Fraud Blocker

הסעות עובדים ברמלה

הסעות עובדים ברמלה

02.02.23

העיר רמלה התפתחה מאד בשנים האחרונות וכמות התושבים בה גדלה באופן משמעותי. לאור המיקום הגיאוגרפי שלה רבים מתושביה עובדים בערים הסמוכות כמו מודיעין, לוד, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים ובשדה התעופה בן גוריון. זו הסיבה שמערך ההסעות מתבצע בשלוחות רבות בהתאם לכמות העובדים בכל חברה.

הסעות עובדים ברמלה

בהיערכות של כל מקום עבודה, בוחנים את כמות העובדים אשר גרים בכל אחת משכונות העיר כדי לתאם את ההסעה המתאימה. יש שכונות שנבנו בהן בשנים האחרונות מבנים רבי קומות של מחיר למשתכן ויש בהן ריכוז גדול של משפחות צעירות. לכן מדובר בכמות גדולה של עובדים שאמורים להגיע בכל בוקר לאזורי תעשייה בסביבה, לשדה התעופה ולמקומות נוספים. זו הסיבה שנוח לבצע איסוף מרוכז מנקודות נוחות להגעה. בדרך כלל העובדים ממתינים בתחנות האוטובוס כיוון שכך נוח לנהגים להיכנס למפרץ האוטובוסים, לאסוף את העובדים ולהמשיך הלאה לנקודה הבאה.

פיצול של קווי נסיעה ברמלה

בהתאם לריכוזי העובדים בעיר, יש הסעות עובדים ברמלה שמתבצעות באמצעות אוטובוסים שיש בהם כ – 60 מקומות ישיבה ולשכונות אחרות מגיעים מיניבוסים עבור 20-10 עובדים בהתאם לצורך. מדובר באופציה נוחה ביותר והעובדים מרוצים מהעובדה שהם אינם צריכים בכל בוקר לנהוג למקום העבודה לאור הכמות העצומה של הרכבים והמשאיות בכבישים שהופכים כל נסיעה למשימה בלתי אפשרית.

לוח הזמנים המשפחתי

עובדים שעד עתה לא הצליחו להגיע בשעות סבירות אחר הצהרים הביתה, פתאום מגיעים בזמן, אוספים את הילדים מהמסגרות החינוכיות ויש להם זמן אחר הצהרים לבלות איתם וגם להקדיש זמן לתחביבים שלהם כמו לאימוני ספורט. כעת כאשר יש לוח זמנים מסודר בזכות הסעות עובדים ברמלה הכול נראה אחרת ואפשר לראות גם את שביעות הרצון הגבוהה של בני המשפחה.

עובדים ללא הפסקה

ההסעה באמצעות קווי הסעות עובדים ברמלה אורכת פרק זמן קצר יחסית לעומת הנסיעה ברכב פרטי וזאת כיוון שמדובר ברכב שמורשה לנסוע בנתיבי תחבורה ציבוריים. עובדה זו מקצרת באופן משמעותי את משך הנסיעה. לעובדים יש שקט נפשי והם סומכים על הנהג המנוסה ולכן מנתבים פרק זמן זה לפעולות שונות הקשורות לעבודה.

המטרה היא לקדם מהלכים שונים באמצעות אמצעי התקשורת השונים, שיחות טלפון, מיילים ווטס אפים. במקרים רבים הפעולות הללו מניעות קדימה את הפעולות של העובדים האחרים ולכן זמן הסעות עובדים ברמלה הופך להיות חלק מיום העבודה לתועלת כולם.

עבודה במשמרות

מערך ההסעות מבצע גם הסעות לאורך 24 שעות ביממה עבור מקומות עבודה שפעילים לאורך כל שעות היממה. העובדים אמורים להגיע לעבודה בשדה התעופה, בבתי החולים בסביבה כמו שמיר אסף הרופא, למפעלים ועוד. ההנהלות מיידעות את האחראי במערך הסעות עובדים ברמלה לגבי כמות העובדים שיש לאסוף לקראת כל משמרת ובהתאם לכך יוצא למשימה זו רכב בגודל המתאים. מיניבוס קטן, גדול, או אוטובוס.

לאחר שהעובדים יורדים מההסעה במקום העבודה, הנהג ממתין לעובדי המשמרת הקודמת שמסיימים כעת את עבודתם ומחזיר כל אחד מהם לביתו. יש בכך יתרון גדול כיוון שהעובדים עייפים מאד אחרי המשמרת ובמיוחד אם מדובר במשמרת לילה והעובדה שהם לא אמורים לנהוג כשהם עייפים, חשובה מאד עבורם מבחינה בטיחותית.

חיסכון כלכלי בכל משפחה

העובדה שהרכב נשאר בחניה הביתית כיוון שיש הסעות עובדים ברמלה, יוצר חיסכון כספי משמעותי בכל משפחה. כעת סך ההוצאות החודשיות הוא נמוך יותר כיוון שאין צורך לרכוש דלק לעיתים תכופות. יש גם מקרים שלאחר תקופת הסתגלות למערך ההסעות, הימצאותו של הרכב השני היא מיותרת ויש משפחות שבהן שני בני הזוג יכולים לתאם את הנסיעות של כל אחד מהם וכך להשתמש רק ברכב אחד. זהו חיסכון כספי משמעותי והוא חשוב ביותר בימים שבהם יוקר המחיה הוא כה גבוה.

פעולות שונות עבור העובדים

ההנהלות של חברות רבות מחפשות דרכים שונות כדי ליצור הטבות לעובדים. קו החשיבה הוא שהעובדים עושים בדרך כלל כל שניתן למען הצלחת העסק ולכן גם ההנהלות מקדישות חשיבה ומקדמות פעולות שונות כמו ימי גיבוש, טיולים, מסיבות ועוד. לחבילת הטבות זו הצטרף גם מערך של הסעות עובדים ברמלה בנקודות יישוב נוספות בסביבה.

בדרך זו כל העובדים מגיעים בזמן בכל יום למקום העבודה, האיחורים פחתו באופן משמעותי ורואים זאת יום יום בהישגים השונים בעבודה השוטפת. כך כמעט אין פיגורים וכל אחד מהעובדים מצליח לבצע בשעות העבודה שלו את מלוא התפוקה שלו.

שיתוף פעולה עם חברת ההסעות

מעבר לנושא הסעות עובדים ברמלה, במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת ההסעות מתבצעות גם הסעות ייעודיות כמו לדוגמה הסעות מרוכזות של עובדים שנוסעים לחו"ל לטרמינל, הן לקראת ההמראה והן לאחר הנחיתה. כמו כן תיאום של ימי טיולים או ימי גיבוש שבהם יש מסלול מובנה לנקודות מסוימות שבהן העובדים יבקרו ביום זה.

הסעות VIP

קשרי העבודה עם חברת ההסעות מנותבים גם לתיאום הסעות VIP עבור אורחים מחו"ל שמגיעים לביקור במשרדי החברה. הנהגים המיומנים של חברת ההסעות מסיעים אותם מהטרמינל לבית המלון עם הגעתם. הם גם מסיעים אותם לשדה בתום הביקור שלהם וכך הם מגיעים לטרמינל בזמן כדי לבצע את כל הבדיקות הביטחוניות כדי שיעלו על הטיסה שהוזמנה עבורם.

שאלות ותשובות

האם יש אפשרות לתאם הסעות עובדים ברמלה רק לשלושה ימים ספציפיים בכל שבוע, כיוון שבעסק שלנו עובדים עבודה היברידית?

אנחנו מתאמים את ההסעות על פי הצורך של כל חברה בימים שבהם העובדים אמורים להגיע למשרד.
השאר כאן את פרטייך ונשמח לקדם עבורך הליך זה.

האם ההסעה מתבצעת בכל השכונות בעיר?

קווי ההסעה משתנים על פי כמות העובדים בכל שכונה. לאחר ריכוז של רישומי מקום המגורים של כל העובדים אנו מחלקים את כל המערך לכמה קווי הסעות. יש מקרים שבהם יש צורך באוטובוס לשכונה אחת או נסיעה של מיניבוס לשתי שכונות או לשתי ערים צמודות כמו לוד ורמלה וזאת על פי כמות העובדים.בשנים האחרונות הצטרפו אלינו עסקים רבים ולכן נוכל לתת לכם הדרכה לגבי ההיערכות של הסעות עובדים ברמלה. כך אפשר יהיה לראות את התמונה הכללית ולקדם את התהליך.

מהו זמן הנסיעה המוערך באמצעות נתיבי תחבורה ציבוריים מרמלה לשדה התעופה בן גוריון?

זמן הנסיעה משתנה על פי השעה ביום וריחוקה של כל שכונה מהכבישים הבין עירוניים.
· בשעות הבוקר משך הנסיעה יהיה סביב חצי שעה במקסימום.
· בשעות אחר הצהרים או הלילה הנסיעה תימשך כרבע שעה למעט מקרים חריגים.

מה מצב התחזוקה של האוטובוסים והמיניבוסים שלכם?

צי הרכבים שלנו כולל אוטובוסים ומיניבוסים די חדשים ולכן מצב התחזוקה שלהם הוא מעולה.
· קצין הבטיחות של כלי התחבורה מבצע בדיקה מקצועית מעמיקה של כל רכב ורק לאחר האישור שלו הוא יכול לצאת לדרך.
· אנו מקפידים על ביצוע מלוא הטיפולים במוסך על פי הצורך ובהתאם לקביעה של יצרן הרכב.
· אנשי התחזוקה שלנו מנקים את האוטובוסים לעיתים קרובות ולכן העובדים נהנים מנסיעה ברכב נקי.

אם אתם מעוניינים לתת הטבה לעובדים שתהפוך אותם למאושרים, צרפו אותם למערך ההסעות על פי שעות העבודה שלהם. אנחנו לשירותכם לתיאום ההסעות האלו על פי לוח הזמנים המתאים לעבדים וקווי הסעות מהערים השונות.

 

אולי יעניין אתכם גם: הסעות מיניבוסים בצפון | הסעות לטיולים

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק