Fraud Blocker

הסעות פועלי בניין: התמחות בהסעות פועלים לאתרי בנייה ובחזרה לביתם

הסעות פועלי בניין: התמחות בהסעות פועלים לאתרי בנייה ובחזרה לביתם

26.09.21

אתר הבנייה שלכם צריך לתקתק כמו שעון כדי שהפרויקט הבא יהיה מוכן בדיוק בזמן, ולכן חשוב להקפיד על לוח זמנים צפוף מצד אחד אבל גם כזה שאפשר לעמוד בו. עם שירותי הסעות פועלי בניין של רון גל, אתם מרוויחים זמן יקר.

אלה החיים, בלתי צפויים, תמיד יהיו עיכובים שעולים בזמן יקר. אבל אם יש לכם את האופציה למנוע עיכובים יקרים, כדאי שתנצלו את חבילות שירותי ההסעות המשתלמים שלנו, במיוחד אם הפועלים שלכם מגיעים מחוץ לעיר ורחוק מאתר הבנייה, ולוקח להם זמן להגיע לעבודה ובחזרה הביתה.

אז במקום שהפועלים יצטרכו להסתמך על התחבורה הציבורית, יש פתרון אחר

שירותי הסעות פועלי בניין שפותרים את בעיות העיכובים וההיעדרויות. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לקבוע נקודת מפגש מוגדרת שמתאימה לכולם, ההסעה תצא ממנה לפני תחילת יום העבודה, ותוריד את כולם בסיומו, והכל בהתאם ללוח הזמנים שלכם. כולם מגיעים ביחד, כולם עוזבים ביחד.

אין יותר איחורים, שירותי הסעות פועלי בניין יעזרו לכם לנצל את יום העבודה בצורה המקסימלית, והכל בהתאם לשעות שמתאימות לכם.

לא מתפשרים על נוחות

חברת הסעות רון גל מציעה חוויה מקיפה ומושלמת שכוללת נסיעה ברכב נוח וחדש, עם מושבים רכים ומרווחים, WIFI וחיבורי USB, עם נהגים אדיבים ומקצועיים. אבל נוחות לא מסתכמת רק בזווית הכיסא. שימו לב:

החיסכון המשמעותי שתקבלו עם שירותי ההסעות שלנו כולל גם את החיסכון בהוצאות על החזרי דלק לרכבים הפרטיים של העובדים, או הוצאות החזרי נסיעות בתחבורה הציבורית, ועוד כל מיני כאבי ראש כאלה ואחרים, כמו פקקי תנועה, למשל.

באמצעות הסעת הפועלים באוטובוס חדש או במיניבוס מצויד ומאובזר היטב, אתם מאפשרים להם לנוח קצת במהלך הנסיעה, על מנת שיוכלו להתייצב לעבודה במלוא המרץ.

לא מוותרים על בטיחות

כשתבחרו בשירותי הסעות עובדים של חברת רון גל, תדעו שבחרתם חכם. ימי העבודה הארוכים יכולים להתיש, במיוחד כשהעבודה היא פיזית. הנהיגה אחרי יום עבודה מפרך, במיוחד כשהיעדים מרוחקים, זה משהו שעדיף להימנע ממנו.

אתם יכולים גם להיות גאים בעצמכם, כי בחירה בשירותי הסעות פירושה גם מניעת תאונות. האמת היא שאתם יכולים להיות גאים בעצמכם פעמיים, אתם הולכים לחסוך גם בזיהום אוויר!

"אני רוצה לבוא לעבוד אצלכם"

ברור. כי כשתציעו שירותי הסעות פועלי בניין לפועלים שלכם, תחוו עלייה בשכירת פועלים איכותיים שישמחו לעבוד במקום שדואג לרווחתם, עם שירותי הסעות ברמה הכי גבוהה שיש.

הסכמי שירות הסעות פועלים של רון גל מותאמים לצרכים שלכם; אנו מציעים חבילות שירות ייחודיות מותאמות לעסק שלכם, עם אפשרויות להזמין שירותי הסעות ליום אחד, לשבוע, לחודש, לחצי שנה או לשנה, או לכל מסגרת זמן אחרת שהעסק שלכם דורש.

איש קשר אחד מצוות שירות הלקוחות של החברה יתקשר איתכם את מערך ההסעות, בגישה נוחה לשאלות או שינויים במהלך פרק הזמן שבו נדרשים לכם שירותי הסעות פועלי בניין.

הסעות פועלי בניין: שאלות ותשובות

מה כוללים שירותי הסעות פועלי בניין?

אם אתם קבלני בניין, שירותי הסעות פועלי בניין מספקים לכם תוכנית הסעות לפועלים, בהזמנה מראש, מנקודות איסוף והורדה שמתואמות, ולוחות זמנים שנקבעים על ידיכם. שירות ההסעות מוביל את הפועלים מנקודות האיסוף שנקבעו, בשעות שנקבעו, עד לאתר הבנייה, ובחזרה לביתם בתום יום העבודה.
פרויקטים של בנייה דורשים עבודה רבה, שעות ארוכות ולוחות זמנים קפדניים, ולכן חשוב לשכור חברה שמפעילה צוותי שירות שזמינים לענות על שאלות ולתאם שינויים במידת הצורך, בזמן אמת. חשוב לא פחות לבחור חברה שיש לה צי רכבים מספק בגדלים שונים, ושהשירות זמין למשך כל פרק זמן שיידרש לכם למטרות הסעות פועלי בניין, בחבילות שונות לבחירתכם.

איך בוחרים את רכב ההסעות המתאים?

רכב ההסעות המתאים הוא רכב שמותאם להכלת כל הנוסעים שלכם בנוחות, עם נהג שבקיא בנסיעה לכל נקודות הציון לאיסוף והורדה שנקבעו מראש. לקבוצת פועלים קטנה יתאים מיניבוס, ולקבוצת פועלים גדולה יתאים אוטובוס.

האם הרכבים עובדים בדיקות תחזוקה ופיקוח בטיחות?

כן. האוטובוסים של חברת הסעות עוברים פיקוח תקופתי וקפדני של קצין בטיחות, שכולל את תקינות הרכבים, תיקון ליקויים בזמן למניעת תקלות, ותחזוקה שוטפת שמאפשרת נסיעה בטוחה, מהנה ונוחה.

איך מחושבים תעריפי שירותי הסעות פועלי בניין?

שירותי הסעות פועלי בניין מתומחרים על ידי נציגי השירות של חברת ההסעות, בהתאם לסוג הרכב שבחרתם, יעדי האיסוף וההורדה של הפועלים, ומשך תקופת השירות. כל הזמנת שירות הסעות מתומחרת באופן אישי בהתאם לצרכי המזמין.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק