Fraud Blocker

הסעות לחרמון מהמרכז

הסעות לחרמון מהמרכז

31.07.23

ההר המושלג בצפון ישראל הוא אטרקציה תיירותית אהובה מאד על הישראלים, כיוון שזה המקום היחיד שבו נותר שלג לאורך החורף ולכן יש רצון עז להגיע אל ההר וליהנות מהמרבדים הלבנים.

הסעות לחרמון מהמרכז

עבור מי שגר במרכז הארץ הדרך לחרמון היא ארוכה מאד ואורכת סביב שלוש שעות ולעיתים אף יותר לאור עומסי התנועה הכבדים בכל אזור המרכז. זו הסיבה שמטיילים רבים בוחרים באופציה של הסעות לחרמון מהמרכז כדי להגיע בדרך זו שהיא הרבה יותר נוחה עבור כולם לעומת הנסיעה ברכבים פרטיים. הסעות לחרמון יוצאות מנקודות שונות באזור גוש דן ולכן נוח מאד למשתתפים בטיול להגיע לאחת מהנקודות האלו ומשם לצאת צפונה.

שירותי הסעות לחרמון מהמרכז בשנת 2023

חברות ההסעות עוסקת באופציה של הסעות לחרמון מהמרכז כבר שנים רבות ולכן מנהליה יודעים כיצד לתכנן את מסלול הנסיעה כדי ליצור נוחות מקסימלית למטיילים. בהתאם לכמות הנוסעים שנרשמו לכל טיול מנתבים בתאריך זה, את כמות האוטובוסים לטיולים. יש מקרים שבהם יש הרשמה של קבוצות רבות מאזור תל אביב ובהתאם לכך נהג האוטובוס אוסף את הנרשמים מכמה נקודות ברחבי העיר, כמו לדוגמה מהחניונים הצמודים לתחנות הרכבת סבידור ועזריאלי.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי הסעות לחרמון של חברת רון גל?

הנסיעה ליעד כה רחוק היא מתישה במיוחד אם יש פקקי תנועה וכמה ילדים ברכב. כתוצאה מכך הנהג ברכב פרטי מגיע עייף מאד לחרמון ולכן ההנאה שלו מהיעד המוצלח היא פחותה. זו הסיבה שרבים מהישראלים מעדיפים לבצע השכרת אוטובוס לטיול שאליו מגיעים תושבים רבים מהסביבה שמעוניינים ליהנות כך מהטיול הבא שלהם. הם בוחנים את המועדים של הסעות לחרמון מהמרכז ומזמינים את כמות המקומות הנחוצים לחברים או לבני המשפחה.

בדרך הזו הנהג מגיע לחרמון במצב רוח מרומם, הוא נהנה מאד מהעובדה שהוא לא נוהג, וכך הוא נהנה מהדרך וגם מעניק תשומת לב מקסימלית לילדיו וגם לנוסעים האחרים שמתחברים עם הזמן והופכים להיות יחד חבורה נחמדה של אוהבי הטיולים בארץ ישראל.

צוותי התכנון של חברת רון גל הם מאד מנוסים ולכן הם יודעים לבצע את ההיערכות הנכונה על פי הימים המועדפים שהם עמוסים פחות, ובשעות הנסיעה שיש בהן פחות רכבים, משאיות ואוטובוסים בכבישים.

כיצד מארגנים הסעה לחרמון בצורה נכונה?

כדי לארגן הסעות לחרמון מהמרכז, פונים אל הצוותים המיומנים של רון גל ומפרטים את כמות הנוסעים הצפויה ואת מיקום המגורים שלהם. יעילות היא שם המשחק ולכן אם יש לדוגמה כ – 60 מטיילים מתל אביב ו – 50 מטיילים מרמת גן ומגבעתיים, ייקבעו כמה נקודות איסוף מרכזיות ברמת גן ובגבעתיים ונהג אחד יאסוף את כולם ובנוסף לכך כמה נקודות בתל אביב לאיסוף מהמיקומים הרלוונטיים.

בדרך זו אין עיכוב ובתום האיסוף, במסגרת שירותי הסעות עם רון גל, הנהג ממשיך בכבישים המהירים צפונה. כדי להקל על הנוסעים הנהג מבצע לפחות עצירה אחת להתרעננות בדרך. זה קורה בתחנת דלק או בפארק נחמד כמו בזיכרון יעקב. לאחר עצירה קצרה, הנהג מוודא שכולם עלו בחזרה לאוטובוס ואפשר להמשיך בדרך של הסעות לחרמון מהמרכז.

הסעת קבוצות גדולות לאתר החרמון דרך רון גל

מנהלי הרווחה בחברות רבות מעוניינות לתאם יום כיף לעובדים במקומות יפהפיים בצפון. אם מדובר בחברה שמשרדיה ממוקמים בגליל המערבי, הם מזמינים הסעות עובדים בצפון על פי המסלול שעליו הם מחליטים מראש. יש מקרים שבהם נוסעים רק לחרמון כדי ליהנות מהחוויה העוצמתית לאורך כל היום. יש גם מקרים אחרים שבהם מתכננים לעובדים טיול במקומות שונים בצפון, כמו טיול לאחד המפלים השוצפים, שייט קיאקים באחד הנחלים ירדן או שניר, ביקור מסקרן ביקב כמו ברמת הגולן ועוד.

במהלך הטיול לא פוסחים על הקולינריה ותמיד דואגים לתת הנחיות מתאימות לנהג לגבי המיקומים שבהם תהיה עצירה לארוחת בוקר מול נוף מרהיב, ועצירה לארוחת צהרים במיקום יפהפה ועוצר נשימה.

כמה זמן נסיעה זה מתל אביב לחרמון באוטובוס?

משך הנסיעה מתל אביב לחרמון באוטובוס הוא כשלוש שעות. אך אם נוסיף לכך את זמני העצירה להתרעננות ואת עומסי התנועה של הסעות לחרמון מהמרכז לאורך הדרך ובמיוחד כשמתקרבים להר, פרק הזמן עלול להיות הרבה יותר ארוך בסופו של דבר.

נסיעה יום יומית בהסעות

המטרה של הסעות עובדים במרכז היא לשנות את המצב העכשווי שבו כל עובד מגיע לעבודה באמצעות רכבו הפרטי ומבזבז שעות רבות בדרכים. במקום שהעובד יגיע למקום העבודה בבוקר מתוסכל מבזבוז הזמן, הוא ייהנה מנסיעה נוחה באוטובוסים חדשים, יתרווח במושב שלו וייהנה מכל היתרונות של ההסעה, כמו לדוגמה:

  • חיסכון כספי משמעותי עקב אי תשלום עבור הדלק והבלאי של הרכב.
  • אין צורך לנהוג בפקקי התנועה שהם עצומים.
  • זה זמן איכות להכיר את שאר עובדי החברה שנוסעים גם הם בהסעה המסודרת.
  • אפשר לקדם מהלכים שונים הקשורים לעבודה בעת הנסיעה באוטובוס, כמו לדוגמה התכתבויות במיילים ובווטס אפ וכך ההליכים השונים מתחילים להתקדם כבר בשעות המוקדמות של הבוקר.
  • בזכות ההסעה, העובדים גם חוזרים הביתה בשעות סבירות אחר הצהרים ויכולים ליהנות מזמן איכות עם המשפחה או זמן לתחביבים כמו ספורט.

בחירה של הסעות

שירותי הסעות לעובדים מאפשרים להנהלות החברה תמרון משמעותי בכל מה שנוגע לצורך של הסעות במצבים שונים:

  • שירותי הסעה יום יומיים הלוך ושוב לעובדים.
  • שירותי הסעה לשדה התעופה וממנו עבור העובדים שטסים לנסיעות עסקיות וגם עבור אנשי עסקים שמגיעים מחו"ל.
  • הסעות לימי גיבוש, טיולים, ימי כיף ועוד.
  • הסעות ייעודיות למטרות שונות כמו ביקור באתרי בנייה, מפעלים, או כל מקום אחר הקשור לפעילות העסקית ולכן יש צורך בנסיעה של כמה עובדים יחד ליעד זה.

שאלות ותשובות

אנחנו נערכים לטיול רב משתתפים לחרמון, זה יהיה יום כיף ל - 400 עובדי החברה. נשמח לקבל מכם מידע על אופן ההיערכות הרצוי.

טיול של כמות כזו של עובדים מצריכה ככל הנראה שבעה אוטובוסים.
השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג שלנו יציע לכם מסלול שכולל הן את החרמון והן כמה אתרים קרובים אליו. יהיה צורך לבצע תיאום של הגעה למקומות השונים תוך פיצול של האוטובוסים והחלפת מיקומים בשעות שייקבעו מראש. בדרך זו כל העובדים יהיו בכל המקומות אך בזמנים שונים של היום.

בחשיבה על הסעות לעובדים ולאור עומסי התנועה, מהו התהליך שיש לבצע כדי שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה?

הצוותים המקצועיים שלנו בודקים את מסלולי הנסיעה הנוחים והקצרים ביותר עבור כל קו הסעות. בנוסף לכך הם לוקחים תמיד טווח ביטחון ובהתאם לכך הם קובעים את זמני האיסוף של העובדים מהשכונות השונות.
עם הזמן ועל פי הצורך, יבוצעו שינויים כמו איסוף מוקדם או מאוחר יותר וזאת בהתאם למה שקורה בזמן אמת לאחר תקופה מסוימת של הרצה.

אם אתם מעוניינים להפתיע את העובדים בטיול מיוחד, אחת האופציות המוצלחות ביותר היא הסעות לחרמון מהמרכז, כדי ליהנות מהשלגים ומהנוף המרהיב. אם אתם מעוניינים לבדוק זאת, השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח להיות אתכם בקשר. 

אולי יעניין אתכם גם: חברת הסעות | הסעות לטיולים | הסעות לאירועים

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק