Fraud Blocker

הסעות עובדים בבית שמש

הסעות עובדים בבית שמש

13.07.23

העיר בית שמש מתפתחת מאד בשנים האחרונות ומעבר לשכונות החדשות יש סביבה גם כמה אזורי תעשייה שיש בהם פעילות עסקית ענפה כמו אזורי התעשייה הר טוב, ברוש, לביא, בית שמש ועוד.

הירתמות לאופציה של הסעות לעובדים

העובדים הרבים שיוצאים כל יום מהשכונות בעיר לכיוון אחד מאזורי התעשייה מודעים לקושי הרב של הניידות לאור עומסי התנועה העצומים בכל נקודה בעיר. זו הסיבה שרבים מהם מבזבזים זמן יקר בכבישים בכל בוקר וגם אחר הצוהריים בדרך הביתה.

זו הסיבה שההנהלות של חברות רבות מחפשות פתרונות מעשיים כדי לסייע במצב מתסכל זה, והאופציה המיטבית היא הפעלת קווי הסעות לעובדים בבית שמש. בדרך זו יש אפשרות להגעה מוקדמת למקום העבודה כיוון שרכב ההסעות נוסע בנתיבי התחבורה הציבוריים ובכך הוא חוסך זמן יקר בהגעה ליעד.

היערכות עבור הסעות עובדים לבית שמש

קו החשיבה הוא שרכבים גדולים כמו אוטובוסים או מיניבוסים יגיעו לשכונות שיש בהם ריכוזים גדולים של עובדים כמו נופי אביב, רמת אברהם, רמת לח"י, גבעת שרת, נחלה ומנוחה ועוד כדי לאסוף את כל העובדים בכל יום. הסעות עובדים בבית שמש מתבצעות מנקודות ספציפיות שנקבעו מראש ולכן מדובר בנוחות מקסימלית עבור כל אחד מהעובדים כיוון שזמן ההגעה מביתם אל נקודת האיסוף הוא קצר ביותר.

העובדים מרוצים מהעובדה שהם כבר לא נוהגים לעבודה ברכב הפרטי שלהם, לא בימים גשומים, לא בימים חמים מאד וגם לא בימים שיש עומסי תנועה חריגים. הם נהנים לשבת באוטובוס, להסתכל על הנוף, לנמנם קצת, ולשוחח עם החברים. אך רוב העובדים שעולים על הסעות עובדים בבית שמש מתחילים לבצע כבר בהסעה את המשימות היום יומיות שלהם על פי תפקידם.

כך הקולגות או העובדים שלהם אינם צריכים להמתין עד שהם יגיעו למשרד, אלא הם מקבלים באופן מידי תשובות, הנחיות, מידע ועוד. בדרך זו כל הזמן האבוד שהעובדים בזבזו בנסיעות ברכבם הפרטי הופך להיות זמן בעל פרודוקטיביות גבוהה. לאחר תקופה כה ארוכה שבה העובדים איחרו בכל יום למקום העבודה, התנהלות זו של עשייה מעניקה להם תחושה נפלאה לאור תחושת השייכות שלהם למקום העבודה.

ניהול של מערך ההיסעים

הרעיון של הסעות עובדים בבית שמש אינו קשה ליישום אך יש לבצע היערכות רוחבית בחברה כדי שאפשר יהיה לתכנן זאת כיאות על פי מקום המגורים של העובדים. הדרך הנוחה ביותר היא להכין טבלאות מסודרות של כל העובדים על פי שכונת המגורים שלהם בבית שמש. כך בסופו של התהליך אפשר לראות כמה אנשים גרים בכל שכונה ולסווג את כלי התחבורה המתאים מבחינת כמות המושבים.

על פי הנתונים, יוחלט איזה קו יבוצע באמצעות אוטובוס עבור העובדים בשכונה אחת או בשתי שכונות צמודות. מה יהיה גודלו של המיניבוס שיאסוף עובדים משכונה אחרת שיש בה מעט עובדים וכו'. לאחר קבלת ההחלטות, הנהלת החברה מפיצה מייל לכל העובדים ובו היא מיידעת אותם על ההסדר החדש ועל אופן ביצוע הסעות עובדים בבית שמש.

כל אדם בהתאם למקום המגורים שלו יידע מאיזו נקודה יוצאת ההסעה שלו, ובאיזו שעה הוא אמור להמתין לה בכל בוקר. כמו כן הוא יידע באיזו שעה אחר הצוהריים יהיה עליו להגיע לחניון כדי לעלות על רכב ההסעות שלו. בדרך זו סוף סוף העובדים הסעות עובדים בבית שמש יגיעו בזמן גם לביתם אחר הצוהריים.

נוחות מקסימלית בכל נסיעה

הסעות עובדים בבית שמש מתבצעות בכלי תחבורה חדשניים שהם מרווחים ונוחים מאד לנסיעה. העובדים מרוצים מהעובדה שיש נהג מקצועי שמסיע אותם ולכן הם אינם צריכים לנסוע בנסיעה איטית בין כלי רכב רבים כדי להגיע למשרד.

עובדה זו משרה עליהם המון רוגע ושלווה וזאת לעומת התסכול וחוסר הסבלנות שאפיינו אותם בתקופה שבה הם נהגו בכל יום במשך פרקי זמן ארוכים עד ההגעה ליעד.

יתרון נוסף למהלך זה הוא החיסכון הכספי המשמעותי של כל עובד. במקום לתדלק בכל כמה ימים בודדים, הם מתדלקים רק אחת לשבועיים או לחודש והם מרגישים שרמת ההוצאות פוחתת באופן מהותי. כיוון שהבלאי של הרכב אינו כמו בעבר, גם הטיפולים והתיקונים במוסך הם לעיתים רחוקות. כך נוצר מצב שבאמצעות הסעות עובדים בבית שמש כל עובד חוסך כספים בכל חודש. רבים מהם הגיעו למסקנה שלאור התנהלות החדשה אפשר למכור רכב אחד וכך החיסכון הוא הרבה יותר משמעותי.

שביעות הרצון של העובדים

מכלול הפעילות שמתרחשת בעקבות שירותי ההסעות מגבירים באופן משמעותי את שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה שלהם, כיוון שההנהלה חושבת על טובתם וביצעה צעדים אלו כדי להקל עליהם. דבר זה מגביר את תחושת השייכות של כל עובד לעסק וגם רמת המוטיבציה עולה.

ההנהלה מבינה שמערך ההיסעים הוא win win situation וכאשר עובדים מרוצים, הם מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

הסעות מיוחדות לעובדים

מעבר להסעות הרגילות מבצעים הנהגים של רכבי ההסעות גם נסיעות עבור עובדי המשמרות אשר עובדים לאורך כל היממה. לכל אחד מהם ממתין הנהג מחוץ לבית ומסיע אותו לשדה התעופה, לבית החולים, או לאחד המפעלים בסביבה. נהג זה מסיע וגם מחזיר את העובדים מהמשמרות בכל היממה, בלילות, בסופי השבוע וגם בחגים.

מעבר לכך מתבצעות גם נסיעות מיוחדות לימי גיבוש של העובדים, לנסיעות לשדה התעופה במיניבוס vip וגם נסיעות של כמה עובדים יחד לאתרים הקשורים למקום העבודה.

שאלות ותשובות

אני מעוניין להזמין קווי הסעות עבור עובדי המשרדים שלנו שנמצאים בשרון. ערכתי בדיקה של מיקומי המגורים של העובדים והסתבר לי שרובם גרים במושבים ולא בערים. כיצד נערכים לכך?

יש לנו כמה לקוחות שעובדים רבים שלהם גרים במושבים ולכן אנחנו קובעים נקודה או שתי נקודות ברחבי כל מושב שהן נקודות האיסוף.
רכב ההסעות עובר בין כמה מושבים בודדים ויוצא לכיוון המשרדים כדי שכולם יגיעו בזמן.

מה קורה כאשר יש עובדים חדשים שמצטרפים להסעות?

בכל חברה יש אדם שתפקידו לדווח לנו על שינויים כאלה ואחרים בכמות העובדים. הן אם יש עובדים שלא יעלו יותר על ההסעות והן אם יש עובדים חדשים. בדרך כלל בכל רכב יש מושבים ריקים אך לא אחת כמות העובדים שמתווספת מצריכה שינוע של כלי רכב אחר, שיש בו מושבים רבים יותר. זו הסיבה שאנו מקבלים דיווחים יום לפני ההסעות וכך נערכים בהתאם.

ההסעות הן יום יומיות וקבועות אך יש מצבים שבהם כל העובדים יוצאים לחופשה כמו בימי חול המועד, או בחופשה מרוכזת שלהם בארץ או בחו"ל. מהי ההתחשבנות במקרים האלו?

מדובר בתנאים מסחריים שרשומים בחוזה שייחתם בינינו.
השאר כאן את הפרטים שלך ואיש הקשר שלנו יבהיר לך את ההתנהלות במקרים האלו.

מהי רמת בדיקת הרכבים של החברה?

כיוון שיש לנו צי רכב גדול, אנו מחויבים להעסיק קצין רכב. תפקידו הוא לבדוק את כל אחד מהרכבים לפני הנסיעה ולעכב כל רכב שנראה שיש בו בעיה מכנית או חשמלית. רק לאחר שהמכונאי מטפל ברכב והכל תקין, רכב זה חוזר לעבודה סדירה.
כאשר הרכב מקורקע, רכב אחר מבצע את ההסעה במקומו.

אתם מוזמנים לצרף את העובדים שלכם למהפך של ההסעות. דברו אתנו ונשמח לתאם עבורכם את קווי הנסיעות המתאימים ביותר. 

אולי יעניין אתכם גם: הסעות עובדים בשעות הבוקר בגוש דן | הסעות עובדים ברכבי הסעות מפוארים | להגיע לעבודה עם רון גל

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק