Fraud Blocker

הסעות נכים

הסעות נכים ברון גל

חברת רון גל מתמחה כבר למעלה מ 20 שנה בשירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. החברה מתגאה בשירות אישי ואדיב, אשר יחד עם מקצועיות, אמינות וצי רכבים חדשני, מציע שירות הסעות יעיל ומתקדם במחירים אטרקטיביים. חברת הסעות רון גל מציעה שירותי הסעות נכים, ברכבים מיוחדים המיועדים לכך, ובהתאם לחוקי הנגישות בישראל.

נכים בישראל- עובדות וחוקים

על פי הגדרת חוק הביטוח הלאומי נכות הינה אי יכולת תפקוד חלקי או מוחלט של חלק בגוף האדם. נכות יכולה להיות גופנית, קוגניטיבית או נפשית ומשתנה ברמתה, החל מצליעה קלה וכלה בשיתוק מוחלט. בישראל חיים כיום כ 1.36 מיליון איש המוגדרים כבעלי מוגבלויות, מתוכם 600,000 המוגדרים כבעלי מוגבלות חמורה, המהווים כ- 9% מהאוכלוסייה בישראל.

החוק בישראל מגן ומעגן את זכויותיהם של נכים בנוגע לניידות ונגישות: כל מבנה ציבורי שנבנה בישראל חייב לכלול אמצעים שיאפשרו גישה לנכים ועל מפעיל שירות תחבורה ציבורית ורשות מקומית להסדיר נגישות עבור אנשים עם מוגבלות לשירותי תחבורה ציבורית.

הסעות נכים בחברת רון גל

חברת הסעות רון גל גאה ושמחה להציע לבעלי מוגבלויות פיזיות שירותי הסעות ברכבים מיוחדים המותאמים לצרכי ציבור זה. הסעת נכים מקלות מאוד על הנכה ומסייעות לו להגיע בבטחה בזמן מהיר למקום היעד המבוקש. חברת רון גל מוסמכת להסעת נכים ובעלת ביטוחים מתאימים לשירות הסעות לנכים.

החברה מציעה רכבי הסעת נכים בגדלים שונים: רכבים המכילים מקום לעד ארבעה כסאות גלגלים ובעלי 6 מושבים, או רכבים המכילים מקום לעד שישה כסאות גלגלים ובעלי 8 מושבים. בכל הרכבים מותקן מעלון מיוחד להעלאת כסא הגלגלים.

רכבי החברה המיועדים להסעות לנכים חדישים ומפוארים, ומכילים תוספות מפנקות כגון מערכת שמע ו DVD.

תודעת שירות

חברת רון גל מקפידה על דיוק, מקצועיות, ביטחון ותודעת שירות גבוהה, כך שקהל הלקוחות שלנו, העסקיים, הממשלתיים והפרטיים כאחד, נהנים משירות הסעה אמין ומקצועי המובילם למחוז חפצם בזמן, בביטחה ובנסיעה נעימה.

חברת ההסעות הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן כמנכ"לה. "במשך 23 שנותיי כמנכ"ל\בעלים של חברת רון גל תמיד דאגתי לשים את לקוחותינו בעדיפות עליונה, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב ועל בטיחות ונוחות הנוסעים."

ציבור הנהגים שלנו מיומן ומכיר היטב את כבישי הארץ וישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לנכים להגיע למחוז חפצם בבטיחות ובחווית נסיעה נעימה.

חברת רון גל- אמינות, מקצועיות ושירות אדיב

ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.

חברת ההסעות רון גל מספקת שירותים בתחומים הבאים:

לקוחות מספרים

בין לקוחותינו המרוצים נמנות החברות מובילות במשק הישראלי, כגון פרטנר, נטפים, טבע, נט-ויז'ן, דלתא, הארגז, ועוד, וגופים ממשלתיים כגון עיריות ומעצות מקומיות רבות. "חברת רון גל הסעות מעניקה לנו תשומת לב אישית כאילו היינו הלקוח הבלעדי והיחיד שלה, דבר ההופך את העבודה מולם לנעימה ואיכותית יותר. שירות ההסעות ניתן במקצועיות רבה, עמידה בלוחות הזמנים ועם סבלנות ואדיבות יתרה. אין ספק כי שירות ומקצועיות גבוהים הם חלק מהותי בתפיסת העולם של חברת רון גל הסעות" ערן גרין, קניין רכש, המכללה למנהל.

שאלות ותשובות בנושא – הסעות נכים

מה זה רכב הסעות נגיש לנכים?

רכב הסעות נגיש לנכים מתייחס למדד של קלות ההגעה ליעדים אליהם מבקשים להגיע אנשים שחיים עם מוגבלות מכל מקום ברחבי הארץ. נגישות קשורה לקלות הנסיעה של הנכים באוטובוסים או ברכבים מצוידים עם אביזרים וציוד מתאימים למוגבלות שלכם.

למה להזמין שירות הסעות לנכים?

נסיעה נגישה היא מאמץ מתמשך של חברת הסעות להבטיח גישה בטוחה, נגישה וידידותית לכל הנוסעים, ללא קשר לקשיי הניידות שלהם, גילם או מוגבלותם. השירות כולל סיוע מדלת לדלת בכל רחבי הארץ, כולל אספקת אמצעי תחבורה נגיש לכיסאות גלגלים.

האם רכבי הסעות נכים מותאמים לגישה לכיסאות גלגלים?

שירותי הסעות נכים כוללים נגישות מקסימלית לציבור הנכים. אם יש לכם ניידות מוגבלות, תוכלו לבחור רכב מותאם לכיסא גלגלים או עם אביזרים וציוד שמתאימים לסוג המוגבלות שכם.

מהם היתרונות של הזמנת שירות הסעות נכים?

חברת הסעות שואפת לסייע ללקוחות שחיים עם מוגבלות להיות האנשים הכי עצמאיים שהם יכולים להיות. נציגי החברה מתמחים בשירותי הסעות לנכים, עם אפשרויות חופש נסיעה ותנועה, ומציאת סוג התחבורה הנכון.
נציגי החברה מסייעים לאנשים שחיים עם מוגבלויות לתכנן הגעה לאירועים או טיולים, לא משנה מאיזה סוג, בנוחות, בנעימות ובכבוד.

מה כוללים שירותי הסעות נכים?

חברת הסעות מפעילה אוטובוסים נגישים לנכים עם מקום לכיסאות גלגלים, מעלונים עם ציוד ואביזרים להקלת הנסיעה של בעלי מוגבלויות.
צוות החברה מתמחה במצוינות בתחום ההסעות ומפעיל צי רכבים ואוטובוסים חדישים כדי שהנוסעים יוכלו לנסוע ברוגע וליהנות משירותי הסעות נעימים ובטוחים לטיולים בכל הארץ, לעבודה או לאירועים.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עימנו לתכנון משותף של שירותי הסעות נכים העונים על דרישותיכם!

הסעות נכים בכל רחבי הארץ

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק