Fraud Blocker

נוסעים בבטחה רק עם רון גל

נוסעים בבטחה רק עם רון גל

04.07.18

IMG_9483

רון גל היא חברת הסעות ותיקה ומוכרת, החברה הוקמה בשנת 1989 ומציעה פתרונות מתקדמים לכלל לקוחותיה. לחברה שלוחות בכל הארץ, צי רכבים גדול ומגוון, מערך תפעולי ממוחשב וחדשני וצוות אדיב ובעל תודעת שירות גבוהה.

כחברה מובילה בתחום ההיסעים רון גל מציעה את שירותי ההסעות הבאים:

  • הסעות לטיולים בכל הארץ לבתי ספר, חברות תיירות, ארגונים ועוד.
  • הסעות לאירועים פרטיים ועסקיים (חתונות, כנסים, בר מצווה, שבת חתן, תערוכות, אירועי השקה וכדומה).
  • הסעות תלמידים לבתי ספר, לטיולים, לחוגים ולמופעי תרבות.
  • הסעות עובדים על בסיס קבוע או זמני, בכל הארץ ובמגוון רכבים.
  • הסעות נכים ברכב ייעודי עם מעלון וציוד בטיחותי, עם אפשרות למלווים.
  • הסעות VIP ברכבים מפוארים לאנשי עסקים, לאח"מים, לאמנים וכדומה.

מחויבים לבטיחות בדרכים

חברת הסעות רון גל משקיעה משאבים עצומים בחידוש צי רכביה ובשירות מקצועי המבטיח נסיעה בטוחה והגעה בשלום ובזמן ליעד. החברה רוכשת אוטובוסים, מיניבוסים ורכבי היסעים אחרים של מיטב יצרני הרכב, כל הרכבים מאובזרים בטכנולוגיות חדשניות לנסיעה בטוחה וחווייתית. צוות הנהגים של החברה עובר הכשרות מקצועיות בתחומי נהיגה על מנת להבטיח לציבור הנוסעים נסיעה בטוחה ורגועה.

כמו כן, החברה מעסיקה קצין בטיחות רכב הדואג לטיפולים שוטפים בזמן, להכשרת הנהגים ולריענון כללי נהיגה בחורף ובשאר השנה, לבדיקות תקופתיות של רכבי ההסעה ולפתרונות מתקדמים בהתאם לצורך.

בטיחות מעל הכול

חברת הסעות מקצועית ואמינה כמו רון גל שמה בראש מעייניה את נושא הבטיחות בדרכים. לכן, החברה רוכשת רכבי הסעה חדשים עם אבזור מתקדם וציוד בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר. כל הרכבים עומדים בדרישות של תקנות הבטיחות והתעבורה בישראל, וכולם מתוחזקים היטב על מנת להבטיח את תקינותם ובטיחותם.

רון גל מציעה שירות הסעות במרכז ובשאר חלק המדינה, השירות מיועד לכל סוגי הלקוחות – פרטיים, עסקיים ומוסדיים. מאחר שהחברה מתמחה בין השאר בשירותי הסעות לילדים היא מחויבת לקריטריונים נוקשים יותר, וצוות הנהגים עובר הכשרות מתאימות ומחויב לכללים. חשוב לציין כי רון גל מיישמת את כללי הבטיחות בנהיגה בכל שירותי ההסעות, ובמיוחד בהסעות ילדים:

  • שנת ייצור – כל האוטובוסים של החברה חדשים, גילם עד 3 שנים, כאשר על פי החוק בישראל ניתן להסיע ילדים רק ברכב הסעות שיוצר לכל היותר לפני 10 שנים.
  • רישיון ייעודי – לחברה רכבי הסעות ונהגים מקצועיים בעלי הכשרות רלוונטיות על מנת להציע שירות הסעות לילדים ולתלמידים. נהג החברה מוודא כי כל הילדים יושבים וחגורים, ורק אז מתחיל בנסיעה. כמו כן, ברכבי ההסעות של רון גל מותקנת מערכת למניעת שכחת ילדים.
  • סימון רכב הסעות ילדים – כל רכבי החברה המיועדים להסעת ילדים מסומנים כנדרש בחוק, ומצוידים בשלטי הסעות ילדים מקדימה ומאחורה.
  • קצין בטיחות – קצין הבטיחות של החברה עורך בדיקות תקופתיות כנדרש בחוק, תפקידו כולל בדיקת תקינות מערכת הבלמים, אורות, תקינות מושבים וחגורות בטיחות וכדומה.

בנוסף, החברה דואגת לא להעלות נוסעים בעמידה כפי שמותר בתחבורה ציבורית, לכל המושבים יש חגורות בטיחות תקינות ואיכותיות. הנהגים של החברה דואגים לאיסוף, העלאת והורדת נוסעים בבטחה ורק במקומות מותרים לכך, במיוחד בעת הסעת ילדים.

בסיום כל נסיעה הנהג עובר ברכב ההסעות כדי לוודא כי אף נוסע לא נשכח ולאתר חפצים שנשכחו על ידי הנוסעים. יודגש כי רון גל היא חברת הסעות אמינה ובעלת מוניטין גבוה בענף ההיסעים בארץ. כל לקוח זוכה לשירות מקצועי וליחס אישי וחם, למחיר תחרותי ולמענה מהיר בכל בקשה ובעיה.

להצעת מחיר ולהזמנת שירות התקשרו עכשיו אל חברת הסעות רון גל או צרו עמנו קשר באמצעות האתר. נשמח להסיע גם אתכם בבטחה ולספק עבורכם חוויית נסיעה חדשנית ומתקדמת.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק