Fraud Blocker

הסעות עובדים בבנימינה

הסעות עובדים בבנימינה

15.05.23

עובדים רבים אשר גרים בבנימינה, גבעת עדה והסביבה, נאלצים לבזבז זמן רב בפקקי התנועה היום יומיים בדרכם למקום העבודה שלהם בחיפה, חדרה, נתניה ואזורי תעשייה בסביבה כמו עמק חפר. לאור עובדה זו, הם יוצאים מהבית בשעות מאד מוקדמות, וזאת כדי שפרק הזמן שלהם בדרכים יהיה קצר ככל האפשר.

הסעות עובדים בבנימינה

המצוקה של העובדים היא מאד משמעותית ולכן במקומות עבודה רבים חיפשו לכך פתרון מעשי. המנהלים בחברות הגיעו למסקנה כי לעומסי התנועה האלו יש השפעות שליליות רבות וחשוב לפתור אותן.

זה מתחיל מהעובדה שהעובדים מאחרים כמעט כל יום לעבודה, ההספק שלהם הוא נמוך כיוון שבפועל הם עובדים פרקי זמן קצרים מאשר מלוא המשרה שלהם. הם מגיעים עצבניים כי גם הם אינם מרגישים בנוח כשהם מאחרים. מעבר לכך הם גם יוצאים מוקדם הביתה כיוון שהם מודעים לכבישים העמוסים בדרכם הביתה ורבים מהם חייבים להגיע בזמן, כדי להוציא את ילדיהם מהמסגרות החינוכיות.

הסיכום הכללי הוא שכל המערך מופסד בגלל הסיטואציה הזאת ולכן הדרך לפתור זאת היא באמצעות הסעות עובדים בבנימינה. קו החשיבה הוא שיהיה רכב גדול כמו אוטובוס או מיניבוס בהתאם לכמות העובדים שאמורים לעלות על ההסעה הזו והנהג יסיע את כולם יחד למקום העבודה במשרד, במפעל או בכל מקום אחר. לאופציה זו יש יתרונות רבים ולכן מקומות עבודה רבים החליטו לפעול בדרך זו והתוצאות למהלך זה הן משביעות רצון.

תיאום קווי ההסעות

השלב הראשון בנושא ההסעות הוא קבלת מידע על כל העובדים אשר גרים ברדיוס סביב העסק, כדי להבין לכמה עובדים יש לתאם הסעות והיכן הם גרים. הסעות עובדים בבנימינה עוברות בשכונות כמו גבעת חן, נחלת ז'בוטינסקי, גבעת הפועל וגם בגבעת עדה, כיוון שמועצה המקומית מורכבת משני היישובים האלו.

יש אפשרות להסיע את כל העובדים בקו הסעות אחד באמצעות אוטובוס שיש בו כ – 60 מושבים, או לחלופין לפצל זאת לכמה קווים, קו הסעות עובדים בבנימינה על פי השכונות. לכל שכונה יגיע מיניבוס בגודל המתאים על פי כמות העובדים ובהתאם לכך ההסעות ינועו הן למקום העבודה והן הביתה בשעות אחר הצהרים.

לוגיסטיקה חדשה עבור העובדים

העובדים מאושרים מהעובדה שהם לא יצטרכו לנהוג בכל יום הלוך ושוב. ההנהלה מעבירה הודעות מסודרות לכל אחד מהעובדים על תוכנית הסעות עובדים בבנימינה, לאיזה קו משויך כל עובד והיכן ממוקמת תחנת ההסעה שלו. יש מקרים שבהם מקבלים החלטה על המתנה בתחנות האוטובוס ברחבי היישוב כיוון שבהן נוח מאד לכלי התחבורה הארוכים לעצור. או לחלופין ההמתנה תתבצע במקום ספציפי שיש בו חניה, כמו ליד בית הכנסת, מרכז מסחרי, בית הספר וכו'.

יתרונות של הסעות עובדים

לנושא הסעות עובדים בבנימינה יש יתרונות מכל ההיבטים כמו לדוגמה:
· הרכבים הציבוריים נעים בנתיבי תחבורה ציבורית בכבישים הראשיים ולכן משך זמן הנסיעה הוא קצר באופן משמעותי.

· חברת ההסעות היא גוף אחראי והיא ממנה נהג קבוע שמבצע את ההסעות מדי יום. הוא כבר מכיר את העובדים וגם את הרשימות ולכן הוא מוודא שכל העובדים הגיעו להסעה.

· זמן הנסיעה אינו זמן מבוזבז כמו שקורה בנסיעה ברכב הפרטי. העובדים יכולים לנצל זמן זה לכמה וכמה מטרות כמו עבודה, שיחה עם חברים או אפילו נמנום לפני ההגעה ליעד.

· העובדה שמגיעים לעבודה באמצעות הסעות עובדים בבנימינה, יוצרת חיסכון כספי משמעותי ביותר לכל משפחה. העלויות עבור הדלק ועבור שירותי המוסך מתכווצים באופן משמעותי. יש גם משפחות שהבינו שלנוכח השינוי המבורך, רכב אחד שלהם הוא מיותר לאור ההסעות שתואמו על ידי מקום העבודה ולכן הם מוכרים רכב אחד. כך הם מרחיבים את היקף החיסכון שלהם כיוון שבנוסף לכך הם לא משלמים עבור ביטוח רכב, אגרת רישוי ועוד.

· העובדים אינם שקועים בנושא נהיגה או בדברים אשר קורים על הכביש. לכן הם מגיעים בכל בוקר רגועים ועם מצב רוח מצוין והם מלאים באנרגיות לעבודה אפקטיבית. זאת לעומת המצב עד עתה שבו הם הגיעו עצבניים וחסרי סבלנות הן למקום העבודה והן הביתה.

הסעות ליעדים נוספים

חברת ההסעות מארגנת גם הסעות עובדים בבנימינה, עבור עובדי המשמרות אשר אמורים להגיע למפעלים ולמקומות עבודה נוספים כמו נמל חיפה שבהם העבודה היא 24 שעות ביממה. על פי הרשימה של עובדי המשמרת הבאה, הנהגים אוספים את העובדים הרלוונטיים ומסיעים אותם לעבודה. הנהגים גם מחזירים את עובדי המשמרת שסיימו את עבודתם לביתם. זהו נושא אקוטי כיוון שהם עובדים בכל פעם בשעות שונות, כולל שבתות וחגים.

האחראי על ההסעות מקבל מהגורמים האחראיים במקומות העבודה השונים את מלוא המידע על העובדים שאמורים להיות בכל אחת מהמשמרות ובהתאם לכך מגיע נהג עם מיניבוס קטן או גדול.

הסעות לטיולים

במסגרת הקשרים העסקיים בין חברת הסעות בבנימינה לבין החברות השונות, מתאמים גם הסעות לימי גיבוש ולטיולים מעת לעת. שיטת העבודה היא להעניק לחברות את מלוא המעטפת ולכן בכל צורך מתאמים את הגעתו של הרכב המתאים.

כך הנהגים מסיעים את כל העובדים או קבוצה מתוכם ליעדים שונים בצפון, בדרום או במרכז. חלק מההוויה המשותפת היא העובדה שהם נוסעים יחד ונקשרים ביניהם קשרים אישיים שיסייעו מאד גם בהתנהלות העסקית ביום יום.

הסעות לשדה התעופה

הנסיעות התכופות של עובדי החברה ליעדים שונים מעבר לים, והצורך בתיאום ההגעה לטרמינל מתבצע כעת באמצעות רכבי הסעות וכך הנוחות היא מקסימלית. אין צורך לבקש מקרוב משפחה או מחבר שיקפיץ עובד זה או אחר לשדה התעופה בן גוריון. ברכבי ההסעות יש גם תא מטען גדול ולכן אפשר להניח בו באופן מרווח את כל התיקים והמזוודות הן בדרך לשדה והן לאחר הנחיתה – בדרך הביתה. .
נהגים אלו מבצעים גם את ההסעות הנדרשות עבור אנשי עסקים שמגיעים מחו"ל, הם ממתינים להם בטרמינל ומסיעים אותם באדיבות ובמלוא הנוחות במיניבוס VIP שמותאם להסעות מסוג זה, לכל יעד נדרש.

שאלות ותשובות

האם יש כמות מינימלית של עובדים בהסעות?

אנחנו צריכים לראות את התמונה הכללית כדי לתאם את קווי ההסעות. ברור שיש מקרים שבהם יש קווים עמוסים מצד אחד וקווים דלילים יותר מצד שני.
אנחנו שוקלים כל נושא לגופו באופן רוחבי, לכן נשמח אם תשאירו כאן את הפרטים שלכם ואחד המומחים שלנו ישמח לשוחח אתכם, כדי לקבל את כל הנתונים ובהתאם לכך להגיש לכם הצעות מחיר של כל האפשרויות הקיימות.

האם יש אפשרות לבצע הסעות רק בימים מסוימים קבועים עבור חברת היי טק שפועלת בדרך היברידית?

אנו מתאמים הסעות לחברות רבות אשר זקוקות לשירותי הסעה רק פעמיים או שלוש פעמים בכל שבוע.
כאשר מדובר בימים שהם בדרך כלל קבועים, אפשר לתאם את המסלולים המתאימים ביותר בימים האלו.

מהן העלויות של ההסעות האלה?

רק לאחר קבלת מלוא המידע על צפי ההסעות מבחינת מיקומים וכמות העובדים, נוכל לתת הצעת מחיר מפורטת.

מאיפה מתחילים את התהליך הזה? זה נשמע לי מאד מורכב.

התהליך אינו מורכב. ביצענו אותו בהרבה מאד חברות ולכן פיתחנו עם הזמן שיטות קלילות עבור זמן ההתארגנות.
לאחר שנתאם בינינו את דפוסי ההתנהלות, נעביר הדרכה לגורם הרלוונטי ונעניק לו ליווי עד שהרשימות של העובדים יהיו מוכנות ואפשר יהיה לתאם את ההסעות בפועל.


אנחנו כאן לשירותכם בכל מה שקשור להסעות של עובדים. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח להעניק לכם את כל המידע הנחוץ לכם בעניין זה.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות לחברות | הסעות לטיולים | צי רכבים

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק