Fraud Blocker

הסעות עובדים בגני תקווה

הסעות עובדים בגני תקווה

31.10.22

גני תקווה ממוקמת במרכז הארץ בסמוך לפתח תקווה ולכן תושביה עובדים במקומות עבודה שונים באזורים הסמוכים במרכז הארץ.

הסעות עובדים בגני תקווה

אחד היתרונות הגדולים של רבים מהעובדים המתגוררים ביישוב פסטורלי זה הוא העובדה שיש הסעות מהיישוב אל מקומות עבודה שונים בתל אביב, פתח תקווה, כפר סבא וערים נוספות. העובדה שיש הסעות היא תוספת מעולה לאיכות החיים של כל אחד מהעובדים לאור הנוחות הרבה של ההסעות.

נהגי ההסעות המיומנים נוסעים בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן זמן ההגעה של העובדים למשרד הוא מהיר הרבה יותר מאשר הנסיעה של כל אחד מהם ברכב שלו ליעד.

חברת הסעות וותיקה ומקצועית

כדי להעניק שירות מיטבי לכל הלקוחות, לחברת ההסעות יש צי רכבים שכולל כמה וכמה סוגי רכבים המותאמים להסעות וזאת בהתאם לכמות הנוסעים בכל קו הסעה. זה מתחיל ממיניבוסים קטנים שמתאימים לכמות של נוסעים בודדים, מיניבוסים גדולים יותר המתאימים ל 20-15 נוסעים וגם אוטובוסים חדשים שיש בכל אחד מהם כ – 60 מושבים נוחים.

כל כלי התחבורה האלו הם חדשים יחסית ומתוחזקים באופן קבוע ורציף במוסכים. קצין הרכב שלנו אחראי על בדיקות שגרתיות ויום יומיות, כדי להבטיח את בטיחותם של כל הנוסעים בקווים הפעילים הסעות עובדים בגני תקווה.

המהפך התחבורתי לעובדים

פקקי התנועה הפכו למכת מדינה בישראל ועבור העובדים זהו סבל משמעותי. כל אחד מהם מבזבז לפחות שעה בדרכים הן בדרך לעבודה והן בדרך חזרה. ההתנהלות הזו בעקבות עומסי התנועה מקשה מאד על העובדים והם מגיעים לעבודה בכל יום מותשים כאילו שהם עבדו כבר כמה שעות בעבודה פיזית. הפתרון האולטימטיבי למצבים האלו הוא תיאום של קווי הסעות יום יומיים לעובדים הן הלוך והן חזור.

היתרונות של הסעות לעובדים

העובדה שיש הסעות עובדים בגני תקווה מעניקה לעובדים המון שקט נפשי. הם מודעים לעובדה שבאמצעות ההסעה הם יגיעו מהר לכל יעד והם יכולים בפרק הזמן של ההסעה לנוח, לעבוד, לשוחח עם חברים ובעיקר ליהנות מהעובדה שהם לא נוהגים.

במקום לעמוד בפקקים הם ממתינים בכל בוקר בשעה שנקבעה בתחנת האוטובוס בעיר או בסמוך למבנה ציבורי גדול כמו קניון או בית ספר והנהג מבצע סבב איסוף של כל העובדים בזה אחר זה. גם בדרך חזרה, ההסעה יוצאת במועד שנקבע ומכיוון שבמועד זה יש ימים שבהם עומסי התנועה הם פחותים, העובדים מגיעים בזמן לאסוף את ילדיהם מהמסגרות החינוכיות וכך יש להם זמן ליהנות מהמשפחתיות בשעות אחר הצהרים והערב.

כאשר העובד אינו זקוק ביום יום לרכב שלו, זהו חיסכון כספי משמעותי בכל חודש וביוקר המחיה הקיים בישראל זהו נתון מהותי. כך העובדים חוסכים חלק ניכר מההוצאות השוטפות הקשורות לאחזקת הרכב כמו דלק וטיפולים במוסך. יש גם מקרים שבהם בני הזוג מחליטים שהם יכולים להסתדר עם רכב אחד בלבד בזכות הסעות עובדים בגני תקווה ולכן הם מוכרים את אחד הרכבים ויוצרים שינוי ברמת ההוצאות החודשיות שלהם.

 

 שעות עבודה גם בהסעה

התקשורת המהירה שמתנהלת במקומות העבודה באמצעות המיילים וקבוצות הווטס אפ מדרבנת את העובדים האחראים להתחיל את המשימות שלהם כבר בדרך למשרד. הם מתעדכנים בנתונים חדשים, מקבלים דיווחים מהשטח ובהתאם לכך מקבלים החלטות על פעולות עסקיות שונות שיתבצעו היום או בהמשך השבוע.

הזמינות בשעות המוקדמות היא בסיס לעבודה פורייה ותפוקה גבוהה במהלך היום ולכן מדובר בשעות עבודה חשובות ביותר וכאשר העובד אינו נוהג הוא מסוגל לנתב את הזמן הזה למטרה חשובה זו.

שירותי הסעה 24/7

בהתאם לפעילות של כל מקום עבודה, הצורך בהסעות הוא משתנה. יש הסעות עובדים בגני תקווה שמיועדות לחברות היי טק הפועלות בסביבה והן מתבצעות בבוקר למשרדים ואחר הצהרים הביתה. יש גם הסעות שמיועדות לעובדי משמרות והן מתקיימות שלוש פעמים ביום על פי סבב המשמרות. זה מותאם לעובדי בתי החולים בסביבה, מפעלים ועבור מי שעובד בשדה התעופה.

על פי סידור העבודה שמקבל הנהג, הוא אוסף את העובדים הרלוונטיים על פי שיבוץ המשמרות שלהם בבוקר, בצהרים או בערב ומסיע אותם למקום העבודה. לאחר מכן הוא ממתין בחניון לעובדי המשמרת הקודמת שסיימו את עבודתם והוא מסיע אותם לביתם. העובדים העייפים מרוצים מאד מהעובדה שיש מי שמסיע אותם הביתה והם אינם צריכים לעמוד בפקקים האין סופיים.

תיאום הסעות

בחברות פרטיות וציבוריות שהגיעו למסקנה כי הסעה תקל על העובדים, מתאמים הסעות עובדים בגני תקווה למקומות העבודה. על פי כמות העובדים יש קו שעובר בכל השכונות הן הוותיקות והן החדשות של גני תקווה וכולם עולים על המיניבוס או על האוטובוס בכל יום.

מחלקת משאבי אנוש מיידעת את חברת ההסעות על כל שינוי בכמות העובדים הן אם מתווספים עובדים והן אם עובדים מפסיקים לעבוד וזאת כדי שתמיד יהיה מספיק מקום לכל העובדים. במקרים רבים לאור תוספת של כוח אדם רכבי ההסעות המתאימים לעובדים בודדים מוחלפים במיניבוסים גדולים יותר וכך יש די מושבים לכולם.

הסעות VIP לשדה התעופה

חברות היי טק, סטארט אפ, מפעלים וגורמים עסקיים נוספים במשק מארחים לעיתים תכופות קולגות המגיעים מחו"ל. קיימת חשיבות רבה להעניק להם את מלוא המעטפת כדי שירגישו בנוח בישראל. זו הסיבה שהנהגים של חברת ההסעות ממתינים להם בשדה התעופה ומסיעים אותם ברכב הסעות מפואר ליעד שלהם. לעיתים זה יהיה לבית מלון בתל אביב, ירושלים, הרצליה או כל עיר אחרת ולפעמים זה יהיה למשרדי החברה.

גם בתום הפגישות ובהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש, הנהג יסיע אותם עם נציגי החברה לסיור במקומות מעניינים בישראל כמו בירושלים, מצדה או בצפת, יסיע אותם במהלך היום למקומות שונים בסביבה הגיאוגרפית, למסעדה איכותית ועוד. בתום הביקור בישראל הוא יסיע אותם עם המזוודות והציוד שלהם לשדה התעופה, וכך הם יגיעו במועד לטרמינל.

שאלות ותשובות

האם יש התחייבות שלנו כשמתאמים הסעות עובדים בגני תקווה או לאזורים אחרים?

שני הצדדים חותמים על הסכם שבו רשומים כל הפרטים. המחויבות היא הדדית. חברת ההסעות דואגת שיהיו לה מספיק רכבים ומספיק נהגים על פי הצורך של הלקוח. אם הלקוח ירצה להפסיק את ההטבה לעובדים הוא יודיע על כך מראש על פי מה שנקבע בהסכם.

האם אתם ערוכים להפעלת קווי הסעות נוספים באזור המרכז?

באופן עקרוני אנחנו מסוגלים להוסיף קווי הסעות, אך יש לבדוק זאת באופן מדויק על פי מיקום ההסעות והגודל הנחוץ של כלי התחבורה.
תוכל להשאיר כאן את הפרטים שלך ונציג שלנו ישמח לבדוק זאת עבורך.

איך נקבעות העלויות של ההסעות?

יש כמה פרמטרים שמרכיבים את הצעת המחיר:
o מרחק הנסיעה מנקודת האיסוף הראשונה ליעד.
o כמות העובדים.
o כמות נקודות האיסוף או הפיזור.
o עלויות של כבישי אגרה כמו כביש 6.
o סוג כלי התחבורה.
o שעות הפעילות, במהלך היום או בלילה.
o נתונים נוספים המשפיעים על העלויות.

אשמח לקבל שמות של ממליצים, כדי לשוחח איתם על טיב השירות של חברת ההסעות.

השאר כאן את הפרטים שלך ונעביר לך רשימה, תוכל לשוחח עם כל אחד מהלקוחות האלו על פי בחירתך.

 

אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם ערך מוסף, תאמו עבורם הסעות עובדים בגני תקווה ובמקומות אחרים, עבורם זה חבל הצלה והם יודו לכם על כך בכל יום. דברו אתנו ואנחנו נשמח להעניק לכם מידע נוסף על שיטת העבודה הייחודית שלנו.

 

שירותים נוספים שחברת רון גל מציעה: הסעות לאירועים | הסעות תלמידים | הסעות לחברות | הסעות לגני ילדים | הסעות לטיולים

 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק