Fraud Blocker

הסעות עובדים באור עקיבא

הסעות עובדים באור עקיבא

28.02.23

תושבי אור עקיבא עובדים בערים הסמוכות וגם באזורי התעשייה. הם סובלים כמו כל תושבי האזור מעומסי התנועה ולכן הם מחפשים פתרונות מעשיים לכך.

הסעות עובדים באור עקיבא

בכל בוקר העובדים של החברות השונות הממוקמות בחדרה, נתניה, קיסריה ועוד, מאחרים למקום העבודה. הם כבר שכחו מתי הגיעו בזמן למשרד, כי זה לא קורה כבר זמן רב. הם תמיד מאחרים לישיבות ולמפגשים החשובים עם גורמים שונים. לפעמים הם מצטרפים לזום במכונית, אך זו שיטה לא מומלצת.

לאור זאת הנהלת החברה החליטה לבחון אפשרות של הסעות עובדים באור עקיבא. קו החשיבה הוא שאוטובוס אחד או שניים, יעברו בכל השכונות של אור עקיבא הן בוותיקות והן בחדשות ועל פי כמות העובדים בכל אחת מהשכונות יוצר תוואי דרך שיבוצע בכל יום על ידי הנהג. הוא יקבל עדכון מפורט כמה עובדים ממתינים לו בכל נקודת איסוף או בכל תחנת אוטובוס בהיקף השכונה וכך הוא יאפשר לכולם לעלות בבטחה וימשיך לתחנה הבאה.

מגיעים בזמן למשרד והביתה

הצטרפות להסדר של הסעות עובדים באור עקיבא יוצר מהפך באורח החיים של העובדים:

  •         סוף סוף אחרי חודשים של עמידה בפקקים בכל יום, הם מגיעים בזמן למשרד.
  •         וגם לאחר חודשים שהם לא הגיעו בזמן הביתה, פתאום הם מגיעים בזמן ואפילו מצליחים להוציא את הילדים מבתי הספר ומהגנים.
  •         העובדים הרבה יותר רגועים, כיוון שהם לא צריכים לקום מוקדם מאד כל בוקר כדי לנהוג ולהגיע בזמן למשרד, ולמרות זאת הם נתקעים בפקקים ומגיעים מאד מתוסכלים לעבודה.
  •         העובדה שהם לא נוהגים אלא מגיעים למשרד באמצעות הסעות עובדים קבועות, מעניקה להם המון שלווה ושקט נפשי.
  •         חשבון ההוצאות שלהם מתכווץ, כי הם ממלאים דלק אולי אחת לחודש כיוון שהרכב משמש אותם רק פה ושם לסידורים ולקניות אחר הצהרים ובסופי שבוע. מעבר לכך יש להם פחות הוצאות כספיות על טיפולים במוסך ורכישת אביזרים נלווים.
  •         הילדים מאושרים מהעובדה שבזכות הסעות עובדים ההורים מגיעים בזמן והם נהנים מזמן איכות איתם.

היתרונות של הנהלת החברה

הנהלת החברה פוגשת בישיבות ובמסדרונות אנשים נינוחים, מחייכים וצוחקים. זה לא היה עד שהוחל ההסדר של הסעות עובדים באור עקיבא. העובדים יודעים שאפשר לסמוך על הנהג האדיב שלהם, שיגיע בשעה הקבועה בכל בוקר ויסיע אותם למשרד וכך גם בתום יום העבודה. הסידור הזה מאד נוח והם ממתינים בזמן שנקבע בתחנה הקרובה לביתם ושמחים לראות את כל העובדים איתם.

הסעה לתועלת החברה

העובדים אינם מבזבזים זמן וברוב המקרים בדרך למשרד הם כבר מתחילים למעשה את יום העבודה. מעבירים הודעות, עונים למיילים, מבררים נושאים שונים טלפוניות והראש שלהם כל כולו במשימות של כל אחד מהם.

כך הם מקדמים תהליכים שונים הקשורים לעובדים האחרים ומקדמים תהליכים כדי לא לבזבז זמן עבודה. מעבר לכך הם גם יוצרים קשרים חבריים עם השכנים שלהם גם לשכונה וגם למקום העבודה ולקרבה הזו יש ערך מוסף גבוה הן ברמה האישית והן ברמה העסקית.

אחריות של הסעות לעובדים

תיאום הסעות עובדים באור עקיבא אינו עניין של מה בכך. בחברת ההסעות מתזמנים את לוחות הזמנים של כל אחד מהנהגים וזאת כדי שהוא יבצע את כל ההסעות הנדרשות במועד.

על פי לוח ההסעות כל נהג יודע באופן מדויק אילו הסעות עליו לבצע בכל יום כמו לדוגמה הסעות עובדים בנתניה החל ב 7.30 בבוקר בכל יום וזה אחרי שהוא כבר הסיע את העובדים שגרים בחדרה למפעל שבו הם עובדים באזור התעשייה הקרוב.

לכל נהג יש רשימה שמתעדכנת לעיתים תכופות על פי השינויים כמו עובדים שעוזבים ולכן לא יעלו יותר להסעה ומצד שני עובדים שהתווספו. מדובר בנתונים שחייבים להיות מדויקים כיוון שיש כמות מסוימת של כיסאות ברכב ובמידת הצורך על הנהג להחליף מיניבוס לדגם גדול יותר, כך שיהיו די מושבים לכולם.

ריענון נהלים עבור הנהגים

כל הנהגים של הסעות עובדים עוברים השתלמויות מקצועיות לעיתים קרובות. מדובר בכללי בטיחות, נהלי עבודה, שירות אדיב ללקוחות ועוד. הנהלת חברת ההסעות רואה בכך חשיבות רבה כדי שהעובדים ייהנו מרמה גבוהה של ההתנהגות הן מול העובדים והן בכל מה שקורה בכביש.

הגעה למשרד והביתה

העובדים של הסעות עובדים באור עקיבא, נהנים מהעובדה שרכב ההסעות נוסע בנתיבי תחבורה ציבוריים. כך הם חוסכים זמן יקר מאד של הפקקים ומגיעים במהירות ליעד. גם כאשר מדובר בעובדי משמרות, הנהג אוסף אותם מביתם בזמן שנקבע וממשיך לנסוע בנתיבים המהירים. כך העובדים של נתב"ג, בתי חולים, מפעלים ומקומות עבודה נוספים נהנים הן מהדרך המהירה בהלוך והן מהדרך המהירה בחזור.

הסעות לעובדי החברה

העובדים של קו הסעות עובדים באור עקיבא נוסעים לא אחת בהסעות נוספות עם נהג ההסעות. לעיתים מדובר בנסיעה ליום כיף שבו כל עובדי המחלקה נוסעים לכמה יעדים במסלול שתואם מראש. לעיתים זה ביקור ביקב מסקרן, שיט בקייקים בירדן, הגעה למוזיאון מרתק, או טיול גרפיטי בשכונות התל אביביות. כל יום כיף הוא הנאה מלאה ונהגי ההסעות יוצאים בכל פעם עם קבוצה אחרת של עובדים ליעדים אחרים על פי החלטת ההנהלה.

כולם אוהבים להגיע לנתב"ג

נהגים של חברת ההסעות מסיעים גם את העובדים גם ליעדים אחרים ולא רק הסעות עובדים באור עקיבא . כך לדוגמה הם מסיעים אותם לטרמינל כדי שיעלו בזמן על הטיסה ליעד בחו"ל והם גם ממתינים להם לאחר הנחיתה כדי להסיע אותם בבטחה הביתה.

לחברת ההסעות יש מיניבוס VIP שמותאם לנסיעות חשובות כמו אלו לשדה התעופה. לכן הם מסיעים באמצעותם את אנשי העסקים המגיעים מחו"ל. ממתינים להם בטרמינל, מסייעים להם עם המזוודות ומסיעים אותם לבית המלון, למשרדים או לכל יעד אחר.

שאלות ותשובות

אנחנו מעוניינים להתחיל מערך של היסעים באמצעותכם. מהו זמן ההיערכות הנדרש לכם?

עלינו לראות את פרטי ההסעות, מאיזה אזורים בארץ, באילו שעות וכמות העובדים בכל קו כמו לדוגמה בקו של הסעות עובדים מתל אביב לרמת גן .
· לאחר קבלת מלוא הנתונים מהנציג המוסמך שלכם, נעביר לכם תשובה מדויקת ומפורטת לגבי תחילת הפעילות המשותפת.
· באופן עקרוני יש לנו צי רכב גדול וגם נהגים רבים, אך רק לאחר שנבצע את תכנון השילובים הנדרשים, נוכל לתת לכם תשובות וליישר קו.

אני מעוניינת לבדוק אפשרות של הסעה קבועה בכל יום ראשון בשעה 10.00 בבוקר משדה התעופה בן גוריון למשרדים שלנו בתל אביב, מדובר בחמישה עובדים המגיעים בטיסה מאילת. הדרך חזרה לטרמינל תהיה כנראה בשעות הערב המאוחרות . האם זה אפשרי?

הדבר אפשרי ויתבצע באמצעות מיניבוס VIP שלנו.
· השאירי כאן את הפרטים שלך ונעביר לך הצעת מחיר מפורטת.

לאור עומסי התנועה עברנו לעבודה היברידית, 3 ימים העובדים אמורים להגיע למשרד ויומיים הם עובדים מביתם. אני מעוניין לתאם הסעות רק לשלושה ימים קבועים בכל שבוע. האם זה אפשרי?

כיוון שמדובר בימים קבועים בכל שבוע, זו שיטת עבודה אפשרית.
· העבר לנו בבקשה את מלוא הנתונים של קווי ההסעות הנדרשים, באילו מקומות, באילו שעות וכמה עובדים יהיו בכל קו.
· לאחר מכן נשלח לך הצעת מחיר מדויקת ומפורטת לעיונך.

אשמח לקבל רשימה של ממליצים על השירות שלכם.

· השאירי כאן את פרטיך ונשלח לך במייל רשימה של לקוחות, תוכלי להתקשר לכל אחד מהם.

הסעות מאורגנות של מקצוענים כמונו הן עניין מסודר ומאורגן. לכן אם אתה רוצה להצטרף להצלחה דבר אתנו ונשמח לתאם עבורך את המסלול הנכון לעובדי החברה.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות מיניבוסים | הסעות אומנים בכל הארץ

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק