Fraud Blocker

שירותי הסעות לגיל השלישי

שירותי הסעות לגיל השלישי

08.11.15

הצורך בהתניידות הוא אחד הצרכים הבסיסיים של האדם. הגם שיש כאלה שיכולים לעשות זאת באופן עצמאי, רבים מבינים כי אין עבורם ברירה אלה להיעזר בחברות מקצועיות הפועלות בתחום – אלו הן חברות המעניקות שירותי הסעות. אחת האוכלוסיות המרכזיות העונות על ההגדרה הזו היא בני הגיל השלישי, אשר מפאת גילם ומחמת יכולת התפקוד הנמוכה שלהם, באופן יחסי, נזקקים לשירותי הסעה המותאמים להם באופן אישי.

אז מהם המאפיינים של שירותים אלה? ואיך חברת רון גל יכולה לסייע לאוכלוסיה חשובה זו?

מתי נדרשים שירותי הסעות לגיל השלישי?

שירותי הסעות לגיל השלישי עשויים להידרש במגוון רחב של מצבים. המכנה המשותף להם, כמובן, הוא אחד: יש צורך בהסעה שתביא את האנשים המבוגרים ממקום למקום, בדרך הקצרה ביותר האפשרית ועם מינימום מאמץ מבחינתם. ממש על קצה המזלג, ניתן להצביע על התרחישים הבאים:שירותי הסעות לגיל השלישי

  • הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ – והרי רבים מהנמנים על גיל הזהב לא נוהגים ברכב פרטי.
  • הסעות לאירועים – לכל אירוע משפחתי מוזמנים אנשים מבוגרים רבים, אשר הגעה למקום האירוע (בטח שבשעות הלילה) אינו דבר פשוט עבורם.
  • הסעות עובדים – כי גם רבים מאלה הנמנים על הגיל השלישי עובדים.
  • הסעות נקודתיות – ביצוע נסיעה ספציפית, לכל מטרה, בהתאם לבקשת הנוסעים.

רכבים המותאמים לבעלי מוגבלויות פיזיות

העובדה שיכולת התפקוד של רבים מבני גיל הזהב יורדת, בין אם באופן "טבעי" ובין אם עקב מחלה או פגיעה נקודתית, משנה לעיתים את חוקי המשחק. אחת המשמעויות העיקריות של כך היא שכלי הרכב עצמם צריכים להיות מתאימים לצרכי האוכלוסיה הרגישה הזו. כאשר הקשישים אינם יכולים להתנייד ללא כסאות גלגלים, למשל, יש צורך ברכבים הכוללים מקום לכיסאות מהסוג הזה, מעלון באמצעותו ניתן להעלות את הכיסאות לרכב ושאר פיתוחים חשובים אחרים

כמובן שכדי להקל על המבוגרים הנסיעה עצמה צריכה להיות הנעימה ביותר האפשרית, עם מושבים מרווחים ומרופדים היטב, מערכת מיזוג אוויר או אפילו מערכות שמע ומכשירי DVD.

הפתרונות של חברת רון גל

חברת רון גל, אחת מחברות ההסעות המרכזיות בישראל, לוקחת את התחום של הסעות לבני הגיל השלישי לרמת המומחיות הגבוהה ביותר. החברה מספקת מעטפת רחבה של שירותים עבורם, המסבירים מדוע ההתאמה שלה לצרכי המבוגרים היא מלאה. החברה מחזיקה בניסיון של מספר עשורים ובמאגר רחב של לקוחות מרוצים. זוהי חברה אמינה, אשר מבצעת כל נסיעה על פי הספר וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

כוח אדם מיומן

חברת רון גל ידועה בהון האנושי המרכיב אותה. נהגי החברה כולם הם מנוסים ומקפידים לבצע כל נסיעה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע לה. הם ידועים בסבלנות וביחס החם שהם מעניקים, סוגיות המסייעות אף הן לאנשים בגילאים מבוגרים יותר. הנהגים מתנהלים באדיבות כל העת, זמינים לכל צורך של הנוסעים ומעניקים להם סיוע החורג בהרבה משירותי הסעה.

בטיחות כמילת מפתח

החברה שלנו יוצאת מנקודת הנחה שכל נסיעה חייבת להיות הבטוחה ביותר האפשרית – ועל אחת כמה וכמה כזו אשר מיועדת לבני הגיל השלישי. מעבר לנהגים המיומנים ולתחושת הביטחון האישית שהם מספקים לכל נוסע ונוסע, כלי הרכב של החברה הם החדישים ביותר שיש בנמצא.

הרכבים הם מכל הסוגים, לרבות אוטובוסים, מיניבוסים, רכבים זעירים, רכבי VIP, רכבים לנכים ועוד. הם עוברים בדיקות מקיפות מדי חודש בחודשו ונמצאים תחת פיקוחם של אנשי מקצוע כל העת, לרבות קצין בטיחות הפועל בחברה סביב השעון. בהתאם לכך, עומדת החברה בכל התקנים הנדרשים:

  • רישיון ניהול עסק.
  • רישיון עוסק מורשה.
  • רישיון להפעלת משרד להסעות מיוחדות באמצעות אוטובוסים.
  • תקן ISO 9002.

צרו קשר עוד היום לתיאום שירותי הסעות לגיל השלישי העונים על צרכיכם!

אולי יעניין אתכם גם: שירותי הסעות עובדים במרכז | שירותי הסעות לכל הארץ

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק