Fraud Blocker

שירותי הסעות להשכרה: בחירת חברת ההסעות הנכונה

שירותי הסעות להשכרה: בחירת חברת ההסעות הנכונה

26.09.21

אם אתם מתכננים נסיעות קבוצתיות, ומחפשים שירותי הסעות להשכרה, חשוב שתבחרו חברת הסעות שיודעת להתאים את השירות לצרכים שלכם, בתקציב שמתאים לכם, עם אפשרויות הגעה לכל מקום בארץ שתרצו להגיע אליו.

וזה בדיוק מה שמציעה חברת רון גל, עם ותק של יותר משלושים שנים בתחום הסעות לטיולים, לאירועים, או לכל מטרה אחרת, החברה בבעלות המשפחתית מחזיקה ומפעילה מגוון עשיר של כלי רכב עם נהגים ותיקים ומקצועיים שבקיאים בכבישי הארץ, כולל הגעה למקומות מרוחקים או שאינם מוכרים.

השירות שלנו מעולה ואיכותי, עם אפס התפשרות על מקצועיות ובטיחות, אבל אם אתם עדיין תוהים למה לבחור דווקא שירותי הסעות להשכרה של רון גל, הנה כמה רעיונות.

חבילות שירותי הסעות להשכרה בהתאמה אישית

תוכלו לבחור אצלנו חבילות שירותי הסעות להשכרה, עם הטבות משמעותיות ואמצעי חיסכון בזמן, על ידי ייעול תהליך ההזמנה והצעת המחיר. איש קשר אחד יוקצה למענה על שאלות ולכל פניה שנוגעת לצרכי התחבורה שלכם.

גישה זו מאפשרת קבלת רמת שירות מצוינת, ונציגי השירות שלנו מוודאים בכל נקודת זמן לאורך פרק הזמן שבו השכרתם את האוטובוס או המיניבוס שלנו, שהשירות אכן עומד ברמת הציפיות שלכם.

צי רכבים חדש ומתקדם

אחד השיקולים החשובים בבחירת שירותי הסעות להשכרה הם בחירת הרכבים המתאימים. צי הרכבים של רון גל מאפשר לכם לבחור את הרכב הספציפי שאתם מעוניינים בו, או שתוכלו לבחור מתוך צי רכבים מדגמים חדשים שלא היו בשימוש יותר משש שנים.

תוכלו לשכור אצלנו גם אוטובוסים ורכבי שטח חדשים, עם רמת פיקוח נאותה וקבועה כך שיש להם אפס סבירות לחוות בעיות מכניות. נציגי השירות שלנו יתאימו לכם את הרכב הדרוש למטרת הנסיעה שלכם, ויסבירו לכם על תוכניות התחזוקה של הרכבים שלנו, ומדיניות הבטיחות.

תוכלו אפילו לבחור את הציוד והאביזרים הדרושים לכם לנסיעה, ובהתקשרות איתנו, לא תהיה שום שאלה שלא תקבלו עליה תשובה מספקת ומקיפה.

שירותי הסעות להשכרה: שאלות ותשובות

מה זה שירותי הסעות להשכרה?

שירותי הסעות להשכרה מציעים אמצעי תחבור פרטי ששמור להסעת קבוצות בינוניות עד גדולות של אנשים לטיולים או לאירועים, או לשם הסעות תלמידים ועובדים. חמשת הסיבות העיקריות שמובילות אנשים ובעלי עסקים לבחור שירותי חברת הסעות הם:
· נוחות
· בטיחות
· מחירים סבירים
· רכבים חדשים
· והפחתת ההשפעות השליליות על הסביבה.

לאן בארץ מגיעים שירותי הסעות להשכרה?

אם יעד הטיול או האירוע שלכם כולל מיקום אחד, או שאתם מחפשים שירותי הסעות להשכרה להסעות תלמידים או עובדים, שנמצאים במספר מיקומים, טווח ההגעה של חברת הסעות זמין לכל מקום בארץ.
נהגי חברת הסעות בקיאים בנהיגה בכל כבישי הארץ, כולל הגעה למקומות מרוחקים שאינם מוכרים או פופולריים במיוחד. הנהגים מורשים ומוסמכים לנהוג בכל סוגי הרכבים, כולל אוטובוסים או רכבי שטח, ועוברים הכשרות ופיקוח של קצין בטיחות באופן קבוע.

האם שירות הלקוחות זמין כל הזמן?

כן. מוקד שירות הלקוחות של חברת הסעות פועל מסביב לשעון, וגם התקשורת דרך אתר החברה פתוחה לפניותיכם בכל רגע. אם אתם מחפשים שירותי הסעות להשכרה לקבוצות קטנות או גדולות, לנציגי השירות יש את התשובות שיעזרו לכם לבחור חבילת הסעות שמתאימה לכם בדיוק.
כך, למשל, תוכלו לבחור מתוך צי של רכבים חדשים שכוללים מושבים מרווחים, ולבקש מנציגי השירות רכב עם התאמת נגישות לאנשים עם מוגבלויות, אם התאמה זו נדרשת. תוכלו להזמין אוטובוס שכולל את כל הציוד והאביזרים הדרושים לנסיעה נוחה ומפנקת, ולקבל הצעת מחיר לרכב שתואם ומייצג באופן הטוב ביותר את הצרכים וההעדפות שלכם.

מהי שיטת התמחור לשירותי הסעות?

חברת הסעות מציעה גישת תמחור שקופה מול הלקוחות, בלי טריקים ובלי שטיקים. לא תקבלו הצעת מחיר נמוכה באופן מפתיע בתחילת ההתקשרות, רק כדי להיות מופתעים בהמשך מחיובים נסתרים שלא ידעתם עליהם.
הצעת המחיר משתנה בהתאם למאפייני חבילת שירותי הסעות להשכרה שתבחרו, סוג הרכב המועדף עליכם, רמת השירותים, האביזרים והציוד ברכב, והאם דרוש לכם נהג מקצועי לנסיעה, או לא. הצעת המחיר שתקבלו כוללת תשלומי דלק, דמי ניקיון, דמי שירות וכן הלאה. אז כן. הצעת המחיר היא סופית וכוללת, ללא חיובים נוספים או מפתיעים בהמשך.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק