Fraud Blocker

שירותי הסעות לפועלים במרכז: היתרונות נוגעים לא רק לפועלים

שירותי הסעות לפועלים במרכז: היתרונות נוגעים לא רק לפועלים

29.06.21

אם אתם בעלי או מנהלי מפעל במרכז או שאתם קבלני בניין של אתר בנייה במרכז ומחזיקים בפועלים שעובדים סביב השעון, סביר להניח שתזדקקו לשירות הסעות שיסייע לכם בהגעתם של הפועלים למפעל או לאתר הבנייה בכל שעה ביממה.

חברת רון גל מציעה לכם שירותי הסעות לפועלים במרכז ולכל יעד אליו יהיה צורך להגיע. כל מה שנדרש זה לקבוע נקודת איסוף ממנה תצא ההסעה בשעה שתבקשו מראש והרכב יאסוף את הפועלים למקום העבודה ובתום המשמרת יסיע אותם חזרה לנקודת הפיזור הקרובה או עד לביתם – במידה ומדובר בשעה שלא יוכלו להיעזר בתחבורה ציבורית.  

יעילות היא שם המשחק

פועלים רבים מתגוררים מחוץ לעיר ונאלצים להגיע למקום העבודה מדי יום באמצעות התחבורה הציבורית או ברכבם הפרטי, מה שיכול ליצור עיכובים בשל עומסים בכביש, פקקים וחיפושי חנייה. על כן, שירות הסעה מהימן מטעמה של חברה מוסמכת יכול לסייע ולאפשר לכל העובדים להגיע מדי יום לעבודה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.

היעילות תתחיל כבר בהגעתם של כל הפועלים יחד למפעל או לאתר, כשהם מוכנים לקראת יום ארוך כשכולם מלאי מרץ ועזוז.

בוחרים רק חברה שיש לה מוניטין מוביל בתחום

על מנת לארגן ולתאם את כל אופרציית שירותי הסעות לפועלים במרכז, יש צורך בצוות מיומן ומנוסה, משמע נהגים מקצועיים ואדיבים שנוהגים בבטחה, קציני בטיחות שדואגים לתחזוקת הרכבים וגם לצוות שירות שמתמודד עם פניות רבות של לקוחות.

חברת רון גל מחזיקה בצי רכבים איכותי, ומיומנת בהתאמת רכבי ההסעות לכמויות הפועלים והדרישות הפרטניות שלהם ושלכם. אנחנו נקבע מראש את לוחות הזמנים לאיסוף ופיזור הפועלים בהתאם לשעות המשמרות, וזו יכולה גם להיות התרומה הישירה שלכם לאיכות הסביבה.

במקום עשרות ולפעמים אפילו מאות רכבים פרטיים על הכביש, רכב אחד או שניים אוסף את כל הפועלים, מה שמפחית באופן משמעותי את פליטת הגזים הרעילים לאוויר.

בוחרים חבילת שירותי הסעות לפועלים במרכז בהתאמה אישית

שירותי הסעות לפועלים במרכז, שזמינים על ידי חברת רון גל המובילה בענף, מאפשרים לבעלי ומנהלי מפעלים לבחור חבילת הסעות מותאמת לצרכי המפעל, בתדירות ובלוחות זמנים שנקבעים מראש.

אנחנו ערוכים עם צי רכבים חדש ומתקדם לספק שירותי תחבורה לפועלים שלכם, גם מיישובים מרוחקים מאזור המרכז, עם שירות מקצועי, אדיב, בטוח ומסור.

בהגדרה, שירותי ההסעות מיועדים לרווחתם, אבל הרווח המשמעותי הוא שלכם

כשאתם בוחרים שירותי הסעות לפועלים במרכז או בכל מקום אחר בארץ במערך ההסעות המקצועי והיעיל שלנו, אתם מוודאים שכל משמרת מתחילה בזמן, ותפקוד הפועלים מצוין, בזכות המנוחה בדרך והידיעה שלא יצטרכו להתמודד עם פקקים ועומסי תנועה בדרך הביתה.

היתרונות האלה חשובים לעובדים, כמובן, אבל הם חשובים לא פחות למנהלי ובעלי המפעל, באמצעות הגברה ישירה של רווחי התפוקה במפעל. עובדים מרוצים הם עובדים שנוטים לתת יותר מעצמם, כך שהרווח כולו שלכם.

מערך מגוון של שירותי הסעות

חברת רון גל מציעה למעסיקים, מנהלים ובעלי מפעלים מערך שירותי הסעות לפועלים במרכז או בכל מקום אחר בארץ, בהתאמה אישית לצרכי החברה, למשל:

  •         שירות הסעות בהתאמה ללוחות הזמנים של משמרות הפועלים, ובתדירות הרצויה לכם.
  •         צי רכבים חדש ומתוחזק היטב של אוטובוסים ומיניבוסים, עם ציוד ואבזור מתקדם.
  •         השירות זמין בכל הארץ, מסביב לשעון.
  •         חבילות שירות במחירים משתלמים.

רגע לפני סיום, אנחנו מציעים יותר משירותי הסעות למפעלים

לצד שירותי הסעות העובדים והפועלים, תוכלו להזמין אצלנו גם מערך הצעות מקיף לצרכים שונים, כולל הסעות תלמידים, הסעות לטיולים או לאירועים. הצוות המקצועי שלנו זמין באתר או בטלפון להתאמת שירות ההסעות בחבילה שמתאימה לכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק