Fraud Blocker

הסעות עובדים ביהוד – מונוסון

הסעות עובדים ביהוד – מונוסון

28.04.22

כדי לתת מענה מושלם לכל הלקוחות בחברה, אנו מפעילים צי אוטובוסים גדול שכולל הרבה מאוד אוטובוסים ומיניבוסים לרווחת הקהל.

תוכן עניינים בעמוד

אוטובוסים עבור הסעת עובדים

בצי האוטובוסים קיימים אוטובוסים חדישים אשר מכילים בכל אחד מהם כמות של מושבים כך שאפשר להסיע בהם עובדים רבים בכל יום למקום העבודה ולאחר מכן הביתה. מעבר לאוטובוסים הצי של כלי התחבורה כולל גם מיניבוסים בגדלים שונים אשר מתאימים להסעה של 15 עובדים, 30 עובדים וגם כמויות אחרות של עובדים על פי כמות המושבים בכל אחד מהם.

אנחנו מתאימים לכל הסעה של עובדים את האוטובוס או המיניבוס המתאים ביותר כדי ליצור יעילות מקסימלית. במידת הצורך אנחנו משנים את הרכב שמבצע קו מסוים על פי הנחיצות שלו, אם כמות העובדים יורדת, הסעות עובדים ביהוד – מונוסון עובר למיניבוס ובאם יש עובדים שמתווספים, עוברים לאוטובוס חדיש ונוח מאוד לשימוש.

את צי האוטובוסים יש לתחזק באופן מקצועי ועל פי הנהלים ולכן כל אוטובוס שלנו מגיע בסוף היום למגרש החנייה, אנשי התחזוקה וקצין הבטיחות בודקים את כלי התחבורה באופן רוחבי, על כל דבר שנראה חריג באוטובוס מבצעים בקרה שוטפת ורק לאחר שהם יודעים שהכול תקין, הם מאפשרים לנהג לצאת לדרכו למשימה הבאה שלו.

אנחנו דואגים שכל האוטובוסים של הסעות עובדים ביהוד – מונוסון יצאו ממגרש החניה בכל יום כשהם מתודלקים ונקיים. העובדים נכנסים לאוטובוס שהוא נקי אסתטי בעל ריח טוב מאוד נעים להיכנס לאוטובוס אין שם שאריות של טיולים או של לכלוך מהיממה הקודמת.

הסעות VIP

מעבר להסעות הרגילות אנחנו מבצעים גם הסעות וי איי פי אשר מיועדות לאנשים חשובים מאוד אשר מגיעים למקומות העבודה. בהתאם לתחום העיסוק של הלקוח שלנו אנחנו מבצעים עבורו הסעות מיוחדות של אנשי עסקים שמעוניינים לבקר במפעלים שלו, באתרי בנייה או בכל מקום אחר.

לצורך כך אנחנו מתאמים עם ההנהלה את המועד ואת השעה שבה יש לצאת לדרך. הנהג מגיע תמיד בזמן ואוסף את הלקוחות ברכב חדיש שיש בו את כל היתרונות והם יוצאים לדרך על פי המסלול שנקבע מראש. הנהג מלווה אותם לאורך כל היום, הוא מסיע אותם מנקודה לנקודה בהתאם לצורך ובהתאם לתוואי הדרך שנקבע.

הסעות מסוג זה אנו מבצעים גם משדה התעופה בן גוריון. הנהג שלנו ממתין בטרמינל ואוסף לרכב המיוחד את אנשי העסקים שמגיעים מחו"ל בטיסות שונות. הם נוסעים בהסעה המסודרת שלנו במיניבוס או באוטובוס אל המשרדים, אל בית המלון או ישירות לישיבה העסקית בכל נקודה.

כמו לדוגמה למפעל גדול בצפון או נקודה אסטרטגית בדרום שבה הם בוחנים דברים שקשורים לעיסוק הכלכלי שלהם. אנחנו דואגים שיסיע אותם נהג דובר אנגלית, כדי שילווה אותם ואת נציגי החברה הישראלית וידאג לכל הצרכים שלהם בכל השעות שבהן הם נמצאים באוטובוס.

הסעות יום יומיות לעובדים

המצב בכבישים הוביל לכך שחברות רבות שבעבר לא חשבו לתאם הסעות לעובדים, חושבות עכשיו על נושא ההסעה לנוחותם היום יומית של העובדים שלהם כמו לדוגמה הסעות עובדים ביהוד – מונוסון. במציאות העכשווית כל אחד העובדים מגיע למקום העבודה ברכב שלו. הוא מבזבז כסף על דלק, ונמצא בנהיגה בפקקים ובעומס המשמעותי בכל יום לפחות שעה או שעתיים לכל כיוון נסיעה.

מדובר בשעות שהן מבוזבזות בכל יום מחדש וכאשר אורח חיים זה נשך לאורך זמן כמות השעות היא עצומה. העובדים מפסידים המון שעות עבודה מצד אחד ושעות פנאי מצד שני. במהלך הנסיעה הם מנהלים פה ושם שיחות טלפון שאפשר לקיים דרך הנייד, אבל הרבה מאוד נושאים אחרים אי אפשר לטפל בהם באופן מושלם כאשר נמצאים בדרכים וצריכים לשים לב לדרך. כדי להציל את השעות האלה ולנתב אותם לטובת העבודה השיטה המומלצת היא לתאם עבור העובדים הסעות עובדים ביהוד – מונוסון.

שיטת ההסעות למקומות העבודה

השיטה היא לבצע רישום של כמה עובדים גרים בכל ישוב. אם לדוגמה המשרד הוא ברמת-גן ההסעות יצאו מתל אביב, מגבעתיים, מקריית אונו, יהוד – מונוסון ומערים נוספות בסביבה בהתאם לרישום הזה יחליטו אם תבוצע הסעה אחת לכל העובדים או הסעה אחת מכל אחת מהערים הללו וזאת בהתאם לחלוקה על פי מקומות מגורים.

קיימת חשיבות רבה להיות יעילים ומסודרים ולכן בוחנים נושא זה לעומק בכל אחד ממקומות העבודה כדי שהעובדים יגיעו במהירות מביתם למקום העבודה וממקום העבודה הביתה. כשמדובר בעובדים שעובדים משמרות כמו בבתי חולים או במפעלים, הסעות אלו מתבצעות לאורך קו הסעות עובדים ביהוד – מונוסון בכל שמונה שעות או על פי אורכה של כל משמרת. הנהג מסיע את העובדים אל מקום העבודה, הוא ממתין בחניון עד הגעת העובדים שכרגע נמצאים במשמרת יסיימו אותה וכך הוא מחזיר אותם לביתם באותו יישוב, כפי שהוא אסף לפני כן את העובדים למשמרת הנוכחית.

יתרונות של הסעות לעובדים

יש הרבה מאוד יתרונות לאופציה של הסעות עובדים ביהוד – מונוסון כיוון שהעובדים נוסעים באוטובוסים ולכן הם נוסעים בכבישים רבים במסלולים המהירים שמיועדים רק לתחבורה הציבורית. לאור זאת הם מגיעים הרבה יותר מהר למקום העבודה.

מעבר לכך במהלך הנסיעה העובדים כבר מתחילים את יום העבודה שלהם, הם מטפלים במיילים דרך הסלולרי או דרך הלפטופ שלהם, הם כותבים הודעות, מתאמים ומקדמים את ההליכים וגם מבצעים ישיבות בזום. כך השעות האלה הן שעות עבודה פרופר. בדרך זו מי שמרוויח זה מקום העבודה וגם העובדים שיש להם נוחות מקסימלית לגבי ההגעה לעבודה והביתה במועד.

מעבר לכך מדובר בחיסכון כספי כיוון שהעובדים אינם צריכים לרכוש רכב נוסף עבורם וכך לא לכל משפחה יש שני רכבים, הם מסתדרים עם רכב אחד כי אחד מבני הזוג נוסע בכל יום בהסעה.

שאלות ותשובות

מהי הכמות המקסימלית של נוסעים שיכולים לנסוע באוטובוסים שלכם?

הכמות המקסימלית היא בין 60 ל - 70 נוסעים וזאת בהתאם לסוג האוטובוס כיוון שיש לנו אוטובוסים של יצרנים שונים וכל אחד מהיצרנים מתקין בתוך האוטובוס כמות מסוימת של מושבים זוגיים ואחרים. אם יש לכם שאלות, מחלקת השירות שלנו תמיד תוכל לסייע ולהעביר לכם את כל המידע הדרוש לכם.

כמה זמן מראש יש לתאם איתכם הסעות וי איי פי משדה התעופה בן גוריון לדרום, נסיעה של כשעתיים וחצי הכוללת חמישה אנשים שמגיעים מחו"ל. הנסיעה היא לאורך כל היום מהנחיתה בבוקר ועד הערב בדרכים שונות על פי מסלול שהכנו עבורם?

יש ליידע אותנו לפחות שבוע מראש כדי שנוכל לתאם יחד לוחות זמנים ולנתב את הרכב הייחודי שלנו המותאם לנסיעות מסוג זה, לטובת מטרה זו.

נשמח לקבל עליכם המלצות כדי לוודא שאתם מגיעים בזמן האיסוף של העובדים מהבתים ולאחר מכן אתם עושים כל שניתן כדי לנסוע בדרכים חלופיות בעת הצורך, כדי שהעובדים במועד למקום העבודה.

השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנו נעביר לכם רשימת לקוחות וממליצים כדי שתשוחחו עם מי שתרצו מתוך הרשימה הזו.

המשרדים שלנו ממוקמים בסמוך לשדה התעופה בן גוריון יש הרבה מאוד עובדים שמגיעים מאור יהודה יהוד מונוסון קריית אונו וערים נוספות. בסביבה אבקש לדעת אם אתם מסוגלים לתאם הסעות יום-יומיות עבור כ - 150 עובדים שגרים בערים הללו סביב שדה התעופה. כיוון שיהיה צורך לבצע קו עובדים ביהוד מונוסון וקווים נוספים. אם הדבר אפשרי מבחינתכם אנחנו נרצה כבר בחודש הבא לעשות פיילוט כדי לראות איך הדברים מסתדרים בפועל?

אנחנו ערוכים בכל רגע לעבות את קווי הנסיעה שלנו. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונתאם שיחה כדי להעביר לכם הצעת מחיר מסודרת ולתאם את תחילת הדרך המשותפת.

כדאי גם לכם להצטרף לאופציה זו של הטבה לעובדים שלכם. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונהיה אתכם בקשר בקרוב.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות עובדים בראשון לציון | הסעות עובדים בפתח תקווה

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק