Fraud Blocker

הסעות עובדים בפתח תקווה: מהם היתרונות בשכירת שירותי חברת הסעות?

הסעות עובדים בפתח תקווה: מהם היתרונות בשכירת שירותי חברת הסעות?

31.10.21

תחום התעסוקה בישראל הולך ומתעצם מדי יום ויום, ומתגבר על משוכות ומכשולים רבים בדרכו. בכדי להותיר את המתחרים האחרים באבק מאחור, כדאי להציע לעובדים מגוון נרחב של הטבות שהופכות את הבחירה בבית העסק ובחברה שלכם בתור הכדאית ביותר.

אחת מההטבות הפופולאריות כיום היא שירותי הסעות עובדים, ברכבים החדשים של חברת רון גל, ועם הנהגים הוותיקים והמוסמכים שלנו. כשחברות שממוקמות בפתח תקווה עובדות בכפוף ללוחות זמנים קפדניים ומעסיקות עובדים שמגיעים מאזורים שונים או מרוחקים מחוץ לעיר, לא תמיד העובדים מצליחים להגיע בזמן לעבודה, מה שעולה לחברה כסף. 

במיוחד כשהעובדים עובדים במשמרות, יש צורך לקבל את הסיוע של חברת הסעות ותיקה ויעילה על מנת לייעל את מערך הסעות העובדים.

חברת רון גל מספקת שירותי הסעות בכל הארץ, למגוון מטרות

השירות מספק פתרונות קלים להסעות, עם צוות מומחים ייעודיים, וחבילות מותאמות אישית לצרכי הלקוח.

שירות ההסעות שלנו כולל ניהול של כל הלוגיסטיקה ומאפשר לכם לשמר עובדים מוכשרים שעשויים לעזוב את החברה רק בגלל שיקולי מרחק, כמו גם למנוע איחורים ובזבוזי זמן יקרים של עובדים. אז בואו נדבר רגע על האופן שבו מערכת ניהול הסעות עובדים בפתח תקווה יכולה להוביל לצמיחת החברה שלכם.

הסיבות לבחירת שירותי הסעות מחברת רון גל

יש הרבה סיבות לבחור את השירות המצטיין שלנו. כי מלבד ניסיון של שלושים שנים בתחום ההסעות, צי רכבים חדש ומתוחזק היטב, והקפדה חסרת פשרות על כללי הבטיחות, הנה כמה הטבות חשובות שתקבלו בבחירת חבילת שירותי הסעות שמתאימה לדרישות, להעדפות ולתקציב שלכם:

זמינות מסביב לשעון. הצוות שלנו זמין לשירותכם מסביב לשעון, כך שאם אתם מחפשים שירותי הסעות עובדים בפתח תקווה, הסעות לטיולים או לאירועים, הצוות שלנו זמין לשירותכם בכל עת.

שירותי הסעות בכל הארץ. שירותי ההסעות שלנו מכסים את כל היעדים בארץ, והנהגים המוסמכים והוותיקים שלנו מוודאים שהאנשים שלכם יגיעו ליעדם בבטחה, בקלות, בזמן ועם תנאי נסיעה נוחים.

השקעה בטכנולוגיה. אנו משקיעים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לאפשר חוויית נסיעה מרווחת, מפנקת ונעימה.

ניסיון עשיר בתחום מאפשר התאמה מושלמת לצרכי ההסעות של הארגון

חברת רון גל מקפידה להעסיק נהגים ותיקים ומוסמכים, שבקיאים בנהיגה בכל כבישי הארץ. הנהגים מועסקים בכפוף לפיקוח של קצין בטיחות שבוחן את התנהלותם כדי להציע שירותי הסעות איכותיים, יעילים ובטוחים.

גם הרכבים שלנו מותאמים לצרכים האישיים של העדפות שירותי הסעות עובדים בפתח תקווה. אם יש לכם עובדים רבים שצריכים להגיע מאזורים מרוחקים מהמרכז, למשל, כדאי שתתייעצו איתנו על שירותים בהתאמה אישית, עם אוטובוסים חדשים ומרווחים, או מיניבוסים להסעת קבוצות קטנות של עובדים מנקודות איסוף שונות.

אם אתם מחפשים הסעות עובדים במרכז אך במקום העבודה שלכם עובדים רק כעשרה עובדים, השירות שלנו מתאים רכבים בגדלים שמתאימים לצרכים שלכם, או שתוכלו לשכור שילוב של כלי רכב, כך שתוכלו להתאים את סוג וגודל כלי הרכב לצרכים הנדרשים למקום העבודה. 

תחומי המומחיות של חברת רון גל

בחברת רון גל, אנו מספקים שירותי הסעות עובדים בפתח תקווה או בכל מקום בארץ, לצד שירותי הסעות למטרות שונות. 

הצוותים שלנו מספקים פתרונות הסעות מדלת-לדלת בהתאם לדרישות השירות שלכם, עם פתרונות הזמנה מקוונים ומותאמים, כך שתוכלו לארגן תחבורה שמתאימה לצרכים שלכם, בהתאם ללוחות הזמנים שלכם, ולתקציב שעומד לרשותכם.

יש לנו צי רכבים חדשים שזמינים לשירותי הסעות עובדים בפתח תקווה, כמו גם להסעות מנהלים ואורחים. אנחנו מספקים גם שירותי הסעות לטיולים ארגוניים, עם נהגים ותיקים ומוסמכים שבקיאים בנסיעה בכל כבישי הארץ.

איך עובד שירות הסעות עובדים בפתח תקווה?

אנו עובדים עם רשימות נוסעים שאתם מספקים, עם כתובות של נקודות איסוף בהתאם לבחירתכם, מבית העובדים או מנקודות איסוף שנקבעות מראש, ומציעים לכם מגוון אפשרויות גמישות של כלי רכב, אוטובוסים או מיניבוסים, כדי לספק אפשרויות הסעות בטוחות לעובדיכם.

ממיניבוסים של שמונה עד עשרה מושבים, או אוטובוסים שמכילים עד 15 נוסעים, אתם יכולים לבחור רכב שמתאים לכם ולעסק שלכם, עם אפשרויות מעקב GPS אחר מסלול הנסיעה, כך שתוכלו להיות רגועים שהעובדים שלכם נוסעים בבטחה ויגיעו לעבודתם בזמן.

מערכת ההזמנות המקוונת שלנו מנוהלת באופן מקצועי וכוללת שקיפות אמיתית של חבילות שירות בעלויות משתלמות. אנחנו מארגנים ומתאמים שירותי הסעות עובדים בפתח תקווה ובכל הארץ, כך שאתם והעובדים שלכם תהיו פטורים מתלאות הנסיעות לעבודה וממנה, מה שישפיע באופן ישיר על התפוקה בחברה.

בשורה התחתונה, למה להציע לעובדים שירותי הסעות?

שירותי הסעות עובדים בפתח תקווה, או בכל מקום אחר בארץ, מסייעים למעסיקים להתבלט באמצעות מתן הטבות ייחודיות משמעותיות לעובדים, שמשפיעות לטובה על תרבות החברה ומסייעות לשמר כישרונות מובילים.

עם הזמן והעלויות הכרוכות בהגעה לעבודה, הנסיעה היומית נותרה שיקול עיקרי בקבלת החלטות עובדים לקבל הצעת עבודה או להחליף מקום עבודה. כשזה מגיע לחבילות השירות המעולות של חברת רון גל, לעובדים כבר אין התלבטות אם לעבוד אצלכם או אצל המתחרים.

הסעות עובדים בפתח תקווה: שאלות ותשובות

מה הקשר בין הסעות עובדים לבין תרומה לאיכות הסביבה?

שירות הסעות עובדים מנוע נזקים שנגרמים כתוצאה מפליטת אדי דלקים לאוויר, והרס כדור הארץ. שירותי ההסעות תומכים בשמירה על איכות אוויר נקי עם הפחתת הזיהום שנגרם כתוצאה מריבוי רכבים פרטיים על הכבישים.

איך שירות הסעות עובדים מוביל לחסכון בהוצאות החברה?

עם העלייה הקבועה במחירי הדלק, התשלומים על החזר הוצאות נסיעות לעובדים, באוטובוסים, ברכבות או החזר הוצאות דלק לעובדים שמגיעים ברכבים פרטיים, מסתכמים בעלויות גבוהות מדי חודש, שלא לדבר על הוצאות חניות.
על מנת לחסוך בהוצאות, לצד הצעת תנאי העסקה משופרים, אין צורך לשכור רכבים מחברות ליסינג, או לממן סכומים גבוהים להחזר הוצאות נסיעות. השירות זמין בחבילות מותאמות אישית להעדפות הארגון ושיקולי התקציב של כל חברה.

איך שירות הסעות מותאם לתקציב הארגון?

כדאי להקצות נתח מהתקציב השנתי המתוכנן להסעות עובדים, מאחר שהדבר עשוי לחסוך באופן ניכר בהוצאות רבות, כגון שכירת כלי רכב פרטיים לעובדים בעמדות ניהול או בזמן שהעובדים יקדישו לנסיעה לעבודה וממנה.
לצד זאת, כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר מחברת הסעות, בחנו אותה בקפדנות כדי לוודא שהשירות מותאם לצרכים שלכם. תוכלו לבחור מגוון חבילות שירות שמותאמות לרכבים שתבחרו, לתדירות ההסעות ולמרחקי הנסיעות, כך שתוכלו לבחור חבילה שמתאימה היטב לצרכים שלכם.

איך שירות הסעות תורם לתפוקה יעילה של העובדים

שירותי הסעות עובדים בפתח תקווה או בכל מקום בארץ, תורם ישירות לשיפור רווחי החברה. עם מניעת איחורים או היעדרויות עובדים כתוצאה מתקלות ברכבים או איחורים או שביתות של התחבורה הציבורית, כל העובדים מגיעים ביחד ובזמן לעבודה, ומבצעים את עבודתם כשהם רגועים ומלאי מרץ, לאחר שנחו היטב במהלך הנסיעה.

למה ניתן לצפות משירות הסעות עובדים?

שירות הסעות עובדים בפתח תקווה מציע למעסיקים ולעובדים יתרונות של נסיעה קלה, נוחה וגמישה למקום העבודה ובחזרה הבייתה, עם התאמה ללוחות זמנים ונקודות איסוף מועדפות.
השירות מגיע עם צוות שירות לקוחות מעולה מחברה שיש לה ידע ומומחיות פרטניים בשירותי הסעות למטרות שונות, בכל חלקי הארץ.

 

הסעות עובדים באזורים נוספים: הסעות עובדים בבני ברק | הסעות עובדים בגבעת שמואל | הסעות עובדים באלעד

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק