Fraud Blocker

אוטובוסים לאירועים

אוטובוסים לאירועים עם רון גל

זהו יום בו אתם חוגגים אירוע מיוחד עם האנשים היקרים לליבכם. באם מדובר בחתונה, בר מצווה, מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר, אתם מתכננים חוויה שמחה ובלתי נשכחת. ארגון, תשמת לב לפרטים, ומנהלות רבות כרוכות בתכנון אירוע. האם אתם מחפשים דרך להוביל את החוגגים בביטחה ובנעימות אל האירוע וחזרה? חברת רון גל הסעות מציעה שירות השכרת אוטובוסים לאירועים המצטיין באדיבות, אמינות ומקצועיות.

מדוע להשתמש בשירות הסעות לאירועים

שימוש בחברת הסעות אמינה ומקצועית להבאת האורחים לשמחה הינה פתרון פשוט, יעיל ובטוח. חברת רון גל מספקת שירותי הסעות לאירועים, תוך שימת דגש מירבי על שירות אישי, אדיב ומקצועי, במחירים שווים לכל נפש.

חשבו נא, מה גדולה השמחה כאשר כל האורחים מגיעים יחדיו ובזמן לאירוע, דבר המונע עיכובים. לדוגמה, אם מדובר בחתונה בה מתוכננת חופה לשעה 8 בערב, שימוש בשירותי אוטובוס לאירועים יוודא שהאורחים לא יאחרו וחלילה יפספסו את הטקס. יתרה מכך, שימוש בשירותי הסעות לאירועים מבטיח את השבת האורחים הביתה בבטיחות: נהיגה בלילה או למרחק רב, או נהיגה אחרי צריכת אלכוהול, מסכנים את האורחים. שימוש בשירות אוטובוסים לאירועים מציע לאורחים חסכון בזמן ודלק, וחווית נסיעה נעימה ובטוחה. כמו כן, האורחים מתוודעים זה לזה תוך כדי נסיעה יחדיו ויוצרים קשר אישי טרום האירוע, מה שמגביר את השמחה!

שירותי הסעות לאירועים למגזרים מיוחדים

רון גל מספקת שירותים מיוחדים המותאמים למגזרים בעלי דרישות מיוחדות, כגון נוסעים בעלי מוגבלויות והמגזר הדתי והחרדי.

    • לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות בישראל.

 

  • לציבור הדתי וחדרי, מציעה החברה שירותים הסעות מיוחדים תוך שמירה והתחשבות בחגי ומועדי ישראל ובשבתות. החברה מציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות הלקוח.

הרכבים שלנו

בחברה צי רכבים בגדלים שונים המיועדים להסעת קבוצות נוסעים בגדלים שונים: רכבים זעירים, מיניבוסים, רכבי VIP, מיניבוסים ואוטובוסים בעלי בין חמישים ושניים לחמישים וחמישה מושבים.

צי הרכבים שלנו חדיש, מפואר ומרווח, ומיועד לנוחות וביטחון מירבי של ציבור הנוסעים. כל האוטובוסים בחברה מאובזרים במערכות טלוויזיה ושמע, מקרר ואינטרנט אלחוטי. כל הרכבים הינם משנת יצור 2010 ואילך, ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר.

חברת רון גל שמה דגש מירבי על נושא הבטיחות בדרכים:

  • כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים.
  • כל הרכבים עומדים בתקני משרד התחבורה.
  • בכל הרכבים חגורת בטיחות לכל נוסע.
  • בחברה קצין בטיחות במשרה מלאה.

אודות החברה

חברת רון גל מציעה שירותי הסעות משנת הקמתה ב 1989 על ידי רונן חירק, המכהן עד היום כמנכ"לה. חירק מציב רף גבוה הן לעצמו והן לעובדיו בנושא תודעת השירות. שירות אמין, מקצועי, אדיב ואישי הם חלק מחזון החברה, וההקפדה עליהם לאורך השנים יצרה מעגל לקוחות פרטיים, ממשלתיים ועסקיים המרוצים משירותי ההסעות ונאמנים לחברה לאורך השנים. "תמיד עומד לנגדנו חזון החברה והשאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות ,בטכנולוגיה ,בבטיחות, בשירות ,ברמת הנהגים" אומר חירק.

לחברת ההסעות רון גל פריסה ארצית ומערך תפעולי חדיש ומתקדם, המאפשר לה גמישות מירבית.

חברת ההסעות רון גל מציעה שירותי הסעות מגוונים כגון:

שאלות ותשובות בנושא – אוטובוסים לאירועים

למה לבחור שירות אוטובוסים לאירועים?

חברת הסעות מספקת שירותי אוטובוסים לאירועים בכל רחבי הארץ, ומותאמת להסעות של עשרה עד עשרים אנשים. הבחירה בשירות הסעות פירושה שתהיה לכם גישה לאוטובוסים מרווחים, בטיחותיים וחדישים שיסיעו את האורחים לאירוע שלכם בבטחה ובנעימות, כך שתוכלו לוודא שכולם יגיעו בזמן, ואף אחד לא יצטרך לבזבז זמן על מציאת חניה.
לנוסעים תהייה חוויית נסיעה אמינה ונוחה עם נהג מקצועי ואתם יכולים אפילו לשדרג את השכרת האוטובוסים שלכם עם שירותים יוקרתיים כמו WIFI, טלוויזיות, שקעי USB, וכיסאות שכיבה לנסיעה מהנה עוד יותר.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים שירת הסעות לאירועים?

מכיוון שחברת הסעות מתמחה בשירותים למגוון אירועים למרחקים קצרים וארוכים, ניתן להזמין הסעות מיוחדות לאירועים כעט לכל צורך או גודל קבוצתי. כשאתם מזמינים את סידורי התחבורה ומקבלים הצעת מחיר, יש כמה שאלות שנציגי החברה ישאלו כדי להבין איזה סוג שירות ורכב יתאים לכם:
לכמה נוסעים אתם מתכוונים לספק תחבורה?
מאיפה הנוסעים שלכם מגיעים ולאן הם חוזרים?
אילו מאפייני רכב חשובים לכם ולנוסעים שלכם?
מהו יעד הנסיעה שלכם, כלומר, איפה בארץ מתקיים האירוע שלכם?

לאילו סוגי אירועים אתם מספקים שירותי הסעות?

שירותי הסעות זמינים לכנסים, מפגשים משפחתיים, טיולים, פסטיבלים, קברי צדיקים, הסעות בר מצווה לכותל, או הסעות לחתונה. הדבר האחרון שאתם רוצים לדאוג לו הוא להביא את כולם לאירוע שלכם בבטחה ובזמן.
לכן השימוש בשירות הסעות לאירועים פשוט הגיוני. בין אם אתם זקוקים לשירות לימוזינה לאירועים מיוחדים או הסעות לאירועים חברתיים, לחברת הסעות יש את הרכב המתאים לצרכי האירוע שלכם.

למה לבחור שירות הסעות לחתונה?

הזמנת שירות הסעות לחתונה פירושו יותר מסתם שירות הסעות. אתם מקבלים גישה לרכבים חדישים ומאובטחים, מצוידים היטב, עם נהגים מקצועיים מוסמכים שיש להם ניסיון של שנים בהסעת אורחים, ולצי רכבים גדולים וקטנים.
שירות ההסעות זמין ברחבי הארץ, והנהגים מסוגלים להתמודד עם הסעות אורחי החתונה שלכם לכל מקום בארץ, כולל למקומות שאינם מוכרים.

האם חברת ההסעות מחויבת לבטיחות הנוסעים?

בהחלט. בהתאם לחוק, חברת הסעות מחויבת לספק שירותי הסעות ברכבים תקינים אשר עומדים בכל החוקים והדרישות של משרד התחבורה ושאר המשרדים הדורשים לעמוד בתקנים הנדרשים בשירותים שונים שמציעה החברה.

צרו קשר עמנו והבה נתכנן יחדיו את הבאת האורחים בבטחה ובזמן לשמחה על ידי שירותי השכרת אוטובוסים לאירועים של חברת רון גל!

אוטובוסים לאירועים

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק