Fraud Blocker

הסעות עובדים בכפר – יונה

הסעות עובדים בכפר – יונה

28.04.22

עובדים רבים שגרים בכפר יונה, עובדים במפעלים ובמשרדים בנתניה, עמק חפר, חדרה ועוד. לאור עומסי התנועה הדרך הנכונה ביותר היא לתאם עבורם הסעות יום יומיות הלוך וחזור.
קווי הסעות לעובדים
במקומות עבודה רבים הבינו את הבעייתיות הרבה בכך שחלק גדול מהעובדים מגיעים בשעה מאוחרת מאוד בכל יום למקום העבודה, בגלל פקקי התנועה האדירים שקיימים בכבישי ישראל ולכן כל אחד מהם מבזבז שעות רבות בכל יום ובחישוב שנתי מדובר בהרבה מאוד שעות בכבישים.

השעות האלה מצטברות להרבה מאוד שעות שחסרות לכל עובד מבחינת האפקטיביות שלו בעבודה שלו על פי התפקיד שלו והדבר יוצר פגיעה משמעותית בחיוניות של כל מקום עבודה ושל תפקיד. כדי לפתור את הבעיה הזאת הרבה מאוד מקומות עבודה שנמצאים באזור המרכז וגם באזורים אחרים בארץ החליטו על הפעלה של הסעות לעובדים.

הסעות ברחבי הארץ

הסעות עובדים בכפר – יונה יוצאות בכל בוקר מנקודות רבות ביישוב על פי המסלול שנקבע לאוטובוס שעושה את הסבב הזה, עולים כל העובדים להסעה ונוסעים יחד אל המשרדים. יש לכך יתרונות רבים כמו העובדה שנוסעים בכבישים מהירים בנתיבים שמותאמים לאוטובוסים וככה נסיעה מתבצע במהירות גבוהה הרבה יותר מאשר ברכבים הפרטיים.

יתרון נוסף הוא בכך שכאשר עובדים נמצאים באוטובוס ולא ליד ההגה ולכן הם יכולים לבצע פעילות שקשורה לעבודה. בשל כך השעות הללו שהעובדים נמצאים בתוך האוטובוס מנותבים לטובת עבודה וזה כאילו שהעובד נמצא כבר במשרד והראש שלו נמצא בענייני עבודה.

חלק מהעובדים מביאים איתם בכל יום את הלפטופ שלהם ולכן הם כבר מטפלים בכל מה שקשור לאימיילים או למשימות אחרות שיש להם, הם מקדמים תהליכים באמצעות הודעות בוואטסאפ או בכל דרך אחרת. זה חשוב במיוחד לעובדים שהם בתפקידים בכירים ויש עובדים במחלקה שהם צריכים להניע אותם קדימה. בכל פעם שהם מגיעים מאוחר. עלול להיווצר מצב שבו הם לא עובדים וממתינים להנחיות.

לעומת זאת כאשר המנהלים נמצאים בהסעה, העובדים האלה מקבלים את ההוראות הנכונות המנהלים שלהם מסנכרנים איתם את יום העבודה שלהם וכך כל העובדים לא מפסידים שעות עבודה שהם הפסד כלכלי לחברה. לאור זאת העלות של ההסעות היא כדאית למקום העבודה, כיוון היא פחותה מאשר הערך הכספי של הנזקים שנגרמים למקום העבודה עקב העובדה שהרבה מאוד עובדים מגיעים בכל יום מאוחר מאוד למשרדים ובחישוב שנתי מדובר בהרבה מאוד כסף שהחברה מפסידה.

כלי התחבורה של חברת ההסעות

צי האוטובוסים שלנו כולל כמה סוגים של כלי תחבורה ואנחנו מתאימים לכל קו הסעות עובדים בכפר יונה ובמקומות אחרים את כלי התחבורה המתאים ביותר על פי כמות העובדים שאמורים לנסוע בכל אחד. בתיאום של סוג האוטובוס שילווה אותם, זה יכול להיות אוטובוס גדול שיש בו 60 עד שבעים מקומות ישיבה, או לחלופין מיניבוס במקומות שיש מעט עובדים בהתאם לישוב.

יש ערים שבהם יש ריכוז גדול מאוד של עובדים שגרים בסמוך זה לזה ולכן אנחנו קובעים נקודת מפגש אחת לדוגמה ליד בית הספר, שם כולם מחכים ועולים על ההסעה בשעה שנקבעה. אנו רואים חשיבות רבה בהגעה של הנהג במועד שנקבע בכל בוקר לאסוף את העובדים. הנהגים שלנו תמיד יוצאים מוקדם יותר כדי שלא יפסידו זמן בפקקים וככה הם מגיעים בזמן לאסוף את כל העובדים. גם בתום יום העבודה אנחנו רואים חשיבות רבה באיסוף העובדים במועד, כדי שהם יגיעו בזמן למשפחות שלהם במסגרת קו הסעות עובדים בכפר יונה.

התקינות של כלי התחבורה

קצין הבטיחות של החברה בודק את כל אחד מהאוטובוסים והמיניבוסים כשהם שבים מהמשימות היומיות שלהם וזאת כדי לוודא שהם מוכנים וכשירים לנסיעה עבור הנסיעות שמתוכננות ביום שלאחר מכן. כל אחד מהאוטובוסים עובר ניקיון מאסיבי כך שכל העובדים עולים בבוקר לאוטובוס נהנים מכך שהאוטובוס נקי ויש ריח טוב באוויר ורעננות, הדבר מעניק תחושה נפלאה לכל מי שנמצא בתוך האוטובוס ההגייני והנקי.

חיסכון כלכלי לעובדים

העובדים התרגלו כבר לעובדה שהם נוסעים בהסעות והדבר נוח גם בהיבט המשפחתי. בדרך זו העובדים חוסכים כספים מכיוון שהם לא צריכים לרכוש רכב נוסף ובמקום שני רכבים בבית יש רק אחד. וכך אין עלויות נוספות כמו דלק, ביטוח, תיקונים המוסך ועוד.

מעבר לכך העובדה שהעובדים אינם נוהגים במהלך היום יוצרת מצב שבו העובדים הרבה יותר רגועים מכיוון שכאשר נמצאים הרבה מאוד שעות בדרכים בעומסי התנועה, כל העובדים מגיעים עצבנים לעבודה. הדבר משפיע גם על מצב הרוח לאורך כל היום. לכן כאשר הם מגיעים באוטובוס הם לא מסתכלים כמעט מה קורה בחוץ, הם עובדים או מדברים עם החברים ומגיעים למקום העבודה רגועים רעננים ועם המון סבלנות ורצון להמשיך ולבצע את העבודות שהם התחילו בשעות הבוקר המוקדמות באוטובוס.

שירות לימי גיבוש

במסגרת השירות שאנחנו מעניקים החברות העסקיות אנחנו מסיעים גם את העובדים לימי גיבוש אחת לכמה חודשים על פי החלטת הנהלת החברה. מדובר בימים שהם חשובים מאוד לשיתוף הפעולה בין העובדים ועל פי המסלול שנקבע אנחנו מסיעים את העובדים מהמשרדים בשעות הבוקר. הנהג במיומן שלנו מלווה אותם לאורך כל היום במסלול שנקבע ובו הם מגיעים למקומות שונים ובשעות הערב הוא מחזיר אותם למשרד.
נתיב הנסיעה משתנה בכל פעם, לפעמים נוסעים צפונה לפעמים נוסעים דרומה בכל מקרה מדובר במיקומים אטרקטיביים שכוללים משחקים כמו המרוץ למיליון, נסיעה למסעדה הנסיעה, ליקב, טיול במקומות כמו ירושלים או צפת, הגעה למופע של שירה הוא מופע תרבותי אחר. העובדים נהנים מאוד ביום זה שבו הם נוטשים את המקלדת ליום אחד ונהנים לנסוע איתנו במסגרת יום גיבוש.

שאלות ותשובות

אם אתם מעוניינים להצטרף להצלחה ולתאם שירותי הסעות לעובדים שלכם, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בהקדם

מאמרים שכדאי לכם לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק