Fraud Blocker

הסעות עובדים בירושלים: היתרונות לעובדים הם גם היתרונות להנהלה

הסעות עובדים בירושלים: היתרונות לעובדים הם גם היתרונות להנהלה

23.11.16

מעסיקים שמעניקים הטבות תחבורה לצוותים שלהם, זוכים במספר יתרונות לחברה. עסקים שממוקמים בירושלים ומתקשים למשוך כוח עבודה איכותי רק בגלל חוסר האפשרות למשוך עובדים טובים מהמרכז, מקבלים שפע יתרונות כשהם מציעים שירותי הסעות עובדים בירושלים לצוותים שלהם.

מאמר זה דן ביתרונות שירותי הסעות עובדים בירושלים, והתמורה ההדדית שגם העובדים וגם הנהלת החברה מקבלים משכירת שירותי ההסעות המקצועיים והמתקדמים של חברת רון גל.

יתרונות העסקיים שמגיעים עם שירותי הסעות עובדים בירושלים

כשהנהלת החברה מציעה לעובדיה שירותי הסעות בירושלים, ההטבות הישירות שהנהלת החברה מקבלת, כוללים:

 •         משיכת עובדים איכותיים מהמרכז או מכל מקום אחר בארץ.
 •         שימור עובדים איכותיים.
 •         הרחבת שעות העבודה.
 •         הפחתת פליטת גז של רכבים פרטיים.
 •         הפגנת תמיכה של החברה באיזון בין העבודה לחיים האישיים.
 •         הפחתת העומד מהתחבורה הציבורית.
 •         פיתוח המוניטין הארגוני כחברה ידידותית לסביבה ולעובדים.

תמריצים פיננסיים למעסיקים

מעסיקים חושבים קדימה כשהם מודאגים מההשפעה השלילית של נסיעות ממושכות לעבודה, ומכירים בכך שהצעת שירותי הסעות לעובדים היא שיטה חסכונית שעוזרות לעובדים באמצעות פתרונות תחבורה בטוחים ונוחים.

ההטבה מעניקה למעסיקים כלי בו הם יכולים להשתמש על מנת להפחית את הוצאות תשלומי הנסיעות והדלק לעובדיהם ובכך לשפר את המאזן הרווחי של החברה.

שירותי הסעות בירושלים בהתאמה אישית

שירותי הסעות בירושלים זמינים בתוכניות מתחלפות ומשתנות בהיקפן, כך שמעסיקים יכולים לעצב תוכניות תחבורה בהתאם לרמה הרצויה להם ולצרכים המיוחדים של כוח האדם שלהם.

התוכניות יכולות לנוע בין מתן אפשרות לקבוצות עובדים מאזורים שונים בעיר להגיע במיניבוסים מנקודות איסוף שונות סמוכות לבתיהם, או באוטובוסים גדולים ומרווחים בתחנת איסוף אחת או שתיים בעיר, כמו גם הסעות עובדים במרכז או מישובים סמוכים לירושלים, שבהם ההגעה בתחבורה ציבורית מורכבת.

בכל רמת שירות הסעות, הצעת הטבות נוסעים מאפשרת לחברה שלכם להשפיע באופן חיובי על בחירות הנסיעה של העובדים שלכם, לקדם סביבת עבודה פרודוקטיבית יותר, לשפר את שימור העובדים ולהפגין מחויבות לאוויר נקי יותר בקהילה.

חיסכון כספי לחברה!

יתרונות שירותי הסעות עובדים אינן מסתכמות בחסכון הכלכלי לחברה שמתבטא בקיצוץ ההוצאות על דלק והחזרי הוצאות נסיעות בתחבורה הציבורית.

תחשבו, למשל, על העלויות הכרוכות בהחלפת עובדים, רק מפני שהם מגלים, לאחר שהם מתחילים לעבוד, שהם אינם מסוגלים לעמוד בנסיעות הממושכות לעבודה בבוקר ובערב, האיחורים לעבודה בגלל הפקקים, וההגעה הביתה בשעות מאוחרות בערב, רק בגלל עמידה ממושכת בפקקים.

כשבוחנים את ההוצאות העקיפות של פרסום מודעות דרושים, גיוס כוח אדם חדש והכשרתו, שלא לדבר על אובדן תפוקה במהלך חילופי העובדים, העלויות לחברה עשויות להסתכם ב-150% מהשכר השנתי של העובדים שהם צריכים להחליף.

היתרונות הכלכליים של שירותי הסעות עובדים בירושלים מתבטאים גם בהגדלת התפוקה

עם שירותי הסעות עובדים בירושלים, אתם מגדילים את תפוקת העובדים באמצעות קידום הרגלי עבודה שמבוססים על הפחתת זמני הנסיעות שלל העובדים והגעה מאוחרת למקום העבודה.

תוכלו לחסוך גם בעלויות תקורה הקשורות לתחזוקת מקומות חניה, או הוספת מקומות חניה נוספים על מנת לעמוד בקצב כוח העודה הגדל, על ידי שירותי הסעות לעבודה, באוטובוסים או במיניבוסים המאובזרים והמרווחים של רון גל.

בניית צוות מגוון ויצירת סביבת עבודה חיובית

שירותי הסעות עובדים בירושלים מאפשרים להנהלה לבנות כוח אדם מגוון וליצור סביבת עבודה חיובית על ידי פיתוי עובדים שאולי לא יוכלו לנסוע למקום העבודה המרוחק שלכם, אם הם גרים מחוץ לירושלים.

בגישה זו, אתם מציגים את החברה שלכם כמקום עבודה יזום וחדשני, ומפגינים את תמיכת החברה שלכם באיזון בין עבודה לבין חיים אישיים, מה שחשוב ביותר לכוח העבודה של היום. כשאתם מציעים לעובדים שירותי הסעות, אתם תומכים גם בהפחתת הלחץ שלהם והגברת המורל, לצד שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה, רק על ידי קידום אפשרויות נסיעה פחות מכבידות.

תוכניות משתלמות של הסעות עובדים למפעלים

במפעלים גדולים, כשעובדים צריכים לנסוע באופן קבוע למפעל בבוקר ולשוב ממנו הביתה בערב, הם מבזבזים זמן רב על הכבישים. הסעות עובדים למפעלים משפרות את היעילות והבטיחות, תוך מתן אפשרויות תחבורה נוחות ויעילות, כולל התאמת פתרונות תחבורה לעובדים שיושבים על כיסאות גלגלים או מתקשים בתנועה.

לדוגמא, רון גל מאפשרת יצירת תוכניות הסעות עובדים למפעלים באמצעות לוח זמנים משתנה לאיסוף העובדים במהלך שעות היום והלילה, כדי להסיע עובדים שעובדים במשמרות. בעלי המפעל קוטפים את היתרונות הבאים כאשר הם מציעים שירותי הסעות לעובדים:

 •         חוויית נסיעה משופרת
 •         יכולת טובה יותר לבצע משימות;
 •         אפשרות הגעה ברכבים נוחים שמאפשרים לעובדים להשלים שעות שינה במהלך הנסיעה, אם הם עובדים במשמרות ארוכות.
 •         שביעות רצון גבוהה של העובדים ממקום העבודה שלהם, מה שמשפיע באופן ישיר על התפוקה שלהם.
 •         הסעות על ידי נהגים מקצועיים ומיומנים, מה שאומר נסיעות בטוחות, שמובילות להפחתת הצורך לשלם על טיפולים רפואיים או פיצויים, חלילה, במקרה של תאונות.
 •         והוזלת עלויות משמעותית בהוצאות על תשלומי נסיעות בשעות מיוחדות של הלילה או בהחזר נסיעות במשמרות עובדים שמתקיימות בסופי שבוע וחגים.

הגדלת גישת הלקוחות לבית העסק

פתרונות התחבורה של רון גל מאפשרים גם לשפר את גישת הלקוחות לבית העסק שלכם, כשלקוחות או אורחים חשובים צריכים להגיע לפגישות עסקיות מחוץ לירושלים. בכך אתם מאפשרים להם להימנע מהצורך להתמודד עם עומסי התחבורה על הכבישים ומציאת מקום חניה.

שירותי הסעות בירושלים מאפשרים לכם גם להרחיב את שעות שירות העסק מבלי להגדיל משמעותית את העלויות על ידי מתן אפשרות לעובדים לעבוד בשעות עבודה גמישות או מגוונות, ובכך להציע כיסוי נוסף של הצוות הזמין לאורך יותר שעות ביממה, והצעת שירות לקוחות טוב יותר.

הסעות עובדים בירושלים: שאלות ותשובות

מהם היתרונות של שירותי הסעות לעובדים?

אפשרות הסעות לעובדים מועילה לעובדים בכך שהם חוסכים הוצאות דלק ותחזוקת רכב, כי גם אם הם מקבלים החזרים ממקום העבודה, לרוב ההחזרים אינם מכסים את כל הוצאותיהם. בנוסף לכך, הארגון הופך למקום עבודה נהדר לעבוד בו, שדואג לרווחתם ולנוחותם של העובדים.

מה ההבדל בין הסעות עובדים לבין נסיעה בתחבורה הציבורית?

עובדים שחוסכים זמן וכסף בהגעה לעבודה באמצעות שירותי הסעות מטעם מקום העבודה, במקום לנסוע בתחבורה הציבורית, נוטים להיות מרוצים יותר ממקום עבודתם. הלחץ בנהיגה בתנועת שעות העומס מוקל, ומאפשר להם להיות פרודוקטיביים יותר בעבודה.
חוץ מזה, שירותי ההסעות חוסכים לעובדים עלויות דלק ורכב, ומשק בית של שני אנשים יכול לחסוך בממוצע ארבעים אלף שקלים בשנה על ידי אחזקת רכב אחד במקום שני רכבים.

איך שירותי הסעות עובדים תורמים לסביבה?

תמיכה בסביבה באמצעות שירותי הסעות עובדים מתבטאת בכך שמספר גדל והולך של אנשים אינם משתמשים במכוניותיהם כדי להגיע לעבודה ולחזור ממנה הבייתה, מה שמפחית באופן משמעותי את זיהום האוויר ותורם ישירות לאיכות הסביבה.

האם אוטובוסים לעובדים מצוידים?

כן. אוטובוסים שמסיעים עובדים למקומות עבודה מצוידים באביזרים וציוד מתקדם כמו מסך טלוויזיה שמאפשר חיבור של המחשב הנייד, מערכת קולית שמאפשרת הקרנת סרטונים, כל ציוד הבטיחות הדרוש, וציוד טכנולוגי מתקדם אחר שמאפשר לעובדים לעסוק בעבודתם במהלך הנסיעה ובכך להגביר את התפוקה הכוללת שלהם.

בשורה התחתונה, כדאי שתעברו לפתרונות תחבורה יעילים ומתקדמים

נכון להיום, מאות אלפי עובדים בישראל מקבלים הטבות שירותי הסעות בישראל, שניתנות להם על ידי המעסיקים. העובדים שלכם ביניהם?

אם התשובה היא לא, כדאי שתיקחו בחשבון הצטרפות למעגל הלקוחות ההולך וגדל של מעסיקים ששוכרים את שירותי חברת רון גל ומוצאים פתרונות תחבורה הולמים, משתלמים ומותאמים אישית להם, לעובדיהם, וללקוחותיהם.

התמורה הישירה תהיה קצירת הפירות הכספיים, והתמורה העקיפה אבל החשובה לא פחות תהיה יצירת מוניטין של חברה שדואגת לעובדיה, ללקוחותיה ולסביבה.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק