Fraud Blocker

5 סיבות למה כדאי להזמין הסעות לאירועים ולהשאיר את הרכב בבית

5 סיבות למה כדאי להזמין הסעות לאירועים ולהשאיר את הרכב בבית

23.02.16

עורכים אירוע גדול בקרוב, כמו חתונה או אולי מסיבת בר מצווה? אם כן, מה דעתכם להזמין שירותי הסעות לאירועים? במקום שאורחי האירוע יגיע בכוחות עצמם אל האולם או גן האירועים, הם יוכלו להיעזר בהסעות מאורגנות שתיקחנה אותם מביתם, או מכל נקודה מרכזית אחרת, ותחזיר אותם חזרה בתום האירוע. מתלבטים אם אכן זו אפשרות מתאימה? הנה 5 סיבות למה כדאי לכם להזמין את השירות:

זמן איכות עם האנשים שאוהבים

הזמנה של שירות כזה מאפשרת לאורחים שלכם, למוזמנים לאירוע, ליהנות מזמן איכות משותף עם בני המשפחה האחרים, עם האנשים שאוהבים. כך, במקום להתמקד בנהיגה עצמה, הם יכולים לשוחח עם שאר בני המשפחה או עם המוזמנים האחרים, המגיעים אל האירוע יחד איתם בהסעה. פעמים רבות מדובר בבני משפחה שלא נפגשו זמן רב ורק בסיטואציה הזו, בנסיעה המשותפת אל האירוע, מוצאים את הזמן לחדש קשרים ולהעביר יחד זיכרונות ילדות. במקרים אחרים, זו הזדמנות להכיר אנשים חדשים, חברים של עורכי האירוע, שנוסעים גם כן באותה הסעה.

הגעה משותפת של אורחים רבים

פנייה אל חברת הסעות לצורך קבלת שירותי הסעות מיוחדים אלה, מאפשרת לכם, כבעלי השמחה, ליהנות מאירוע מאורגן יותר, שכן כך מגיעים כולם בו זמנית ואין צורך להמתין להגעתם של אורחים נוספים ולדחות את תכנית האירוע. הדבר חשוב מאד עבור אירועים הנערכים בשעות הערב והוא מאפשר התנהלות נכונה ותכנון מוצלח יותר של האירוע כולו.

חיסכון בזמן ובהתארגנות

שימוש בשירותי הסעות לאירועים חוסך למוזמנים זמן רב בהתארגנות הקשורה לאירוע עצמו. במקום לחפש טרמפים עם אורחים אחרים, במידה ואין רכב פרטי, במקום אולי לנסות לשכור רכב או אפילו לאתר תחבורה ציבורית שמגיעה אל האזור, אפשר להיעזר בהסעה ולהגיע אל היעד בשעה שנקבעה. בנוסף, לא צריך גם לבזבז זמן בחיפוש אחר מקומות חנייה פנויים או אפילו לבדוק כיצד מגיעים אל המקום. מרבית אולמות האירועים וגני האירועים ממוקמים באזורים מבודדים יותר, שלעיתים לא פשוט לאתרם. כך, לא צריך "להתברבר" בדרך ולנסות לאתר את המקום. אפשר לסמוך על הנהג שימצא אותו ויביא את האורחים אל היעד בבטחה.

אם שותים לא נוהגים. הסעות לאירועים

פיתרון בטוח לשותים אלכוהול

לא משנה באיזה אירוע מדובר, האלכוהול לוקח חלק חשוב ומרכזי מאד. הוא זה שדואג להשאיר את האורחים שמחים, תוססים וגם אנרגטיים לאורך כל הדרך והוא מוצע בדרך כלל בכמויות גדולות. שימוש בשירותי הסעות לאירועים יאפשר לאורחי האירוע שלכם לשתות כמה שירצו מבלי לדאוג לחפש מישהו אחר שייקח אותם הביתה ויסיע אותם בבטחה.

נוחות מירבית

אין ספק שמדובר בשירות נוח מאד עבור הנוסעים עצמם, אורחי האירוע. שירותי ההסעות מעמידים לרשות הנוסעים אוטובוסים מרווחים, ממוזגים ונוחים ומציעים להם חווית נסיעה נפלאה. כך הם מגיעים אל האירוע רעננים ונינוחים יותר ויכולים להתמקד בשמחה עצמה. בין אם מדובר באירוע שהנסיעה אליו ארוכה מאד או אירוע במקום קרוב, עצם הנסיעה בהסעה מסודרת היא נעימה ומפנקת הרבה יותר בהשוואה לנסיעה ברכב הפרטי.

חברת רון גל מעמידה לרשותכם נהגים מקצועיים ומיומנים שיביאו את האורחים שלכם אל מקום האירוע בבטחה ויחזירו אותם בשלום הביתה, בתום המסיבה. שירותי ההסעות של החברה מציעים לכם לא מעט יתרונות, אך בעיקר מאפשרים לכם ליהנות מראש שקט ומבלי לדאוג לדבר. האורחים שלכם יגיעו בזמן אל האירוע, ייהנו מנסיעה נעימה בדרך ויוכלו לשתות ככל שירצו ולחגוג באירוע.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק