הסעות לועדי עובדים, ימי כיף וכו'.
  • שירותי הסעות תלמידים וילדים בהתאם לתקני משרד החינוך.
  • שירותי הסעות VIP הכוללים הסעות מיוחדות וליווי צמוד לאנשי עסקים ברכבים מפוארים.
  • הסעות לאירועים כחתונות, בר מצווה ועוד.
  • הסעות תיירות פנים וחוץ.
  • הסעות לבעלי מוגבלויות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים כדרוש, בהתאם לחוקי הנגישות.
  • הסעות למגזר הדתי והחרדי, תוך שמירה והתחשבות בחגי ומועדי ישראל ובשבתות, ושירותי הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות הלקוח.

שאלות ותשובות

למה כדאי להזמין שירותי חברת הסעות?

השיטה הטובה ביותר לנסיעה קבוצתית בטוחה ויעילה היא הזמנת אוטובוס מחברת הסעות, במיוחד בנסיעות למרחקים ארוכים. תהליך ההזמנה קל וכל הקבוצה נהנית משירות הסעות יעיל ומפנק.

מה כוללים שירותי חברת הסעות?

שירותי חברת הסעות כוללים הסעות קבוצות או יחידים באוטובוסים גדולים או במיניבוסים, לאירועים, לטיולים, לכנסים, לחופשות או למקומות קדושים ברחבי הארץ. זוהי השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להנאה מנסיעה רגועה ומפנקת.

מהו לוח הזמנים של מערך ההסעות?

מערך ההסעות של חברת הסעות פועל בהתאם ללוח זמנים שמותאם לצרכי הלקוחות. החברה מספקת שירותי הסעות בטוחים, נוחים ואמינים ברחבי הארץ, במתכונת שירות לפי דרישה, כולל בשעות הלילה המאוחרות, בשבתות ובחגים.

איך ניתן להזמין הסעות לאירועים?

אם אתם מתכננים חתונה, כנס או טיול קבוצתי, הלוגיסטיקה של הסעות לאירועים בכל הגדלים זמינה באמצעות שירותי חברת הסעות. כדי להזמין את הנסיעה יש לקחת בחשבון שיקולים כמו:
· תקציב
· מספר האורחים שתרצו לספק להם שירותי הסעות
· דרישות מיוחדות של האורחים לגבי אפשרויות ההסעה
· התאמה לאורחים עם צרכים מיוחדים.

האם שירות חברת הסעות כולל איסוף והורדת נוסעים בנקודות שונות?

כן. בהתאם לפרטי ההזמנה, שירות הסעות כולל איסוף הנוסעים מנקודות שונות ברחבי הארץ והחזרתם לנקודות היעד המפורטות בטופס ההזמנה.Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק