Fraud Blocker

הסעות לחתונה

הסעות לחתונה עם רון גל

כל כך הרבה תכנונים קודמים ליום הגדול הזה של חגיגת האהבה… הניחו לנו להסיר מלבכם לפחות דאגה אחת בהפקת החתונה שלכם, ולהוביל אתכם ואת אורחיכם בבטחה ובנעימות לאירוע.

חברת הסעות רון גל מציעה שירות מיוחד ליום המיוחד שלכם: שירות הסעות לחתונה. שימוש בחברת הסעות אמינה ומקצועית להבאת האורחים לשמחה הינה פתרון פשוט, יעיל ובטוח. חברת רון גל מספקת שירותי הסעות לאירועים באדיבות, דיוק ומקצועיות, ובמחירים אטרקטיביים.

הסיבות לשימוש בשירותי הסעה לחתונה

השימוש בשירות הסעה לחתונה מספק מענה בנושאים הבאים:

  • הסעת החתן והכלה ברכב מפואר ומרווח המחמיא לייחודו של יום זה.

 

  • הבאתם של האורחים בהסעה לחתונה מוודא כי כל האורחים יגיעו יחד וללא איחור לאירוע. נושא זה חשוב במיוחד לחתונות, בהן נהוג להמתין עם החופה עד שרוב האורחים הגיעו. על ידי שימוש בשירות הסעות לחתונה, החתן והכלה יכולים לצפות מראש במדויק את מועד ההגעה של האורחים ואת מועד החופה.

 

  • השבתם של האורחים הביתה בבטיחות. נהיגה בלילה או למרחק רב, או נהיגה אחרי צריכת אלכוהול, מסכנת את האורחים.

 

  • חסכון בדלק וישיבה מייגעת וממושכת בפקקים לאורחים.

 

  • באם בחרתם לערוך את חתונתכם במקום מרוחק ומבודד, שירות ההסעות המקצועי של רון גל, על נהגיה הבקיאים היטב בכבישי הארץ, יביא את האורחים לאירוע בבטחה ובנוחות בלי להאבד בדרך.

 

  • באם חלק מהמוזמנים הינם בעלי מוגבליות, חברת הסעות רון גל ערוכה לתת מענה לציבור בעלי צרכים מיוחדים.

 

 • יתרה מזאת, זכרו כי נסיעה יחדיו תורמת ליצירת קשר בין האורחים טרם האירוע, מה שמגביר את השמחה!

 

הרכבים שלנו

לחברת ההסעות רון גל צי רכבים חדיש המאובזר לנוחות וביטחון מירבי של נוסעיה. כל האוטובוסים שלנו מצויידים בתוספות מפנקות כגון מערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי. צי הרכבים שלנו חדיש, כל הרכבים הינם משנת ייצור 2010 ואילך, ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. נושא הבטיחות הינו בעל חשיבות מירבית: כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים ועומדים בתקני משרד התחבורה. כמו-כן, בחברה קצין בטיחות במשרה מלאה.
צי הרכבים כולל רכבים מגוונים בגדלים שונים, החל ממיני-ואן פרטי וכלה באוטובוסים בעלי חמישים ושניים מושבים מינימום, המיועדים לענות על כל צרכיכם.

שירותי הסעות למגזרים בעלי דרישות מיוחדות

רון גל מספקת שירותים מיוחדים המותאמים למגזרים בעלי דרישות מיוחדות, כגון נוסעים בעלי מוגבלויות והמגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי\ חדרי, מציעה החברה שירותים מיוחדים תוך שמירה והתחשבות בחגי ומועדי ישראל ובשבתות. החברה מציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות הלקוח.

כמו כן מספקת החברה שירותי הסעות בתחומים הבאים:

אודות החברה

החברה הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן עד היום כמנכ"לה. רונן הינו אדם בעל תודעת שירות גבוהה, ומציב רף גבוה לעובדיו בנושא השירות. "תמיד עומד לנגדנו חזון החברה והשאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות ,בטכנולוגיה ,בבטיחות, בשירות ,ברמת הנהגים" אומר חירק. בין קהל הלקוחות הנאמנים של החברה נמנות החברות המובילות במשק הישראלי כגון דלתא, פרטנר, הארגז ועוד, וכן עיריות, מועצות מקומיות ואנשים פרטיים.
אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולתכנן יחדיו את שירות ההסעות לחתונה המתאים לכם!

הסעות לחתונה בכל רחבי הארץ

 שאלות ותשובות בנושא – הסעות לחתונה

 

כמה זמן מראש צריך לסגור ספק הסעות לחתונה?

ככל שתקדימו להזמין שירות הסעות לחתונה, כך תוכלו לשריין לעצמכם את הרכב הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם, אבל בחברת רון גל לא מתנהלים מתוך לחץ, כך שתוכלו להזמין את הרכב המתאים לכם גם יומיים מראש.

אילו סוגי רכבים עומדים לרשות המזמינים?

ראשית חשוב להבין שכל הרכבים הזמינים בחברת רון גל הם רכבים בטוחים, נוחים ונגישים. ניתן להזין את סוג הרכב בהתאם להעדפות, ובהתאם למספר האורחים אותם יש להסיע. הרכבים כוללים לימוזינות לחתן ולכלה, מיניבוסים ואוטובוסים, וכולם יגיעו לאירוע בנחות וללא דאגות של פקקי תנועה או מציאת מקומות חניה.

כמה אורחים אפשר להסיע במיניבוס או באוטובוס?

הרכבים הזמינים בחברת רון גל מותאמים להסעת עשרה עד שישים נוסעים בנוחות. פשוט ציינו את מספר הנוסעים נציגנו יתאמו לכם את הרכב הדרוש.

האם שירות הסעות לחתונה כולל המתנה עד לסיום האירוע?

הנהגים של רון גל ימתינו עד לסיום האירוע להחזרת האורחים בבטחה ובנוחות לביתם. יש לציין את העדפות האיסוף בסיום האירוע, כולל הכתובות השונות, כך שהנהגים שלנו יוכלו להרכיב מסלולי נסיעה נוחים ומהירים.

האם אפשר לקבל הנחה קבוצתית להזמנה של מספר רכבים?

שיטת התמחור המוצעת בחברת רון גל מותאמת אישית לכל לקוח בהתאם לאורך הנסיעה, נקודות האיסוף וההורדה בדרך, סוגי הרכבים המבוקשים והזמנות רכבים עם ציוד מיוחד, כמו ציוד הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, או צגי הקרנות סרטונים. המחירים שלנו משתלמים ביותר, ואתם עשויים להיות מופתעים לטובה מהתעריפים הסבירים וההוגנים שלנו.

 

מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק