Fraud Blocker

הסעות עובדים בערד

הסעות עובדים בערד

17.06.24

העיר ערד שנמצאת בדרום הארץ מרוחקת יחסית מערים אחרות ולכן תושביה משתדלים למצוא עבודה בקרבת מקום. אזור התעשייה של העיר אינו גדול ולכן רבים מהם נאלצים לעבוד באזורים אחרים שהם מרוחקים יותר כמו באזור ים המלח, בבאר שבע ובמקומות נוספים בדרום.

הסעות עובדים בערד

הנסיעה היום יומית בכבישים המפותלים לים המלח עבור העבודה במפעלים או בבתי המלון אינה פשוטה עבור הנהגים ולכן מנהלי המפעלים ומנהלי בתי המלון מתאמים הסעות עובדים בערד אשר מתבצעות במקרים רבים לאורך כל היממה, לאור הפעילות שהיא סביב השעון הן במפעלים החיוניים והן במלונות הרבים על חופו של ים המלח.
הסעות הן תמיד צורך חשוב ולא מותרות אך כשמדובר בדרך מיוחדת כמו הירידות למקום הנמוך בעולם יש צורך בנהגים מנוסים אשר מכירים את כל פיתולי הדרך ונוהגים בשיא הזהירות, כדי להוביל את כל העובדים בשלום הן למקום העבודה שלהם והן לביתם לאחר יום העבודה.

תיאום של הסעות יום יומיות

היעילות היא שם המשחק בנושא הסעות עובדים בערד, האחראים על כך בחברת ההסעות מבצעים חשיבה משותפת עם האחראים לכך בחברה העסקית וזאת כדי לבנות את המסלולים המיטביים. בסקירה שהם מבצעים לגבי השכונות שבהם מתגוררים עובדי החברה, מתבצע רישום מדויק כמה עובדים מתגוררים ברובע יעלים, ברובע האמנים, באבישור ובשכונת נעורים.
המגמה היא לבנות קו הסעות מכל שכונה או מכמה שכונות יחד אם הן צמודות זו לזו. לאחר קבלת כל הנתונים אפשר לקבוע מהו כלי התחבורה המתאים ביותר לכל קו הסעות עובדים לערד. לעיתים מדובר באוטובוס של כ – שישים מושבים ולעיתים במיניבוסים המסוגלים להסיע כשלושים עובדים או כאלו שיש בהם פחות מושבים.

התאמה של הסעות נכונות

המטרה היא שכמות המושבים יספיקו לכל העובדים ושלא יוצר מצב שלעובדים העולים על ההסעה לא יהיה מקום ישיבה. זו הסיבה שיש תקשורת רציפה ויום יומית בין אנשי חברת ההסעות שאחראים על סידור העבודה מול מחלקת משאבי אנוש בחברה העסקית. על פי כמות העובדים שמתווספים או עוזבים מבצעים את ההיערכות הנכונה ומשנים במידת הצורך את כלי התחבורה היום יומי, מאוטובוס למיניבוס או ההפך ממיניבוס לאוטובוס.

נסיעות קצרות ונסיעות ארוכות

בהתאם לצורך חברת הסעות מבצעת הסעות קצרות מהשכונות השונות בערד אל עבר אזור התעשייה בכניסה לעיר. מעבר לכך מתקיימות גם הסעות יום יומיות לאזורים מרוחקים יותר כמו לנקודות שונות ברחבי העיר באר שבע, לאזורי התעשייה בעומר, בירוחם, בדימונה ועוד. בדרך זו כל אחד מהעובדים אינו תלוי ברכב שלו או בתחבורה הציבורית ולכן ברוב המקרים כל העובדים מגיעים בזמן הן למקום העבודה והן הביתה לאחר העבודה.

יתרונות של הסעות עובדים

שירותי הסעות פועלים באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים שהם חדישים ומשוכללים ולכן מדובר בנוחות מקסימלית של העובדים. קצין התחבורה של חברת ההסעות מוודא שכל אחד מהרכבים הציבוריים תקין ורק לאחר מכן הוא מאשר לו לנוע בכבישים. בכל מקרה של תקלה, האוטו יקורקע וההסעה תתבצע ברכב חלופי וזאת ללא פגיעה בלוח הזמנים של קווי ההסעות. כך כל העובדים יגיעו בזמן הנכון למפעל, למשרד, לבית המלון או לכל מקום אחר שבו הם עובדים.
במהלך הנסיעה העובדים מנצלים את הזמן לעבודה השוטפת שלהם וכך הם מבצעים פעולות הכרחיות בשעות מוקדמות, עוד בטרם ההגעה ליעד. זמינות זו מייעלת מאד את תהליכי העבודה ולכן כל אחד מהעובדים על פי מהות תפקידם מרוצה מאד מעובדה זו.

חיסכון כספי משמעותי בעידן העכשווי

יוקר המחיה בישראל מדרבן את העובדים לבדוק היכן הם יכולים לחסוך כספים בכל חודש. העובדה שהם לא אמורים לנסוע ברכבם הפרטי למרחקים קצרים או ארוכים, יוצרת חיסכון כספי משמעותי בהוצאות הדלק, בעלויות של רכישת אביזרים, בעלויות של טיפולים שוטפים במוסך ועוד.
יש גם מקרים שבהם העובד מבין שאין לו צורך ברכב ולכן הוא מוכר אותו. בדרך זו סך ההוצאות שלו מצטמצם עוד יותר והוא אינו משלם ביטוח לרכב שהוא יקר מאד, טסטים שנתיים ועוד.

הסעות לעובדי המשמרות

רבים מבין התושבים שמחים מאד לאור העובדה שקיימות הסעות עובדים בערד וכך הם אינם אמורים לנהוג בדרכים החשוכות או המפותלות לפני ואחרי המשמרת בעבודה. ההסעות האלו מתבצעות בנתיבי תחבורה ציבוריים לאורך כל היממה ובהתאם לשעות המשמרות במקומות השונים כמו במפעלי ים המלח, בבתי המלון המצויים באזור זה, בבית חולים סורוקה ועוד. ההסעה מתבצעת הן בהלוך והן בחזור וכך העובדים נהנים מפרק זמן של שקט ורוגע עד שהם מגיעים למחוז חפצם.

טיולים עבור העובדים

חברי ההנהלה במקומות עבודה רבים מודעים לעובדה שהעבודה היום יומית שוחקת את העובדים ולכן הם מתאמים עבורם מעת לעת ימי גיבוש, טיולים וימי כיף. התיאום מתבצע מול אנשי חברת הסעות עובדים אשר בוחנים את מסלול הנסיעה המתוכנן ובהתאם לכך נקבעת שעת היציאה מביתם של העובדים או ממקום העבודה. לאורך כל היום הנהג המיומן מסיע אותם מנקודה לנקודה לשביעות רצונם המלאה, כיוון שהם לא עוסקים בענייני עבודה והם נהנים מאד מפסק זמן זה.

קבלת המלצה על חברת הסעות איכותית

כאשר מחפשים חברת הסעות בדרום, חשוב לקבל עליה המלצות מקולגות אשר מפעילים כבר קווי הסעות לעובדים שלהם באזורים שונים בדרום. אפשר לסמוך על הנהגים שהם מכירים היטב את הדרכים גם ללא תוכנות הניווט וכך הם מסוגלים להסיע את העובדים בכל עת ולכל מקום.

הדרך הבטוחה והמהירה למקום העבודה היא רק באמצעות הסעות מרוכזות לעובדים. דברו אתנו ונשמח לתאם עבורכם את האופציה המיטבית לרווחתם הן של העובדים והן של ההנהלה.

שאלות ותשובות

אני מתלבט אם לבצע הסעות עובדים בערד באמצעות אוטובוס אחד שיאסוף את כולם מהעיר, או לפצל זאת לשני קווים או יותר מכך. מה עדיף?

הכול תלוי בכמות העובדים ובמקומות המגורים שלהם.
אם הם גרים די קרוב זה לזה, אפשר לרכז את כולם בהסעה אחת.
אך אם הם גרים במקומות מרוחקים ברחבי העיר, ביצוע של מסלול אחד בלבד עלול ליצור עיכוב בנסיעה, באיסוף, בפיזור ובהגעה ליעד.
המומחים של חברת ההסעות יבחנו נושא זה לעומק על פי המידע הספציפי ובהתאם להמלצתם ייקבעו קווי הנסיעה.

האם ההסעה עוצרת בסמוך לביתו של כל עובד, או שיש נקודות איסוף מרכזיות עבור הסעות עובדים בערד?

ברוב המקרים נקבעות נקודות מפגש מרכזיות, ליד בית הספר, הקניון ומיקומים נוספים שהם קרובים לביתם של העובדים.
אפשרות נוספת היא לקבוע נקודות איסוף ופיזור בתחנות האוטובוס שנמצאות בכל השכונות.

כמה זמן מראש עלי לתאם הסעות עובדים בערד לכיוון ים המלח?

מדובר בזמן התארגנות קצר של חברת ההסעות עבור קביעת קווי הנסיעה, תיאום רכבים ולוחות זמנים.
בדרך כלל תוך ימים בודדים אפשר להתחיל בביצוע ההסעות בפועל.

האם יש אפשרות לתאם מלבד הסעות עובדים בערד, גם נסיעות ייחודיות וחד פעמיות כמו לתערוכה מקצועית בתל אביב, לשדה התעופה ועוד.

התשובה היא חיובית אנחנו מבצעים בכל יום הסעות למקומות שונים ברחבי ישראל.
יש להזמין מראש את ההסעה ולהעביר את מלוא הנתונים כמו שעת ההגעה הרצויה ליעד, כמה עובדים ועוד.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק