Fraud Blocker

הסעות עובדים בכפר סבא

הסעות עובדים בכפר סבא

29.11.21

מחפשים שירותי הסעות שיובילו את העובדים שלכם לעבודה וממנה? חברת רון גל לוקחת את ההגה לידיים ומציעה לבעלי עסקים חבילות משתלמות ומותאמות אישית של שירותי הסעות. כי אחת המטרות העיקריות של כל בעל עסק, חברה או ארגון הוא להצליח, היא להתרחב ולהגיע הכי רחוק שאפשר.

אנשים רבים מחפשים פתרונות המצריכים מהם תכנון והיערכות לשינויים, ובמקרים רבים גם השקעה כספית גדולה. אבל האמת היא שהתשובה די פשוטה ומבוססת על שביעות הרצון של העובדים ממקום עבודתם. אין צורך במחקרים וסטטיסטיקות כדי לראות שעובדים שמועסקים בארגונים שאינם דואגים לרווחתם, ועבודתם מאופיינת בלחץ קבוע, אינם מאושרים, ומכאן שגם התפקוד שלהם ירוד.

עם ניסיון בתחום של למעלה משלושים שנים, וצי רכבים חדש, מתוחזק היטב ומתקדם, וצוות הזמנות שזמין מסביב לשעון, אנחנו מספקים שירותי הסעות עובדים בכפר סבא, בהתאמה לעסקים גדולים וקטנים, כך שכולם מגיעים כמו שעון כשמגיע הזמן להיכנס לעבודה, לפי לוחות הזמנים שלכם, ובמחירים משתלמים.

משקיעים ברווחת העובדים וממקסמים את הרווחים

שירותי הסעות עובדים בכפר סבא שמוצעים על ידי חברת רון גל, מאפשרים לבעלי עסקים לשפר את רווחת העובדים עם חבילות שירות משתלמות ומותאמות אישית מצד אחד, ומקסום הרווחים מהצד השני.

הפקקים על הכבישים יכולים להוציא מדעתם גם את האנשים הרגועים ביותר, כך שאם העובדים צריכים להגיע למקום העבודה שממוקם בכפר סבא, כשהם גרים, למשל, בתל אביב, פתח תקווה או רמת גן או אפילו במקומות מרוחקים יותר, והם מתנהלים ברכבם הפרטי או בתחבורה הציבורית, לחצי העמידה בלוחות הזמנים מכריעים את מצב רוחם עוד לפני שיום העבודה התחיל.

אז בואו נדבר רגע על כמה מהיתרונות החשובים של הסעות עובדים בכפר סבא, ועל היתרונות הפרטניים בהזמנת השירות אצלנו.

עובד מרוצה הוא עובד איכותי

שירותי הסעות עובדים בכפר סבא מגבירים את שביעות רצונם של העובדים ממקום עבודתם, וכתוצאה מכך את הפרודוקטיביות. רוב האנשים ממש שונאים לשבת במכונית במשך שעות כל יום ולהתמודד עם הפקקים באזור המרכז.

כשהחלופה היא שימוש בתחבורה הציבורית, העובדים עשויים להתעכב באופן משמעותי מדי בוקר, במקום לנסוע ברכב ממוזג, מרווח ונוח, שמאפשר להם לנוח ולהירגע במהלך הנסיעה, כשמישהו אחר מטפל בנהיגה ומתמודד עם הפקקים עבורם.

הקדמה כבר כאן

עם בחירת שירותי הסעות עובדים בכפר סבא, בעלי עסקים מסייעים לעובדים שלהם להתכונן נפשית ליום העבודה, ולהירגע בסיומו על ידי נסיעה נוחה ומרווחת שהם פשוט לא ימצאו במערכת התחבורה הציבורית הממוצעת, או בנסיעה ברכבם הפרטי.

השירותים המוצעים על ידי חברת רון גל, מאפשרים לעובדים להתחיל את יום העבודה שלהם כשהם עדיין בדרך. עם חיבור WI-FI ושקעי חשמל זמינים, העובדים יכולים לבדוק את לוחות הזמנים לפגישות המתוכננות, לענות לטלפונים ולמיילים, ולהכין רשימת מטלות לפני שהם מגיעים למשרד. כשמתח הנסיעות נעלם, העובדים יכולים להתחיל את היום ברגל ימין!

בגישה זו, הם יכולים גם להתעדכן בפודקאסטים שקשורים למקצוע שלהם ובחדשות, לאחסן את התיקים שלהם במדפי האחסון העליונים, להשתרע על מושבים מתכווננים ומרווחים, וליהנות מציוד ואביזרים נוספים שזמינים לפי בקשה.

במקום לרדוף אחרי עובדים, העובדים רודפים אחריכם

מתן שירותי הסעות עובדים בכפר סבא יעניק לכם יתרון משמעותי על פני מעסיקים אחרים באזור שלכם. אם מקום העבודה שלכם אינו נגיש לתחבורה ציבורית או לחניה, קרוב לוודאי ששירותי ההסעות ימשכו אליכם עובדים איכותיים יותר.

הקלת הנסיעה גם בין המבנים השונים של החברה

אם הארגון מתפרש על מתחם של כמה בניינים שמאכלסים מחלקות שונות, שירותי ההסעות של רון גל כוללים גם נסיעה בין המבנים, כדי להקל עוד יותר על העובדים. בין ניווט ברכבם הפרטי בי הבניינים, מציאת מקום חניה פנוי, או הליכה ברגל למרחקים גדולים, אם הם מגיעים עם התחבורה הציבורית, הם מאבדים זמן עבודה משמעותי.

לחלק מהארגונים יש גם כמות מוגבלת של מקומות חניה, כך שהשירות חוסך כספים לארגונים גם מבחינה זו. חלק מכאבי הצמיחה של חברות הוא מציאת פתרונות שיתאימו למספר העובדים ההולך וגדל שלהן, כך ששירות הסעות עובדים בכפר סבא פירושו השקעה שמסייעת בחיסכון בהוצאות הארגון, עם הגדלת הרווחים בטווח הארוך.

מסלולים וציי רכבים מותאמים אישית

התרחיש שהכי מתסכל בעלי עסקים הוא עיכובים בשבוע העבודה, שנובעים מעובדים שנאלצים להגיע לעבודה עם תחבורה ציבורית שמועדת לבעיות שאינן צפויות. עם שירות ההסעות של רון גל, אתם קובעים את מסלולי הנסיעות, לוחות הזמנים ומספר כלי הרכב שהחברה שלכם צריכה.

בשיטה זו, לא תאלצו לחכות לעובדים שמאחרים בבוקר בגלל אוטובוסים או רכבות שלא הגיעו בזמן, מחלקת שירות הלקוחות שלנו תיצור עבורכם תוכנית הסעות עובדים בכפר סבא, שמתאימה ללוחות הזמנים של הארגון שלכם, ונהגי האוטובוסים שלנו ייסעו לאן שתרצו, מתי שתרצו, גם אם תצטרכו להסיע עובדים מכפר סבא לתל אביב או לירושלים.

בשורה התחתונה, הסעות עובדים בכפר סבא מעוררים אמינות בקרב עובדים קיימים וחדשים

בעלי עסקים שזקוקים לשירותי הסעות עובדים בכפר סבא, או להסעות עובדים בכירים לפגישות מחוץ למקום העבודה, מוזמנים להתקשר עם חברת רון גל בהסכמי שירות בתנאים מעולים, לקבלת שירותי הסעות בכל הארץ.

במילים אחרות, שירותי הסעות עובדים בכפר סבא משנים את פני המשחק. מהיום, אפשר לעשות שינויים קטנים ולקבל תוצאות גדולות. עם חסכון בזמן, כסף ובעוגמת נפש, בעלי חברות ועסקים, אתם המנצחים הגדולים!

אתם יכולים לסמוך על צוות הנהגים המקצועי והמיומן שלנו, ועל צוות שירות הלקוחות שלנו, בכל הנוגע ליצירת תוכנית הסעות מותאמת אישית. צוות ההזמנות שלנו זמין מסביב לשעון וישמח לסייע לכם במציאת האוטובוס או המיניבוס המתאים לצרכי החברה שלכם, עם תכנון המסלולים ותחנות האיסוף. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכי הסעות העובדים שלכם.

הסעות עובדים בכפר סבא: שאלות ותשובות

מה הקשר בין שירותי הסעות עובדים לבין שיפור התפקוד?

במהלך הנסיעה, עובדים יכולים להיכנס למחשבים הניידים שלהם, לשלוח מיילים חשובים או לענות על מיילים דחופים ששלחתם להם.
בהתנהלות זו, שירותי הסעות עובדים תורמים לשיפור הפרודוקטיביות של העובדים על ידי נסיעה באוטובוסים או במיניבוסים מצוידים ומאובזרים היטב, כולל חיבורים ל-WiFi ושקעי חשמל להטענת טלפונים ומכשירים ניידים שונים, כך שהעובדים יכולים להשלים מטלות חשובות במהלך הנסיעה.

איך שירותי הסעות עובדים בכפר סבא תורמים לגיוס עובדים איכותיים?

כשזה מגיע לגיוס עובדים איכותיים, בעלי עסקים נוטים לחפש שיטות כדי להבליט את מקום העבודה שלהם על פני המתחרים. עם שירות הסעות עובדים בכפר סבא, בעלי עסקים מציגים בפני עובדים איכותיים חדשים את האכפתיות שלכם מרווחתם ואיכות חייהם.
כשמועמדים לעבודה יודעים שהם לא יצטרכו לנהוג למרחקים, אם הם גרים במרכז, למשל, ולא יצטרכו להסתמך על תחבורה ציבורית על מנת להגיע לעבודה, הם עשויים להיות מוכנים יותר לתת לחברה שלכם את הסיכוי שמגיע לה.

האם שירותי הסעות עובדים מציעים פתרונות חסכוניים?

כן. בהחלט. עם בחירת חבילת שירותי הסעות עובדים בכפר סבא בהתאמה אישית, אתם חוסכים כסף, ולא מעט!
חבילות השירות זמינות בהתאמה לצרכים של כל ארגון ולתקציב שעומד לרשותו, והעלות נקבעת לפי תדירויות הנסיעות, המרחקים הנדרשים, תחנות העצירה בדרך, ותוספות נבחרות, אבל גם עם כל התוספות והרחבת השירות, בחירת שירותי הסעות עובדים בכפר סבא תמיד תהיה בחירה משתלמת הרבה יותר מהחזר תשלומי נסיעות לכל עובד באופן נפרד.

איך שירותי הסעות עובדים בכפר סבא תורמים לאיכות הסביבה?

פשוט תחשבו מה עדיף: עשרים מכוניות בודדות על הכביש שמובילות אדם אחד בכל אחת מהן? או מיניבוס אחד של הנוסעים יחד? אז כן, הפחתת עומסי התנועה היא ניצחון שישמח את העולם.
זוהי התרומה שלכם להפחתת פליטת הפחמן בכדור הארץ, במקביל לתרומה לחיזוק וגיבוש הקשרים החברתיים בין עובדי החברה.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק