Fraud Blocker

הסעות עובדים בראש העין

הסעות עובדים בראש העין

03.03.22

תיאום הסעות עובדים בראש העין הוא נושא מהותי בהתנהלות של כל עסק ויש לו השפעות על כל נושא העסקת עובדים במשרדים, הסעות עובדים למפעלים ובכל מקום אחר ברחבי הארץ.

תפעול העסק

המטרה של כל חברה ללא קשר לתחום העיסוק שלה היא שהעסק יתופעל באופציה הנכונה ביותר וכך יהיו לו תוצאות כלכליות מיטביות. אחוז ניכר מההצלחה של העסק קשורה להתנהלות של ההנהלה עם העובדים כיוון שבמציאות היום יומית עסקים רבים מתגמלים את העובדים ומעניקים להם הטבות שונות שהם מעבר לשכר ולנתונים היבשים.

התרומה של עובדים רבים למערכת היא חשובה מאד ולכן כאות הערכה ההנהלה מבצעת פעולות שונות כדי ליצור אווירה נעימה ושיתוף פעולה כדי ליצור את תחושת השייכות של כל אחד מהם למקום העבודה.

אחת ההטבות הפופולריות בשנים האחרונות היא הסעות עובדים בראש העין. הנהלת החברה מתאמת הסעות יום יומיות לעובדים מביתם בראש העין או ביישוב אחר אל מקום העבודה שלהם בכל מקום שהוא ימוקם. לנושא זה שנראה שולי יש חשיבות רבה כמו דוגמה:

  • העובדים מגיעים למקום העבודה בזמן וכך הם גם יוצאים בזמן ממקום העבודה ומגיעים הביתה למשפחתם.
  • העובדה שהעובדים מתניידים באמצעות הסעה מייתרת את הצורך שלהם לרכוש רכב וכך הם חוסכים הוצאות רכב אשר כוללות ביטוח, דלק, תיקונים במוסך, בלאי ועוד.
  • כאשר העובדים אינם נוהגים במכונית, הם מרוכזים פחות בפקקי התנועה בכביש ולכן הם מגיעים למשרד נינוחים והרבה יותר רגועים.
  • לאורכה של הנסיעה ועל פי דפוסי העבודה העכשוויים, העובדים מנצלים את זמן הנסיעה לעבודה פרודוקטיבית ולכן דרך הטלפון הסלולרי או באמצעות המחשב הנייד הם כבר עונים למיילים, מתאמים נושאים מנהליים ומקדמים תהליכים כך שיום העבודה אינו מתחיל רק בעת הגעה למשרד, אלא הרבה לפני כן והם מגיעים למשרד בשיא האנרגיה ועם המון חיוניות.
  • הם אינם צריכים לחפש חניה ליד המשרד או ברחובות הסמוכים, אלא פשוט יורדים מהאוטובוס נכנסים למשרד או למפעל וכך גם בכיוון ההפוך. האוטובוס חונה סמוך לכניסה ולכן זוהי נוחות מקסימלית וחיסכון משמעותי בזמן.
  • הסעות עובדים בראש העין מתבצעות דרך נתיבי תחבורה ציבוריים בכבישים המהירים ולכן הדרך היא מהירה הרבה יותר מאשר כאשר כל עובד נוסע ברכב שלו בנפרד.
  • כאשר יש הסעות עובדים בראש העין, הנהלת החברה אינה צריכה להגדיל הוצאות על נושאים כמו השכרת רכבים, חניונים, דלק, ביטוח, טיפולים במוסך ועוד.
  • הגעה באמצעות הסעה היא אחד הדברים הנוחים ביותר עבור העובדים ולכן מבחינתם זה גורם שמדרבן אותם לעבוד במקום עבודה זה לאור הנוחות האידאלית.
  • לאור העובדה שההסעה יוצאת בזמן וכך העובד מגיע לבני משפחתו בזמן קבוע פחות או יותר נשמר האיזון בין שעות העבודה לשעות המשפחתיות וזהו נושא מהותי וחשוב ביותר עבור כל עובד.

יתרונות של חברת ההסעות

הסעות עובדים בראש העין מתבצעות באמצעות חברת הסעות וותיקה אשר קבעה נהלים וכללי עבודה מוקפדים לאורך שנים רבות. כל נושא בו מטפלת הנהלת החברה יבוצע בדיוק על פי הצרכים של הלקוח ולכן נערך מעת לעת סיעור מוחות משותף כדי לקבל את ההחלטות שהן הנכונות ביותר עבור כל לקוח ספציפי. החברה מעניקה את כל המעטפת הנדרשת, אך מדובר במעטפת ייחודית אשר מותאמת לכל לקוח על פי הצרכים של העסק שלו.

החברה מפעילה שירותי הסעות בראש העין באמצעות צי של אוטובוסים ומיניבוסים חדשניים ומפוארים, בעלי נוחות מקסימלית. בכל דגם של כלי תחבורה יש כמות מסוימת של מושבים בטיחותיים ולכן אנו מתאימים את כמות המושבים לכל הסעה, על פי כמות העובדים שאמורה להיות בכל אחת מההסעות.

קצין הבטיחות של החברה בודק את מצבו המכני והחשמל של כל אחד מהרכבים, מצבם של הצמיגים, דלק ועוד. רק לאחר שהוא עובר על כל הנושאים שמצריכים בדיקה על פי הצ'ק ליסט שלו, הוא מאשר את הנסיעה הקרובה.

ההסעות מתקיימות על פי הצורך של כל עסק, אם מדובר במפעלים, בתי חולים וכו' ההסעות הן לאורך כל היממה ובמלוא האחריות.

החברה מעסיקה נהגים וותיקים בלבד, בעלי תודעת שירות גבוהה אשר מעניקים לכל עובד שעולה בכל יום על הסעה תחושה נעימה, משפחתית ומזמינה.

התנהלות שוטפת מול מוקד ההסעות

שיבוץ ההסעות הוא נושא שנקבע מראש על פי לוח זמנים ותחנות איסוף. עם זאת תמיד יש שינויים כמו העובדה שעובדים מסוימים עובדים מהבית, חולים, יצאו לחופשה, התווספו עובדים חדשים וכו'. על כל אחד מהשינויים הלוגיסטיים הללו איש הקשר של החברה מעביר מידע באופן מסודר לחברת ההסעות והוא מוודא שקיבל תשובה שהנתונים נקלטו כדי שיבוצע השינוי הנדרש בלוח הזמנים, בכמות תחנות האיסוף ובהגעה של אוטובוס גדול או קטן יותר וזאת בהתאם לשינויים.

נסיעות לכל מקום ברחבי הארץ

חברת הסעות מבצעת נסיעות לכל מקום ברחבי הארץ וזאת כדי לאפשר ניידות של עובדים מכל מקום לכל מקום וכדי שמרחק הנסיעה לא יהווה שיקול ברצונו של עובד מסוים לעבוד בחברה ממשלתית, חברת היי טק או משרד ייחודי במקומות מובילים. אחת הבעיות של העובדים היא הגעה לירושלים וזאת לאור הפקקים העצומים בדרך אליה. כאשר נוסעים באופציה של הסעות עובדים בראש העין, הבעיה הזו אינה קיימת. כולם נוסעים בהסעה, דרך נתיב התחבורה הציבורית וכך ההגעה ליעד היא מהירה מאד ועם זאת העובד מועסק בחברה שחלם לעבוד בה וההסעה היא זו שאפשרה לו לממש את התוכניות שלו.

במסגרת ההתנהלות העסקית בין חברת ההסעות והעסקים השונים, מוזמנות גם הסעות ייחודיות כמו ימי גיבוש לעובדים, הסעות של אנשי עסקים חשובים שמגיעים ממקומות שונים בישראל או מחו"ל ברכב VIP לבית המלון, למשרדי החברה או בכל מסלול אחר.

שאלות ותשובות

מהן העלויות של שירותי הסעות לעובדים?

ש כמה פרמטרים אשר על פיהם קובעים את העליות כמו כמה נקודות איסוף, המרחק ליעד כמות העובדים, תדירות ההסעות ועוד.
השאר כאן את פרטייך ונציג מכירות שלנו ישוחח אתך בהקדם ויעביר לך את מלוא המידע הספציפי.

מהי ההיערכות שלכם לתוספת מערך גדול של הסעות באזור המרכז?

כיוון שצי הרכב שלנו הוא גדול ויש בו סוגים שונים של כלי תחבורה בגדלים שונים, ההיערכות שלנו היא די מהירה.
השאר כאן את פרטייך ונתאם שיחת היכרות כדי לקדם את התהליך לשביעות רצונך.

כמה זמן מראש עלינו לתאם השכרת אוטובוס ליום גיבוש לעובדים? הטיול מתוכנן לצאת מאזור המרכז בשעה מוקדמת בבוקר, יעבור בכמה נקודות בצפון ויחזור למרכז בשעות הערב.

כיוון שאתם לקוחות שלנו אנו מגלים גמישות מרבית, אך רצוי להזמין שבועיים שלושה מראש כדי שנשריין עבורכם את האוטובוס המתאים והחדש ביותר.

כיצד מתאמים בפועל את מערך ההסעות לעובדים באמצעותכם?

לאחר האישור של הצעת המחיר, איש תיאום מטעמנו יתכנן יחד אתכם את מסלול הנסיעה של כל קו הסעות עבור העובדים מכל אחת מהערים, בהתאם לשעות העבודה שבהן העובד אמור להגיע למשרד. לאור הניסיון רב השנים שלנו כל הפעולות הללו מתבצעות באופן מדויק ועל פי טבלאות מסודרות ביותר.
תכנון של כל קו מתבצע על פי הצורך ועל פי הנוחות המיטבית של כל לקוח.

אם החלטתם להעניק שירות הסעות לעובדים, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח להעניק לכם את מלוא האפשרויות לרווחת העובדים, במחירים הוגנים. 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק