Fraud Blocker

עם רון גל העובדים שלכם נהנים מהדרך לעבודה

עם רון גל העובדים שלכם נהנים מהדרך לעבודה

11.06.20

רון גל - שירות הסעות עובדים

חברת ההסעות רון גל היא מהחברות המובילות בישראל בתחום ההיסעים. לחברה יש צי רכבים גדול ומגוון, צוות נהגים מנוסה ומערך תפעולי מהמתקדמים בארץ. כחברה מובילה בתחומה רון גל מספקת שירות הסעות עובדים בכל הארץ – תוך התחייבות ללוחות זמנים מדויקים, למענה מהיר בכל בקשה, לשירות על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד ולמחירים אטרקטיביים.

רון גל היא חברת הסעות ותיקה בענף, החברה הוקמה בשנת 1989 ויש לה שלוחות בכל הארץ. ניתן להזמין הסעות במרכז ובשאר חלקי המדינה, בכל שעה ולכל מטרה. בין היתר החברה מציעה שירות הסעות לעבודה, לטיולים, לאירועים, לחברות תיירות, לאנשי עסקים ולאח"מים והסעות לעובדים למקום העבודה ובחזרה ממנו. החברה מתחייבת לנסיעה נוחה ובטוחה והעובדים שלכם ייהנו מחוויה ייחודית ויגיעו למקום עבודתם נינוחים, רגועים ומלאי מרץ. 

חוויית הנסיעה עם חברת ההסעות רון גל

חברת הסעות המחויבת ללקוחותיה שמה בראש מעייניה את נושא הבטיחות ומתחייבת גם לנסיעה חווייתית ונוחה. לכן, רון גל דואגת לחדש את צי הרכבים שלה אחת לכמה שנים, כל האוטובוסים של החברה חדשים ומאובזרים היטב. החברה רוכשת אוטובוסים, מיניבוסים ורכבי הסעות נוספים ממיטב היצרנים בעולם ודואגת לאבזור יוקרתי מעבר לתקנים המחייבים.

רון גל מבטיחה לכם שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר בישראל, על פי סטנדרטים בין לאומיים. כל הנוסעים באוטובוסים, במיניבוסים ובשאר רכבי ההיסעים של החברה נהנים מאבזור יוקרתי ברכבים הכולל מושבים נוחים ומרופדים, תאורה נוחה, מזגן מקפיא, מערכת מולטימדיה משוכללת, מסך טלוויזיה גדול, מקרר קטן באוטובוס ואבזור נוסף המבטיח נסיעה חלקה ונעימה כל הדרך, הן למקום העבודה והן בחזרה הביתה.

כדאי לדעת כי החברה משקיעה גם בנהגים מקצועיים ודואגת לקורסים ולהשתלמויות לצוות הנהגים כדי להבטיח שירות מעולה ויחס אישי וחם לעובדים שלכם. במהלך הנסיעה העובדים יכולים לבקש מהנהג להאזין לרדיו, לצפות בסרט וכדומה. כמו כן, הם יכולים לנוח, לשוחח עם הקולגות שלהם על ענייני עבודה או דברים אישיים או לנצל את הנסיעה להשלמת שעות שינה.

איך החברה גורמת לעובדים שלכם ליהנות מהדרך לעבודה?

חברת הסעות חייבת לדאוג בראש ובראשונה לחוויית נסיעה ייחודית ומהנה בכל פעם מחדש. לכן, רון גל דואגת לרכבי הסעות חדשים המאובזרים בקפידה, היא מציידת את הרכבים במיטב המערכות הטכנולוגיות כדי להבטיח נסיעה נעימה ומשקיעה משאבים עצומים גם בשירות הלקוחות על ידי הכשרת נהגים בעלי תודעת שירות גבוהה וצוות התומך בהם מאחור.

כדי להבטיח שהעובדים שלכם יגיעו לעבודה בנוחות וייהנו מהדרך אנחנו ברון גל מתחייבים לשירות הטוב ביותר בארץ. מעבר למחויבות שלנו לרכבי היסעים בטיחותיים ולתחזוקה שוטפת של האוטובוסים, המיניבוסים ושאר רכבי ההסעות, אנו דואגים גם להעסקת נהגים מקצועיים ובעלי ותק עם רישיון נהיגה מתאים, לשירות אדיב לכל הנוסעים ולקורסי רענון לנהגים.

קצין הבטיחות של רון גל דואג להיבטי התחזוקה והבטיחות, לרענון הנהלים בקרב הנהגים ולבדיקות שוטפות של הרכבים, כולל ניקיון ותחזוקה פנימית של הרכב. 

בנוסף, כל הנהגים נבחרים לאחר הליך מיון קפדני ונוקשה, והנהגים משובצים לעבודה בהתאם לאופי הנסיעה ועל פי הכללים המחייבים בתקנות התעבורה. עבורנו שירות ומצוינות הם לא רק הבטחות אלא כללים מחייבים, והכלל המנחה אותנו הוא שהלקוח תמיד צודק. 

לכן, כאשר מחפשים חברת הסעות מצטיינת המתחייבת להסעות עובדים בכל הארץ ברמה הגבוהה ביותר, אין ללכת שבי אחרי מחירים זולים של חאפרים בענף. רון גל היא חברת הסעות מובילה המציעה בין היתר שירות הסעות נכים, הסעות לטיולים ולאירועים וכמובן הסעות עובדים.

למידע נוסף ולהזמנות התקשרו עכשיו ואנו מבטיחים לכם שהעובדים שלכם יגיעו לעבודה מאושרים ונינוחים.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק