Fraud Blocker

טיפים לתיאום הסעות לאירועים

טיפים לתיאום הסעות לאירועים

17.05.16

חתונה, מסיבת בר מצווה או בת מצווה או אפילו מסיבת יום הולדת גדולה, אליה מוזמנים כל בני המשפחה – כל אלה הם אירועים גדולים, חשובים ומרגשים מאד שההכנות להם מאתגרות ולא פשוטות. לצד האושר והשמחה, ישנם גם הלחצים והחרדות המלווים את ההכנות לאירוע, הנובעים מתוך השאיפה להפוך אותו למושלם ולאפשר לאורחים ליהנות מיום חוויתי ומיוחד. אחד הפרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כשמתכננים אירוע כזה הוא הסעות לאירועים. הסעות אלו יכולות להקל משמעותית על האורחים עצמם ולאפשר להם להגיע אל האירוע מבלי לבזבז זמן על הכביש.

מתי כדאי להיעזר בשירותי הסעות

הסעות נכים בכל רחבי הארץ

לא משנה באיזה אירוע מדובר – אירוע פרטי חשוב או אולי אירוע עסקי – חברת הסעות מקצועית ומיומנת היא הכתובת הנכונה. פנייה לשירותי הסעות המוצעים על ידי חברה כזו היא פתרון לכל מי שמתכנן אירוע קטן או גדול, אירוע בצפון או בדרום. במקום שהאורחים עצמם יצטרכו להגיע אל מקום האירוע ברכב הפרטי, במקום שהם יבזבזו זמן רב על הכביש או אולי יתקשו למצוא את הדרך, מוצעות להם הסעות. הן מגיעות לנקודות איסוף מרכזיות, אוספות את המוזמנים ומסיעות אותם ישירות אל מקום האירוע.

נהגי רכבי חברת ההסעות הם נהגים מיומנים, מקצועיים מאד ומנוסים, נהגים בעלי הכשרה מתאימה המכירים היטב את כבישי הארץ ויודעים כיצד להגיע ממקום למקום. הם מנוסים בהתמודדות עם כבישים מאתגרים מאד וגם מכירים דרכים חלופיות, אם צריך, כדי להגיע מהר יותר אל היעד. הם דואגים להביא את הנוסעים בבטחה אל כל אתר ואתר וגם להחזיר אותם בשלום הביתה.

תיאום הסעות – איך עושים את זה נכון

מי שרוצה להזמין שירותים כאלה לכבוד האירוע המתכונן, חשוב שבעת ההזמנה ימסור מספר פרטים ויבצע את התיאום מוקדם ככל האפשר. פרטים אלה יאפשרו לחברת ההסעות לתכנן בצורה טובה יותר את הנסיעה עצמה ולהביא את האורחים אל האירוע בזמנים הנדרשים. הנה כמה טיפים לתיאום ההסעות לאירוע הקרוב:

  • מסלול ההסעות – יש למסור לנציגי חברת ההסעות מהו מסלול ההסעה הנדרש: מהיכן אוספים את האורחים ולהיכן צריך להסיע אותם. אם אוספים את האורחים מנקודות איסוף שונות, יש לציין את הכתובת המדויקת של המקום וכמובן גם את מספר הנוסעים, שצפויים לעלות בכל נקודה. חשוב לתת גם את הכתובת המדויקת של מקום האירוע, של אולם האירועים או של גן האירועים, ומומלץ אף למסור את הטלפון של המקום, אם לא מצליחים לאתר אותו.
  • שעות נוחות – יש לציין בפני נציגי חברת ההסעות מהן השעות הנוחות לאיסוף וגם מהן השעות לפיזור. כדאי לקחת בחשבון את המרחק מנקודות האיסוף למקום שבו נערך האירוע, תוך התייחסות גם למועד שבו מתכוננת הנסיעה (האם ישנם פקקים ועומס תנועה בדרך או שהיא פנויה).
  • הרכב – חשוב להתייחס גם לסוג הרכבים. אם מדובר באורחים מבוגרים מאד, יש לוודא שרכב ההסעות מותאם להם. כאשר מדובר במשפחות עם ילדים או בקבוצה של צעירים, אפשר לבחור אוטובוס גדול, למשל. אם ישנם נוסעים עם מגבלות פיזיות שונות, יש לוודא שרכב ההסעות מתאים להם ומספק להם את הפתרון הנכון. מומלץ למסור מראש את מספרם המדויק של האורחים הצפויים להיעזר בהסעות אלו ולוודא שיוצאת כמות מספקת של רכבים לצורך האיסוף.
  • גורמים מעכבים – במהלך הקיץ נערכים לא מעט אירועים בערים הגדולות, הגורמים לפקקים ולעומסי תנועה. הופעות של זמרים שמגיעים מחו"ל, תערוכות או ירידים גדולים חשובים ועוד, כל אלה יכולים להאט את התנועה באופן משמעותי וגם לגרום לסגירה של צירי תנועה חשובים. יש לקחת זאת בחשבון ולבדוק האם נערכים אירועים כאלה ביום האירוע. אם כן, יש ליידע את נציגי חברת ההסעות, כדי שיוכלו לתכנן את נתיב הנסיעה בהתאם.

 
היערכות נכונה לקראת האירוע ופנייה לחברת הסעות מקצועית תאפשר לכם – כמתכנני האירוע החשוב – ליהנות מ"ראש שקט", ולאורחים עצמם – מנוחות מרבית. מומלץ כמובן לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין את שירותי ההסעות לאירוע עצמו כמה שיותר מוקדם, ומוטב אף מספר חודשים מראש.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק