Fraud Blocker

הסעות עובדים בשרון: עד כמה השירות חשוב?

הסעות עובדים בשרון: עד כמה השירות חשוב?

30.08.21

הנסיעות היומיות לעבודה הופכות היום למאתגרות יותר ויותר, בשל עומס התנועה על הכבישים, שמוביל למצב בו הגעה לעבודה עשויה להימשך זמן רב מהרגיל. גם הבחירה בתחבורה הציבורית אינה אופטימלית, בשל היכולות המוגבלות, ונתיבי נסיעה שלא תמיד מתאימים לכולם.

בנקודה הזאת בדיוק נכנסים לתמונה שירותי הסעות עובדים בשרון, שמוצעים על ידי חברת רון גל, שמספקת שירותי הסעות בטוחים, יעילים ואמינים, כבר יותר משלושים שנים.

לעובדים שצריכים להגיע למקומות עבודה בשרון, אבל גרים במיקומים מרוחקים יותר, הנסיעות עלולות להיות מלחיצות ומרתיעות, במיוחד בתנאי מזג אוויר קשים בקיץ או בחורף. כל התרחישים האלו מובילים למצבים בהם העובדים שלכם עשויים להגיע לעבודה עייפים ומותשים, מה שישפיע באופן ישיר על ירידה בתפוקה ובתפקוד.

בואו נתחיל עם נקודה שחשוב להבהיר

בעלי חברות וארגונים שממוקמים באזור השרון וחווים בעיות של איחורים לעבודה, היעדרויות, ותחלופה גבוהה של כוח אדם, חייבים להפנים ששירותי הסעות עובדים באזור השרון הן הכרח ולא מותרות.

ההשפעה החיובית של הטבה זו על התפוקה העסקית, המורל של העובדים ותפקוד החברה מתורגמת ישירות להגברת הרווחים, כי כאשר הצוות שלכם מרוצה, התוצאות משתקפות בעבודה שמתבצעת היטב. עכשיו בואו נדבר קצת יותר לעומק על החשיבות של שכירת שירותי הסעות עובדים בשרון, עם התמקדות ביתרונות לשיפור התפוקה והרווחים בעסק שלכם.

עבודה לפי לוחות זמנים מדויקים

הסיבה המעשית ביותר להשקעת מנהלים ובעלי עסקים בשירותי הסעות עובדים בשרון היא היתרונות המתבטאים בניהול זמן. עובדים מגיעים מאוחר לעבודה מכמה סיבות, ובעיקר בגלל תנאי תחבורה שאינם אופטימליים.

עם שירות ההסעות הייעודי שמוצע על ידי חברת רון גל בהתאמה לצרכי הארגון והצוות שלכם, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שכל העובדים יגיעו לעבודה בזמן. מיותר לציין כי שירות הסעות עובדים בשרון אינו מסתיים רק בניהול זמן טוב יותר, אלא מעניק לעובדים שלכם תחושה של עבודת צוות והתלהבות.

שיקול העלות מול התועלת

שירות הסעות עובדים בשרון מאפשר לבעלי עסקים ומנהלים לשלוט היטב בהוצאות הארגון. בעוד שעובדים יכולים למצוא שיטות להפחית את עלויות התחבורה שלהם, ההוצאות של הארגון על החזרי נסיעות במוניות או תשלום הוצאות דלק והוצאות על נסיעות בתחבורה הציבורית, משפיעות על הרווחים של העסק.

עם שירות הסעות עובדים בשרון, בעלי עסקים שולטים טוב יותר בהוצאות הנסיעה הכרוכות בעבודה, במיוחד כשהם בוחרים את החבילות המשתלמות המוצעות על ידי צוות שירות הלקוחות שלנו.

מוניטין מצוין של הנהלה שדואגת לרווחת עובדיה

כשבעלי עסקים מספקים שירותי הסעות עובדים בשרון, הם משפרים את המוניטין של החברה ומושכים כישרונות מובילים. כאשר המועמדים שגרים רחוק מחפשים עבודה או שוקלים הצעת עבודה, בדרך כלל הם לוקחים בחשבון את שיקול התחבורה כשיקול הראשון, ובמיוחד את זמן הנסיעות והמרחק בין הבית לעבודה.

לפעמים, מיקום העבודה עלול להיות הסיבה העיקרית לדחיית הצעות עבודה על ידי העובדים. עם הצעת שירותי הסעות לצוות כחלק מחבילת תנאי השכר שלהם, רוב הסיכויים שתגייסו מועמדים מוכשרים, ובמקביל תיצרו לעצמכן מוניטין מצוין של חברה שמציעה תנאי עבודה משופרים ומתחשבים.

שירות הסעות עובדים בשרון בהתאמה אישית עם נהגים ותיקים ומקצועיים

בעלי ארגונים וחברות מוזמנים לבחור מצי האוטובוסים והמיניבוסים החדשים שמוצעים על ידי חברת רון גל, בהתאמה לצרכים של כל חברה. במקביל לשירותי ההסעות המוצעים לעובדים, תוכלו לבחור גם חבילת שירותי הסעות למנהלים ולאורחים חשובים, או אפילו לשכור אוטובוס ליום טיול של החברה.

הסעות עובדים בשרון כרוכות בתכנון ואופטימיזציה קפדניים, וכשאתם שוכרים את שירותי ההסעות שלנו, אתם מקבלים שירות שכולל גישה לרכבים חדשים, מצוידים בכל האביזרים הדרושים לנסיעה נוחה, עם מושבים מרווחים ונעימים, ונהגים מקצועיים שיש להם ניסיון בנסיעה בכבישי הארץ והכשרה קבועה.

בגישה זו, תוכלו לספק נסיעות אופטימליות לעובדים, למנהלים, לאורחים או לשותפים העסקיים שלכם, ולבנות מוניטין של ארגון מתפתח ומתקדם.

אילו הטבות מחכות לכם עם שירות הסעות של חברה ותיקה?

הפתרונות המתקדמים שלנו בתחום הסעות עובדים בשרון ובכל מקום אחר בארץ, מגיעים עם כמה יתרונות חשובים:

  •         שירותי הסעות מדלת לדלת או בתוכנית נקודות איסוף והורדה שנקבעות מראש.
  •         אפשרויות מעקב אחר רכבי ההסעות.
  •         בחירת רכב ההסעות המתאים לצרכים שלכם מתוך צי רכבים חדשים ומשוכללים.
  •         בטיחות העובדים.
  •         קיצור משמעותי של זמני הנסיעות.
  •         נסיעות ברכבים מאובזרים ומצוידים היטב.
  •         פיקוח קצין בטיחות שמוודא את תקינות האוטובוסים ורמת ההכשרה של הנהגים.

בשורה התחתונה, זה הזמן לשכור שירותי הסעות עובדים ולקחת את העסק שלכם לשלב הבא

עם שירות הלקוחות המצוין שלנו, תוכלו לבחור שירותי הסעות בדרום, או בכל מקום אחר בארץ שהארגון שלכם ממוקם בו, עם תוכנית יעילה מותאמת אישית של צוות עובדים ונהגים מוסמכים ומקצועיים.

השירות שלנו כולל הרכבת תוכנית הסעות מותאמת אישית, לפי לוחות זמנים ונקודות איסוף והורדה שמועדפים עליכם ועל העובדים שלכם, להגדלת יעילות אפשרויות התחבורה של הצוות שלכם, במקביל להפחתת העלויות.

זו ההזדמנות שלכם ליהנות מטכנולוגיות מתקדמות ופתרונות תחבורה מותאמים אישית, לשיפור הפעילות העסקית שלכם וחוויית ההסעות של העובדים, המנהלים, והאורחים העסקיים.

הסעות עובדים בשרון: שאלות ותשובות

מהם היתרונות המשמעותיים של הסעות עובדים בשרון?

עם שירות יעיל של הסעות עובדים בשרון, מנהלים ובעלי עסקים חוסכים את כספי החזר ההוצאות על דלק לרכבים פרטיים של העובדים, מוניות ונסיעות בתחבורה הציבורית.
בנוסף לכך, הארגון הופך למקום עבודה נהדר שדואג לרוות העובדים ונוחותם, כך שעובדים רבים מעוניינים להצטרף לחברה, גם אם הם גרים במקומות מרוחקים

האם קיים פיקוח על תקינות רכבי חברת הסעות?

כל חברה שמציעה שירותי הסעות צריכה להעסיק פיקוח של קצין בטיחות שיבדוק את תקינות צי הרכבים של החברה.
על מנת לקבוע אם האוטובוס או המיניבוס של החברה תקין, יש לקחת בחשבון את גודל הרכב, קיבולת הנוסעים ובמקרים מסוימים את מרחקי הנסיעות. הפיקוח כולל גם את בדיקת ההסמכה והרישיונות של הנהגים בחברת ההסעות, וקובע תקנות ברורות לנהיגה ותחזוקת הרכבים.

האם ניתן לשכור שירותי הסעות גם בהתראות קצרות?

כן. ניתן לשכור שירותי הסעות מסביב לשעון באמצעות מילוי טופס הפנייה באתר, או יצירת קשר עם מוקד ההזמנות של חברת ההסעות.
כמובן שתמיד עדיף להזמין את השירות מוקדם ככל הניתן, כדי לוודא שרכב ההסעות המועדף עליכם זמין, אבל ברוב המקרים ניתן להזמין את שירות ההסעות גם יום או יומיים לפני מועד הנסיעה.

מה צריך להכין מראש לפני הזמנת שירות הסעות?

לפני הזמנת שירות הסעות, חשוב להכין מראש את הפרטים הדרושים להזמנת הנסיעה. כדי שצוות שירות הלקוחות של חברת ההסעות יוכל לייעל ולקצר את התהליך במידת האפשר. הפרטים הדרושים כוללים את כמות הנוסעים, מטרת הנסיעה, כלומר, אם השירות דרוש להסעות עובדים למקום העבודה ובחזרה לביתם, ליום טיול או לאירועי חברה.
חשוב להכין גם לוחות זמנים מדויקים ככל הניתן לפרק הזמן הדרוש לשכירת שירותי ההסעות, עם יעדים, עצירות, נקודות איסוף ופיזור, ואביזרים וציוד שדרושים לכם ברכבי ההסעות, והאם נדרשת התאמה לנוסעים עם צרכים מיוחדים.

 

הסעות עובדים באזורים נוספים: הסעות עובדים בראש העין | הסעות עובדים בראשון לציון | הסעות עובדים בהרצליה

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק