Fraud Blocker

הסעות עובדים באילת

הסעות עובדים באילת

06.06.23

תושבי אילת עובדים באזור התעשייה בעיר, אך גם ביישובי הערבה כמו בקיבוץ איילות, יוטבתה, נאות סמדר ועוד. לאור עומסי התנועה באזור בשעות מסוימות של היום, חברות רבות מתאמות הסעות עובדים באילת כדי להקל על העובדים ולייעל את נושא ההגעה לעבודה והביתה בזמן.

הסעות עובדים באילת

עבור הנופשים שמגיעים מעת לעת לאילת, העיר נראית קטנה כיוון שהם מכירים בעיקר את אזור המלונות, אך אילת היא עיר גדולה ויש בה כמה שכונות כמו יעלים, שחמון, ערבה ועוד. בכל שכונה גרים תושבים רבים והאופציה של הסעות עובדים באילת מתאימה להם מאד כדי להקל עליהם ביום יום.
הרעיון הכללי הוא שכל העובדים יגיעו למקום העבודה שלהם באמצעות אוטובוס או מיניבוס במקום באמצעות הרכב הפרטי שלהם. יש לכך יתרונות רבים ואפשר לראות את שביעות הרצון הגבוהה של העובדים שמגיעים בדרך לעבודה וגם חוזרים כך הביתה בסיומו של יום העבודה.

יתרונות של הסעות עובדים

הסעות עובדים באילת מאפשרות לעובדים לנסוע בנוחות מקסימלית, ברכבים חדשים ואיכותיים. הם נהנים ממיזוג אוויר עוצמתי שמסייע להם מאד בחום של אילת. בזכות הנסיעה באוטובוס, העובדים מסוגלים לבצע בזמן הנסיעה כמה פעולות הקשורות לתפקידם וכך הם למעשה מקדימים את תחילת העבודה שלהם. זאת כדי לבצע כמה פעולות ראשונות שהן אקוטיות בבוקר ובמיוחד אם מדובר באדם שהוא אחראי על כמה עובדים נוספים.

כך כל עובד מקדם תהליכים באמצעות המיילים, הודעות הווטס אפ האישיות או הקבוצתיות וגם באמצעות שיחות טלפון. הראש של כל אחד מהעובדים הוא כבר בעבודה והיעילות היא מקסימלית. מהלך זה מעניק לעובדים סיפוק רב, כיוון שכמו שהנהלת החברה דאגה להסעה עבורם, כך הם מבצעים את המיטב עבור הפיתוח העסקי.

מעבר לכך נוצרים קשרים מעולים בין העובדים שעד תחילת ההסעות לא הכירו כלל זה את זה, כיוון שכל אחד הגיע בעבר ברכב שלו ובמהלך העבודה כולם עסוקים במשימות שלהם.

חיסכון כספי לכל עובד

הדלק הוא מוצר יקר מאד ולכן כאשר כל אחד מהעובדים אינו צריך למלא דלק לעיתים תכופות, הוא מרגיש זאת היטב כי רמת ההוצאות הכספיות שלו פוחתת גם בכל הנושאים הנוספים הקשורים לתחזוקה של האוטו. מעבר לכך המעבר לשירות הסעות מסייע להפחתת זיהום האוויר ולשמירה על איכות הסביבה.
כאשר השימוש ברכב הוא מועט לאור הסעות עובדים באילת ויש רכב נוסף בבית, אפשר לשקול מהלך של מכירת הרכב וכך לחסוך גם בהוצאות נוספות כמו ביטוח רכב, אגרת רישוי שנתית ועוד.

נוחות לעובדים בעת הנסיעה

ביום יום הנהיגה בישראל אינה קלה, יש עומסי תנועה, קושי בהשתלבות בתנועה וכבישים שאינם ערוכים לכמות גדולה של רכבים. לכן במקום שחמישים עובדים יצאו צפונה לכיוון יוטבתה, באמצעות 50 רכבים, נוסעים כולם באוטובוס אחד יחד.
בדרך זו מפחיתים את עומסי הרכבים וגם מאפשרים לעובדים להגיע תוך פרק זמן קצר יותר למחוז חפצם.

סבב לאיסוף העובדים

המומחים של חברת ההסעות בשיתוף עם האחראי על פרויקט זה בחברה, מסווגים את מקומות המגורים של כל אחד מעובדי החברה כדי לתאם הסעות עובדים באילת על פי סדר הנסיעה הנכון ביותר מהשכונות השונות. יש שכונות שבהן יש עובדים רבים ולכן אוטובוס יסיע את כולם, או לחלופין מיניבוס עבור שכונות שיש בהן מעט עובדים. כל אחד מהם ממתין בתחנת האוטובוס בשעה הקבועה וכך מהר מאד מסתיים הסבב ויוצאים לדרך צפונה.

הסעות לטיולים

מעת לעת הנהלת החברה מעוניינת לתאם טיולים וימי גיבוש לעובדים. גם בימים האלה האוטובוסים של הסעות עובדים באילת מעניקים שירות ומסיעים את העובדים על פי ההזמנה של הנהלת החברה ליעדים השונים. כיוון שמדובר בעיר אילת שהיא מרוחקת מאד ממרכז הארץ, כל נסיעה היא ארוכה ולכן הטיול יוצא בשעה מוקדמת ומתאמים מראש את ההגעה לנקודות ביקור שונות לרווחתם של העובדים.

קו הסעות לשדה התעופה רמון

באמצעות הנהגים המנוסים של הסעות עובדים באילת מסיע עובדים שאמורים לטוס לחו"ל לשדה התעופה רמון. נוח מאד שכל העובדים שאמורים להמריא נוסעים יחד לשדה. הנהג אוסף כל אחד מהם מביתו, מניח בזהירות את המזוודות והתיקים בתא המטען ומסיע את כולם לטרמינל. הוא גם ממתין להם כשהם שבים מחו"ל כל פי לוח הטיסות המתוכנן ומסיע כל אחד מהם לביתו.

מעבר לכך מיניבוס VIP של חברת ההסעות מסיע גם אורחים חשובים שמגיעים מחו"ל לשדה תעופה זה בטיסות ישירות מחו"ל או לאחר שנחתו בשדה התעופה בן גוריון והמשיכו לשדה התעופה רמון בטיסת המשך. הנהג האדיב מסיע אותם לבית המלון ולכל מקום אחר על פי המסלול שהוא מקבל מהנהלת החברה.

הסעות פנימיות בעיר אילת

רבים מתושבי אילת עובדים בבתי המלון, במרכזי הקניות ובמקומות רבים נוספים. לאור העומס בעונות השונות עקב ריבוי מבקרים בעיר, מאד נוח ואפקטיבי להגיע לעבודה באמצעות ההסעה המסודרת במקום להתעכב זמן רב בתחבורה הציבורית, לנסוע ברכב בכבישים העמוסים או לחפש חניה במהלך היום.

הסעות לעובדי משמרות

אילת היא עיר תיירות ולכן רבים מתושביה עובדים במשרות שונות במקומות שעובדים 24 שעות ביממה. זה קורה במפעלים, בבתי מלון, בשדה התעופה רמון ובמקומות נוספים. זו הסיבה שרכבי ההסעות פועלים לאורך כל היממה ועל פי חלוקת המשמרות הנהגים מסיעים את העובדים הרלוונטיים לתחילת המשמרת שלהם וגם מחזירים את העובדים שסיימו את המשמרת.

זוהי אופציה נוחה מאד כיוון שלאחר עבודה מאומצת ובמיוחד בשעות הלילה, הנהיגה העצמית עלולה להיות מסוכנת לאור העייפות הרבה.

תחזוקה של כלי התחבורה בחברת הסעות

בחברת ההסעות יש רכבים רבים, מיניבוסים בגדלים שונים, אוטובוסים ועוד. לכן קצין הרכב בודק את כל אחד מהרכבים האלו ורק לאחר קבלת האישור, הנהג יוצא לדרך. אם יש תקלה ולו הקטנה ביותר, קצין הרכב אינו לוקח סיכונים והרכב מועבר לטיפול.
סדרן ההסעות מתאם רכב אחר וכך ההסעה אינה נפגעת וכל העובדים מגיעים בזמן למקום העבודה או לחלופין לביתם אחר הצהרים או בתום המשמרת.

שאלות ותשובות

מהן העלויות של הסעות עובדים? אני מעריך שהצורך שלנו יהיה של שלושה קווי הסעות יומיים מאזור גדרה, נס ציונה ורחובות לכיוון ראשון לציון.

נשמח לתת לך הצעת מחיר מפורטת אך אנו זקוקים למידע נוסף כמו כמות העובדים, כמה נקודות איסוף יהיו ועוד. השאר כאן את הפרטים שלך ונשוחח אתך בקרוב.

מה קורה אם אחד הנהגים הקבועים של קו ההסעות חולה או לא יכול לבצע את ההסעה שתואמה?

בחברה שלנו יש כמות גדולה של נהגים ואנחנו מסוגלים לנתב במקרים האלו נהג אחר שיבצע את ההסעה, כדי לא ליצור מצב שכל העובדים יאחרו למקום העבודה שלהם.

האם אתם עובדים רק עם חברות שעובדיהם אמורים להגיע בכל יום למקום העבודה או גם עם חברות שפועלות בדרך היברידית?

יש לנו לקוחות הן בקטגוריה המלאה והן בקטגוריה ההיברידית.
אם העבודה ההיברידית אצלכם היא בימים קבועים, כמו לדוגמה בימים ראשון וחמישי כל אחד עובד מביתו ובשאר הימים הוא אמור להגיע בהסעה, הדבר אפשרי ואנו גם עובדים בשיטה זו עם כמה לקוחות.

האם ההסעות שלכם פעילות באזורים מסוימים בלבד?

אנחנו פעילים ברוב אזורי הארץ.
נשמח לשוחח אתך ולהעניק לך שירות מיטבי באזור שבו ממוקם העסק שלך.

אם אתם מעוניינים לשפר את איכות החיים של העובדים שלכם ולהעלות את המוטיבציה שלהם, הפתרון הוא קווי הסעות לעובדים. דברו אתנו ותבינו עד כמה זה קל, יעיל וכדאי מכל ההיבטים.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות תלמידים | הסעות בדרום

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק