Fraud Blocker

הסעות עובדים ביבנה

הסעות עובדים ביבנה

02.04.23

פקקי התנועה העצומים היום יומיים באזור המרכז הפכו לתופעה מדאיגה ביותר וגורמים לסבל נוראי ומתמשך לכל אחד מהעובדים שאמור להגיע למקום העבודה שלו שברוב המקרים נמצא די קרוב לביתו. אך לאור הפקקים זמן הנסיעה הוא שעה ולעיתים גם שעה וחצי. להתחיל יום עבודה אחרי הכאוס בכבישים זה לא פשוט ולא אחת מרגישים ירידה בתפוקה ובחיוניות. 

הסעות עובדים ביבנה 

ההנהלות של עסקים רבים חיפשו פתרונות מעשיים לבעיה חמורה זו והם הבינו שהדרך המיטבית היא לתאם הסעות עובדים ביבנה וכך יושגו כמה מטרות:

  • העובדים יגיעו ערניים ועם מצב רוח טוב למקום העבודה, כיוון שהם לא נוהגים בכבישים העמוסים.
  • ההסעות עוברות בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן משך הנסיעה יהיה קצר יותר.
  • בזמן הנסיעה באוטובוס העובדים יטפלו בנושאים הקשורים בעבודה וכך יקדמו תהליכים חשובים.
  • כולם יגיעו בזמן לישיבות ולא יוצר מצב כמו עכשיו שחלק נכבד מהמשתתפים בישיבות נמצאים בדרכים ולכן מתחברים מהרכב לזום, דבר שהוא לא נכון, לא בטיחותי ולא מעשי. 

תיאום שירותי הסעה עבור העובדים 

השלב הלוגיסטי הראשון הוא מעט מורכב, אך לאור הניסיון הרב של הסעות עובדים ביבנה אנו עובדים בשיטות מאד יעילות ולכן מהר מאד מסווגים את קווי ההסעות הנדרשים ויוצאים לדרך המשותפת. 

חלוקת העיר לאזורים 

באופן טבעי יש שכונות ביבנה שבהן גרים עובדים רבים כמו ביבנה הירוקה ויש גם שכונות עם מעט עובדים כמו נווה אילן. אנחנו מרכזים את כל המידע על כל העובדים הגרים בעיר זו ומתאמים את מסלול ההסעה הנכון ביותר כדי לאסוף את העובדים ולצאת במהירות לכבישים הראשיים כדי להגיע למקום העבודה. 

יש מקרים שבהם אוטובוס אחד שיש בו מקום לכמות של כ – 60 עובדים, מבצע את הסבב בכל העיר ולעיתים יעיל יותר לשלוח שני מיניבוסים שכל אחד מהם מגיע לשכונות אחרות כמו יבנה הירוקה, נאות רבין, נאות בן גוריון וכו'. 

סבב של הסעות לעובדים 

בתחילת הדרך כל העובדים מקבלים הסברים מה תהיה השיטה של הסעות עובדים ביבנה, היכן כל אחד מהם אמור להמתין ובאיזו שעה בכל בוקר. תמיד התהליך הראשוני לוקח כמה ימים עד שהכול נכנס לרוטינה קבועה וכך כל ההסעות הן בבוקר והן אחר הצהרים מתבצעות על פי לוח הזמנים המדויק שנקבע. 

יש מקומות שבהם נוח לכל העובדים להמתין במיקום מרכזי כמו ליד בית הספר, או לחלופין רכב ההסעות נוסע במסלול של התחבורה הציבורית וכך בכל תחנת אוטובוס ממתינים כמה עובדים.

שינויים בכמות העובדים בהסעות

באופן טבעי יש מעת לעת שינויים בכמות העובדים של הסעות עובדים ביבנה. יש גורם אחראי אחד בהנהלת החברה וגורם אחראי אחד בחברת הסעות לתיאום כל השינויים. כל מקום באוטובוס הוא אקוטי כדי שלא יהיה מצב שבו עובד יעלה להסעה ולא יהיה לו מקום ישיבה. לכן מודיעים מראש על תוספת של עובדים או לחלופין גריעה של עובדים וכך הכול מסודר ומתואם.  

החיסכון הכספי של העובדים 

העובדים משנים פאזה בחיים שלהם, הם אינם זקוקים לרכב בשעות היום אלא רק אחר הצהרים לפעילות שלהם בשעות הפנאי ובנושאים הקשורים לילדים, למשפחה המורחבת, קניות וכו'. לאור זאת הם רואים ירידה משמעותית ברמת ההוצאות החודשיות שלהם. פחות תשלומים בתחנות הדלק, וגם פחות ביקורים במוסכים. 

יש גם משפחות שעל פי לוח הזמנים שלהן לאור העובדה שיש הסעות עובדים ביבנה הם יכולים להסתפק ברכב משפחתי אחד ולכן הם מוכרים את הרכב השני. בדרך זו החיסכון הוא הרבה יותר משמעותי כיוון שאין הוצאות על אגרה שנתית, בדיקה והכנה של האוטו לטסט, ביטוחי רכב ועוד. 

ביוקר המחיה שקיים היום בישראל, חברות שמעניקות הסעות עובדים ביבנה יוצרות ערך מוסף כלכלי משמעותי מאד והעובדים מעריכים זאת מאד, זו כמו תוספת לשכר העבודה. 

נסיעות שונות בתיאום עם חברת ההסעות 

כאשר חברת ההסעות היא ספק ההסעות של העסק, יש אפשרות לתאם בנפרד גם פעילויות מגוונות מעבר לנושא הסעות עובדים ביבנה. כמו לדוגמה: 

  • מיניבוס שיסיע כמה עובדים מהחברה לתערוכה בתל אביב. בדרך זו אין צורך שכל עובד ייסע עם הרכב שלו אלא נוסעים וחוזרים יחד במהירות דרך נתיבי התחבורה הציבוריים. כל עובד מנצל את זמן הנסיעות להמשך הפעילות שלו בענייני עבודה וכך לא מתבזבז זמן יקר. 
  • אוטובוס שמסיע את כל העובדים ליום כיף בספא, בכנרת, בטיול לאחר הנחלים, יום גיבוש בירושלים, סיורים בפלורנטין, סיור קולינרי בשווקים בחיפה, נצרת או בכל מקום אחר בארץ ועוד. 
  • ערב גיבוש במקום אותנטי כמו בקשתות בקיסריה, ארוחת ערב עם סדנה מסקרנת או הגעה למופע באמפיתיאטרון בקיסריה, כל החברים לעבודה יחד. 
  • נסיעה של כל המחלקה למפגש עם קולגות באזור מרוחק, כמו נסיעה למפעל בצפון או ליום מרוכז בבאר שבע. 

בדרך לשדה התעופה 

כאשר נוסעים יחד כמה עובדים לחו"ל בעניינים עסקיים, נוח מאד לתאם עם חברת ההסעות את הגעת המיניבוס הייחודי המותאם לנסיעות VIP למטרה זו. ברכב מפנק זה יש מושבים נוחים יותר כך שהוא מתאים מאד הן לנסיעות קצרות והן לנסיעות ארוכות לשדה התעופה בן גוריון. ברכב זה יש תא מטען גדול והוא מתאים עבור כל המזוודות של העובדים. 

הנהג המסור מגיע במועד שנקבע לאסוף אותם כדי שהם יגיעו בזמן לסידורים המנהליים ולבידוק הביטחוני בטרמינל. גם לאחר שהם נוחתים בישראל בדרך חזרה, הנהג ממתין להם בטרמינל, מסייע להם עם המזוודות ומסיע כל אחד לביתו בכל שעה משעות היממה.

גם אורחים ממדינות מעבר לים שמגיעים לביקור בישראל, זוכים לנסוע ברכב VIP זה כיוון שהנהג ממתין להם בשדה התעופה. הוא מסיע אותם למלון או לכל מקום אחר וגם במהלך השהות שלהם בישראל מתואמים להם לא אחת סיורים מקצועיים וטיולים במקומות שונים ברחבי ישראל. בתום המשימות המשלחת מגיעה בדרך זהה לטרמינל, וכך דואגים לאנשי העסקים לאורך כל הדרך. 

שאלות ותשובות 

אנו זקוקים מדי פעם להסעות הלוך וחזור לשדה התעופה עבור אנשי עסקים שמגיעים לביקור בחברת ההיי טק שלנו. איך נוכל לתאם זאת?

השאר כאן את פרטיך ואיש הקשר שלנו ישוחח אתך בקרוב ויעביר לך הצעת מחיר מסודרת והוגנת.
באופן עקרוני אפשר לתאם הסעות מסוג זה לכל מועד ולאורך כל שעות היממה.

האם יש אפשרות לתאם הסעות עובדים רק לימים מסוימים וקבועים מראש בכל שבוע? לדוגמה בימים שני, שלישי ורביעי בלבד, כיוון שאנו עובדים היברידית.

הדבר אפשרי בהחלט, התיאום יבוצע עבור ימי הפעילות במשרד בלבד.

האם אתם מבצעים גם הסעות לתלמידים?

התשובה היא חיובית. אנו מסיעים מדי יום תלמידים למוסדות חינוך כמו בתי ספר דמוקרטיים בתי ספר אזוריים של הקיבוצים, המושבים, או בתי ספר מיוחדים בכמה מקומות ברחבי הארץ.
מעבר לכך אנו גם מסיעים תלמידים לטיולים לכל מקום על פי המסלול שנקבע על ידי הנהלת בית הספר.

אני מעוניין לתאם סיור לעובדים שלנו בירושלים בשעות הערב לצורך גיבוש. מהי העלות עבור קבוצה של כ – 50 עובדים.

נשמח לקבל פרטים של מסלול הטיול והשעות המתוכננות וכך נעביר לך הצעת מחיר מפורטת.

הסעות עם רכבים גדולים שהם תקינים ונבדקים באופן קבוע על ידי קצין הבטיחות של החברה, תסב התנהלות נכונה לכל הצדדים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהצטרף להצלחה.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות פרטיות | שירותי הסעות עובדים במרכז | הסעות אוטובוסים

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק