Fraud Blocker

הסעות עובדים בבית יהושע

הסעות עובדים בבית יהושע

15.05.23

עובדים שגרים במושב בית יהושע ובאזורים הסמוכים אליו, נמצאים פרקי זמן ארוכים בכל יום בדרכים, וזאת כדי להגיע למקום העבודה שלהם. רבים מהם עובדים בערים הסמוכות כמו הרצליה, נתניה וחדרה וגם באזורי התעשייה בערים האלו ובמקומות נוספים כמו בעמק חפר.

הסעות עובדים בבית יהושע

כדי להגיע מבית יהושע, אודים, תל יצחק, אבן יהודה ויישובים נוספים באזור זה לעבודה ביום יום, משך הנסיעה היא במינימום שעה ולפעמים גם שעה וחצי. כדי למנוע את הסבל של העובדים שמשפיע עליהם רבות, ההנהלות בחברות רבות הגיעו למסקנה שהפתרון האופטימלי הוא תיאום של הסעות עובדים בבית יהושע. האוטובוס או המיניבוס יעבור ברחבי המושב ויאסוף את כל העובדים מדי בוקר ואחר הצהרים בתום יום העבודה הוא יחזיר כל אחד מהם לביתו.
יש הסעות שהן נקודתיות רק למושב זה ויש הסעות אחרות שעוברות גם דרך קיבוץ תל יצחק ומושבים נוספים בסביבה כיוון שגרים שם עובדים רבים וגם הם מחפשים דרכים חלופיות להגעה למקום העבודה במקום להמשיך לסבול מדי יום לאור עומסי התנועה המשמעותיים.

הסעות מנקודה לנקודה

כל נושא ההסעות חייב להתבצע ביעילות מקסימלית ולכן יש להיערך לכך כראוי. חברת ההסעות של הסעות עובדים בבית יהושע, מסייעת לגורמים האחראיים בכל חברה על ההתארגנות לטובת פרויקט זה. בשלב ראשון שולפים את נתוני המגורים מתוך המידע על העובדים, זאת כדי לדעת כמה עובדים גרים בכל אחד מהישובים ברדיוס זה, ואם יש צורך בקו הסעות אחד עבור כולם או שיותר ריאלי לתאם שניים או שלושה קווי הסעות.
הדבר תלוי הן בכמות העובדים והן במרחקים הגיאוגרפיים בין היישובים השונים. המטרה היא שכל העובדים יעלו על הסעות עובדים בבית יהושע ויגיעו כמה שיותר מהר לעסק וזאת בלי לבזבז זמן יקר על נסיעה למושב, או לקיבוץ אחר בדרך. אם האיסוף הוא גם מאבן יהודה, יש לתאם עבורו קו נפרד כיוון שיש ביישוב זה בדרך כלל עובדים רבים, לאור גודלו של היישוב לעומת גודלו של כל מושב.

איסוף העובדים

בהתאם לאפשרויות הטכניות, מתאמים את שעת האיסוף בכל בוקר. זה קורה מכל אחת מתחנות האוטובוסים של התחבורה הציבורית ביישוב, או לחלופין מנקודה מרכזית כמו ליד הסופרמרקט, ליד בית האריזה או ליד תחנת הרכבת. גם אחר הצהרים, העובדים ירדו מהאוטובוס בנקודה זו וילכו רגלי עד ביתם.
אין ספק שמדובר בסידור שהוא נוח מאד והעובדים מאד מרוצים מהשינוי שמאפשר להם עוד זמן מנוחה בעת הנסיעה לעבודה, הם יכולים לנמנם, לעבוד, לשוחח עם החברים ועוד. העיקר שהם לא אמורים לנהוג ולכן הם נהנים מהעובדה שהנהג האחראי הוא זה שנוסע בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן משך הנסיעה הוא הרבה יותר קצר מאשר ברכבים הפרטיים.

פונקציונליות בעבודה בזכות ההסעה

הסעות עובדים בבית יהושע יוצרות דפוס התנהלות חדש והעובדים מסוגלים להתחיל את יום העבודה הרבה יותר מוקדם. במהלך ההסעה הם מקדמים מהלכים רבים באמצעות התקשורת המקובלת באמצעות הודעות ווטס אפ, מיילים ושיחות טלפון חשובות. בסופו של דבר רבים מהם מצליחים לשנע את העובדים האחרים לביצוע פעולות שונות וכך הדברים מתקדמים ולא מתעכבים עד הגעתם למשרד בפועל, כפי שהיה בעבר.

יתרונות של הסעה לעבודה

הסעות עובדים בבית יהושע יוצרות יתרונות רבים כמו לדוגמה:
· נסיעה מהירה בנתיבי תחבורה ציבורית.
· העובדים מגיעים בזמן למקום העבודה ומשתתפים בכל הישיבות לעומת העבר.
· העובדים מגיעים רגועים ולא עצבניים.
· כל משפחה חוסכת כספים רבים על דלק ועל ביקורים במוסך כאשר יש הסעות עובדים בבית יהושע.
· יש גם משפחות שלאור ההסעות, מוכרים רכב אחד וכך החיסכון בהוצאות הוא גדול יותר.

הסעות לשדה התעופה

שירות ההסעות מבצע גם נסיעות הלוך לשדה התעופה בן גוריון עבור מי שממריא לחו"ל וגם חזור עבור העובדים שנוחתים מנסיעה עסקית בחו"ל. האופציה הזו היא נוחה ביותר וכך העובדים אינם צריכים לנהוג בדרך לשדה, לא צריכים לחפש מקום חנייה ולשלם עבורו סכום גבוה ולא לבקש מחברים או מקרובי משפחה שיסיעו אותם בשעות שונות במהלך היממה, ובמיוחד מדובר בחוסר הנוחות בעת ההמראות בלילה או לקראת הבוקר.
בנוסף לכך הנהג של שירותי ההסעות ממתין בטרמינל לאנשי העסקים מחו"ל שמגיעים כאורחים של החברה. הם מעניקים להם שירות מיוחד במיניבוס VIP אשר מותאם למטרה זו.

הסעות לאורך כל היממה

הסעות עובדים בבית יהושע קורות לאורך כל היממה עבור עובדי המשמרות. בהתאם ללוח הזמנים שנקבע במפעלים, בבתי החולים ובמקומות עבודה נוספים שעבורם הפעילות היא 24/7 , מתאמים את ההסעות הלוך ושוב. זה קורה במשמרות בוקר, ערב ולילה, בימי חול, בסופי שבוע וגם בחגים. נושא זה הוא אידאלי עבור עובדי המשמרות שעובדים קשה מאד במיוחד בלילות ואין להם כוח וסבלנות לנהוג לאחר מכן בכבישים העמוסים.

ימי גיבוש של החברה

מנהלי החברה מודעים לחשיבות הרבה של ימי גיבוש כדי לאחד את העובדים וליצור ביניהם שיתופי פעולה הן ביום זה והן לאחר מכן ביום יום בעבודה. לכן הם מתאמים ימים מרוכזים של טיולים ופעילות מאתגרת במקומות שונים ברחבי הארץ. האחריות של הנהג היא לגבי הגעה בבוקר בשעה שנקבעה ועמידה בלוח הזמנים בכל נקודה לאורכו של המסלול כדי שהם יספיקו לבצע את כל התוכנית שתואמה עם גורמים שונים בשטח. כמו לדוגמה ביקור ביקב, סיור קולינרי, הגעה למוזיאון, ארוחת צהרים במסעדה בשעה שנקבעה וכו'.

צי רכבים של חברת ההסעות

אחד היתרונות הגדולים של חברת ההסעות הוא שיש לה צי גדול של רכבים, אשר כולל אוטובוסים חדשניים שבכל אחד מהם יש כ – 60 מקומות ישיבה. כמו כן כמה סוגים של מיניבוסים שבכל אחד מהם יש כמות אחרת של מושבים, כמו לדוגמה 30-15-10-6 ועוד.
קצין הבטיחות של חברת ההסעות בודק את מצבם של כלי התחבורה לפני הנסיעה היומית כדי לוודא שהכול תקין ורק לאחר מכן הוא מאשר לבצע את הנסיעות הקבועות.

שאלות ותשובות

האם הנהגים שלכם עוברים הדרכות באופן קבוע ובתדירות גבוהה?

בתפיסת העולם שלנו, נושא הבטיחות הוא אקוטי. זו הסיבה שיש השתלמויות לנהגים לעיתים תכופות בנושאים כמו בטיחות, התנהלות מול לקוחות, תקלות בדרך ועוד.

משרדי החברה שלנו ממוקמים ברעננה, ואנחנו זקוקים לשירותי הסעה מהערים ומהיישובים הסמוכים. תוך כמה זמן אפשר להתחיל בהסעות בפועל?

שיטת העבודה היא קביעה של כמות הקווים הנחוצים על פי מקומות היישוב וכמות העובדים.
לאחר שאתם מאשרים את הצעת המחיר, הפעילות המשותפת תתחיל תוך שבוע עד שבועיים.

מהו סדר הגודל של עלויות להפעלת מיניבוסים של 20 מושבים כל אחד, עבור 3 קווי הסעות יומיים מראשון לציון, נס ציונה ורחובות לרמלה?

יש נתונים נוספים שאנו זקוקים להם כדי לקבוע עלויות.
השאר כאן את הפרטים שלך ונציג שלנו ישוחח אתך בהקדם.
לאחר קבלת המידע, תועבר אליך באופן מהיר הצעת המחיר.
אנחנו לשירותך בכל שאלה נוספת בנושא זה.

מהי שיטת התיאום לגבי עובדים שמתווספים להסעות וגם אלו שמפסיקים להגיע להסעות?

האחריות בנושא זה היא רבה מאד ולכן יש בחברת ההסעות אדם שזה תפקידו, ליידע את הנהג על כל שינוי בכמות העובדים בהסעות לכאן ולכאן. נתון זה הוא חשוב ביותר כיוון שהוא מצריך לא אחת החלפה לרכב גדול או קטן יותר.

הסעות של עובדים הם מהלך רצוי לאור הערך המוסף שלו. דברו אתנו ונשמח לספר לכם על הדרכים היעילות כדי להקל על העובדים.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות לטיולים | נהג הסעות

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק