Fraud Blocker

הסעות עובדים ברמת השרון: מה זה ולמה החברה שלכם צריכה שירותי הסעות?

הסעות עובדים ברמת השרון: מה זה ולמה החברה שלכם צריכה שירותי הסעות?

02.01.22

הטבות של הסעות עובדים הפכו להיבט חשוב יותר ויותר באסטרטגיות ניידות ארגוניות, ככל שיותר ארגונים מבינים את החשיבות של מתן משאבי תחבורה מתקדמים לחברי הצוות שלהם. בנקודה זו, הם פונים לחברת רון גל, שיש לה מוניטין מצוין של שירותי הסעות פרטיות כבר יותר משלושים שנים, עם צי רכבים חדש ומתוחזק היטב, שמותאם לצרכי ההסעות של כל ארגון, ולכל מטרה.

בין אם אתם מנהלים עסק ברמת השרון, או בכל מקום אחר במרכז הארץ או באזורים מרוחקים יותר, מערכת תמיכה חזקה של הסעות עובדים ברמת השרון היא שיטה מוכחת להניע גיוס ושימור עובדים, במיוחד בהתחשב בעובדה לפיה עובדים צעירים מייחדים ערך מיוחד להטבות שמובילות לאיזון משופר בין העבודה לחיים הפרטיים.

התמורה הישירה של שירותי הסעות עובדים ברמת השרון 

כדי לשפר את מערך גיוס ושימור העובדים, והגברת רמת התפוקה שלהם, יותר ויותר ארגונים בוחרים היום שירותי הסעות עובדים ברמת השרון, בתוכניות הסעות ייעודיות. רוב הארגונים משיגים מטרה זו באמצעות בחירת שירותי ההסעות המתקדמים של חברת רון גל, בתוכנית הסעות קבועה, או בהתאם ללוחות זמנים משתנים, שמבוססים על צרכי ההחברה.

כך או אחרת, הטבות הסעות עובדים ברמת השרון הופכות לחלק מהותי מאסטרטגיית הגיוס והשימור, וחשוב להוסיף הטבה זו לשיפור רווחת העובדים, כדי להשיג את התמורה של תפוקה מוגברת שתורמת להעלאת רווחי החברה.

יש גם את התמורה של דיוק בעבודה ובלוחות הזמנים

כשעובדים נאלצים להתמודד בעצמם עם התחבורה לעבודה מדי בוקר וערב, כולל ההתמודדות עם עומסי התנועה ועד מציאת מקום חניה כשהם מגיעים למשרד, לא רק שזמן עבודה יקר מתבזבז, אלא שגם תשומת הלב שלהם נתונה ללחצים הנובעים מהנסיעה, מה שמתבטא בפגיעה ישירה ביכולת שלהם לבצע עבודה מדויקת.

ברור ככל שזה יכול להיות, כשחברה מספקת פתרונות הסעות עובדים ברמת השרון, גם לעובדים שמגיעים מאזורים מרוחקים יותר, היא משיגה את היתרון החשוב של הגעת הצוות בזמן לעבודה, עם הפחתה משמעותית באיחורים ופגיעה בעבודה.

תדמית עסקית מצוינת

כשבעלי עסקים מעוניינים למשוך את האנשים הטובים ביותר לעסק שלהם, הם יכולים להוסיף לרשימת הטבות המשרה המוצעת גם שירותי הסעות עובדים ברמת השרון, או בכל מקום אחר בארץ. 

כי בסופו של דבר, כשעובדים מבינים שיש להם את האמצעים להגיע לעבודה בקלות ולחזור בנוחות ובמהירות לביתם בתום יום העבודה, הם בוחרים את בית העסק שמציע הטבה משמעותית זו שמתבטאת ישירות בהסרת מתחים מיותרים.

הנקודה שחשוב להבין היא שבעלי עסקים שמסייעים לצוותים שלהם להגיע לעבודה ולצאת ממנה בנוחות וביעילות עם שירותי הסעות עובדים ברמת השרון, מוסיפים סיבה חשובה לעובדים לבחור במקום העבודה שלהם כמקום טוב עם תנאי העסקה מעולים.

תרומה לאיכות הסביבה

ככל שבעלי עסקם מודעים יותר לאיכות הסביבה, שירותי הסעות עובדים ברמת השרון הופכים להיות מרכיב חשוב עוד יותר בהתנהלות העסקית; מנהלי חברות מעודדים את התמיכה באיכות הסביבה עם הפחתת זיהום האוויר באמצעות פחות רכבים פרטיים של עובדים שנמצאים על הכבישים.

שיקול זה נשמע אולי מובן מאליו, אבל חשוב להבין שרכב אחד שמסיע מספר רב של אנשים, כמו הסעות אוטובוסים של חברת רון גל, יעיל יותר מבחינה סביבתית בהשוואה לבחירת הנסיעה ברכבים פרטיים.

אפשרות להרחיב את לוחות הזמנים של העבודה

סיבה נוספת שמובילה חלק מבעלי העסקים לספק שירותי הסעות עובדים ברמת השרון היא היכולת להרחיב את שעות העבודה של הארגון. 

כשעובדים מגיעים ממקומות מרוחקים, ללא אפשרויות הגעה נוחות לרמת השרון באמצעות התחבורה הציבורית, וכאשר הם אינם נוהגים, שירותי הסעות מעודדים אותם לעבוד בשעות שאחרת לא היו מסוגלים לעבוד בהן. גישה זו מגדילה את הייצור ומשפיעה באופן חיובי על רווחי החברה.

תמיכה באיזון בין העבודה לחיים הפרטיים

שירותי הסעות עובדים ברמת השרון מאפשרים לבעלי עסקים להפגין את התמיכה שלהם באיזון בין עבודה לחיים. 

ככל שעולם העבודה משתנה היום לדינמיקה גמישה יותר, מעסיקים שמבינים שהחיים הפרטיים של העובדים חשובים להם, יוכלו למשוך כישרונות מובילים ומקצועיים. על ידי הסרת לחץ הנסיעה לעבודה וממנה, אתם מראים לצוותים שאכפת לכם מאיכות חייהם ורווחתם הנפשית.

שירות לקוחות מעולה לתכנון מערך הסעות מותאם אישית

חברת רון גל מפעילה מערך שירות לקוחות מעולה שמסייע לחברות ליצור תוכניות הסעות עובדים במסלולים מותאמים אישית ובהתאם ללוחות זמנים שנקבעים מראש. 

נציגי השירות המסורים שלנו אחראים גם לניהול כל ההיבטים של תוכניות ההסעות, החל מתכנון מסלולי הסעות עובדים ברמת השרון, בהתאם למגורי העובדים או נקודות האיסוף שנקבעות מראש, ועד לניתוח נתונים ומסירת דוחות על מערך ההסעות היומי, השבועי או החודשי. 

פיקוח קבוע של קצין בטיחות

הנהלת החברה מקפידה גם לפתח ולעדכן את מדיניות הנסיעות של הארגון כנדרש, תוך איסוף קלט ומידע מאנשי הקשר בחברה שמזמינה שירותי הסעות עובדים ברמת השרון. 

עם שירות ההסעות שלנו, תוכלו להיות רגועים שנהגי החברה מצייתים לתקנות התחבורה, עוברים הכשרות קבועות, בקיאים בנהיגה בכל כבישי הארץ, ועוברים בדיקות של קצין בטיחות שבודק את כשירותם ואת תקינות צי הרכבים שלנו.

כמה מילים לסיום על חשיבות שכירת שירותי הסעות עובדים ברמת השרון

חברת רון גל היא השותף המושלם שלכם לתכנון וניהול מערך הסעות עובדים באזור השרון, שכן תוכלו לבחור חבילת שירות מקיפה שמבוססת על כלי ניהול מקצועיים ותוכניות הסעות בהתאם לתקציב שלכם, ללוחות הזמנים של הארגון, ולנקודות איסוף והורדה שנקבעות מראש.

מחלקת שירות הלקוחות שלנו זמינה לכל שאלה או בקשה שלכם, ומערך הפניות המקוון באתר, מאפשר לכם להשאיר פניה בכל שעה, ולקבל התייחסות מלאה במהירות וביעילות.

הסעות עובדים ברמת השרון: שאלות ותשובות

למה כדאי לספק שירותי הסעות עובדים?

בעלי עסקים ומנהלים שמקבלים החלטות עסקיות, צריכים לקחת בחשבון את היתרונות של שירותי הסעות עובדים ברמת השרון, על מנת להגדיל את משך הזמן שהעסק שלהם יכול לייצר, או להציע את האפשרות הזו לצוותים שעובדים בלוחות זמנים שאינם שגרתיים.
המטרה של שירותי ההסעות מחברה פרטית היא לשפר את האיזון בין החיים לעבודה, במיוחד כשחברת הסעות פרטית מציעה מגוון אפשרויות תחבורה שונות.

מתי מומלץ לספק שירותי הסעות עובדים ברמת השרון?

עם ההחלטה לספק שירותי הסעות עובדים ברמת השרון, מומלץ לקיים פגישת עבודה עם הצוות כדי להבין איך אפשרויות התחבורה הנוכחיות משפיעות עליהם ואיזו הטבה היו מעוניינים לקבל על מנת לפתור את הבעיה. כך, למשל, אין טעם לספק שירותי הסעות עובדים לאנשי צוות שגרים קרוב לעבודה, או שאפשרויות ההגעה שלהם לעבודה באמצעות התחבורה הציבורית הן קלות.
מומלץ לשלב שירותי הסעות עובדים ברמת השרון כחלק מתנאי ההעסקה במיוחד לעובדים שמגיעים ממקומות מרוחקים במיוחד, ונאלצים לנסוע במשך שעה או יותר כדי להגיע לעבודה ולחזור ממנה, במיוחד בשעות שיא התנועה.

איך מחליטים על לוחות הזמנים של שירותי הסעות?

לצד בחינת שיקולי נתוני התנועה בשעות השיא, כדאי לבדוק גם מתי הצוות זקוק במיוחד לאפשרויות הסעות עובדים ברמת השרון, ומהם לוחות הזמנים היעילים ביותר לספק שירותים אלו. השלב הבא הוא תיאום מול חברת הסעות פרטית את לוחות הזמנים המוגדרים מראש.

איך שירותי הסעות עובדים פותרים בעיות חניה?

כשבעלי עסקים חווים בעיות של היצע וביקוש למקומות חניה פנויים, הסעות עובדים ברמת השרון, פותרים את בעיות החניה, ומסייעים לבעלי עסקים לחסוך כספים רבים על שכירת מקומות חניה לעובדים.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק