Fraud Blocker

הסעות עובדים בבת ים

הסעות עובדים בבת ים

28.02.23

ההנהלות של החברות השונות במשק נמצאות כל הזמן עם היד על הדופק לגבי כל מה שקורה בפעילות העסקית. אחת התופעות המטרידות שמתרחשות בשנים האחרונות היא עומסי התנועה העצומים בכל צירי התנועה, דבר שיוצר עיכובים משמעותיים בלוחות הזמנים של העובדים והם מאחרים כמעט בכל יום למקום העבודה וגם הביתה בתום יום העבודה.

פתרון אופטימלי לכל העובדים

הרעיון שנראה כפתרון הטוב ביותר הוא להזמין שירות הסעות לעובדים. לאופציה זו יש יתרונות רבים ולאור ניסיון מוצלח של עסקים רבים בשנים האחרונות, בחברות רבות מחליטים לבצע תקופת ניסיון של הסעות עובדים בבת ים.

בשלב הראשון מנהלי החברה בוחנים את הצעות המחיר מחברות ההסעות ובוחרים את החברה הטובה ביותר שיש לה מוניטין של שנים רבות, רזומה רב והתקבלו עליה המלצות מעולות מקולגות רבות. על פי ההנחיות של מומחי ההסעות מתחילים בהנהלה לבצע את ההיערכות הנדרשת.

האחראים על פרויקט זה מרכזים את המידע לגבי הסעות עובדים בבת ים. כמה עובדים גרים בעיר זו בחלוקה לפי השכונות השונות. כאשר יש עובדים רבים שגרים בשכונות סמוכות זו לזו כמו רמת הנשיא ורמת יוסף, אפשר לבצע קו איסוף משתי השכונות האלו יחד. לעומת זאת עבור תושבי מרכז העיר ואלו הגרים על גבול בת ים-יפו יהיה קו הסעה נפרד.

קביעת קווי הסעות עירוניים

בהתאם לכמות העובדים בכל קו הסעות, מתאמים עם חברת ההסעות את כלי התחבורה שיהיה המתאים ביותר. לעיתים מדובר באוטובוס שיש בו כ – 60 מושבים ובמקרים אחרים מדובר במיניבוס של 15, 25 או כמות אחרת של מושבים כיוון שיש מיניבוסים בגדלים שונים.

כל הקווים ינועו בכל בוקר למשרדי החברה שממוקמים, בחולון, ראשון לציון, תל אביב, מודיעין או כל עיר אחרת בסביבה. הנהג מקבל רשימה של העובדים שאותם הוא אמור לאסוף בכל בוקר כיוון שהם ממתינים לו בנקודת איסוף שהיא נוחה לחניה כמו ליד המרכז המסחרי, סמוך לבית הספר וכו'. לאחר שכל העובדים עולים להסעה, יוצא הנהג לכבישים הבין עירוניים והוא משתמש בנתיבי התחבורה הציבוריים כיוון שיש נוסעים רבים ברכבים.

העובדה שהם נוסעים במסלולים המהירים מקצרת משמעותית את זמן ההגעה לעסק. אם בעבר כל עובד נהג ברכב הפרטי שלו והדרך ארכה לו סביב שעה ולעיתים גם שעה וחצי, כעת באמצעות הרכבים של חברת ההסעה זמן ההגעה מתקצר בחצי ולעיתים אף יותר מכך.

זמן איכות בהסעות של העובדים

העובדים מקבלים בברכה את הצעד המהותי של ההנהלה, כדי שהם יגיעו בזמן הן למקום העבודה והן הביתה בסוף יום העבודה. עבורם זו הקלה עצומה כיוון שהנסיעה בכל יום בכבישים היא קשה ומתישה לאור פקקי התנועה וכל אחד מהם זקוק לסבלנות רבה במהלך הנסיעה.

העובדה שכל העובדים מהשכונה נוסעים יחד יוצרת גיבוש נפלא של העובדים פתאום הם מגלים שהילדים שלהם לומדים באותו בית ספר, או נמצאים בחוג זהה. ההסעה מקרבת בין העובדים ויוצרת שיתופי פעולה גם במישור העסקי בין כולם, כדי לקדם תהליכים שונים בחברה.

מעבר לכך זמן הנסיעה של הסעות עובדים בבת ים הוא זמן איכות שבדרך כלל מתועל לטובת ענייני עבודה. כל אחד מהעובדים מבצע את התקשורת הנחוצה עם העובדים הנוספים במחלקה שלו באמצעות שיחות טלפוניות, מיילים או הודעות ווטס אפ. בדרך זו יש פרודוקטיביות גבוהה כבר לפני ההגעה למשרד וזהו ניצול אופטימלי של זמן הנסיעה לטובת מטרות חיוניות.

 

מעטפת לכל ההסעות הנחוצות

החיבור העסקי בין חברת ההסעות לבין ההנהלה אינו מסתיים רק בתיאום הסעות עובדים בבת ים ביום יום אלא גם בנסיעות מיוחדות. כך מתאמים הסעה עבור כמה מעובדי החברה שנוסעים יחד לחו"ל. הנהג המסור אוסף אותם מביתם, מניח את המזוודות בתא המטען המרווח ומסיע את כולם לטרמינל. מדובר בנהג אחראי ביותר ובהתאם לשעת הטיסה, הוא מסיע אותם במועד לטרמינל.

מעבר לכך הוא גם מקבל מהם את מועד הנחיתה המשוער ואת שמה של חברת התעופה, כדי שהוא ימתין להם בטרמינל גם כשהם יחזרו מחו"ל. זוהי אופציה נוחה מאד עבור הנוסעים העייפים שאין להם כוח לאחר כמה ימים בחו"ל לנהוג ברכב שלהם לביתם.

הסעות לאורחים מחו"ל

אנשי עסקים שמגיעים מעת לעת מחו"ל נהנים מהעובדה שנהג אדיב ומקצועי ממתין להם בטרמינל. הם נוסעים אתו במיניבוס המרווח שהוא VIP ומתאים מאד להסעות משדה התעופה. במהלך השהייה שלהם בישראל הנהג מסיע אותם עוד כמה פעמים לטיולים שונים כמו בירושלים, לסיורים מקצועיים בצפון או בכל מקום אחר בישראל וגם לבית המלון, לתערוכה ולכל צורך אחר. בתום הביקור, הוא מסיע אותם על פי לוח הזמנים שנקבע לטרמינל כך שיטוסו ליעד הבא שלהם.

חיסכון משפחתי בזכות ההסעה

הסעות עובדים בבת ים יוצרת שינוי מהותי בנושאים כלכליים הקשורים לעובדים. כיוון שהם לא משתמשים ברכב שלהם עבור נסיעות יום יומיות למקום העבודה, הם חוסכים את התשלומים הגבוהים עבור רכישת דלק. כמו כן יש לרכב פחות בלאי ולכן ההגעה למוסך לצורך טיפולים שוטפים מתרחשת אחת לתקופה ארוכה יותר.

כמו כן יש משפחות שמגיעות למסקנות שלאור הסעות עובדים בבת ים הם יכולים להסתדר עם רכב אחד בלבד ולכן הם מוכרים את אחד הרכבים. כך הם מצמצמים את ההוצאות בנושאים כמו אגרות רכב מוסך, ביטוח רכב ועוד.

ימי גיבוש לעובדים

הנהגים המסורים מבצעים מעבר לקווים של הסעות עובדים בבת ים שבזכותם העובדים מגיעים הביתה בזמן, גם הסעות לימי גיבוש של העובדים. בכל פעם מדובר בכמות אחרת של עובדים ובנסיעה ליעדים אחרים. לעיתים מדובר בסיורים מקצועיים הקשורים לתפקיד שלהם, בתערוכות, כנסים, או בנסיעה ליום של הנאה שכולל טיול, ארוחת צהרים במסעדה משובחת, סיור בשווקים או כל מסלול אחר שנקבע מראש עם ההנהלה.

שאלות ותשובות

האם אתם מפעילים קצין רכב בחברת ההסעות שלכם?

        התשובה היא חיובית. על פי הוראות החוק מעל כמות מסוימת של רכבים בצי רכבים, יש הכרח להעסיק קצין רכב.
        איש המקצוע שלנו בוחן כל רכב ורק לאחר קבלת אישורו הנהג יוצא לדרך.
        אם קצין הבטיחות נתקל בבעיה, הרכב מקורקע והנהג יוצא למשימות שלו עם כלי תחבורה חלופי.

אני מעריך שאנחנו נצטרך 3 קווי הסעות של מיניבוסים בכל יום מרמת גן לתל אביב. האם זה אפשרי על פי הלוגיסטיקה שלכם?

יש לנו צי גדול של רכבים ונהגים ולכן יש אפשרות לתאם זאת על פי לוח הזמנים הנוח לעובדים ולהנהלה.

    האם אתם מבצעים גם הסעות לשדה התעופה בן גוריון עבור עובדי המשמרות? מדובר בהסעות אשר מתקיימות שלוש פעמים ביום ולעיתים אף יותר הכוללות הסעה של העובדים מביתם לכיוון נתב"ג ובתום המשמרת מנתב"ג לביתם.

 באופן עקרוני זה אפשרי אך עלינו לקבל תכנון מדויק של ערים, כמות העובדים ושעות ההסעות ולאחר מכן נעביר לכם תשובה סופית.

 מהן העלויות של ההסעות השונות?

יש כמה פרמטרים שמרכיבים את העלויות והן לא זהות.
השאר כאן את הפרטים שלך ואחד מאנשי המכירות שלנו ישוחח אתך כדי לקבל את מלוא המידע ולאחר מכן הוא יכין לך הצעת מחיר מפורטת לקטגוריות השונות.

אנחנו לשירותכם בכל מה שקשור להסעות, הן הסעות עובדים בכל יום והן הסעות מיוחדות. דברו אתנו ונשמח לשתף פעולה.

 

אולי יעניין אתכם גם: חברת הסעות במרכז | הסעות לאירועים ולשמחות

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק