Fraud Blocker

הסעות עובדים בחולון

הסעות עובדים בחולון

30.05.22

בשנים האחרונות ובעיקר מאז פרוץ מגפת הקורונה, מקומות עבודה רבים החלו לשנות את דפוסי העבודה שלהם. ההנהלות מחפשות דרכים חדשניות כדי לסייע ולעובדים, להקל עליהם ולקדם שיטות מתקדמות כדי ליצור עבור העובדים נוחות מיטבית הן בדרך לעבודה והן במהלך היום יום.

הסעות לעובדים

אחת האופציות המוצלחות ביותר בקטגוריה זו היא תיאום של הסעות עובדים בחולון. מדובר באוטובוסים או מיניבוסים אשר מגיעים בכל יום לביתו של כל עובד או לנקודת איסוף קרובה עבור כמה עובדים אשר גרים בקרבת מקום זה לזה ובאמצעותם כולם נוסעים למקום העבודה.
המטרה היא לחסוך זמן, לאור העובדה שכל אחד מהעובדים נהג עד עתה ברכב הפרטי שלו ופרק הזמן שהוא בזבז בכל יום בדרכים הן בנסיעה הלוך והן בנסיעה חזור היה עצום. השעות בכבישים חסרות בסופו של דבר הן בעבודה והן בחיי המשפחה ואת ההתנהלות הזו חשוב להנהלת החברה לתקן באמצעות הסעות עובדים בחולון.

תיאום ההסעות

כדי לתאם תהליך זה, מבצעים רישום של כל העובדים אשר גרים בחולון, על פי השכונות השונות. בדרך זו יודעים כמה אנשים גרים בכל שכונה ובהתאם לכך מחלקים את העיר לכמה רובעים, אשר כל אחד מהם כולל כמה שכונות שההסעה שלהם תהיה משותפת.
אפשר לדוגמה לתכנן הסעות עובדים בחולון ולכלול את העובדים הגרים בשכונת אגרובנק ומפדה אזרחי עם תושבי מרכז העיר ובהסעה אחרת לרכז את תושבי נאות רחל ושכון וותיקים. בדרך זו ממפים את כל חלקי העיר ויודעים באופן מדויק כמה אנשים אמורים להיות על ההסעות השונות בכל יום. בהתאם לכך מצמידים לכל רובע את כלי התחבורה המתאים לו.
צי הרכבים של חברת ההסעות כולל אוטובוסים משוכללים שיש בכל אחד מהם 70-60 מושבים נוחים מיניבוסים בגדלים שונים המתאימים לכמות קטנה של עובדים וגם מיניבוסים גדולים יותר המתאימים ל15 ועד 30 עובדים.

יעילות במקום העבודה

העובדים אשר הגיעו ברכבם הפרטי בזבזו כל יום לפחות שעת נסיעה לכל כיוון ולפעמים אף מעבר לכך. אך כאשר הנסיעה מתבצעת ברכבים של חברת ההסעות, הנהג נוסע בנתיבי התחבורה הציבוריים. המסלולים הללו הם מהירים כיוון שיש בהם פחות תנועה ולכן הם מגיעים תוך פרק זמן קצר יחסית למקום העבודה.
מעבר לכך לנוכח העובדה שהעובדים אינם צריכים לנהוג, יש להם אפשרות לקדם מהלכים שונים של יום העבודה. לאחר שהם עולים להסעה, הראש שלהם כבר בעבודה והם קוראים מיילים, עונים לקולגות מתכתבים בווטס אפ וכך יום העבודה מתחיל בשעה מוקדמת יותר והתהליכים מתרחשים בפועל ואין צורך להמתין עד ההגעה של העובדים למשרדים.

כאשר כל העובדים מגיעים מוקדם למשרד בזכות הסעות עובדים בחולון, העשייה מתחילה מוקדם וכך ההספק הוא גדול יותר וכולם מרוצים מהעובדה שבמקום לבזבז שעות על הכביש הם מבצעים פעולות שונות כך שיש שיתוף פעולה פורה בין כל הגורמים הרלוונטיים.

טיפול בכלי התחבורה בצי הרכב

הנהלת חברת ההסעות מקפידה מאד על תקינותם של הרכבים ולכן קצין הבטיחות של החברה בודק את כל הרכבים על פי הסדר, כדי לוודא שכל אחד מהם תקין והנהג יכול לצאת בבטחה למשימה הבאה שלו. במקרה של תקלה, הרכב הספציפי יישאר לטיפול והנהג יבצע את הסעות עובדים בחולון במועד שנקבע באמצעות רכב אחר שהוא תקין.
חיסכון אישי בהוצאות
העובדה שהעובדים מגיעים באמצעות רכבי ההסעות של הסעות עובדים בחולון מייתרת את הצורך שלהם לרכוש רכב, לשלם עבור ההוצאות הנלוות כמו ביטוח רכב, דלק, תיקונים במוסך ועוד. מדובר בחיסכון כספי משמעותי ביותר לכל משפחה וכאשר יוקר המחיה הוא כה גבוה, מדובר בחלק נכבד מתוך צמצום ההוצאות המשפחתיות.

חברות רבות מצטרפות לגל ההיסעים

השמועה על הסידור המוצלח של ההסעות היום יומיות פורס כנפיים ומנהלים מחברות נוספות בוחנים גם הם את האפשרות הזו כדי להקל על העובדים שלהם, להוריד את סף הלחצים והמתחים שלהם לאור השעות הרבות שהם מבלים בכבישים ולהעניק להם שעה רגועה בדרך לעבודה וגם שעה רגועה בדרך הביתה כדי ליהנות עם בני המשפחה.

הסעות למשמרות

הסעות עובדים בחולון מתבצעות לאורך כל היממה על פי הצורך עבור מי שעובד משמרות. כך רכבי ההסעה אוספים את עובדי בתי החולים, שדה התעופה, נמלי הים, מפעלים ועוד. על פי לוח המשמרות הם מסיעים את העובדים הרלוונטיים וממתינים מחוץ למקום העבודה כדי להחזיר לביתם את העובדים העייפים של המשמרות הנוכחיות.
הנהג האחראי עוצר ליד ביתו של כל אחד מהעובדים כך שהוא יגיע לבני משפחתו מוקדם ככל האפשר וייהנה הן מהמשפחתיות והן מהמנוחה.

הסעות לשדה התעופה בן גוריון

עובדים רבים אמורים לטוס יחד לכנסים שונים מעבר לים. כדי להקל עליהם ולייתר את הצורך להשאיר את הרכב שלהם בשדה התעופה, דבר שכרוך בעלויות גבוהות וגם מונע מבני המשפחה האחרים להשתמש בתקופה של השהייה מחו"ל, הפתרון הנוח ביותר הוא לתאם רכב הסעה שיאסוף את כל העובדים שגרים בסמוך זה לזה ויסיע אותם לשדה התעופה בן גוריון.

בכל רכבי ההסעות הן הקטנים והן הגדולים יש תא מטען גדול ולכן נוח מאד להניח בו את המזוודות והתיקים ולנסוע בנוחות מקסימלית לטרמינל. הנהג מודע לפקקים בשעות מסוימות ולכן מתאם את ההסעה לשעה מוקדמת, כדי שהנוסעים לחו"ל לא יאחרו.

הסעות VIP

שירות נוסף של הסעות עבור העובדים הוא להסיע אותם עם האורחים שלהם מחו"ל לטיולים במקומות שונים בישראל, או לחלופין משדה התעופה בן גוריון אל מפעלים או פגישות עסקיות באתרים שונים. כאשר העובדים והאורחים נוסעים יחד ברכב הסעות מרווח אשר מותאם לנסיעות מסוג זה, יש זמן לשוחח, לקיים פגישות עבודה, ליהנות מהדרך וגם מהעובדה שקולגות נמצאים איתם ברכב. כך אף אחד מהעובדים או מהמנהלים לא נדרש לנהוג והדבר יוצר נוחות מקסימלית עבור כולם.

שאלות ותשובות

אנחנו מעוניינים לבחון שירותי הסעות עבור העובדים שלנו, איך מתחילים את התהליך?

בשלב ראשון אנחנו נתאם פגישה כדי להבין את הצרכים של החברה שלך, בכמה עובדים מדובר, איסוף מכמה ערים ועוד. לאחר מכן נשלח לכם הצעת מחיר על פי הנתונים הללו ונוכל לצאת לדרך משותפת. זמן ההיערכות שלנו ממועד קבלת התשובה החיובית ממכם הוא די קצר. השאר כאן את פרטיך ונשמח לתאם פגישה בהקדם.

בתקשורת המתקדמת הקיימת היום, מהי השיטה בה אתם עובדים כדי להיות תמיד מעודכנים?

השיטה הנוחה ביותר היום היא שירות ההודעות של ווטס אפ. יש לנו קבוצות משותפות עם הלקוחות והם מעדכנים בזמן אמת על כל שינוי, כמו לדוגמה עובד שלא מגיע הבוקר להסעה, עובדים שמצטרפים ממחר בבוקר וכו'.

אנו מתכננים להוציא בחודש הקרוב ארבעה ימי גיבוש לעובדים לצפון, נשמח לקבל מכם הצעת מחיר.

השאר כאן את הפרטים שלך כדי שנשוחח אתך בהקדם לצורך קבלת הנתונים על המסלול המתוכנן, כמות העובדים בכל יום גיבוש, סך שעות הפעילות ועוד. בהתאם לכך נעביר לכם הצעת מחיר מפורטת

האם אתם מבצעים הסעת עובדים גם בשעות הלילה?

אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו את מלוא המעטפת. אם מקצתם זקוקים להסעות בלילה עבור עובדים במפעלים, שדה התעופה, בית חולים או כל מקום אחר, אנחנו מוכנים לכל משימה.

זקוקים לשירותי הסעות? אנחנו לשירותכם לביצוע הסעות של עובדים בכל מקום.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק