Fraud Blocker

חברת אוטובוסים במרכז

רון גל – חברת אוטובוסים במרכז

איזור המרכז בישראל הוא האיזור בו מתגוררת רוב האוכלוסיה, ובו מרוכזת עיקר התעשייה של המדינה. חברות, עיריות, מועצות מקומיות ומוסדות פרטיים וממשלתיים משתמשים לרוב בשירות יעיל וחסכוני להובלת עובדים, תלמידים או קבוצות אנשים בגדלים שונים למחוז חפצם. חברת רון גל, חברת אוטובוסים במרכז הארץ המציעה שירותי הסעות בפריסה ארצית, מתמחה מזה למעלה מ 20 שנה בהסעות במרכז ובכל הארץ.

כיצד יוצרים חווית נסיעה מהנה?

חברת הסעות במרכז רון גל משקיעה מאמצים רבים ביצירת חווית נסיעה נעימה, נוחה ובטוחה, המותאמת אישית ללקוחותיה. החברה מציעה:

 • צי רכבים מגוון וחדיש עם תוספות מפנקות.
 • שירות אישי, אדיב ומקצועי המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך תוך דגש על זמינות מירבית.
 • מערך תפעולי מתקדם המציע גמישות מירבית לשינויים.
 • מחירים אטרקטיביים.
 • מענה המותאם לצרכי הלקוח.
 • אמינות וניסיון רב בתחום.
 • שימת דגש על בטיחות בדרכים.
 • שירותי הסעות למגזרים מיוחדים ברכבים מותאמים כגון ציבור בעלי מוגבלויות.
 • שירותים נילווים כגון שירותי הסעדה והדרכה לתיירות חוץ ופנים.

צי רכבים מפנק

צי הרכבים של רון גל הינו חדיש, בו כל כלי הרכב הינם בני 3 שנים לכל היותר. מגוון הרכבים, החל מרכבים זעירים, דרך מיניבוסים וכלה באוטובוסים, הינו רחב על מנת לתת מענה לצרכי נסיעה בהתאם למספר הנוסעים. הרכבים מפוארים ובסטנדרטים גבוהים של גימור פנימי ומציעים חווית נסיעה ייחודית. חברת אוטובוסים במרכז רון גל מציעה אוטובוסים בעלי בין חמישים ושניים לחמישים וחמישה מושבים, המאובזרים לנוחותם המירבית של הנוסעים.

כל האוטובוסים בחברה מצויידים בתוספות מפנקות כגון:

 • כסאות מרווחים ומפוארים.
 • מערכת כריזה.
 • טלוויזיה.
 • מערכת שמע.
 • DVD.
 • אינטרנט אלחוטי (WiFi).
 • מקרר.

חדשנות בדרכים

על אף ההשקפה כי תחום שירותי ההסעות הינו מיושן, חברת הסעות רון גל מגיבה לקידמה ע"י ישום מערכות טכנולוגיות במערך התפעולי, הפיננסי ובשירות לקוחות. המערכות הטכנולוגיות תורמות למיכון תהליכי העבודה, להתייעלות ולשקיפות מירבית, הן תוך ארגונית והן כלפי לקוחותיה. כמו כן, מאפשרות המערכות מעקב יעיל ובזמן אמת על צי הרכבים ומהלכם, מיקומם, מהירות נסיעתם, ועוד. מעקב זה מסייע להנהלת החברה לפקח על נושא הקרוב מאוד לרונן חירק, מנכ"ל ובעלים: נושא הבטיחות בדרכים.

בטיחות זה אנחנו!

החברה שמה דגש מירבי על נושא הבטיחות בהסעות במרכז ובכל הארץ: כל אוטובוס עומד בתקנים, מאושר ע"י משרד התחבורה, ומצוייד באביזרי בטיחות כגון חגורת בטיחות ומערכת למניעת שיכחת נוסעים icare של חברת "איתוראן". בחברה קצין בטיחות במשרה מלאה וכל נהגי החברה פועלים להובלת הנוסעים בבטיחות מירבית. החברה מקפידה על רשיונות תקפים לכלל ציבור נהגיה, כולל הסמכות מיוחדות כגון רישיון נהיגה מסוג D1\ D2 המעניק אישור להסעת נוסעים מתחת לגיל 18. כמו כן, בכל צי הרכבים יש התאמה בין מספר המושבים למספר הנוסעים המורשים, כך שלכל נוסע חגורת בטיחות.

לקוחות מספרים

"אני רואה בכתיבת מכתב המלצה זה כחובה נעימה להביע את שביעות רצוני המלאה והגבוהה מהשרות אותו אני מקבל מחברת רון גל הסעות. חברת רון גל הסעות מעניקה לנו תשומת לב אישית כאילו היינו הלקוח הבלעדי והיחיד שלה, דבר ההופך את העבודה מולם לנעימה ואיכותית יותר. אין ספק כי שירות ומקצועיות גבוהים הם חלק מהותי בתפיסת העולם של חברת רון גל הסעות." ערן גרין, קניין רכש, המכללה למנהל.

שאלות תשובות בנושא – חברת אוטובוסים במרכז

איך מתבצע תהליך הזמנת אוטובוס לקבוצות מטיילים?

בין אם אתם מארגני טיולים קבוצתיים או מטיילים עצמאיים, השכרת אוטובוס של חברת אוטובוסים במרכז היא שיטה נהדרת להצלחת הטיול.
עם שירות לקוחות מצוין, ומערכת הזמנות מתקדמת, תהליך הזמנת אוטובוס למטיילים מתבצע בקלות, ביעילות ובמהירות, עם שירות אמין כערך עליון.

האם אפשר להזמין אוטובוס באתר?

חברת אוטובוסים במרכז מציעה גמישות מרבית בהזמנת אוטובוסים דרך שירות הלקוחות של החברה או דרך האתר. ברוב המקרים, ניתן להזמין את האוטובוס גם בפרק זמן של 48 שעות מראש.

מבחינת בטיחות באוטובוס, האם יש שמירה על הנחיות הבטיחות באופן קפדני?

לפני ביצוע הזמנת אוטובוס לטיולים, מומלץ לבדוק את חברת האוטובוסים, ולהבין את היסטוריית הבטיחות של החברה.
מומלץ להזמין אוטובוס מחברה שיש לה רישיון הפעלת אוטובוסים לטיולים; שהאוטובוסים שלה מתוחזקים באופן קבוע ושיש להם ציון בטיחות גבוה; ולנהגים יש רישיון מוסמך עם רשומות בטיחות טובות.

האם חברת אוטובוסים במרכז מגיעה לכל יעד בארץ?

חברת אוטובוסים במרכז מעסיקה נהגים שיש להם ניסיון עשיר ובקיאות מקיפה בכבישי הארץ, והם מגיעים לכל מקום, כולל למקומות בטבע שאינם פופולריים או מוכרים היטב. ליתר ביטחון, הקפידו לשאול את נציגי החברה אם הנהגים מגיעים ליעד שלכם.

באיזו תדירות מומלץ לקחת הפסקות בנסיעה בדרך ליעד או בחזרה ממנו

זה לגמרי תלוי בכם. רוב המטיילים בוחרים לעצור כל שעתיים או כל שלוש שעות. אם אתם עוצרים בצד הדרך להפסקת מנוחה, רוב חברות האוטובוסים לטיולים עוצרות בתחנות נוחות, עם מרכזי קניות מתוחזקים היטב, שירותים נקיים, ומגוון רחב של אפשרויות אוכל, שתייה ומנוחה.

צרו קשר עוד היום להיכרות עם חברת אוטובוסים במרכז לתכנון נסיעה העונה על דרישותיכם!

חברת אוטובוסים במרכז

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק