Fraud Blocker

הסעות עובדים באשקלון

הסעות עובדים באשקלון

02.04.23

הפיתוח העסקי בחברות רבות מצריך עובדים רבים ולכן רבים מתושבי אשקלון עובדים בערים הסמוכות כמו אשדוד, קריית גת וגם באזורי התעשייה הקרובים לעיר. כדי לחסוך זמן בנסיעה בכבישים העמוסים, חברות רבות שכרו את שירותיהן של חברות הסעות כדי שהעובדים יגיעו לעבודה באופן מרוכז ולא באמצעות נסיעה פרטית שבה כל עובד נוסע ברכב נפרד וכך נוצרים פקקי תנועה עצומים ובעקבותיהם כל אחד מהעובדים מאחר למקום העבודה כמעט בכל יום. 

הסעות עובדים באשקלון 

נושא הסעות עובדים באשקלון הוא בעל היבטים רבים. בראש וראשונה הוא נועד להקל על העובדים שמבלים פרקי זמן כה ארוכים בכל יום בדרכים. מצב זה מכניס אותם למתחים והם מגיעים עצבניים למקום העבודה. כשזה קורה יום אחר יום אפשר לראות את ההשפעה העצומה ואת התסכול של כל אחד מהעובדים. 

לכן כאשר מתאמים הסעה מסודרת, מקום העבודה נהנה מהעובדה שהעובדים מגיעים בזמן כל בוקר ולא פחות חשוב מכך, הם גם מצליחים להגיע בזמן אחר הצהרים לביתם. זהו נושא מהותי עבור כל משפחה שבה הילדים וההורים רוצים ליהנות מזמן איכות יחד. 

תיאום של קווי ההסעות 

בתחילת ההתקשרות עם הסעות עובדים באשקלון קשה לבצע אומדן ולדעת מהו הצורך של החברה וכמה עובדים ישתמשו בשירותי ההסעה. אופציה זו מיועדת לעובדים אשר נמצאים בדרך כלל במשרד או במפעל ואלו הרוב המכריע של עובדי החברה. בשלב הראשון מרכזים מידע על מקומות המגורים של כל אחד מהעובדים הגרים באשקלון כדי לסווג את כמות העובדים בכל שכונה, כמו בשכונת ברנע, אפרידר, נווה דקלים, נווה אילן וכו'. 

לאחר ריכוז הנתונים מקבלים החלטה מאילו שכונות יבוצע איסוף משותף כמו אפרידר וברנע כיוון שאלו שכונות צמודות. על פי כמות העובדים הסעות עובדים באשקלון תתבצע באמצעות אוטובוס חדשני שיש בו שישים מקומות ישיבה או לחלופין באחד מהמיניבוסים שכמות המושבים בו תואמת את הצורך, 20 – 30 או כל כמות אחרת של מקומות ישיבה נוחים.

איסוף עובדים בשכונות 

הדרך הנוחה ביותר היא איסוף של העובדים בתחנות האוטובוס ברחבי השכונות. כל אחד מהם ממתין במועד שתואם אתו וכך במהירות הסעות עובדים באשקלון ממשיכה לנקודת האיסוף הבאה. העובדים מרוצים מאד מהעובדה שהם לא צריכים לנהוג בעיר הסואנת או לחלופין בכבישים הראשיים. הם יכולים לנצל זמן זה בהסעה במנוחה, ברוגע לקראת יום העבודה או לחלופין בענייני עבודה.

נסיעה בנתיבי תחבורה ציבוריים 

אחד היתרונות הגדולים של הסעות עובדים באשקלון הוא העובדה שכלי התחבורה הציבוריים מורשים לנסוע בנתיבי התחבורה הציבוריים. המסלולים האלו עמוסים פחות ולכן זמן ההגעה ליעד מתקצר באופן משמעותי ביותר. עובדים אשר עד עתה נסעו שעה או שעה וחצי מאשקלון לאחת הערים הסמוכות, נהנים כעת מדרך קצרה של חצי שעה בלבד. כשזה קורה כל יום הן בהלוך והן בחזור, זהו שדרוג משמעותי ביותר. 

העבודה מתחילה מוקדם 

המחויבות של רוב העובדים למקום העבודה שלהם היא גבוהה ולכן הם מנצלים בדרך כלל את זמן הנסיעה לזמן עבודה. בהתאם לסוג העיסוק שלהם הם מתחילים בתקשורת עם הקולגות שלהם בדרכים המקובלות, ווטס אפ, מיילים או שיחות טלפוניות. כל צעד קטן שמבצעים במהלך הסעות עובדים באשקלון מפחית מהעבודה שיש לבצע לאחר שמגיעים למשרד, ולכן מדובר בזמן שהוא פרודוקטיבי מאד. 

הסעות לעובדי המשמרות 

חלק מתושבי אשקלון עובדים במקומות שבהם הפעילות היא 24 שעות ביממה, בבתי חולים בסביבה זו, במפעלים ובשדה התעופה בן גוריון. זו הסיבה שבהתאם לחלוקת המשמרות השונות לאורך היממה בכל ימי השבוע כולל בסופי השבוע ובחגים, חברת ההסעות מתאמת את קווי ההסעה הנחוצים לכל יעד. ברוב המקרים מדובר במיניבוסים קטנים יותר שיש בהם עד עשרה מקומות ישיבה והנהג עובר בין נקודות האיסוף או הבתים ומוודא שכולם עולים על ההסעה.

גם בתום המשמרת הוא מחזיר אותם לביתם. זהו צעד חשוב ביותר כיוון שכאשר יש הסעות עובדים באשקלון, העובדים אינם צריכים לנהוג בעצמם כשהם עייפים אחרי המשמרות המתישות במיוחד בלילות. 

נסיעות לטיולים ולימי גיבוש 

כאשר יש פעילות עסקית בין החברה לבין חברת ההסעות, מתואמות גם הסעות נוספות. כמו לדוגמה ההסעות של עובדים לטיול או ליום גיבוש באזורים שונים ברחבי הארץ. על פי המסלול שנקבע מראש הנהג המיומן מסיע את כולם לכל אחד מהיעדים ומקפיד לשמור על לוחות הזמנים כדי שהעובדים ייהנו מכל המשימות שהוקצו להם ומהעובדה שהם מבקרים במקומות מעניינים ומסקרנים.

כך הם מחליפים את השגרה במשרד, במפעל, בבית החולים או בכל מקום אחר בטיולים בטבע, במוזיאונים, סיור קולינרי וביקורים במקומות מרתקים. תמיד מתווספות לכך ארוחות טובות במקומות נבחרים שאפשר ליהנות בהם מ-נופים מרהיבים ושקט פסטורלי. אין ספק שהימים המושקעים האלו מעניקים לכל אחד מהעובדים המון אנרגיה ורעננות. 

הסעות לשדה התעופה 

הקשרים של כל עסק הם עם גורמים מישראל אך גם עם גורמים מחוץ לישראל. כדי להקל בנושאים הלוגיסטיים הקשורים להגעה לטרמינל, מתאמים מראש את ההסעות של העובדים הרלוונטיים מביתם לשדה התעופה בן גוריון. לעיתים מדובר בעובד אחד ולעיתים בכמה עובדים אשר אמורים לטוס יחד ליעד מסוים. 

העובדה שיש הסעה מסודרת מורידה מהטסים את כל החשיבה איך להגיע בזמן לטרמינל, באמצעות קרוב משפחה, חבר, אם להשאיר את הרכב בחניון לפרק הזמן של השהייה בחו"ל וכו'. 

שירותי ההסעות הללו מתבצעים גם כאשר העובדים נוחתים מחו"ל. הנהג מקבל מראש מידע לגבי הטיסה שלהם ובודק on line  את מועד הנחיתה הסופי. בהתאם לכך הוא ממתין להם במועד, מסייע להם בהנחת המזוודות בתא המטען ומסיע איש איש לביתו. 

שאלות ותשובות 

אנחנו חושבים על תיאום הסעות עבור העובדים שלנו. הבעיה היא שיש לנו כמה עובדים שגרים די רחוק מהמשרד. מה הפתרון?

אנחנו צריכים לבדוק כל דבר לגופו. בשלב ראשון יש להעביר לנו רשימות מרוכזות של כמות העובדים ומקומות המגורים שלהם, כמו לדוגמה 20 עובדים מחולון, 10 עובדים מבת-ים, 30 עובדים מראשון לציון.
ובנוסף לכך רשימה של העובדים שגרים באזורים מרוחקים כדי שנתאם עבורם הסעות ייחודיות.
איש הקשר שלנו יבחן כמה וכמה אופציות ויעביר לכם תוכנית מסודרת של שירות ההסעות הן עבור העובדים הקרובים והן עבור העובדים הרחוקים.
יש גם מקרים שבהם עדיף שהעובדים שגרים רחוק יגיעו באמצעות הרכבת ואנחנו נדאג לשאטלים מהרכבת למשרד במועד הגעת הרכבת לתחנה הקרובה ביותר למשרד.

אפשר לקבל סדר גודל של עלויות עבור הסעות עובדים?

יש כמה פרמטרים שמרכיבים את העלויות כמו המרחק מהיעד, כמות העובדים, סוג כלי התחבורה ועוד.
נשמח אם תשאיר כאן את הפרטים שלך ואיש הקשר שלנו יעביר לך הצעת מחיר מפורטת.

באופן תיאורטי יש אפשרות לבצע קו הסעות אחד שעובר בין שתי ערים צמודות?

הדבר אפשרי כמובן. אנחנו גם מבצעים זאת במקומות שונות בארץ כמו אור יהודה ויהוד, כפר סבא והוד השרון, נס ציונה וראשון לציון ועוד.

לאחר שאנחנו מאשרים את הצעת המחיר ומסכמים על תחילת עבודה, תוך כמה זמן אתם מתארגנים והתוכנית יוצאת לביצוע.

זה משתנה על פי כמות הרכבים הנחוצים ושעות ההסעה.
אך בסמוך לקבלת הצעת המחיר החתומה, אנחנו נודיע לכם מתי מתחיל סבב ההסעות. ברוב המקרים מדובר על ימים בודדים או שבוע פחות או יותר.

 

הסעות עובדים הן יתרון עבור העובדים וגם עבור ההנהלה ולכן נשמח לסייע לכם להתחיל את הדרך המשותפת לטובת כל הצדדים. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות לחברות | הסעות פרטיות | הזמנת אוטובוס

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק