Fraud Blocker

הסעות עובדים בקרית אונו

הסעות עובדים בקרית אונו

31.07.23

בחודשים האחרונים אפשר לראות אוטובוסים ומיניבוסים רבים אשר נעים בכבישי ישראל לצורך הסעת עובדים. עומסי התנועה העצומים בכל רחבי הארץ הובילו את העסקים לתאם הסעות כדי שהעובדים יגיעו בזמן בכל יום עבודה.

הסעות עובדים בקרית אונו 

החברות שמעוניינות לתאם הסעות עובדים בקרית אונו מסווגות את השכונות שבהן מתגוררים העובדים, כמו גני אילן, פסגת אונו, קראון, רימון ועוד. באזורים החדשים שיש בהם רבי קומות ריכוז העובדים הוא גבוה ולכן במקרים רבים יתואם אוטובוס שיש בו כשישים מושבים מרווחים לאיסוף של העובדים.

לעומת זאת בשכונות שבהן יש מבנים קטנים יותר, כמות העובדים בדרך כלל היא מינורית ולכן יגיעו אליה מיניבוסים בגדלים הנדרשים על פי כמות העובדים לצורך איסוף בכל בוקר ולפיזור בכל יום אחר הצהרים.

חברת הסעות באזור קריית אונו

הבחירה של חברת הסעות עבור הסעות עובדים בקרית אונו אינה עניין של מה בכך. חשוב לבחור חברת הסעות אמינה, וותיקה ובעלת מוניטין גבוה לאור המחויבות שלה ללקוחות. זאת כיוון שמדובר בעבודה מול עובדים רבים ולכן קיימת חשיבה מעמיקה כיצד לנווט את שירותי הסעות אלו באופן יעיל ונוח לכולם.

מנהלים בעסקים שמעוניינים לבצע בחירת חברת הסעות, פונים לקולגות ולקרובי משפחה כדי לקבל מהם המלצות על חברות שעוסקות בכך ויש עליהן חוות דעת חיובית לאור הרמה הגבוהה של השירות, הגמישות, איכותם של הנהגים המנוסים ועוד.

הסעות אוטובוסים לקבוצות בקריית אונו

קבוצות של חברים ושל קרובי משפחה שעד עתה תכננו נסיעות באמצעות שיירה של רכבים פרטיים, שוקלים לא אחת מעבר אל שירות הסעות פרטיות ליעד, וזאת לאור היתרונות הרבים של מהלך זה כמו לדוגמה:

 • במקום שהנהג יהיה האב, האם, או אחד הילדים הגדולים שיש להם כבר רישיון נהיגה, נותנים את ההגה לנהג מקצועי אשר מסיע את כולם בבטחה ליעד.
 • במקום שתהיה שיירה של מכוניות והילדים ירצו בכל פעם לנסוע ברכב אחר עם החברים שלהם, הנסיעה תהיה באוטובוס מרווח וממוזג של כולם יחד.
 • במקום שכל משפחה תוציא סכום ניכר על דלק ועל העלויות הנלוות הקשורות לנסיעה, התשלום יהיה לחברת ההסעות.
 • אפשר לתאם מראש שעת יציאה לטיול שהיא נוחה לכולם.
 • מתאמים נקודות איסוף ופיזור על פי מקומות המגורים של משתתפי הקבוצה.
 • הנסיעה יחד יוצרת אווירה נפלאה הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים.
 • כולם מגיעים ליעד רעננים ולא עייפים מהנהיגה הארוכה והמתישה.

השכרת אוטובוס דרך חברה מקצועית ואמינה

הסעות עובדים בקרית אונו הן אחריות גדולה ולכן ההנהלה בכל חברה בוחנת כמה וכמה אופציות. הדרך הטובה ביותר לתיאום הסעות עובדים במרכז היא לאחר קבלת המלצה מקולגות על האופציה המיטבית של חברת הסעות אמינה ומקצועית, וזאת לאור שנים רבות של עבודה יעילה ומשותפת.

יש לוודא שקווי השירות הייעודיים של חברה זו כוללים הסעות עובדים ביהוד כדי שאפשר יהיה לבצע הסעות מרוכזות מכל יישובי הסביבה.

מה נותנת לי חברת הסעות

עד לא מזמן כל עובד חשב שהאפשרות הנוחה ביותר עבורו היא לנהוג ברכב הפרטי שלו כדי להגיע מביתו אל מקום העבודה. אך לאחרונה יש השלכות קשות של עומסי התנועה והעובדים מגיעים מותשים בכל יום לאחר נהיגה לא פשוטה, ובנוסף לכך הם גם מאחרים והדבר גורר בעייתיות שהולכת וגדלה במישור העסקי.

יש יתרונות רבים למעבר לשירות הסעות באור יהודה כמו לדוגמה:

 1. הרכב הציבורי נוסע בנתיבי תחבורה ציבוריים ולכן זמן הנסיעה שלו הוא קצר באופן משמעותי מהנסיעה ברכבים הפרטיים.
 2. יש אפשרות לנצל את זמן הנסיעה למטרות שונות כיוון שלא נוהגים:
  1. לבצע פעילויות שונות הקשורות לעבודה כמו לענות על המיילים, להשתתף בזום ולהתכתב בקבוצות הוווטס אפ של המשימות השונות בהתאם לתפקידו של כל עובד.
  2. לנהל שיחות להיכרות מעמיקה עם העובדים הנוספים בהסעה.
  3. להשלים שעות שינה ועוד.
 3. העובדה שהעובדים אינם נוהגים בעומסי התנועה האלו יוצרת אצלם שלווה ורוגע, זה מעולה לבריאות האישית שלהם וזה מצוין עבורם כעובדים שמגיעים בבוקר עם המון רצון לבצע עבודה מושלמת במשרד.

שירות הסעות מיניבוס בקרית אונו

בשכונות שלא מתגוררים בהן עובדים רבים, מבצעים שירות של הסעות עובדים בקרית אונו באמצעות מיניבוסים. לחברת ההסעות יש צי רכב גדול המכיל כמה וכמה סוגי מיניבוסים ובגדלים שונים. כך מתאימים את המיניבוס המתאים ביותר על פי כמות העובדים, 6 , 10, 20 וכו' עבור השירות היום יומי ועבור השירות לעובדי המשמרות.

הסעות עובדים בבת ים ובכל מקום אחר ברחבי הארץ מתבצעות באמצעות מיניבוסים חדשים ומתוחזקים באופן מוקפד. קצין הרכב של חברת ההסעות בוחן את מצבם של כל הרכבים ורק אם הם תקינים הם יוצאים לביצוע ההסעות. אם יש תקלה הם מקורקעים עד תיקון התקלה באופן מלא ורכב חלופי מבצע את ההסעה הנדרשת.

הסעות מיוחדות לשדה התעופה 

עובדים רבים נדרשים במסגרת עבודתם להגיע לנתב"ג כדי להמריא ליעדים שונים ברחבי הגלובוס. במקום שכל אחד מהם יגיע ברכבו הפרטי לטרמינל, יחנה את הרכב בחניה יקרה לכמה ימים, הרבה יותר נוח לבצע מהלך זה באמצעות שירות הסעות VIP . מדובר במיניבוסים מרווחים במיוחד הכוללים מושבים נוחים שמתאימים לנסיעות ארוכות, אבזור מתקדם ותא מטען גדול המתאים לכל המזוודות.

הנהג המיומן מגיע לביתו של כל אחד מהעובדים ולאחר מכן מסיע את כולם יחד לטרמינל, כדי שיגיעו במועד לבידוק הביטחוני. גם כאשר הם נוחתים חזרה בישראל, הנהג ממתין להם בפתח הטרמינל ומסיע כל אחד מהם עם הכבודה שלו לביתו.

בדרך זו מסיעים הנהגים האדיבים של שירות ההסעות גם אורחים מחו"ל שמגיעים לחברה. הם ממתינים להם בטרמינל, מסייעים להם בנשיאת המזוודות ומסיעים אותם במיניבוס המיוחד לבית המלון או לכל מקום אחר על פי התוכנית שנקבעה.

שאלות ותשובות 

מהי שיטת ההיערכות הנכונה ביותר לקרת הפעלת קווי הסעות לעובדים.

באמצעות תוכנת השכר יש אפשרות לנטרל את כתובות המגורים של כל העובדים ולפצל זאת על פי שמות המושבים, הקיבוצים, הערים והשכונות. בדרך זו מקבלים נתונים מדויקים על ריכוזי העובדים, היכן יש מעט עובדים והיכן יש עובדים רבים.
בהתאם לכך קובעים את כמות קווי הנסיעות כי המטרה היא לאסוף עובדים באזור ספציפי ולהסיע אותם ישירות למקום העבודה כדי לחסוך זמן יקר.
השלב הבא הוא העברת הנחיות לעובדים, על נקודות האיסוף ועל השעה שבה כל אחד מהם אמור להגיע למקום המפגש. כמו כן תיקבע השעה שבה רכב ההסעות ימתין לעובדים מחוץ למקום העבודה אחר הצהרים, כדי להסיע אותם בחזרה לביתם.
מדובר בתהליך שאינו אורך זמן רב ולאחריו אפשר לבצע את מלוא התיאומים הנדרשים.

מרגע ההחלטה של ההנהלה על הפעלת הסעות לעובדים, תוך כמה זמן ההסעות מתחילות לפעול?

לחברת ההסעות דרוש זמן התארגנות שהוא בדרך כלל קצר שכולל את ניתוב כלי התחבורה והנהגים. ההערכה היא שתוך שבוע – שבועיים ההסעות יתחילו לפעול.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק