Fraud Blocker

הסעות עובדים בחריש

הסעות עובדים בחריש

05.01.23

חריש היא עיר חדשה והיא מרוחקת מערים נוספות ומאזורי תעשייה בצפון. לכן יש חשיבות רבה לאופציה של הסעות עובדים בחריש לנוחותם של כל העובדים.

הסעות עובדים בחריש

המטרה של הסעות עובדים בחריש היא לדאוג לכך שכל העובדים יגיעו בזמן הן לעבודה בשעות הבוקר והן הביתה בשעות אחר הצהרים. לכן המנהלים של חברות רבות אשר משרדיהם ממוקמים באזור חדרה, נתניה, קיסריה ואזורים נוספים מודעים לעובדה שהעובדים שלהם מבזבזים זמן רב בכבישים ומגיעים חסרי אנרגיה לעבודה, לאחר נהיגה לא פשוטה בכבישי ישראל.

תיאום קווי הסעות בחריש

הפתרון לכך הוא שנהג ההסעות יאסוף את כל אחד מהעובדים מביתו וכך ייסעו כל העובדים יחד בקו הנסיעה שתואם עד מקום העבודה. בשיטה זו מתכננים את קווי הנסיעות בכל עיר על פי כמות העובדים שגרים בה. בחריש יש כמה שכונות כמו צוותא, החורש, אבני חן, הפרחים ועוד. בהנהלת החברה מכינים רשימות מפורטות, כדי לבדוק כמה עובדים גרים בחריש ובאילו שכונות.

בהתאם לכמות העובדים מתקבלת החלטה, אם ההסעה תהיה אחת שמסתובבת בכל השכונות או שיש כמות גדולה של עובדים ולכן יהיו שני קווי נסיעה מחריש וכל אחד מהקווים יעבור דרך שלוש שכונות ספציפיות. על פי כמות העובדים בכל קו הסעה, יגיע לביצוע ההסעה בכל יום נהג אוטובוס מיומן או לחלופין נהג מיניבוס.

השקט הנפשי של העובדים

העובדה שיש הסעות יוצרת עידן חדש עבור העובדים. הם קמים בכל בוקר עם חיוך רחב כיוון שהם אינם צריכים לנהוג בעומסי התנועה לכיוון המשרד. מדי בוקר הם ממתינים להסעה ליד ביתם, בתחנת ההסעה או בכל מקום אחר שנקבע. כך הם פוגשים על הבוקר את העובדים שהם השכנים שלהם וגם את הנהג החייכן וכולם נהנים מהנסיעה המשותפת.

ניצול זמן הנסיעה

אחד היתרונות הגדולים של נסיעה בהסעה הוא העובדה שלאורך הנסיעה העובדים כבר מתפעלים נושאים שונים הקשורים לעבודה. יש כאלו שמבצעים שיחות טלפוניות חשובות, אחרים קוראים מיילים ומשיבים על פי הצורך, מתכתבים בווטס אפ בקבוצות הייעודיות של המשרד ועוד. בדרך זו זמן הנסיעה שהוא בן חצי שעה או קצת יותר מכך על פי המרחק, מנוצל כיאות וזאת לעומת התקופה שבה העובדים נהגו לאורך פרקי זמן ארוכים וכל הזמן הזה ירד לטמיון.

חיסכון כספי לכל עובד

העובדה שקיימות הסעות עובדים בחריש מייתרת את הצורך בנסיעה ברכב הפרטי ויש לכך השלכות רבות:

  •         כל עובד חוסך סכום כספי ניכר בכל חודש על דלק כיוון שהנסיעות הארוכות למקום העבודה כבר לא קיימות.
  •         מעבר לכך הרכב הוא תקין ורמת הבלאי והשחיקה היא נורמטיבית לעומת העבר.
  •         אם העובד זקוק לרכב רק אחר הצהרים לסידורים שונים, אפשר לראות הבדל מהותי בכל ההוצאות החודשיות הקשורות לאחזקת הרכב.
  •         אם יש מצב שבו רכב משפחתי אחד הוא מיותר לאור ההסעה, אין טוב מלמכור רכב אחד וליהנות מחיסכון רחב יותר שכולל גם את אגרת הרישוי, עלויות הביטוח, מוסכים, טסט שנתי ועוד.

 

בריאותו של העובד

גם שמירה על בריאותו של העובד היא נושא חשוב. בעבר הוא הגיע בכל יום עצבני לעבודה, כי הנהיגה בדרכים אינה פשוטה. אך היום הוא סומך על הנהג המיומן ולכן העובד הוא במצב רוח מצוין וכבר על הבוקר הוא מניע את עובדיו ומטפל בכל בקשה, כדי שכולם יעבדו ולא ימתינו עד הגעתו למשרד.

בכל מחלקה אפשר לראות את השינוי המבורך הזה, העובדים יורדים מההסעה נכנסים למשרדים עם חיוך גדול על השפתיים והם מלאי רעב להפיק מהיום הזה את המיטב על פי הגדרת התפקיד שלהם.

Win situation  win

העובדה שיש הסעות עובדים בחריש יוצרת מצב מעולה של win situation  win שהוא מעולה עבור כולם. ההנהלה מרוצים שהעובדים מגיעים בזמן למשרדים, אפשר לנהל ישיבות בזמן ולא להתחיל את הישיבה עם מעט אנשים ובכל כמה דקות מצטרף מישהו שהגיע זה עתה אחרי הפקקים העצומים בדרך.

באמצעות הסעות עובדים בחריש כל העובדים מגיעים יחד ולכן כולם נוכחים בישיבה וזה יתרון עצום של יעילות במקום לשוחח שוב ושוב על אותם נושאים בגלל המאחרים.

העובדים מרוצים מאד כיוון שיש להם ראש שקט והם לא צריכים להיות דרוכים בכל בוקר, לבדוק את מצב הפקקים ולחפש דרכים חלופיות שהן מהירות יותר.

מהירות ההגעה בבוקר ואחר הצהרים

כל מיניבוס או אוטובוס של הסעות עובדים בחריש רשאי לנסוע בנתיבי תחבורה ציבוריים לאור כמות הנוסעים. מדובר ביתרון עצום כיוון שמסלול זה אינו כה עמוס לעומת פקקי התנועה לאורך כל הדרך. לכן במקום שכל עובד יגיע לבד ברכב שלו, נוסעים כולם יחד בנתיב המהיר והתוצאה היא הגעה בזמן למקום העבודה.

גם אחר הצהרים האוטובוס נוסע בנתיב המהיר וכך סוף סוף העובדים מגיעים הביתה בשעה סבירה, מצליחים להוציא את הילדים מהצהרונים לעומת חודשים ארוכים בעבר שהם אף פעם לא הגיעו בזמן ולכן בן הזוג או בת הזוג ביצעו את האיסופים, לאכזבתם של הילדים שרצו שגם הצד השני יגיע לפעמים.

כדאי לעבוד במקום שיש בו הסעה

לאור מצב התשתיות סביב העיר החדשה אחד השיקולים של כל עובד שמחפש מקום עבודה הוא להצטרף לחברה שיש בה הסעות עובדים בחריש. כך העובד לא יתעכב פרקי זמנן ארוכים בכל יום ובמקרים רבים הוא גם לא יצטרך לרכוש רכב נוסף, אלא פשוט יצטרף להסעה היום יומית.

רשימות של עובדים בכל קו הסעות

הנהג אמור לדעת בכל יום כמה עובדים צפויים לעלות על ההסעה. לכן הנהלת החברה מסנכרנת את הנתונים ומיידעת את הנהג על כל שינוי. אם עובד לא יגיע כיוון שהוא חולה או התפטר מתפקידו. או לחלופין אם מצטרפים לדוגמה 3 עובדים בתחנת ההסעה בשכונת צוותא. מדובר בנושא אקוטי כי לעיתים התוספת של כמה עובדים בודדים יוצרת צורך להחליף את המיניבוס הקטן שמגיע כל יום במיניבוס גדול או לחלופין באוטובוס.

שאלות ותשובות

באילו מרחקים יום יומיים אתם עובדים?

הנתון משתנה על פי מקום המגורים של כל אחד מהעובדים. אנחנו עורכים סקר בכל חברה לגבי מקום המגורים ובהתאם לתוצאות קובעים היכן יש ריכוזים גדולים של עובדים ומשם אנחנו מבצעים הסעות.
· לדוגמה מהעיר חריש יש הסעות יום יומיות לקיסריה, לעפולה, לחדרה ולנתניה.

אשמח לקבל עליכם המלצות מלקוחות קיימים. האם זה אפשרי?

השאר כאן את הפרטים שלך, כולל כתובת מייל ונעביר לך רשימה של לקוחות. תוכל לדבר עם כל אחד מהם.

אנחנו שוקלים להצטרף לסבב של הסעות. תוך כמה זמן אפשר לצאת לדרך משותפת?

בשלב ראשון אנו מבצעים את הסקר המקיף לקביעת הסעות עובדים כמה קווים יש להפעיל ומהי כמות העובדים בכל קו.
באופן עקרוני יש לנו כלי רכב חדישים בכמות גדולה, אך לאחר שנקבל נתונים מדויקים נוכל לתאם זאת בפועל. בדרך כלל מדובר בהליך מהיר.

האם אתם מעסיקים קצין בטיחות בחברה?

על פי החוק אנו מחויבים להעסיק קצין בטיחות לאור הכמות הגדולה של כלי התחבורה שלנו ולכן הפונקציה הזו קיימת.
קצין זה בודק בכל יום את כל הרכבים ורק לאחר האישור שלו, כל נהג יוצא לדרך אם הרכב תקין.

אם אתם רוצים עובדים מאושרים, הדרך לכך היא באמצעות תיאום הסעות. דברו אתנו ונוכל לתת לכם את מלוא הנתונים.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק